In den bosch ed is s het al zo op Avans. Zolang je recht hebt op een OV mag je daar niet parkeren. Zal voor deeltijd wel anders zijn gok ik, dan is het er sowieso niet zo druk.quote:Op woensdag 26 september 2007 18:42 schreef Asics het volgende:
[..]
Dat noem ik nog eens klantvriendelijkheid.
Discriminatiequote:Op woensdag 26 september 2007 19:08 schreef znarch het volgende:
[..]
In den bosch ed is s het al zo op Avans. Zolang je recht hebt op een OV mag je daar niet parkeren. Zal voor deeltijd wel anders zijn gok ik, dan is het er sowieso niet zo druk.
Zodra je in Xplora een plek hebt heb je geen probleem imo. Je grootste probleem is dan al opgelost, maareh, hoezo je wist niet waar je moest kijken ?quote:Op woensdag 26 september 2007 19:17 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Discriminatie
Dan zou ik (in mijn situatie) verplicht worden om minimaal een kwartier (per reis) langer te reizen.
Leuk als ik haast heb
Maar gelukkig heb ik dat probleem nu niet
Had vanmiddag een ander probleem...
Ik wist niet waar ik moest kijken
Ik zat in Xplora![]()
Aantal chickiesquote:Op woensdag 26 september 2007 19:47 schreef znarch het volgende:
[..]
Zodra je in Xplora een plek hebt heb je geen probleem imo. Je grootste probleem is dan al opgelost, maareh, hoezo je wist niet waar je moest kijken ?
Haha, ex klasgenoten van me die op de lovensdijkstraat zitten lach ik ook regelmatig 's ochteds hard uit omdat ik naar de hogeschoollaan moeten en hun naar een gebouw wat eruit ziet als een concentratiekamp zonder vrouwenquote:Op woensdag 26 september 2007 19:51 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Aantal chickies
Redelijk kansloos, ik weet 't, maar ik zit nog op Lovesdijkstraat.
Daar zitten bijna geen dames
Ik zit ook al meer dan 5jaar zonder (echt fatsoenlijk) meisjes/dames/jonge vrouwen in de klas...
IK MIS ZE
Jij hebt geen genadequote:Op woensdag 26 september 2007 20:01 schreef znarch het volgende:
[..]
Haha, ex klasgenoten van me die op de lovensdijkstraat zitten lach ik ook regelmatig 's ochteds hard uit omdat ik naar de hogeschoollaan moeten en hun naar een gebouw wat eruit ziet als een concentratiekamp zonder vrouwen![]()
Och, ik ga braaf fietsen iedere dag, dus mij hoef je er als medewerker niet lelijk voor aan te kijken.quote:Op woensdag 26 september 2007 18:05 schreef znarch het volgende:
Ja er komen iets van 300 plekken bij ofzo, en hoogstwaarschijnlijk mag je er als student dadelijk niet eens meer parkeren![]()
Ik ben vanuit mijn vooropleiding (technisch) ook totaal geen vrouwelijk schoon op school gewent, maar nu kan ik niet meer zonder.quote:Op woensdag 26 september 2007 20:08 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Jij hebt geen genade
Wij gaan pas na de zomervakantie weg, en dan zit ik maar een half jaar op HSL.
Het is echt zwaar irritant, al die testosteron in de klas.
De architect.quote:Op woensdag 26 september 2007 20:15 schreef znarch het volgende:
Geweldig om buiten (WIE HEEFT GVD VERZONNEN DAT DIE BANKJES AAN DE HSL ALTIJD IN DE SCHADUW STAAN) te eten en te roken en dan ook nog wat vrouwelijk schoon te kunnen bewonderen
![]()
![]()
Oh nee, leg de scheermesjes vast klaar!quote:Op woensdag 26 september 2007 19:17 schreef tha_rizzo het volgende:
Discriminatie
Dan zou ik (in mijn situatie) verplicht worden om minimaal een kwartier (per reis) langer te reizen.
Leuk als ik haast heb
Pas op of je slikt ze doorquote:Op woensdag 26 september 2007 20:47 schreef JDude het volgende:
[..]
Oh nee, leg de scheermesjes vast klaar!
Ik erger me er kapot aan, hadden ze het gebouw gewoon 180 graden gedraait had je heerlijk in de zon gezeten. Om eerlijk te zijn gok ik zo eens dat in de (nog te bouwen) binnentuin ook niet bijster veel zon gaat vallen.quote:
Over twee dagen, las ik laatst ergens.quote:Op woensdag 26 september 2007 20:55 schreef RelaxedM het volgende:
Goedeavond! Is het al weekend?
quote:pfff nog twee dagen werken en dan weekend!
Nah op zich komt dat met die tuintjes wel goed. Om Xplora heen komt er een en ander en waar de parkeerplaats nu is, daar in de buurt ook volgens mij.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:00 schreef znarch het volgende:
Ik erger me er kapot aan, hadden ze het gebouw gewoon 180 graden gedraait had je heerlijk in de zon gezeten. Om eerlijk te zijn gok ik zo eens dat in de (nog te bouwen) binnentuin ook niet bijster veel zon gaat vallen.
Ik dacht dat die al begonnen wasquote:Op woensdag 26 september 2007 21:04 schreef JDude het volgende:
[..]
Over twee dagen, las ik laatst ergens.
[..]
Ja, zoals:quote:Op woensdag 26 september 2007 21:10 schreef Kuukske het volgende:
Hé, zullen we wat concrete dingen afspreken omtrent de deel 100 meet?
Het Breda topic nummer 100 ding meet. Tenzij lurkers besluiten ook te komen, gaat het waarschijnlijk om mij en Clauw. Maar als we in een kroeg meeten zullen er wel hertjes zijn ja.quote:Op woensdag 26 september 2007 21:22 schreef tha_rizzo het volgende:
Komen er hertjes?
Of ander aantrekkelijk vrouwelijk volk?
Anders kom ik niet
Die zullen niet in De Vulling zijnquote:Op woensdag 26 september 2007 21:24 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Het Breda topic nummer 100 ding meet. Tenzij lurkers besluiten ook te komen, gaat het waarschijnlijk om mij en Clauw. Maar als we in een kroeg meeten zullen er wel hertjes zijn ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |