Bingo!quote:Op zondag 23 september 2007 20:38 schreef EchtGaaf het volgende:
Nou ja, bij de gratie dat ze gesubsidieerd worden.
Die keken naar Floris en naar benoemde Cavia's die gaten inliepen.quote:Op zondag 23 september 2007 20:52 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Het publiek dat naar de commerciëlen kijkt ging vroeger ook al niet naar het theater en keek ook niet naar documentaires. In dat opzicht is er weinig verschil.
Ja, zonder subsidies is er ook geen PO. En dan zouden we het alleen maar moeten doen met die baggerprogramma's van de commerciële omroepen. Ik zou er niet aan moeten denken.quote:
Ja, en waar kijken die paupers nu na: de Gouden Kooiquote:Op zondag 23 september 2007 20:57 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Die keken naar Floris en naar benoemde Cavia's die gaten inliepen.![]()
De programma's van de PO, kunnen prima bestaan buiten een subsidiesituatie zoals nu om. Er zullen wat aanpassingen moeten komen en wat reclame, maar verder kan het prima.quote:Op zondag 23 september 2007 20:59 schreef EchtGaaf het volgende:
Ja, zonder subsidies is er ook geen PO. En dan zouden we het alleen maar moeten doen met die baggerprogramma's van de commerciële omroepen. Ik zou er niet aan moeten denken.
Ik heb digitale tv genomen... Maar daarvan zijn eigenlijk alleen de docu zenders, muziekzenders en de porno relevant...quote:Op zondag 23 september 2007 21:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De programma's van de PO, kunnen prima bestaan buiten een subsidiesituatie zoals nu om. Er zullen wat aanpassingen moeten komen en wat reclame, maar verder kan het prima.
Ik zit erover na te denken om kabel de deur uit te doen. Ik kijk toch bijna geen tv en wat ik "mis" kan ik online kijken. Ik kijk bijna alleen maar films en daar heb ik een puike dvd-speler voor.![]()
Docu's zijn ook op internet te vinden, muziek moet je naar luisteren, niet kijken en porno ... urhm, tsja, welkom op het internet.quote:Op zondag 23 september 2007 21:04 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Ik heb digitale tv genomen... Maar daarvan zijn eigenlijk alleen de docu zenders, muziekzenders en de porno relevant...
Het gevaar van staatssubsidie is dat er een soort verslaving ontstaat en indirect een toekruiping van politiek en media. Echter, het interessante is dat diezelfde trend ook is te zien in een privaat medialandschap.quote:Op zondag 23 september 2007 21:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De programma's van de PO, kunnen prima bestaan buiten een subsidiesituatie zoals nu om. Er zullen wat aanpassingen moeten komen en wat reclame, maar verder kan het prima.
Ik zit erover na te denken om kabel de deur uit te doen. Ik kijk toch bijna geen tv en wat ik "mis" kan ik online kijken. Ik kijk bijna alleen maar films en daar heb ik een puike dvd-speler voor.![]()
Onder Berlusconi wellicht, maar toon eens aan in welk privaat medialandschap de politiek en de media een wederkerige relatie onderhouden?quote:Op zondag 23 september 2007 21:08 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Het gevaar van staatssubsidie is dat er een soort verslaving ontstaat en indirect een toekruiping van politiek en media. Echter, het interessante is dat diezelfde trend ook is te zien in een privaat medialandschap.
Daar heb je helemaal gelijk in.quote:Op zondag 23 september 2007 21:08 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Docu's zijn ook op internet te vinden, muziek moet je naar luisteren, niet kijken en porno ... urhm, tsja, welkom op het internet.
Internet heeft het grootste gedeelte van het tv-kijk gebeuren overbodig gemaakt. Bovendien is het een eitje om je pc aan je tv te plakken zodat je nog gewoon alles kan bekijken op je vertrouwde plekje op je bank voor je pimpass breedbeeld.
Nou , ik hoop dat de PO in de huidige vorm blijft bestaan. Zo vind ik het prima, zeker na de laatste herprofilering van de zenders. Ik kijk hoofdzakelijk naar de PO.quote:Op zondag 23 september 2007 21:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
De programma's van de PO, kunnen prima bestaan buiten een subsidiesituatie zoals nu om. Er zullen wat aanpassingen moeten komen en wat reclame, maar verder kan het prima.
Tja, ooit hoop ik alles over IP binnen te krijgen.quote:Ik zit erover na te denken om kabel de deur uit te doen. Ik kijk toch bijna geen tv en wat ik "mis" kan ik online kijken. Ik kijk bijna alleen maar films en daar heb ik een puike dvd-speler voor.![]()
Verenigde Staten, Verenigd Koninkrijk, Duitsland en nu ook Frankrijk....quote:Op zondag 23 september 2007 21:12 schreef Zwaardvisch het volgende:
[..]
Onder Berlusconi wellicht, maar toon eens aan in welk privaat medialandschap de politiek en de media een wederkerige relatie onderhouden?
Gebruikelijke lijntjes zoals die van de Vara naar de PvdA en de Avro naar de VVD zul je altijd blijven houden.
Gekleurdheid opzich van een tvzender is naar mijn mening geen enkel probleem. Probleem is echt wanneer uit publieke middelen gekleurdheid betaald wordt. Ik heb absoluut geen problemen met kerkdiensten op tv, maar ik heb er wel een probleem mee dat ik forceerd wordt om mee te betalen aan religieuze propaganda.quote:Op zondag 23 september 2007 21:08 schreef Klopkoek het volgende:
Het gevaar van staatssubsidie is dat er een soort verslaving ontstaat en indirect een toekruiping van politiek en media. Echter, het interessante is dat diezelfde trend ook is te zien in een privaat medialandschap.
quote:
Men probeert daar ook greep op te krijgen. Het argument "kinderporno" en "msn-pedo's" stuit op weinig verzet, en alle data opslaan is tegen terrorisme, schijnt. Voor politici wel te begrijpen, want internet maakt burgers veel te mondig.quote:Op zondag 23 september 2007 21:18 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Lang leve internet televisie, zonder al die betuttelende regeltjes.![]()
Het is die houding van je die de democratie onbewust kapot maakt. Ik noem dat altijd maar de privatisering van de macht (term is niet van mij).quote:Op zondag 23 september 2007 21:18 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Gekleurdheid opzich van een tvzender is naar mijn mening geen enkel probleem. Probleem is echt wanneer uit publieke middelen gekleurdheid betaald wordt. Ik heb absoluut geen problemen met kerkdiensten op tv, maar ik heb er wel een probleem mee dat ik forceerd wordt om mee te betalen aan religieuze propaganda.
Wat ik het bizarste van ons systeem vind is dat er zelfs eisen zijn bij commerciele zenders wat ze wel en niet mogen uitzenden, hoe laat en hoeveel. Zo werd Net5 een tijdje geleden nog op de vingers getikt om die niet genoeg Europese series zou uitzenden.![]()
Lang leve internet televisie, zonder al die betuttelende regeltjes.![]()
Nee, dat is de Mesdag.quote:Op zondag 23 september 2007 21:24 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Is Dennenoord t een TBS kliniek ?![]()
De BBC is niet privaat, Duitsland kent weliswaar Bertelsmann, maar dat maakt nauwelijks opiniërende programma's. In Frankrijk is de media bijzonder links, en bij ieder besluit van Sarkozy wordt er een clubje filosofen naar Tv cinq gestuurd om ze op hoog niveau af te kraken, dus daar heeft de macht, in de vorm van de PS, wel invloed. De Verenigde Staten, tja, dat zou nog kunnen kloppen, maar daar zijn het private financiers met hun eigen politieke agenda die de media beheersen.quote:Op zondag 23 september 2007 21:16 schreef Klopkoek het volgende:
Verenigde Staten, Verenigd Koninkrijk, Duitsland en nu ook Frankrijk....
Waarom studeer je politicologie? Lijkt het je niet beter om jezelf eerst te verdiepen in een bepaald onderwerp, zoals recht of economie? Ik krijg de indruk dat politicologen in de politiek altijd iets tekortkomen. Want politiek actief zul je wel worden, is het niet?quote:Ik schrik toch wel van bepaalde ontwikkelingen hoor. Nu ik politicologie studeer begrijp ik dingen gewoon beter. Zo'n Jack de Vries bijv. die in de Volkskrant roept "er moet een kiesdrempel van 10% komen". Walgelijk gewoon, dan krijg je een oligarchisering van macht.
Was het maar zo makkelijk.quote:Op zondag 23 september 2007 21:24 schreef Klopkoek het volgende:
Het is die houding van je die de democratie onbewust kapot maakt.
Dat is toch ook niet raar.quote:Op zondag 23 september 2007 21:40 schreef Reya het volgende:
Ik heb eigenlijk bij weinig politicologen het idee dat ze werkelijk de ambitie hebben de politiek in te willen gaan.
Uiteindelijk komen ze er wel terecht. Er zal toch geld moeten worden verdiend; het bedrijfsleven zit niet op politicologen te wachten en Nova heeft ook maar één presentator.quote:Op zondag 23 september 2007 21:40 schreef Reya het volgende:
Ik heb eigenlijk bij weinig politicologen het idee dat ze werkelijk de ambitie hebben de politiek in te willen gaan.
Soms is het zo dat hoe meer je van iets af weet hoe minder je ermee te maken wil hebben. Ik weet het niet, maar ik gok zomaar dat er weinig theologen zijn die een religie aanhangen.quote:Op zondag 23 september 2007 21:40 schreef Reya het volgende:
Ik heb eigenlijk bij weinig politicologen het idee dat ze werkelijk de ambitie hebben de politiek in te willen gaan.
Moeten niet alles dominees theologie studeren?quote:Op zondag 23 september 2007 21:45 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Soms is het zo dat hoe meer je van iets af weet hoe minder je ermee te maken wil hebben. Ik weet het niet, maar ik gok zomaar dat er weinig theologen zijn die een religie aanhangen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |