Koude pannenkoeken.quote:Op maandag 19 november 2007 14:52 schreef Mini_rulez het volgende:
Oja, koude pizza... heerlijk.
Ik eet trouwens wel meer dingen koud, of de dag erna in rare combinaties. Vind het gewoon zonde om eten weg te gooien.
Macaroni met ham en kaasquote:Op dinsdag 20 november 2007 19:13 schreef MissLuna het volgende:
[..]
Koude pannenkoeken..
En verder kook ik wel eens pasta met alleen extreem veel geraspte kaas erdoorheen. Dat je van die enorme draden krijg, zeg maar. Niet echt gezond en op zich niet zo vreemd, maar mijn omgeving vindt het walgelijk..
wtfquote:Op dinsdag 20 november 2007 08:40 schreef Razztwizzle het volgende:
[..]
Dat is inderdaad niet zo apartdat eet ik elke dag..
Het is nog lekkerder als je er nog wat sambal overheen smeert en het bestrooit met gebakken uitjes.
haha dan ben ik dus toch niet de enige!quote:Op zondag 25 november 2007 23:07 schreef Nietzz het volgende:
Midden van een boterham kneden tot een bal en dan oppeuzelen
ben ik een heel slecht mens als ik zeg dat ik me in beide dingen best kan vinden?quote:Op woensdag 5 december 2007 18:40 schreef conleche het volgende:
Wat wij vroeger thuis "truffeltjes" noemde was het volgende: je nam een korstje van wat witbrood en smeerde daar superdik roomboter op en daarna ging dat door de hagelslag.![]()
Wat mijn moeder ook altijd deed als ze een eitje had gebakken: door de boter die in de pan achter bleef ook een korstje brood halen. Ik heb het ook weleens gedaan en het is idd heerlijk, maar echt té slecht!
Nee hoor, Muck, jij nietquote:Op woensdag 5 december 2007 18:46 schreef Muck het volgende:
[..]
ben ik een heel slecht mens als ik zeg dat ik me in beide dingen best kan vinden?
Schuld van Sonja Bakker en consorten.quote:Op woensdag 5 december 2007 22:02 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ik kan me in het brood met boter en hagelslag helemaal vinden. Muck rules en wier kwaad over Muck spreekt, voeren we margarine tot de hond erin stikt...serieus, waar komt dat gelul van 'een gezonde boterham met margarine' vandaan de laatste tijd? Er zat GVD zelfs een sticker op de zak van het brood vanochtend met ' smeer een gezonde boterham met margarine...' What the fuck???????? Ik zou bijna echtscheiding overwegen omdat mevrouw Fabulous brood met zo'n sticker in ons huis toelaat!!!
quote:Op woensdag 5 december 2007 22:47 schreef Trusten het volgende:
Een stroopwafel (uit supermarkt-pakje) even een paar seconden in de magnetron zodat de stroop smelt (en gloeiend heet word) en dus een soort van vers lijkt
quote:Op woensdag 5 december 2007 22:47 schreef Trusten het volgende:
Een stroopwafel (uit supermarkt-pakje) even een paar seconden in de magnetron zodat de stroop smelt (en gloeiend heet word) en dus een soort van vers lijkt
Doe ik ook, smaakt goed. Je zou ook wat katenspek onder de kaas kunnen doen, mjammiequote:Op donderdag 6 december 2007 00:28 schreef flexster het volgende:
ik doe wel eens een boterham met kaas in de magnetron zodat de kaas smelt ,beetje ketchup erbij...
Die reclames worden betaald door het productschap margarine of zoiets. Na die "een boterham met margarine" blablabla komt áltijd direct een reclame voor een soort margarine. En dat spul is smerig... en helemaal schokkend als iemand vraagt of je lekker veel boter op je brood wil bij de hagelslag of zoiets, en er dan stiekem allemaal Blue Band op doenquote:Op woensdag 5 december 2007 22:02 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Ik kan me in het brood met boter en hagelslag helemaal vinden. Muck rules en wier kwaad over Muck spreekt, voeren we margarine tot de hond erin stikt...serieus, waar komt dat gelul van 'een gezonde boterham met margarine' vandaan de laatste tijd? Er zat GVD zelfs een sticker op de zak van het brood vanochtend met ' smeer een gezonde boterham met margarine...' What the fuck???????? Ik zou bijna echtscheiding overwegen omdat mevrouw Fabulous brood met zo'n sticker in ons huis toelaat!!!
Toegestaan: rostirondjes zijn raar spul. Als ik die dingen opbak, dan gaan ze min-of-meer naadloos over van 'warm' naar 'verbrand'. D'r zit niet een of andere toestand in zoals bij biefstuk, waarin je kunt zien dat het 'aangebakken' is.quote:Op zondag 9 december 2007 23:40 schreef Bob. het volgende:
Röstirondjes, van die dingen uit de diepvries. Officieel moet je ze een tijdje bakken zodat ze een beetje krokant worden. Maar ik gooi zo altijd zo vanuit de vriezer in de magnetron, beetje peper en zout er over heen en hup eten maar die kleffe handel.
Boerenkool.quote:Op zaterdag 22 september 2007 08:48 schreef Isegrim het volgende:
Als je eten lekkerder wordt van prakken, dan is er iets niet goed.
Het idee alleen al, gelijk Amnesty bellen wegens schending van mensenrechten en martelen!!!quote:Op zondag 9 december 2007 19:23 schreef Hawaii_Tim het volgende:
er dan stiekem allemaal Blue Band op doen
Dat doen wij weleens bij het gourmetten. Het is nou eenmaal wel zo dat het kontje het lekkerst is!quote:Op dinsdag 11 december 2007 23:49 schreef SiGNe het volgende:
Frikandel in kleine plakjes snijden en dan frituren..
Het kontje is tenslotte het lekkerst.
bij mannen én frikadellenquote:Op woensdag 12 december 2007 15:20 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dat doen wij weleens bij het gourmetten. Het is nou eenmaal wel zo dat het kontje het lekkerst is!
Inderdaad!quote:
...maakt notitie dit snel eens te proberen...quote:Op woensdag 12 december 2007 16:24 schreef Syrena het volgende:
Eierwafels roosteren en als ontbijt etenSoms met schenkstroop
En nu heb ik HONGERRRRRRR
Je bedoelt curry ketchup zkr...quote:Op woensdag 21 november 2007 01:22 schreef RemcoW85 het volgende:
Curry op heel veel dingen.
En friet met mayo en curry + appelmoes.. Dit lijkt normaal, maar ik roer het altijd door elkaar en werk het weg. Komen vaak rare reacties op.
Sowieso roer en prak ik vaak vanalles onder elkaar, onder het motto; "het komt toch allemaal in 1 buik".
Dat heet bij ons: "kanemelk met brokken" Mijn opa at het nog vrij regelmatig, wij nu ook nog wel af en toe.quote:Op dinsdag 11 december 2007 23:17 schreef Trusten het volgende:
Stukken beschuit in een kom overgieten met karnemelk en dan opeten...
ik eet mijn pannekoeken ook het liefst koudquote:Op dinsdag 20 november 2007 19:13 schreef MissLuna het volgende:
[..]
Koude pannenkoeken..
En verder kook ik wel eens pasta met alleen extreem veel geraspte kaas erdoorheen. Dat je van die enorme draden krijgt, zeg maar. Niet echt gezond en op zich niet zo vreemd, maar mijn omgeving vindt het walgelijk..
Eet ik elke dag als ontbijt op Lowlands en heb echt ontwenningsverschijnselen als ik weer thuis kom.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |