Dat wil Fiets best ff editten...quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:44 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Maak jij maar een nieuwe aan,er staat toch deeltje 3.![]()
Komt goed.quote:Op vrijdag 21 september 2007 22:47 schreef Borkydude het volgende:
[..]
Dat wil Fiets best ff editten...
quote:...en de jongen die later thuis is gekomen nog even zoetjes over hetzelfde meisje heen gaat!![]()
quote:Op zaterdag 22 september 2007 11:57 schreef Yankee_One het volgende:
Ik verwacht morgen wat leuks te lezen
quote:Een man uit het Groningse Den Andel, wilde afgelopen nacht in een spoorboom klimmen. Waarschijnlijk overmoedig geworden door een flinke hoeveelheid alcohol, dacht de man dat het voor hem een koud kunstje zou zijn.
Helaas bleek dit niet het geval, en de man viel uit de slagboom. Bij de landing kwam hij terecht op zijn achterhoofd. De man is naar het ziekenhuis afgevoerd, zijn letsel is nog onbekend.
Typen is niet je sterkste kant of je bent nu ook zatquote:Op zaterdag 22 september 2007 21:08 schreef Puntenslijpsel het volgende:
valt toch wel mee? Een typo'tjequote:Op zaterdag 22 september 2007 21:38 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Typen is niet je sterkste kant of je bent nu ook zat
Ik tel er nog wel watquote:Op zaterdag 22 september 2007 22:08 schreef Puntenslijpsel het volgende:
[..]
valt toch wel mee? Een typo'tje
serieus?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |