quote:Op vrijdag 10 maart 2006 18:58 schreef Duder het volgende:
ik mocht laatst voor het eerst van mijn leven een alcoholische versnapering nuttigen, er overkwam mij iets heel vreemds. Ik moest namelijk ineens aan schaarsgeklede dames denken, die elkaar op niet nader te noemen plekjes betasten. Ik ben maar snel naar bed gegaan, na eerst 3x gebeden te hebben, en ik heb daarna heerlijk gedroomd over paster pietersen en zijn tuinslang
dat lukt je echt niet, als je echt volgas doordrinktquote:Op vrijdag 10 maart 2006 23:40 schreef DaMook het volgende:
Omg wat een nep verhalen in het eerste deelEn dat zodat je stoer lijkt
.
Echt stoer ben je pas als je heel de avond vol gas doordrinkt en er geen rare dingen van gaat doen, maar gewoon thuiskomt en alles nog weet.
Bekend probleemquote:Op maandag 13 maart 2006 18:35 schreef MarkNMGN het volgende:
Komt vanmiddag een meisje naar me toe:
Meisje: ''Was leuk hé, zaterdag?!''
Ik: ''Was jij er ook dan?''
Meisje: ''Ja, we hebben wel een kwartier staan praten''
![]()
Jep, been there, done that got the scars to prove it.quote:Op donderdag 16 maart 2006 15:18 schreef MrDrako het volgende:
wakker worden met je t-shirt en trui nog aan, en daarop nog een tshirt
Fietste een keer na een personeels feest (gratis bier zonder grens) naar huis, was er toen behoorlijk tegenaan gegaan, fiets ik naast een collega, rijden we tegen elkaar op, mijn voorwiel dubbel
Dus fiets over de schouder en lopen maar, hij was het zat zo langzaam te moeten gaan en begon mijn voorwiel recht te vouwen door erop te springen, ik proberen, lukte, wij blij.
Zonder problemen thuis gekomen.
Volgende ochtend wil ik naar de fietsenmaker, stap ik op de fiets, breekt voordat ik ook maar weg was m'n voorwiel doormidden.........Ik was die nacht zonder problemen met een rotvaard een heuvel af gereden, als dat ding dan gebroken was was ik HEEL erg de lul geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |