Verhuizing zeker goed gegaan. Maar als je kijkt hoeveel tijd en energie er in klussen gaat zitten, niet normaal meer.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 18:46 schreef ivosnivo het volgende:
Verhuizing goed gegaan? Ik heb maandag een huis gekocht, ik kan er 15 december in
Hey, trainde jij bij Harimau? Ik was er vrijdag even voor een proefles om benen en schouders te trainen...quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 18:46 schreef ivosnivo het volgende:
Verhuizing goed gegaan? Ik heb maandag een huis gekocht, ik kan er 15 december in
Me appartement is van 1995, alles van binnen ziet er nog goed uit eigenlijk. Behalve paar paarse muren die ik ander kleurtje ga geven.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 18:55 schreef McGilles het volgende:
[..]
Verhuizing zeker goed gegaan. Maar als je kijkt hoeveel tijd en energie er in klussen gaat zitten, niet normaal meer.
Totaal ongeveer 14 dagen lang 12 uur per dag gewerkt en nu elke dag ook nog dingen doen. Vandaag in de voortuin bezig geweest en 18 palen in de grond slaan voor een hek is geen gemakkelijk klusje. Van te voren denk je dat dat een uurtje of 2 duurt, maar je bent gewoon de complete middag bezig met blaren op de handen als gevolg
Ik ben wel blij dat het er nu bijna op zit en dat ik eindelijk met wonen en leven kan beginnen en volgende week weer mijn oude ritme oppakken!
Ga je zelf ook veel doen in je woning? Schilderen, vloeren leggen etc?
Train er nog steedsquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 19:09 schreef Haijo het volgende:
[..]
Hey, trainde jij bij Harimau? Ik was er vrijdag even voor een proefles om benen en schouders te trainen...
Mwah, hij ging vrij lekker. Niet het squatrek uitgeprobeerd maar dat komt denk ik nog wel. Vond alleen de dumbbels een beetje raar omhoog springen in gewicht? 4 kilo per keer ofzoquote:Op zondag 14 oktober 2007 09:25 schreef ivosnivo het volgende:
[..]
Me appartement is van 1995, alles van binnen ziet er nog goed uit eigenlijk. Behalve paar paarse muren die ik ander kleurtje ga geven.
Achja het is even klussen enzo, maar als je klaar bent is het wel tof en van jezelf
[..]
Train er nog steedsHoe beviel je proefles?
DAt laatste dacht ik al. Nou ja, voor 25 euro per maand ga ik wel lid worden denk ik...quote:Op zondag 14 oktober 2007 18:49 schreef ivosnivo het volgende:
Dumbells gaan volgens mij per 2kg omhoog. Tot je bij de 40 komt ofzo, dan per 5kg. Er is maar 1 squatrek, maar toch is ie telkens vrijEr is ook niet echt een duidelijke deadlift ruimte, gewoon een stang pakken en ruimte innemen
Oktober is niet mijn maand volgens mijquote:Op zaterdag 13 oktober 2007 15:09 schreef Videopac het volgende:
Dat hebben we allemaal wel eens. Vooral als je even niet kunt trainen krijg je eerst afkickverschijnselen en vervolgens kost het weer moeite om te beginnen (dat heb ik tenminste). Daarnaast is het volgens mij onmogelijk maandenlang 100% te toppen: dipjes horen er gewoon bij. Mijn mening: gewoon doorgaan, ookal gaat het (voor je gevoel) voor geen meter (tenzij je overtraind bent). Sterkte i.i.g.!
Thanks man. Ik begin daar langzamerhand ook achter te komen. Daarom heeft Schwarzenegger ook zoveel berijkt denk ik. Puur omdat ie dat geleerd heeft door het trainen, doelen stellen en er naar toe werken.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 10:58 schreef Videopac het volgende:
@ Mc Gilles & Ivosnivo: gefeliciteerd met jullie huizen!Het is gewoon goed om zo nu en dan wat "vooruitgang" te boeken: dan weet je weer waar je het allemaal voor doet (geldt niet alleen voor KT).
@ Frautie: kut zeg: sterkte!
Ik heb gisteren een spier in mijn schouder verrekt. Ik vermoed met front raises. Met het schakelen in de auto voel ik het nogal...
(verkapte kick)
Leegte is er om opgevuld te wordenquote:Op maandag 22 oktober 2007 16:53 schreef Den_Haag het volgende:
Ga denk ik vanavond niet trainen. Beetje te leeg persoonlijk.
Tnx, ik heb wat gevonden. Zou wel een leuke afwisseling zijn.quote:Op maandag 22 oktober 2007 17:51 schreef Semargofni het volgende:
Je hebt zo`n 3x3 dinges programma. Moet je ff googlen.
Doe je dus 3x in de week squat bench deadlift.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |