Laat me raden: Boerenmacht.nl?quote:Op woensdag 26 september 2007 09:23 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Tja, die speelde ook wel errug goed vorige week..![]()
quote:Op woensdag 26 september 2007 20:02 schreef The_Verve het volgende:
[..]
Laat me raden: Boerenmacht.nl?
quote:Fiorentina aast op Bruna Silva
FC Groningen speler Bruno Silva heeft vorige week met zijn optreden in de UEFAcup indruk gemaakt op tegenstander Fiorentina.
De Florentijnse club overweegt de volgende transferperiode (december) een poging te doen de Uruquayaan naar Florence te halen, aldus de Italiaanse media. De back heeft een contract tot medio 2009. Bron: DvhN
I know. Het originele bericht. Boerenmacht voegt meestal nog even een aantal spelfoutjes toe vandaar dat ik ervan uitging dat dit bericht van Boerenmacht kwam...quote:
Matavzquote:Op woensdag 26 september 2007 21:05 schreef Grunner het volgende:
1-4. Door wie?
O zo,quote:Op woensdag 26 september 2007 21:02 schreef The_Verve het volgende:
[..]
I know. Het originele bericht. Boerenmacht voegt meestal nog even een aantal spelfoutjes toe vandaar dat ik ervan uitging dat dit bericht van Boerenmacht kwam...
Hm ook wel, maar hij komt meer wat verlegen over (op mij iig).quote:Op woensdag 26 september 2007 23:50 schreef Prosac het volgende:
ik vind het juist een koele kikker
Tja, Kozakken Boys uit, altijd lastig!quote:
Was een lastige pot ja, ben blij dat we er nog een overwinning uit hebben kunnen slepen!quote:Op woensdag 26 september 2007 23:55 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Tja, Kozakken Boys uit, altijd lastig!!
Dat waren gewoon de enige Engelse woorden die hij kende.quote:Op woensdag 26 september 2007 23:45 schreef Evil_Koekje het volgende:
Nette uitslag. Matavz is nog wel wat verlegen heb ik 't idee, voor de camera enzo.
Lucquote:Op woensdag 26 september 2007 20:27 schreef Prosac het volgende:
Luuk Joordens, Lindgren laat mannetje lopen bij corner
Luc is oud-speler van VVV?quote:Op donderdag 27 september 2007 08:12 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Luc. Dat is onze verdediger die tot nu toe elke wedstrijd scoort, heel apart.
Gefeliciteerd trouwens, simpele overwinning terwijl jullie niet eens super (hoefden) te spelen, toch was het gezellig en was het 1e half uur leuk!
Jep, Luc komt via via van VVV. Leuke speler om erbij te hebben.quote:Op donderdag 27 september 2007 08:24 schreef Prosac het volgende:
[..]
Luc is oud-speler van VVV?
Ik had geen 1-8 verwacht in elk geval, uitermate gemakkelijk allemaal, met wat reserves en als je dat dan afzet tegen de uitslagen van andere amateurs......
Op de site van rtvnoordquote:Op donderdag 27 september 2007 11:36 schreef Thomas87 het volgende:
Laatste doelpunt van Nijland net gezien, de rest van de goals gemist. Zijn ze ergens online te vinden?
quote:FC beschikt over nagenoeg fitte selectie tegen Sparta
GRONINGEN - FC Groningen speelt zaterdagavond in de Euroborg bijna op volle sterkte tegen Sparta.
Trainer Ron Jans beschikt over een fitte basis. Alleen verdediger Ondrej Svejdik is geblesseerd; hij heeft last van zijn lies.
Vermoedelijke opstelling:
In het doel Van Loo. Verdedigers zijn Stenman, Kruiswijk, Sankoh en Silva. Op het middenveld staan Levchenko, Lindgren, Lovre en Meerdink en de spitsen zijn Berg en Nevland.
rtvnoord
quote:Kaartverkoop Fiorentina loopt naar 1.900 toe
Met nog één verkoopdag te gaan, loopt het aantal supporters dat volgende week de Europese wedstrijd van FC Groningen in Florence zal bezoeken, op naar 1.900. Tot vanavond 18.00 uur zijn nog kaarten verkrijgbaar bij de Supportersbalie in Euroborg.
Tot en met gisteravond kochten 1.850 mensen een ticket voor de uitwedstrijd tegen Fiorentina, die donderdag 4 oktober vanaf 21.00 uur wordt gespeeld. Hiervan gaan er 1.600 op eigen gelegenheid richting Italië en daarnaast zullen er vijf bussen met in totaal 250 supporters afreizen.
FC Groningen is er trots op dat een record aantal supporters de ploeg van trainer Ron Jans zal steunen in het Artemio Franchi-stadion. Aangezien wij er met elkaar een mooi voetbalfeest van willen maken, vertrouwen wij erop dat alle supporters zich in Florence zullen gedragen als gasten. Zoals we vorig jaar ook in Belgrado hebben kunnen zien, zijn de omstandigheden rond voetbalwedstrijden in het buitenland vaak anders dan wij in Nederland gewend zijn.
Het is verstandig er rekening mee te houden dat ook in Italië andere normen en waarden worden gehanteerd. Het zou voor medesupporters en de club bijzonder vervelend zijn, mocht onze goede reputatie van de laatste jaren schade oplopen. FC Groningen wil een ieder op voorhand bedanken voor de steun en wenst alle FC Groningen-supporters een mooi Europees avontuur!
Bron: FC Groningen
quote:Stefan Nijland in voorlopige selectie Jong Oranje
GRONINGEN - Aanvaller Stefan Nijland van FC Groningen is opgenomen in de voorlopige selectie van Jong Oranje.
Nijland is een van de 32 spelers, die door bondscoach Foppe de Haan is geselecteerd. Jong Oranje speelt vrijdag 12 oktober in Tallin een kwalificatiewedstrijd tegen Estland voor het Europees Kampioenschap.
Het is de eerste keer dat Nijland door De Haan is opgeroepen voor Jong Oranje.
quote:Tim Matavz begrijpt dat hij vanavond niet speelt
Afgelopen woensdag in het bekerduel tegen IJsselmeervogels was hij met vier doelpunten de grote man: Tim Matavz.Maar toch legt de 19-jarige Sloveense spits zich zonder enige probleem neer bij een rol als wisselspeler in de competitiewedstrijd van vanavond tegen Sparta.Hij weet waar hij staat, dat is hem door trainer Ron Jans precies uitgelegd.Maar uiteraard kijkt Matavz nog graag terug naar zijn fraaie optreden van woensdagavond.
Heb je wel eens eerder vier doelpunten gemaakt in een oficiele wedstrijd?
"Nee, nog nooit.Slovenie heb ik wel een keer twee gescoord.Dat was tegen Domzale.Het ging wel goed tegen IJsselmeervogels, maar ik denk dat ik nog wel beter kan"
Je bent nu een ruim een maand bij FC Groningen.Hoe bevalt je het tot nu toe?
""Het bevalt me heel goed.De mensen bij de club zijn aardig voor me, ik word prima opgevangen.Ik ben nu bezig om Nederlands te leren, want ik begrijp nog niet alles wat ze zeggen.Op de training praat ik wel met Goran Lovre, we spreken ongeveer dezelfde taal."
Je had ook voor Fiorentina kunnen kiezen, waarom heb je dat niet gedaan?
"Ja, Fiorentina had mij in juni benaderd.Maar de stap vond ik te groot.Ik denk dat ik daar helemaal niet aan het voetballen was gekomen.Ik denk dat het beter is om stap voor stap te maken.Bij FC Groningen kan ik een betere voetballer worden en krijg ik ook nog wel speelminuten.Ik denk dat ik de juiste club gekozen heb"
Na woensdag had je natuurlijk gedacht dat je vanavond tegen Sparta in de basis zou staan?
""Haha, nee hoor.Ik weet waar ik aan toe ben, dat heeft de trainer me allemaal goed verteld.Erik Nevland en Markus Berg zijn normaal gesproken de twee eerste spitsen.Ik moet hard werken op de training en proberen op die manier steeds beter te worden.Ik ben bij FC Groningen om veel te leren en wist dat ik vanavond niet in de basis zou staan. "
Ben je al gewend aan het voetbal van FC Groningen en het Nederlandse voetbal?
""Nog niet helemaal, maar daar ben ik mee bezig.Het voetbal hier is sneller en aanvallender dan wat ik gewend was in Slovenie.Daarom is het ook goed voor me dat ik hier speel.Het bevalt me heel goed eb ik heb ook goede medespelers, waar ik veel van kan leren."
Bruno idd was weer lekker op dreefquote:Op zaterdag 29 september 2007 21:27 schreef venomsnake het volgende:
![]()
BRUNO SILVA
![]()
![]()
Alleen moeten we beter met de kansen omspringen..
Dat sloeg ook nergens op, was niets aan de hand..quote:Op zaterdag 29 september 2007 22:36 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
1-0 is toch wel erg mager, waarom trouwens werd de 2-0 afgekeurd? Ik zag weinig schokkends
Hij drukte hem wel weg hoor, maar verder zag het vak P scheidsje er weer dramatisch uit.quote:Op zaterdag 29 september 2007 22:37 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Dat sloeg ook nergens op, was niets aan de hand..
Wat een dramatische scheids, heb me dood lopen ergeren.![]()
quote:Paul Matthijs kan niet spelen tegen Fiorentina
GRONINGEN - FC Groningen aanvoerder Paul Matthijs mist ook de uitwedstrijd tegen Fiorentina.
Matthijs heeft nog teveel last van een enkelblessure, die hij twee weken geleden opliep in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht. Hij is zaterdag weer voorzichtig begonnen met trainen.
Door de enkelblessure miste Paul Matthijs ook al het thuisduel tegen de Italianen.
RTVNOORD
Mjah, was wel een heeeel licht duwtje dan.. Ik vond het niets.quote:Op zaterdag 29 september 2007 23:25 schreef Blawh het volgende:
[..]
Hij drukte hem wel weg hoor, maar verder zag het vak P scheidsje er weer dramatisch uit.![]()
Maar toch, blijft raar dat een scheidsrechter die in Vak P heeft gestaan bij FC Twente een wedstrijd mag fluiten van Heracles of Groningen, clubs die nu niet bepaald bekend staan als goede vrienden van FCT.quote:Op zondag 30 september 2007 09:56 schreef venomsnake het volgende:
[..]
[..]
Mjah, was wel een heeeel licht duwtje dan.. Ik vond het niets.![]()
Anyway, als Bruno dit niveau kan blijven vasthouden vrees ik dat we hem in de winterstop of in de zomer kwijt zijn. Hij speelde weer geweldig. Zijn voorzetten worden ook steeds gevaarlijker.
Verdedigend ook prima en zijn loopvermogen is gewoon gigantisch.
Die gaat wederom gekozen worden tot Man of the match. En dat voor een rechtsback.![]()
quote:Op zondag 30 september 2007 10:08 schreef venomsnake het volgende:
Maar die Nijhuis moeten ze maar snel naar het damesvoetbal sturen.![]()
quote:Op zaterdag 29 september 2007 22:37 schreef venomsnake het volgende:
Wat een dramatische scheids, heb me dood lopen ergeren.![]()
quote:Op zaterdag 29 september 2007 17:07 schreef The_Verve het volgende:
Vanavond Nijhuis als scheidsrechter. Zal wel weer 90 minuten ergernis worden.
quote:Op zondag 30 september 2007 15:58 schreef The_Verve het volgende:
[..]
[afbeelding]
"Ja, maar dat had ik al voorspeld..."
quote:Uitzending Fiorentina - FC Groningen op tv onzeker
GRONINGEN - Het is nog niet zeker of TV Noord donderdag de UEFA Cup-wedstrijd Fiorentina - FC Groningen live gaat uitzenden. Via Radio Noord zal het duel in ieder geval wel live worden uitgezonden.
De thuiswedstrijd twee weken geleden werd live uitgezonden op Radio én TV Noord. Maar of dat nu ook gebeurt, valt nog te bezien, want Fiorentina heeft de tv-rechten nog niet verkocht.
Vraag is nog of een publieke omroep of een commerciële omroep de wedstrijd verzorgt. Is het eerste het geval, dan kan ook TV Noord het duel live uitzenden. In het tweede geval zendt TV Noord of niet uit, of met een half uur vertraging.
RTVNOORD
quote:Jonge fans moedigen FC aan met groenwitte grijns
GRONINGEN - Jeugdige FC-fans lopen sinds kort met een tevreden, groenwitte grijns op hun gezicht.
De vaantjes, sjaaltjes, shirts en stickers van de FC kennen we. Jonge fans van FC Groningen hebben sinds kort echter een andere manier om de club te promoten; ze laten hun beugel 'pimpen' met groenwitte elastieken. Die zijn doorgaans wit en moeten het ding op z'n plaats houden.
Ook Erwin Roelfsma en Paul Hofman hebben zich een groenwitte grijns aangemeten en willen zo een beetje reclame maken voor de club. Volgens orthodontist Cathrin Segerath zijn het meestal jonge FC-fans die voor de aanpassing komen, maar heel soms komt nog wel eens een vader langs voor een groenwit beugeltje.
RTVNOORD
quote:Beloften met zege naar derde plaats
Jong FC Groningen heeft maandagavond in Tilburg een 2-1 overwinning geboekt op Jong Willem II. Voor de pauze maakten Robert Pomstra en Shkodran Metaj de FC-treffers. Tien minuten voor tijd maakte Willem II de 1-2.
Jong FC Groningen speelde een prima eerste helft en nam overtuigend de leiding tegen een team waarin onder anderen Cristiano in meespeelden. Robert Pomstra is door zin tweede treffer van het seizoen nu topscorer van de Beloften. Shkodran Metaj bepaalde de ruststand op 0-2. Ook in de tweede helft waren de betere kansen voor Groningen, maar werden die niet meer benut. Zo kon het dat de Tilburgers tien minuten voor het einde van de wedstrijd de spanning nog weer terugbrachten. Een kans op de gelijkmaker kreeg Willem II echter niet.
Door de zege heeft FC Groningen nu tien punten en staat de ploeg van trainer Erwin van de Looi nu op de derde plaats. Volgende week komt FC Utrecht op bezoek.
Scoreverloop: 8’ Pomstra 0-1, 38’ Metaj 0-2, 80’ Junior Wiframento 1-2.
Opstelling FC Groningen: Koopmans; Hiariej, Apotheker, Veldmate, Thalen; Metaj, Rozema, Van der Laan (88’ Ramalho), Pomstra (61’ Pellegriti); Kolder, Matavz (75’ Rogier Krohne). Rest bank: Ter Wielen, Öztürk, Dennis Krohne.
Bron: FC Groningen
Voor de vierde keer op rij MotM.. En dat voor een rechtsback..quote:C1000 MotM: en dat is vier voor Silva
Bruno Silva is voor de vierde keer uitgeroepen tot C1000 Man of the Match. Hij kreeg meer dan tweederde van de stemmen naar aanleiding van de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam van afgelopen zaterdag.
Bron: FC Groningen
Geweldig inderdaad.. Hij heeft het ook dik verdiend, speelde weer erg goed en bracht wat leven in de brouwerij. Volgens mij is Suarez zelfs nooit vier keer achter elkaar MotM geworden.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 13:52 schreef Grulez het volgende:
hahah mooi en terecht!
quote:FC Groningen en supporters klaar voor Italioanen
GRONINGEN - De laatste training voor de reis naar Italië is afgewerkt en zowel spelers als trainer zijn er klaar voor. Kortom: FC Groningen maakt zich op voor de returnwedstrijd in de eerste ronde van de UEFA Cup tegen Fiorentina.
FC Groningen reist woensdag af naar Florence, maar ook de supporters staan in de startblokken. Zo ook de medewerkers van een café in de Oosterpoort, die met hun eigen 'touringcar' richting Italië gaan.
De supporters kochten een oude stadsbus op, pimpten het beestje en richtten een heuse VIP-lounge in. Woensdag om elf uur vertrekt de bus. En om te zorgen dat die niet in het zicht van de haven strandt, is er zelfs een monteur mee. En anders wordt het duwen.
RTVNOORD
Veel plezier en succes enzo.quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:35 schreef Grunner het volgende:
Nog een paar uurtjes en dan vertrek ik naar Italië. Wordt een onvergetelijke reis, kan niet anders!
quote:Duel Fiorentina - FC Groningen live
Het UEFA Cup-duel Fiorentina - FC Groningen wordt zowel op Radio Noord als TV Noord live uitgezonden. De tv-uitzending begint donderdag om 20.50 uur.
Mischa van den Berg blikt samen met analist Azing Griever vooruit op de wedstijd. Vanaf 21.00 uur schakelen we over naar Italië, waar Henk Kok het commentaar verzorgt voor de tv-uitzending. De radio-uitzending begint om 20.00 uur. Presentator is Edwin Pasveer.
RTVNOORD
Enorm veel plezier daar.!quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 14:35 schreef Grunner het volgende:
Nog een paar uurtjes en dan vertrek ik naar Italië. Wordt een onvergetelijke reis, kan niet anders!
quote:Berg en Matavz opgeroepen
Marcus Berg en Tim Matavz zijn opgeroepen door de Zweedse en Sloveense voetbalbond voor interlandwedstrijden in de periode van 12 tot en met 16 oktober. Stefan Nijland hoort vrijdag of hij definitief tot de selectie van Jong Oranje behoort.
Tim Matavz reist maandag 8 oktober af naar Slovenië waar hij zich meldt bij de selectie van Jong Slovenië. Op zaterdag 13 oktober speelt Jong Slovenië om 17.00 uur plaatselijke tijd de kwalificatiewedstrijd tegen Finland. Drie dagen later speelt de ploeg in Domzale thuis tegen Denemarken. Dat duel begint om 18.00 uur.
Marcus Berg behoort tot de selectie voor twee oefenduels die op 12 en 16 oktober gespeeld worden tegen respectievelijk Ierland en België. Het duel met Ierland op vrijdag wordt gespeeld in Uppsala en begint om 18.30 uur. Op dinsdag 16 oktober is het Stade Leburton te Tubize vanaf 19.00 uur het decor voor het uitduel met de Belgen.
Op woensdag 17 oktober zullen beide spelers – ditmaal hopelijk fit – zich weer in Nederland melden, waar zij zich vanaf donderdag zullen voorbereiden op het thuisduel met FC Twente. Van de vorige interlandperiod keerden Berg en Matavz met respectievelijk een hersenschudding en griep terug bij FC Groningen.
Stef Nijland hoort vrijdag of hij behoort tot de selectie van Jong Oranje, dat vrijdag 12 oktober uit tegen Estland speelt. Op dinsdag 16 oktober speelt het Olympisch Elftal overigens in Roosendaal tegen Schotland. Ook voor dit duel behoort Nijland tot de voorselectie.
Bron: FC Groningen
Oh god.. Als ie maar niet de rest heeft aangestoken..quote:Fledderus gaat niet mee naar Florence
GRONINGEN - Mark-Jan Fledderus kan niet met FC Groningen mee naar Florence. Hij heeft last van buikgriep.
De 24-jarige middenvelder meldde zich woensdagochtend enkele uren voor het vertrek naar Italië bij coach Ron Jans af. Fledderus is de enige speler uit de Groningse A-selectie die niet meegaat.
FC Groningen speelt donderdagavond om 21.00 uur de return in de eerste ronde van de UEFA Cup tegen Fiorentina. Het eerste duel eindigde twee weken geleden in de Euroborg in 1-1.
24 uur heen en terug... kan je beter met een gepimpt vliegtuig gaan...quote:Op dinsdag 2 oktober 2007 17:01 schreef venomsnake het volgende:
De gepimpte stadsbus:
[afbeelding]
Hier kan je de videoreportage vinden.![]()
Nee man, veel mooier om lekker aan te kloten in zo'n bus.!quote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:40 schreef Grulez het volgende:
[..]
24 uur heen en terug... kan je beter met een gepimpt vliegtuig gaan...
Dat valt wel mee zolang er maar geen armleuningen aan zitten. Die bij dat tafeltje zijn dodelijk.quote:Op woensdag 3 oktober 2007 10:58 schreef Grulez het volgende:
Die donkere stoelen lijken me alleen dodelijk voor je rug....
quote:Remy van Mannekes bericht vanuit Florence
Remy van Mannekes reist met een groep FC Groningen-supporters in een oude stadsbus naar Florence om het UEFA Cup-duel Fiorentina-FC Groningen bij te wonen. Hij houdt ons via deze website op de hoogte van zijn belevenissen.
Het avontuur begint al goed: de bus heeft een uur vertraging. Er zou woensdagmorgen om elf uur gereden worden, maar dit is niet gelukt. Of dit iets te maken heeft met de conditie van de klassieke opgepimpte stadsbus is niet helemaal duidelijk. Remy houdt ons op de hoogte.
Aha... Ik heb het ook maar hier vandaan geplukt..quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:24 schreef Dylan Dog het volgende:
Het moet zijn:
Paesani non rinunciate mai!
quote:Op woensdag 3 oktober 2007 11:28 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Aha... Ik heb het ook maar hier vandaan geplukt..![]()
![]()
[afbeelding]
Have fun daar, hier regent hetquote:Op donderdag 4 oktober 2007 13:56 schreef The_Verve het volgende:
Vandaag aangekomen in Italie. Nachtje doorgehaald en nu live vanuit Hotel Sampaoli in Florence.
Best een leuk hotelletje. Gratis internet. En veel Groningers. Straks maar even de stad in en naar de wedstrijd. Mooie stad trouwens: Florence.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |