ow hehequote:Op donderdag 20 september 2007 11:12 schreef Dee-Dee het volgende:
Laat ik nou nét de kruidvat test gehaald hebben....![]()
en nog twee ook!
Die spanning vind ik het ergste. Bij iedere kramp die ik voel denk ik het ergste.quote:Op donderdag 20 september 2007 11:45 schreef Dee-Dee het volgende:
Jullie hebben allemaal helemaal gelijk; ik ga voorlopig niet meer testen, als ik zwanger ben wordt ik toch niet ongi.![]()
Al blijft het vervelend om in de spanning te zitten.
Helaas..hier zijn dequote:Op donderdag 20 september 2007 19:02 schreef Dee-Dee het volgende:
Ik begrijp helemaal wat je bedoelt Just_curious; ik hoop ook nergens op maar het blijft toch in mn hoofd zitten. Ik blijf ervan uit gaan dat ik gewoon ongi word, al zal ik toch behoorlijk teleurgesteld zijn. Idd die spanning is heel erg!
Succes iig!
Balen zeg.quote:Op vrijdag 21 september 2007 10:47 schreef Dee-Dee het volgende:
Update: Weer negatief getest met de supergevoelige test. Eerste huilbui zit erop.
Ik weet het nu niet meer; ik laat het maar zo en ga ervan uit dat ik ongi word.ach, wat zit ik ook te zeuren, ik ben nog maar net bezig!
Als ik zwanger ben ga ik voor moeders voor moeders piesen.(Mag ik dat zo zeggen?quote:Op vrijdag 21 september 2007 09:09 schreef KD-fotografie het volgende:
DolleMina, mocht je er positief mee testen kan je altijd nog een langhoudbare test erna doen, heb ik met Demi toen ook gedaan.
Hier is ook nog steeds niets.... eigenlijk dus al 8 dagen overtijd, uitgaande van een cyclus van 28 dagen. Maar meestal is mijn cyclus rond 33 dagen, ik wacht dus nog even een paar dagen af.quote:Op vrijdag 21 september 2007 09:07 schreef Dee-Dee het volgende:
Hoe is het met Nijo en DIaan??
Nou.... wij zijn zelf nog niet aan het jompelen hoor helemaal niet gezien mn cyclus in het verleden... we houden het voorlopig nog even op verbouwstress. De komende week zullen we het wel weten.quote:Op zondag 23 september 2007 10:40 schreef leonieke het volgende:
Mag ik toch eventjes voorzichtig jompelen Diaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |