abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53181742
Beterschap en een hele dikke kus en knuffel voor Lena. Dat je maar heel snel beter mag zijn.
  vrijdag 14 september 2007 @ 21:01:51 #102
105888 renzell
Ik wil alleen maar zwemmen.
pi_53181758
Arme Lena! En arme jullie! Veel sterkte lieve Lishe, ik hoop dat de koorts heel snel daalt. Dikke en veel sterkte! Ook voor die dappere heldin van jullie.
pi_53182039
ooh lishe, wat griezelig. en wat naar, zo'n lumbaalpunctie bij zo'n minimensje. maar fijn dat dat in elk geval alleen maar een goede uitslag opleverde. heel veel beterschap voor Lena. ik hoop dat ze heel snel weer gewoon lekker bij jullie thuis kan zijn.
  vrijdag 14 september 2007 @ 21:23:41 #104
1627 dutchie
Eámanë Súrion
pi_53182463
Dit is wel het laatste wat ik horen wilde. Eergister nog gesproken en Lishe klonk zo gelukkig en Lena deed het zo goed. Dus dit verwacht je gewoon niet. Zo'n klein prulletje.
Lieverds, jullie weten hč; als ik iets kan doen. Bijv. Luuke entertainen ofzo, oppassen noem maar op. Dikke
Als je niet lacht, ben je dood.
pi_53182465
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 20:22 schreef Lishe het volgende:
Even een korte 'update'
Een minder goeie deze keer...
Lena is gisteren opgenomen in het ziekenhuis met koorts. In 2 uur tijd liep die op van 38.2 gr naar 39.3. Er is bloed afgenomen, een urinemonster en heel vreselijk, een lumbaalpunctie. De uitslag van de laatste was gelukkig goed.
Ondertussen heeft ze antibiotica en is de koorts gedaald. gedacht word aan een virale of bacteriele infectie. Bactirieel is te behandelen met antibiotica, viraal moet zelf weggaan. Zondag hopen we meer te weten.
Ze is vandaag 2 keer wakker geweest en heeft super verzorging. ze heeft nu gelukkig ook 2 keer goed gegeten en lijkt iets op te knappen.

Ik ben zo trots op mijn dappere kleine heldin. Ze werkt zo hard en doet zo haar best.
Ik hoop snel nog beter nieuws te hebben.
ach wat enorm zielig

ik hoop echt dat ze heel erg snel opknapt

"Wie niet gelooft in wonderen, is geen realist."
  vrijdag 14 september 2007 @ 21:47:38 #106
9247 texelonia
ploetermoeder
pi_53183148
Lishe wat een schrik Wat sneu voor jullie kleine dappere meisje. Hopelijk is het niks ernstigs en mag ze snel weer naar huis. Sterkte!
Rest your head close to my heart
Never to part, baby of mine
©Dumbo
While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
pi_53183468
Jemig Lishe, dat is flink schrikken zeg! Ik hoop dat je kleine meid snel opknapt en weer met je mee naar huis mag.
pi_53183602
O Lishe wat eng zeg Hopelijk is Lena er snel weer bovenop
pi_53184204
Nanalune, dat zijn toch echt de hormoontjes hoor. Ik had er ook een beetje moeite mee. Maar stug doorposten en dan ben je er vanzelf weer in.

Tjee Lishe, wat een schrik joh. Sterkte met Lena. Dat ze maar snel weer opknapt en naar huis mag.
pi_53184220
A gossie, wat kl*te zeg! Ik hoop dat ze er snel bovenop is en dat ze weer naar huis mag!
Dikke voor jullie!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_53184961
Och Lena toch....
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_53185015
Lishe wat een schrik! Lena veel beterschap en snel opknappen hoor!
Saartje
  vrijdag 14 september 2007 @ 22:50:13 #113
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_53185158
Lishe en Xtracer, wat een schrik

lena dapper meisje
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_53185251
Oh get Lishe, arme kleine Lena. Hopelijk knapt ze snel op.
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
pi_53185296
lishe heel veel sterkte met Lena. wat zielig zo klein en dan nu al dit.
mama van 3 kids!
  vrijdag 14 september 2007 @ 23:18:57 #116
52834 Droeke
Curiosity killed the cat
pi_53185955
Lishe hoe vervelend! Ik hoop voor je dat Lena snel opknapt! Gelukkig zijn de uitslagen tot nu toe goed, maar die koorts is wel reden voor bezorgdheid.
A cat is a lion in a jungle of small bushes
  zaterdag 15 september 2007 @ 07:18:44 #117
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_53190983
dank jullie welvoor de lieve woorden. Het voelt zo gek het gezin te zijn wat sterkte nodig heeft.
Gistereenavond heeft ze heeeeel goed gedronken. Onze kleinee heldin. De verpleegkundige verwacht vandaag de uitslagen van het bloedonderzoek en dus ook het vervolgplan. Na gisterenavond kunnen we weer positief denken en iik heb al kleertjes klaar voor een spetterend welkom thuis feest.
Lena ziet er heel goed uit, mooie rose kleur, en gewoon, heel dapper.
Ik ben nu aan het kolven en ga dan gauw weer naar haar toe!
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  zaterdag 15 september 2007 @ 07:53:30 #118
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_53191038
Geef je haar een kus van mij, Lishe?
Fijn dat ze zo goed heeft gedronken! Ik duim echt dat ze weer snel bij jullie thuis is en dat alles oké is.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
  zaterdag 15 september 2007 @ 08:51:57 #119
20436 Jambo
Hakuna Matata
pi_53191176
Lishe, wat naar. Ik hoop dat Lena snel weer opknapt en naar huis mag.
Ik word er wel es mismoedig van dat ik, wat ik voel, niet zeggen kan. (Toon Hermans)
pi_53191214
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 07:18 schreef Lishe het volgende:
dank jullie welvoor de lieve woorden. Het voelt zo gek het gezin te zijn wat sterkte nodig heeft.
Gistereenavond heeft ze heeeeel goed gedronken. Onze kleinee heldin. De verpleegkundige verwacht vandaag de uitslagen van het bloedonderzoek en dus ook het vervolgplan. Na gisterenavond kunnen we weer positief denken en iik heb al kleertjes klaar voor een spetterend welkom thuis feest.
Lena ziet er heel goed uit, mooie rose kleur, en gewoon, heel dapper.
Ik ben nu aan het kolven en ga dan gauw weer naar haar toe!
Wat fijn dat ze zo goed drinkt!!
Mag 1 van jullie er niet blijven slapen?
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_53191245
Lishe, fijn dat ze er zo goed uitziet en zo goed drinkt! Dappere meid is het!

Vandaag 37 weken, heb ik nu "meldplicht" ? Dan meld ik me bij deze na een brakke nacht, wordt steeds wakker omdat mn heupen pijn doen. Mn keel voelt als schuurpapier van het hoesten en mn stem is maar af en toe aanwezig (zal ook wel van t hoesten zijn). Maar verder alles goed hoor .
Lekker actief beebje, ik ga zometeen me toch eens even aan wat strijkwerk wagen . Zou dit dan die nesteldrang zijn...?
Fake it till you make it...
  zaterdag 15 september 2007 @ 09:26:10 #122
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_53191336
37 weken! Wat een heerlijke mijlpaal lijkt me dat!
Tegelijkertijd vreselijk, want het is ook wel die periode van 'het kan nu elk moment gebeuren, maar waarom gebeurt het dan niet'.

Lishe, fijn dat het zo'n stuk beter met haar gaat!
***
  zaterdag 15 september 2007 @ 09:30:43 #123
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_53191364
Lishe, wat fijn dat Lena goed gedronken heeft! Ik hoop echt dat ze vlug en fit naar huis mag, jij kunt uitrusten en je nog laten vertroetelen en jullie allemaal kunnen genieten!

BE, voor je het weet ben jij ook 37 weken! Dat gaat zo vlug, al moet ik zeggen dat ik dat helemaal niet had, het gevoel van dat het bijna kan komen. Ik was ook de enige die er niet zo mee zat, dat ik over de 40 weken ging.
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zaterdag 15 september 2007 @ 09:34:57 #124
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_53191400
Ik heb nu nog in mijn hoofd dat ik overtijd ga lopen dus dat het (hopelijk) na kerst wordt dat ik beval, maar ik weet niet of ik die instelling nog vast kan houden als de datum dichterbij komt. Ik merk wel dat mijn ongeduld steeds een beetje groeit.
Ik ben stiekem wel heel blij dat ik nu de grens van levensvatbaarheid aan het halen ben, ik had een paar weken terug echt iets van 'het beweegt nu heerlijk, maar stel dat... dan is er op dit moment nog weinig te doen'. Heel naar idee vond ik dat omdat het dan zo levend voelt.

Maar goed, 26 weken nu, and counting. Idd komen die 37 ook voor mij vanzelf dichterbij. Ik vind dat de tijd toch al stiekem wel zo snel gaat als je achterom kijkt.

Oh, en ik kan niet stoppen met het showen van alle leuke dingen die ik/we inmiddels gekocht hebben!
Ik zou bijna een doos met leuke spulletjes meenemen naar de meet bij gebrek aan kind om te showen.
***
  zaterdag 15 september 2007 @ 09:36:28 #125
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_53191410
Je mag best de lamp showen hoor!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zaterdag 15 september 2007 @ 09:37:48 #126
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_53191417

Ehm... neh... toch maar niet!
***
pi_53191839
Hihi BE, dan neem je toch lekker een doos leuke spulletjes mee om te showen . En als iemand het raar vind kan je het gewoon op de hormonen schuiven hoor .
Jij gaat ook hard, 26 wkn alweer!
Fake it till you make it...
pi_53192337
Ik ben zo trots op julli allemaal Lish , op kleine mooie Lena omdat ze er zich zo doorheen slaat, op jou en de papa, jullie zijn zo dapper en sterk! En op lieve Luukie, wat doet ze het goed he?

(En je lieve zus, je pap en mam, opa J en oma F, iedereen!)

Ik pink af en toe een traantje voor jullie mee weg (ook vreugde traantjes omdat ze het zo goed doet!), en hoop gauw haar welkom thuis feestje mee te vieren...

  zaterdag 15 september 2007 @ 11:07:32 #129
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53192468
Lena is inderdaad een kleine heldin Hopelijk mag ze weer snel naar huis.
I'm so glamourous I piss glitter!
pi_53193077
Ach Lishe wat een schrik moeten jullie hebben gehad om Lena maar wat fijn dat ze het weer zo goed lijkt te doen en nu maar hopen dat ze heel snel weer mee mag met jullie. En denk je ook een beetje aan jezelf je bent tenslotte nog maar net bevallen.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_53193991
BE dat willen showen van alle leuke dingetjes kan ik me ook goed voorstellen hoor. Heb het zelf ook wel. Ik heb een aantal jongenskleertjes gekregen van mijn ouders en zelf ook wat gekocht maar behalve de grootouders weet niemand het geslacht. Dus je kan de neutrale dingen showen maar zoals dat ene groene velourse pakje van Ducky Beau met een ijsbeer er op moet nog even wachten. En ik heb bij Rainbow Babies 2 shirtjes bestelt, een voor Morgaine met de tekst "grote zus van....(naam)"
en 1 voor de baby met zijn 1e, 2e en achternaam. Zijn grote zus heeft ook zo een shirt.

Ik heb zo slecht geslapen vannacht. Ik voelde constant 2 voeten die probeerde dwars door mijn buik te schoppen. Wat was hij hyper zeg.
pi_53194193
Lishe nog van harte gefeliciteerd met de geboorte van Lena
En dat ze maar snel op mag knappen
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  Hoofdredactie Fotografie zaterdag 15 september 2007 @ 12:42:51 #133
95752 crew  Chell
Kluns
pi_53194488
Lishe, sterkte. Hopelijk knapt Lena snel weer op en kunnen jullie weer lekker met het hele gezinnetje van elkaar genieten!

[ Bericht 2% gewijzigd door Chell op 16-09-2007 02:03:22 ]
pi_53194526
Lishe heel veel beterschap met je kleine heldinnetje. Dat je Lena maar weer snel thuis in je armen mag sluiten.
  zaterdag 15 september 2007 @ 17:27:20 #135
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_53199807
Lishe, sterkte. Ik hoop dat Lena gauw weer helemaal beter is!
pi_53201218
Lishe heel veel sterkte en hopenlijk kunnen jullie snel een grrot thuiskomst feest geven!
  zaterdag 15 september 2007 @ 18:56:15 #137
12765 Tan
 Isilindil Tasardur
pi_53201632
Lishe, heb hier een tijd niet gelezen, maar wil je allereerst feliciteren met Lena, en ten tweede je heel veel sterkte wensen, kan me de schrik zo ontzettend voorstellen! Maar goed drinken is zo belangrijk en dat heeft ze dus goed gedaan lees ik. Help met je meehopen dat ze snel opknapt
  zaterdag 15 september 2007 @ 19:24:38 #138
593 sjak
Juffie Bloem
pi_53202255
Lishe, wat erg! Ik hoop dat Lena snel weer naar huis mag! Sterkte
Lekker douchen!
  zaterdag 15 september 2007 @ 20:33:12 #139
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_53203953
Lishe van harte met je dochter . Ik hoop dat ze heel snel weer mee naar huis mag
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  zaterdag 15 september 2007 @ 20:35:42 #140
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_53204005
Miss-sly van harte met je geweldig mooie plusje!
bewust hier omdat miss-sly aangaf het liever niet in het andere topic te willen
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  Licht Ontvlambaar zaterdag 15 september 2007 @ 21:13:05 #141
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_53204899
Een plusje voor Miss_Sly Dat vind ik nou leuk nieuws!!! Gefeliciteerd meid
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
pi_53206365
Lishe,xtracer, Luuke en vooral Lena: Heel dikke kus en knuffels!
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  zondag 16 september 2007 @ 08:34:43 #143
114177 Diaan73
Sinds 31-05-07: Peacewoman!!!
pi_53213024
Lishe en Xtracer en Luuke, allereerst van harte gefeliciteerd met jullie dochter en zusje Lena ik lees het nu pas Verder ook van harte beterschap en hopelijk knap jullie kleinste meid weer snel op en komt ze weer lekker thuis.
Make love, not war ☮
  Moderator zondag 16 september 2007 @ 08:37:19 #144
5428 crew  miss_sly
pi_53213036
Ook hier bedankt

Werd vanochtend wakker en wist meteen weer wat er anderrs was dan voorheen

Ik ben nog erg nieuw hier, heb het topic altijd min of meer bewust genegeerd, maar ik hoop dat het snel went. Ik heb iig dit topic even bijgelezen en lees net over Lena. Arme meid, ik hoop dat het gauw beter met haar gaat en ze snel naar huis mag. Sterkte Lishe!
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  zondag 16 september 2007 @ 09:02:38 #145
190853 RockabeIIa
Embracing my inner trailerpark
pi_53213129
quote:
Op zondag 16 september 2007 08:37 schreef miss_sly het volgende:
Ook hier bedankt

Werd vanochtend wakker en wist meteen weer wat er anderrs was dan voorheen
Van harte gefeliciteerd!
I'm so glamourous I piss glitter!
  zondag 16 september 2007 @ 09:09:42 #146
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_53213170
miss_sly, ik vind het nog steeds zulk supernieuws!
Soms las ik een beetje berusting in je postjes, op de een of andere manier vind ik het daarom extra gaaf dat het gelukt is!

Lishe, hoe was het gisteren met jullie meisje?
***
pi_53213183
miss_sly Van harte gefeliciteerd. Heb de verhalen in het andere gevolgd en vind het echt super!!!!!

Lische hopelijk knapt ze nog verder snel op en mag ze bij jullie thuis zijn.

Verder gaat alles goed hier. Werd alleen vannacht toch een portie door stress overvallen. Wat als ik nou een verkeerd stuk zalm heb gegeten of dat die sla in dat restaurant toch niet goed geweest is of die tomaten uit de ijskast telang gelegen hebben. Stress alom dus.Moet toch maar niet meer naar Medical Detectives kijken nu. Momenteel niet goed voor mijn gemoedsrust. Herkennen meer mensen dit???
  zondag 16 september 2007 @ 09:23:48 #148
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_53213226
Ja, dat herken ik wel hoor Wenneke, ik ben ook wel iets pietluttiger met dingen weggooien enzo. Ik neem gewoon geen risico's.

Toevallig haalde iemand van de week nog een briljant voorbeeld van zoiets aan. Vivi die een hap rauw croissantdeeg nam (van die Daneroles) en toen midden in de nacht de verloskundige belde omdat ze ineens heel bang werd.
***
pi_53213261
Is gewoon erg. Gister gaan uit eten. Echt zalm gegeten die zo ongeveer op je tong smelt met heerlijke saus en dan nu gewoon zitten stressen.
Thuis tuurlijk heel voorzichtig, maar wie weet wat er in een restauran met eten gebeurt. (Normaal denk ik daar dus gewoon niet bij na.)

Maar ja het hoort erbij zullen we maar zeggn.
  zondag 16 september 2007 @ 09:32:18 #150
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_53213271
Ik denk dat je er vanuit moet gaan dat zolang je geen rauwe dingen eet dat je dan al een heel eind bent. De meeste dingen worden dan wel gedood door het kook/bak-proces.
***
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')