abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53119377
quote:
Op woensdag 12 september 2007 00:45 schreef RoodWitBlauw het volgende:
tvp!

en schandalig dat ze 1,5 miljoen euro hebben, en dat willen gebruiken voor de verdediging.

Ze moeten het tot de laatste cent terugbetalen, en 80 jaar de cel in, zonder tbs
Ik krijg het idee dat ze alleen daarom die fonds hebben opgericht... zodat ze vroeg of laat een top-advocaat kunnen betalen die hun wel even vrijpleit van de beschuldigingen wegens procedure fouten
  woensdag 12 september 2007 @ 13:13:49 #262
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_53119417
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:00 schreef RM-rf het volgende:

[..]

ik heb ook weinig op met die veelvoud aan pseudo-psychologie die je hier in dit en voorgaande topics soms leest... waar eveneens de oogblikken van de ouders helemaal gefileerd worden of houdingen en daaraan de meest belachelijke conclusies: "kijk, de vader draagt een beige broek en een zalmkleurig hemd, die passen niet bij elkaar en zo iemand kan dus nooit een moord plannen ...". Overigens, het valt me op dat zoiets typisch voor juist vrouwen is

waar het echter om gaat is dat de Politie een bepaald onderzoek doen en dat dit zéker _niet_ gebaseerd is op enkel losse vermoedens... er een behoorlijke hoeveelheid aan materiaal is die een verdenking tov de ouders zeer gegrond maakt.
Sowieso is het taak van de politie om die moord te onderzoeken en daarbij hoort zéker geen mogelijkheid uit te sluiten.... de mogelijkheid dat direkte familie bij zo'n geval de dader kan zijn is domweg ook statisch gezien véél, en véél groter dan die ideen van een 'toevallige, anonieme dader' uit het niets.
Wat die columnist feitelijk beweert is dat 'de politie dat niet zou mogen doen...' op basis van een argumentatie die werkelijk op niets dan haar eigen interpretaties van oogopslagen en haar ideen over personen (dat een moeder die IVF ondergaan heeft nóóit haar kind iets zou kunnen aandoen)

Dat is natuurlijk je reinste onzin... voor zover ik kan zien doet de portugese politie het best redelijk, ook blijft het gewoon een rot-zaak, waar natuurlijk ook aan de kant van de politie fouten gemaakt zijn (dat is niet te voorkomen) en waar de media een flinke rol speelt, inclusief media-manipulatie vanuit alle kanten (dat bewust lekken van gegevens vind ik eigenlijk wel behoorlijk storend ... helaas lijkt dat bijna te horen bij die zaak die zoveel media-aandacht kreeg doordat de mcCanns zelf kennelijk ook welbewust dat pad insloegen)
Volgens mij zijn we het qua berichtgeving en media-aandacht best eens.
De Portugese politie is wat traag op gang gekomen maar heeft uiteindelijk wel de hulp van de Britse technische dienst aanvaard.
Het is ook een rotzaak, en bijna onwerkbaar geworden door de stortvloed aan media-aandacht en analyses door al die 'sources'.
Jammer genoeg bestaan de statistieken bij gratie van de uitzonderingen en zal de zaak bewezen moeten worden voordat er uitsluitsel komt.
be nice or go away
  woensdag 12 september 2007 @ 13:13:52 #263
3542 Gia
User under construction
pi_53119418
quote:
Op woensdag 12 september 2007 10:49 schreef ThinkTank het volgende:
It takes weeks for a hair sample to show changes in the body, because hair grows slowly. Hair samples do not show recent changes in the body, such as drug use within the past few days.

nu jij weer
Nog even hier op reageren, tjonge wat vliegen jullie erdoor!!

Het kan dan wel weken duren voordat drugs aangetoond kunnen worden in het haar. Maar het is dan ook vermoedelijk weken na het drugsgebruik (toediening) dat ze mogelijk vervoerd is in die wagen. En haar groeit na de dood nog een hele tijd door.
  woensdag 12 september 2007 @ 13:16:12 #264
798 voyeur
bemoeit zich
pi_53119477
quote:
Op woensdag 12 september 2007 10:49 schreef ThinkTank het volgende:

[..]

Dat de antwoorden reeds gegeven zijn wil niet zeggen dat ze kloppen:
[..]

http://www.webmd.com/a-to-z-guides/Hair-Analysis
nu jij weer
De site waar je dit vandaan plukt is een commercieel labje, geen gespecialiseerde toxicoloog. De follikels staan in rechtstreeks contact met je bloedvaten dus komen sedatieven daar zeker wel terecht.
Zo'n labje werkt vaak met een paar uitgevallen haren die die door ouders stiekem opgestuurd worden om op drugs te testen.

Harold Shipman (de grootste seriemoordenaar ooit; ook al een arts) is bijvoorbeed veroordeelld onder andere op aangetroffen giften in de haren van zijn slachtoffers en dat terwijl deze in een keer een dodelijke dosis kregen.

Ga er nou maar gewoon vanuit dat ik gelijk heb over feitelijkheden. Dat is toch altijd het geval
Here we are now, entertain us.
pi_53119494
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:13 schreef Gia het volgende:

[..]

Nog even hier op reageren, tjonge wat vliegen jullie erdoor!!

Het kan dan wel weken duren voordat drugs aangetoond kunnen worden in het haar. Maar het is dan ook vermoedelijk weken na het drugsgebruik (toediening) dat ze mogelijk vervoerd is in die wagen. En haar groeit na de dood nog een hele tijd door.
Fout, haar lijkt te groeien maar doet het juist helemaal niet..
pi_53119516
quote:
Op woensdag 12 september 2007 12:59 schreef moussie het volgende:

[..]

ik las ergens dat zij dat van te voren hebben afgesproken, geen emoties tonen in het openbaar .. en tja, het zijn beiden doctoren, die zijn het, iig tot bepaalde hoogte, gewend om het eigen gevoel buiten te sluiten en door te gaan met wat er gedaan moet worden
Da's natuurlijk een mooi verzinsel om eventuele vragen betreffende hun houding in de kiem te smoren.

Ik geloof er geen tiet van.
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 12 september 2007 @ 13:19:34 #267
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_53119525
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:03 schreef moussie het volgende:
toen was er nog geen auto, die hebben ze pas 5 weken later gehuurd ..
Nee, maar het dragen van een koffer of tas door vader of moeder was in het begin van het onderzoek niet verdacht. Ze kunnen daarmee gewoon over straat zijn gegaan - al zal dat niet onder het oog van agenten zijn gebeurd. Ze zullen echter niet 24 uur per dag mensen om zich heen hebben gehad, er zal best een mogelijkheid zijn geweest om zoiets ongemerkt weg te werken.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_53119526
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:17 schreef Spacemonkeh het volgende:

[..]

Fout, haar lijkt te groeien maar doet het juist helemaal niet..
Ik ben een leek, uitleg svp?
pi_53119547
quote:
Op woensdag 12 september 2007 00:29 schreef Sigmund666 het volgende:
De ouder zijn schuldig. Als we alles van de afgelopen maanden even op een rijtje zetten, kom ik tot de volgende conclussie:
* De buurman/vriend/whatever was eerst verdacht omdat hij veel vragen stelde. Als ouders zijnde is het niet verdacht als je vragen over een onderzoek stelt. Als ouders zijnde zou dit opeens niet verdacht zijn?
* Al een paar dagen na de verdwijning van Maddie werd er een fonds opgericht. Ik heb het nog nooit in andere verdwijningszaken gezien gebeuren.
* De moeder heeft op TV nog nooit een traan gelaten. Dit kan komen doordat beide ouders medici zijn, maar ik betwijfel het. De meeste ouders van wie een kind was ontvoerd barstte voor de camera in tranen uit.
* Er is bloed gevonden in een auto die vijf weken na de verdwijning is gehuurd.
* Er schijnt ook een pagina uit de bijbel in de auto gevonden te zijn, waarin de dienaren van koning David niet durven te vertellen dat zijn kind dood is.
* Waarom wordt toevallig alleen Maddie ontvoerd, en niet de twee kinderen die in de kamer aanwezig waren?
* Zou een ontvoerder niet in paniek raken als via de media naar buiten komt dat Maddie een uniek linkeroog heeft? [Dit tenzij het meisje al gelijk ergens in een kelder is gepropt, net als Natascha Kampush]
* Zijn er eigenlijk geen bewakingsbeelden geweest?
* Is het alibi van de ouders ooit nagetrokken?
* Waarom wordt de moeder niet onder hypnose verhoord?

Tenzij: Een samenzwering van de CIA en de NSA die kunnen zien hoeveel koffie wij drinken door het water dat naar onze leidingen loopt!

Editje: * Waarom zouden de ouders naar Engeland vertrekken als ze ettelijke keren hebben BEZWOREN Portugal niet te verlaten voordat Maddie weer terug was.
Wat jij nu allemaal opnoemt, zijn echt geen bewijzen hoor

zelfs al hebben ze het zelf gedaan...
  woensdag 12 september 2007 @ 13:23:00 #270
3542 Gia
User under construction
pi_53119602
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:17 schreef Spacemonkeh het volgende:

[..]

Fout, haar lijkt te groeien maar doet het juist helemaal niet..
Even gegoogled en kwam op deze site:

http://en.allexperts.com/(...)ail-growth-death.htm

Answer
in a way it is true up to certain limit where the growth post mortum stop
The only part of hair that's still alive is the follicle, which has its own blood supply. Once that supply is gone, there can be no growth. Fingernails are the same way.

the other element after a while after death when all the water it out the body we have the impression that the hair and nail still growing but in fact it the dehydration effect.

hope this answers your question
Thanks
dan
pi_53119606
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:19 schreef Naehin het volgende:

[..]

Ik ben een leek, uitleg svp?
paar pagina's terug staat de uitleg.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 12 september 2007 @ 13:23:37 #272
798 voyeur
bemoeit zich
pi_53119626
Mag ik voor het volgende topic vast een titel voordragen:

Madeleine McCann: zielige artsen of sluwe spin doctors?
Here we are now, entertain us.
  woensdag 12 september 2007 @ 13:23:43 #273
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_53119629
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:19 schreef Naehin het volgende:

[..]

Ik ben een leek, uitleg svp?
Even een pagina teruglezen.

Haar lijkt te groeien door het weglekken van vocht uit een lijk, je weefsel vergaat/trekt zich terug en daardoor lijken haar en nagels langer.
be nice or go away
pi_53119631
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:16 schreef voyeur het volgende:

[..]

De site waar je dit vandaan plukt is een commercieel labje, geen gespecialiseerde toxicoloog. De follikels staan in rechtstreeks contact met je bloedvaten dus komen sedatieven daar zeker wel terecht.
Zo'n labje werkt vaak met een paar uitgevallen haren die die door ouders stiekem opgestuurd worden om op drugs te testen.

Harold Shipman (de grootste seriemoordenaar ooit; ook al een arts) is bijvoorbeed veroordeelld onder andere op aangetroffen giften in de haren van zijn slachtoffers en dat terwijl deze in een keer een dodelijke dosis kregen.

Ga er nou maar gewoon vanuit dat ik gelijk heb over feitelijkheden. Dat is toch altijd het geval
hoe zit het met knippen, zitten de sporen in de breedte en dan dus van boven naar beneden chronologisch, of in de lengte?

als je 1 cm afknipt, knip je dan dus het verleden van zeg maar 10weken terug weg? want dan heb je nog niets aan het haar als verrader
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_53119720
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:23 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Even een pagina teruglezen.

Haar lijkt te groeien door het weglekken van vocht uit een lijk, je weefsel vergaat/trekt zich terug en daardoor lijken haar en nagels langer.
Dank u, dank u.
En de rest ook
  woensdag 12 september 2007 @ 13:27:49 #276
145755 kahaarin
You are my sunshine......
pi_53119728
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:23 schreef milagro het volgende:

[..]

hoe zit het met knippen, zitten de sporen in de breedte en dan dus van boven naar beneden chronologisch, of in de lengte?

als je 1 cm afknipt, knip je dan dus het verleden van zeg maar 10weken terug weg? want dan heb je nog niets aan het haar als verrader
De bloedtoevoer naar de follikel zorgt ervoor dat drugs in het haar aan te tonen zijn, het groeit dus als het ware vanaf de hoofdhuid met het haar mee, als je iets toedediend krijgt dan zit het na een maand dus +/- 1 a 2 centimeter vanaf je hoofdhuid, zo snel groeit haar gemiddeld.
be nice or go away
pi_53119796
Dus de haarwortels kunnen wel meteen sporen van drugs bevatten...

Haarwortels bevatten ook dna, en juist daar komt maar 80% overeen met maddy. Misschien zijn de gevonden haren toch van de tweeling.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_53119801
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:23 schreef voyeur het volgende:
Mag ik voor het volgende topic vast een titel voordragen:

Madeleine McCann: zielige artsen of sluwe spin doctors?
Wat mij betreft: goedgekeurd...
  woensdag 12 september 2007 @ 13:31:26 #279
3542 Gia
User under construction
pi_53119812
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:23 schreef kahaarin het volgende:

[..]

Even een pagina teruglezen.

Haar lijkt te groeien door het weglekken van vocht uit een lijk, je weefsel vergaat/trekt zich terug en daardoor lijken haar en nagels langer.
Het groeit dus, volgens een patholoog, nog wel even door, zolang er nog wat voorraad bloed in de follikel zit. Als die voorraad op is, stopt die groei. Daarna lijkt het nog te groeien door wat jij zegt, inderdaad.
pi_53119833
quote:
Op woensdag 12 september 2007 13:27 schreef kahaarin het volgende:

[..]

De bloedtoevoer naar de follikel zorgt ervoor dat drugs in het haar aan te tonen zijn, het groeit dus als het ware vanaf de hoofdhuid met het haar mee, als je iets toedediend krijgt dan zit het na een maand dus +/- 1 a 2 centimeter vanaf je hoofdhuid, zo snel groeit haar gemiddeld.
dus knippen lost de zaak op, letterlijk voor de ouders dan in dit geval, kwestie dus van met de tweeling naar de kapper gaan op het juiste moment, maar dat kan nu nog niet of zemoeten de kid milimeteren
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')