Ik had teveel tijdquote:Op woensdag 12 september 2007 09:36 schreef voyeur het volgende:
Als er iemand tijd teveel heeft is dit the JonBenet Case heel lezenswaardig.
Veel overeenkomsten qua gedrag van de ouders, de pr-campagnes, het geloof in de ontvoering en de latere twijfel aan de ouders. Etc.
In een eerder topic werd gesteld dat lijklucht pas na 12 uur ontstaat. Dus als ze voor die tijd het lichaampje ergens anders heen hebben gebracht is er geen lucht te ruiken voor de honden.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:46 schreef moussie het volgende:
maar de kadaver-honden die later in de kamer waren zouden dat niet hebben gemist !!
en buiten dat, waren er ueberhaupt meteen honden dan, is die kamer meteen minitieus onderzocht?quote:Op woensdag 12 september 2007 11:51 schreef Rewimo het volgende:
[..]
In een eerder topic werd gesteld dat lijklucht pas na 12 uur ontstaat. Dus als ze voor die tijd het lichaampje ergens anders heen hebben gebracht is er geen lucht te ruiken voor de honden.
Is hier trouwens een onafhankelijke bevestiging van? Lijkt me eerder een typisch roddelverhaal.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:46 schreef milagro het volgende:
bovendien, ze hebben niet meteen de politie gebeld zo schijnt het, maar eerst een news channel...
honden worden wel vaker ingezet bij een vermissing, ze ruiken niet alleen lijken, maar ook gewoon de geur van jouw en mij. Dus ze zouden een spoor kunnen volgen.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:53 schreef milagro het volgende:
[..]
en buiten dat, waren er ueberhaupt meteen honden dan, is die kamer meteen minitieus onderzocht?
volgens mij niet, maar ms heb ik dat gemist.
Volgens mij kwamen die honden idd later, in eerste instantie werd het behandeld als een vermissing, er was immers een kind verdwenen uit het huis, er was toen nog geen aanleiding om de ouders te verdenken.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:53 schreef milagro het volgende:
[..]
waarom er ueberhaupt meteen honden dan, is die kamer meteen minitieus onderzocht?
volgens mij niet, maar ms heb ik dat gemist.
Ik zou denken dat als er honden zijn gebruikt in de eerste uren/dagen van het onderzoek, dat daarmee dan werd gezocht naar sporen van Madeleine, en niet naar een lijkengeur.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:51 schreef Rewimo het volgende:
[..]
In een eerder topic werd gesteld dat lijklucht pas na 12 uur ontstaat. Dus als ze voor die tijd het lichaampje ergens anders heen hebben gebracht is er geen lucht te ruiken voor de honden.
Cadaver dogs zijn iets anders dan sniffer dogs, bij mijn weten is er niet meteen met honden gezocht maar gekeken naar hetgeen de ouders verklaarden en een globaal onderzoek in de kamer gedaan.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:54 schreef Ticootje het volgende:
[..]
honden worden wel vaker ingezet bij een vermissing, ze ruiken niet alleen lijken, maar ook gewoon de geur van jouw en mij. Dus ze zouden een spoor kunnen volgen.
Klopt, maar later zijn er kadaverhonden ingezet. Als het lichaampje echter minder dan 12 uur in de kamer is geweest, valt er voor die honden niks te ruiken.quote:Op woensdag 12 september 2007 11:56 schreef ThinkTank het volgende:
Ik zou denken dat als er honden zijn gebruikt in de eerste uren/dagen van het onderzoek, dat daarmee dan werd gezocht naar sporen van Madeleine, en niet naar een lijkengeur.
ja maar volgens mij is dat dus niet gebeurd, ik vind de inzet van honden niet vreemd, integendeel het is vreemd als dat niet meteen gebeurd is, net zoals het vreemd is dat die ouders niet meteen als mogelijke verdachten gezien zijn , in die zin, dat ze apart van elkaar ondervraagd hadden moeten worden, de dichtsbijzijnden zijn altijd in principe de prime suspects , sort of dan..quote:Op woensdag 12 september 2007 11:54 schreef Ticootje het volgende:
[..]
honden worden wel vaker ingezet bij een vermissing, ze ruiken niet alleen lijken, maar ook gewoon de geur van jouw en mij. Dus ze zouden een spoor kunnen volgen.
Dat klopt, helaas is er niet meteen echte actie ondernomen en heeft alles veel te lang geduurd, en dan nog de inspecteur die al eerder in opspraak is geweest wegens het mishandelen van een verdachte, het komt allemaal een beetje onprofessioneel over.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:01 schreef milagro het volgende:
[..]
ja maar volgens mij is dat dus niet gebeurd, ik vind de inzet van honden niet vreemd, integendeel het is vreemd als dat niet meteen gebeurd is, net zoals het vreemd is dat die ouders niet meteen als mogelijke verdachten gezien zijn , in die zin, dat ze apart van elkaar ondervraagd hadden moeten worden, de dichtsbijzijnden zijn altijd in principe de prime suspects , sort of dan..
is dat niet ookprecies wat de politie verweten wordt door sommigen hier en in de media, dat krakkemikkige onderzoek, de luiheid in deze?
en dan zouden ze meteen met honden en vergrootglas de hotelkamer doorzocht hebben?
de ouders strak ondervraagd, alle opties openhoudend? de hotelkamer niet zo snel vrijgeven hebbend?
Niet doen, geef nou geen aandacht, gewoon een relbeluste troller!quote:Door Snoet123 op woensdag 12 september 2007 @ 12:08
quote:
Op woensdag 12 september 2007 12:03 schreef BansheeBoy het volgende:
Fascinerend om te zien hoe rijpe Milagro zich echt goed kan verplaatsen in de dader(s). Tegelijkertijd zou je kunnen stellen dat het best verontstellend is.
²
Nee dan jij met je 'boeiende' bijdrage....
Viking84 Door Viking84 op woensdag 12 september 2007 @ 12:08
quote:
Op woensdag 12 september 2007 12:03 schreef BansheeBoy het volgende:
Fascinerend om te zien hoe rijpe Milagro zich echt goed kan verplaatsen in de dader(s). Tegelijkertijd zou je kunnen stellen dat het best verontstellend is.
²
ga eens even elders de moslimfundamentalist uithangen ofzo, ipv ons te vervelen met je kletspraat .
gelukkig heeft het forensisch onderzoek niets met hen te maken, en is de zaak zoals hij nu ervoor staat aan het rollen gekomen door het Britse team er actief bij te betrekken.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:08 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dat klopt, helaas is er niet meteen echte actie ondernomen en heeft alles veel te lang geduurd, en dan nog de inspecteur die al eerder in opspraak is geweest wegens het mishandelen van een verdachte, het komt allemaal een beetje onprofessioneel over.
Inderdaad, het blijft nu ijselijk stil in de media, stilte voor de storm denk ik.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:12 schreef milagro het volgende:
[..]
gelukkig heeft het forensisch onderzoek niets met hen te maken, en is de zaak zoals hij nu ervoor staat aan het rollen gekomen door het Britse team er actief bij te betrekken.
kloptquote:Op woensdag 12 september 2007 12:16 schreef Viking84 het volgende:
De schrijfster van deze column belicht de zaak eens van een andere kant. Al denk ik dat jullie het zullen af doen als sentiment.
Quote uit de column die Viking postte.quote:The deed the McCanns are accused of would have required such black, cold-hearted evil that I refuse to believe they are guilty unless overwhelming evidence is uncovered.
ik vind het wel een erg zwakke argumentatie.. enkel gebaseerd op wat die columnist kennelijk wil zien, en dan onderbouwd met een soort van psudo-psycholigische analyse van gezichtstrekken:quote:Op woensdag 12 september 2007 12:16 schreef Viking84 het volgende:
De schrijfster van deze column belicht de zaak eens van een andere kant. Al denk ik dat jullie het zullen af doen als sentiment.
een beetje dom om zo te denken... te 'weigeren' iets als mogelijkheid te zien...quote:Observe her spasm of anguish at the airport when Gerry, breaking down in outraged tears himself, said: "We have played no part in the disappearance of our lovely daughter, Madeleine."
Can anyone really believe that woman killed the child she went through two gruelling years of IVF to conceive?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |