wat hij zegtquote:Op maandag 8 oktober 2007 20:28 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Is dat rondetijd bord niet gewoon zo kaal omdat ze sinds vorig seizoen gewoon met een nieuwe auto rijden ?
Vorig jaar was er een aflevering waar ze alle oude tijden van het bord af trapten en een hele zooi aan celebs uitnodigden om nieuwe tijden te zetten met de nieuwe auto.quote:Op maandag 8 oktober 2007 20:33 schreef Piles het volgende:
[..]
Zo vertelden ze het niet in de show, maar de brand als reden noemen is leuker natuurlijk
Dat heb ik dan ff gemistquote:Op maandag 8 oktober 2007 23:35 schreef Jimmeh het volgende:
[..]
Vorig jaar was er een aflevering waar ze alle oude tijden van het bord af trapten en een hele zooi aan celebs uitnodigden om nieuwe tijden te zetten met de nieuwe auto.
Thanks!quote:
Ze zeiden ook gewoon dat het bord met rondetijden gelukkig wel bewaard was gebleven. Het leek ook geen enkele schade te hebben. Dus inderdaad, alle tijden van de nieuwe Reasonably Priced Car staan er gewoon nog op.quote:
Ja, ik ook! Is mooi om zo terug te zien.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 08:54 schreef Battlefan het volgende:
Nu ik het nog een keer heb gekeken zie ik dat ik bij die eerste weg die ze rijden ben geweest, waarze dan op May staan te wachten heb ik ooit gekeken naar de opnames van een ander autoprogramma![]()
Weten ze al wie de "well-spoken man" isquote:Op maandag 8 oktober 2007 23:35 schreef Jimmeh het volgende:
[..]
Vorig jaar was er een aflevering waar ze alle oude tijden van het bord af trapten en een hele zooi aan celebs uitnodigden om nieuwe tijden te zetten met de nieuwe auto.
Bronquote:One thing people always ask about these cross-Europe epics is: how do you get the pretty shots of the car going by when it’s meant to be a race? The answer is that once the race is over the rest of the crew spend two or three days retracing the route to get the arty shots the director wants. In this case, the day before the race he also went up in the filming helicopter and got some extra shots of James’ plane, just in case they didn’t get enough stuff during the race itself.
Dat was toch die militair die een relatie had met prinses Diana en vermoedelijk de vader is van nazi-harry ?quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 16:47 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Weten ze al wie de "well-spoken man" is
Welk deel van de aflevering was dat ongeveer?quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 15:22 schreef MikeyMan het volgende:
Inderdaad... Was echt een heel kort shot, maar heb m'n ballen uit m'n broek gelachen...
James Hewittquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 16:47 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Weten ze al wie de "well-spoken man" is
Bijna op het eindequote:Op dinsdag 9 oktober 2007 17:50 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Welk deel van de aflevering was dat ongeveer?
Volgens mij was het wel een wedstrijd, er reden ook volgauto's meequote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:44 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Mij leek dat nochtans eerder een of andere wielertoeristentocht ?
Ik kan mij alleen niet meteen bedenken welke koers daar in de zomer zou kunnen gereden hebben. Of het moet een kleinere wedstrijd zijn, maar daar doet Rabo dan niet aan mee ...quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:45 schreef Piles het volgende:
[..]
Volgens mij was het wel een wedstrijd, er reden ook volgauto's mee
Leek wel op een georganiseerde rit, maar zeker geen profrit.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:46 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik kan mij alleen niet meteen bedenken welke koers daar in de zomer zou kunnen gereden hebben. Of het moet een kleinere wedstrijd zijn, maar daar doet Rabo dan niet aan mee ...
Het zou dus wel de Ronde van Zwitersland zijnquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 22:45 schreef Piles het volgende:
[..]
Volgens mij was het wel een wedstrijd, er reden ook volgauto's mee
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 01:13 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Heeft iemand op die site daar eigenlijk al dat "uncut news" gevonden ?
quote:News Uncut: nearly there
Sorry, sorry, sorry. We know that we promised to have the Top Gear News Uncut - featuring all the bits from the TV news section that get cut out of the final show edit - up on the site on Monday. And we've been trying, we really have.
However, our telly-editing facilities have been suffering from a bad case of the gremlins. The big end's gone, apparently, and you know what mechanics are like at getting spare parts.
But News Uncut is nearly ready, and as soon as the gremlins are sorted, we'll have it up on the site. Keep checking back - and sorry again for keeping you hanging on. But - and trust us on this - it'll be worth the wait.
Je hebt gelijk, het zal wel de Ronde van Zwitserland geweest zijn dan. Maar dan zijn ze wel vrij vroeg op de zomer al gaan filmen.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 15:23 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Het zou dus wel de Ronde van Zwitersland zijn
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ronde_van_Zwitserland_2007 en Thomas Dekker van de Rabo deed mee.
Bullshit! Om een pas te rijden zijn bijna alle auto's fatsoenlijk.quote:Op maandag 8 oktober 2007 11:38 schreef dapluiz het volgende:
Btw, als ik een fatsoenlijke auto had gehad zou ik ook wel die weggetjes willen verkennen,
Net voor de grote zomervakantie... anders zal de hele weg bezaaid zijn met caravansquote:Op woensdag 10 oktober 2007 18:23 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, het zal wel de Ronde van Zwitserland geweest zijn dan. Maar dan zijn ze wel vrij vroeg op de zomer al gaan filmen.
Dan had je ook kunnen lachen. Zoals ze altijd op caravans reageren.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:49 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Net voor de grote zomervakantie... anders zal de hele weg bezaaid zijn met caravans
Na het terugzien van de beelden geloof ik niet dat het een profcours was en zeker niet zo'n grote als de Ronde van Zwitserland/quote:Op woensdag 10 oktober 2007 18:23 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, het zal wel de Ronde van Zwitserland geweest zijn dan. Maar dan zijn ze wel vrij vroeg op de zomer al gaan filmen.
toepasselijke opmerkingquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 15:22 schreef MikeyMan het volgende:
Inderdaad... Was echt een heel kort shot, maar heb m'n ballen uit m'n broek gelachen...
Schijnt dat May natte voeten krijgt.quote:Op zondag 14 oktober 2007 19:13 schreef sander89 het volgende:
Ik ben benieuwd of het weer zwemmen word vanavond.![]()
Ik zat het net te lezen jaquote:Op zondag 14 oktober 2007 19:13 schreef sander89 het volgende:
Ik ben benieuwd of het weer zwemmen word vanavond.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |