FOK!forum / Stad & Streek / Arnhem #17 - Bridge to Bridge
Adelantezaterdag 8 september 2007 @ 19:02
Arnhem is de hoofdstad van de Nederlandse provincie Gelderland. Arnhem ligt aan de rivier de Nederrijn. Arnhem heeft 142.209 inwoners (per 1 mei 2006, bron: CBS) en is daarmee de tweede stad van de provincie Gelderland. Arnhem behoort tot de 15 grootste steden in Nederland
De stad kreeg in 1233 stadsrechten van Graaf Otto van Gelre, de graaf van Zutphen. De exacte tekst hiervan bevindt zich in het Duivelshuis dat nu deel uitmaakt van het gemeentehuis.

Duivelshuis

Arnhem is niet gebouwd op de oevers van de Rijn, maar op het hogergelegen gedeelte bij de Jansbeek. Arnhem ontstond op de plek waar de weg tussen Nijmegen en Utrecht/Zutphen zich splitste. Zeven sprengbeken voorzagen de stad van water, en pas toen de loop van de Rijn rond 1500 door de Arnhemmers verlegd werd kwam Arnhem aan de rivier te liggen. De stad groeide en had in de 15e eeuw zo'n 4000 inwoners; er kwamen een muur en torens om de stad te verdedigen.
In het jaar 1820 telde Arnhem nog 9000 inwoners; in 1859 was dit aantal gegroeid tot bijna 24.000. Vooral in de tweede helft van de 19e eeuw, toen er goede spoorwegverbindingen kwamen, werd het gebied rond Arnhem en Nijmegen erg populair onder de gegoede Hollandse burgerij en gepensioneerden die terugkeerden uit Nederlands-Indie. Deze mensen verhuisden vanuit het westen van het land naar het oosten, en maakten van Arnhem een stad met elitaire uitstraling. Arnhem werd in deze tijd ook wel het 'Haagje van het Oosten' genoemd. Uit deze tijd stamt bijvoorbeeld het concertgebouw Musis Sacrum.


Musis Sacrum

Toen de groei wat stagneerde werden er parken aangelegd om toeristen te trekken. Arnhem heeft nog steeds mooie parken: Sonsbeek in het centrum, Zijpendaal en Klarenbeek in het noorden, Angerenstein in het oosten en Mariëndaal in het westen. Samen met het vele andere groen heeft dat Arnhem de bijnaam Parkstad opgeleverd.


Sonsbeekpark

De stad is in de Tweede Wereldoorlog grotendeels verwoest. De Slag om Arnhem (september 1944) is de tragische geschiedenis van Poolse en Britse parachutisten die achter de Duitse linies werden gedropt om de Rijnbrug intact in handen te krijgen; hiervandaan komt de uitdrukking 'een brug te ver' die ook wel in het Duits vertaald wordt gebruikt. De Britse luitenant-kolonel John Frost wist de brug te veroveren, maar de versterking van Britse luchtlandingstroepen liep vast bij het Elisabethsgasthuis en het Amerikaanse leger hield halt in Elst, en de Slag om Arnhem werd verloren.


St. Elisabeths Gasthuis

De Duitsers waren doodsbang voor een herhaling, en op 24 september werden de 95 duizend inwoners van Arnhem gedwongen hun stad te verlaten. Op de hoek van de Apeldoornseweg en de Jansbuitensingel, tegenover bioscoop Rembrandt is hiervoor een kleine gedenkplaat aangebracht. De bezetters hebben vervolgens systematisch huizen leeggeroofd en de meubels naar verwoeste steden in Duitsland gestuurd. Toen de Arnhemmers na de oorlog terugkeerden, bleek de stad vernield en geplunderd te zijn. Veel gebouwen in het historisch stadscentrum, waaronder de Eusebiuskerk, lagen in puin. De slag om Arnhem wordt elk jaar uitgebreid herdacht bij het Airborneplein in de oprit van de brug.


Eusebiuskerk

De Rijnbrug is op 16 september 1978 omgedoopt in John Frost brug. Een plaquette en de schildering van de brug in de regimentskleuren van de Airbornedivisie herinneren aan de strijd.


John Frost Brug

Arnhem heeft na de oorlog met veel energie de stad opnieuw opgebouwd, en is nu een levend centrum van activiteit. Nieuwe wijken zoals Presikhaaf en Malburgen werden uit de grond gestampt. Aangezien deze woning met beperkte middelen in korte tijd zijn gebouwd, zijn deze wijken aan een opknapbeurt toe. De stad breidt nog steeds uit op de zuidoever van de Rijn, momenteel wordt onder meer gewerkt aan realisatie van 6500 woningen in de nieuwbouwwijk Schuytgraaf. Arnhem heeft als enige stad in Nederland een trolleybus-systeem in het openbaar vervoer.


Trolleybussen

Het Musiskwartier in Arnhem is een binnenstedelijke ontwikkeling binnen de oude stadswal (Walstraat) van Arnhem. Een van de opdrachten was om vanuit stedenbouwkundig oogpunt het historische beeld en de kleinschaligheid van de bestaande binnenstad niet te verstoren.Het is een bijzondere complexiteit, is ontstaan door de situatie en de kleinschalige gevelarchitectuur. Binnen het project bevinden zich namelijk diverse monumenten en beeldbepalende panden welke niet aangetast mogen worden. De onderlinge aansluitingen en aansluitingen op deze monumenten maken het ontwerp tot een complex geheel.


Het Nieuwe Musiskwartier
-skippybal-zaterdag 8 september 2007 @ 19:06
Bridge to bridge, gigantisch trauma aan over gehouden
Met die estafette, die je voor je school liep. 4x100 meter, en ik moest als laatste omdat ik altijd iedereen op school pwnde. Ik dus rennen, maar we hadden 30 meter voorsprong dus ik ging lekker rustig aan doen.
Bleek het gewoon om de eindtijd te gaan en niet om het resulataat en toen was er in de andere wedstrijden harder gelopen

M'n heule atletiekcarriëre naar de klote
Knoflookzaterdag 8 september 2007 @ 19:24
Kut stad....

Alleen de infrastructuur al....

[ Bericht 36% gewijzigd door Knoflook op 08-09-2007 20:37:03 (ff een worod weg gehaalt.) ]
Adelantezaterdag 8 september 2007 @ 19:25
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 19:24 schreef Knoflook het volgende:
Kut stad....

Alleen de infrastructuur alleen al...
alleen alleen ja
donroycozaterdag 8 september 2007 @ 19:51
Gelukkig dat ze geen langere treinen kunnen laten rijden van Arnhem Centraal naar Arnhem Presikhaaf
Elvisliveszaterdag 8 september 2007 @ 20:43
Ja, dat wilde de NS wel, maar de gemeenteraad van Arnhem was tegen. Ja kutstad he
Tha_Marszaterdag 8 september 2007 @ 20:46
quote:
[ Bericht 36% gewijzigd door Knoflook op 08-09-2007 20:37 (ff een worod weg gehaalt.) ]
Haal het hele bericht maar weg

@motorbloempje, volgende keer bij de goede brug poseren he!

Op naar stadje
donroycozaterdag 8 september 2007 @ 20:49
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 20:43 schreef Elvislives het volgende:
Ja, dat wilde de NS wel, maar de gemeenteraad van Arnhem was tegen. Ja kutstad he
Nu zitten we iedere morgen als 10000 sardientjes in een koekblik...
Elvisliveszaterdag 8 september 2007 @ 22:02
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 20:49 schreef donroyco het volgende:

[..]

Nu zitten we iedere morgen als 10000 sardientjes in een koekblik...
Weet je tenminste zeker dat je niet door de coupé vliegt, als er weer een Duitse conducteur een rood sein negeert
donroycozaterdag 8 september 2007 @ 22:06
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 22:02 schreef Elvislives het volgende:

[..]

Weet je tenminste zeker dat je niet door de coupé vliegt, als er weer een Duitse conducteur een rood sein negeert
Ha.. maar leuk is anders.. op de terugweg was ie laatst net Presikhaaf uit (in die bocht), ging ie daar 10 minuten stilstaan (with no reason )
Vorkmaandag 10 september 2007 @ 19:38
De geweldige treinverbinding van Arnhem met Presikhaaf is wel een van de oorzaken om gewoon lekker naar Arnhem Centraal te fietsen, in plaats van station Arnhem Presikhaaf dat praktisch om de hoek ligt.

Sterker nog, zodra ik weer een goede fiets heb, fiets ik gewoon wel gelijk door naar Wageningen. Dat gedoe met die treinen en bussen die niet op elkaar aansluiten ben ik nu wel een beetje zat.
-skippybal-maandag 10 september 2007 @ 20:06
Fietsend naar Wageningen is ook echt een mooie route, zo door de bossen en heide heen
Adelantemaandag 10 september 2007 @ 20:09
alle treinverbindingen naar utrecht liggen plat

haarlem - arnhem fietsen, hmmm, ik denk er nog even over
donroycomaandag 10 september 2007 @ 20:38
quote:
Op maandag 10 september 2007 19:38 schreef Vork het volgende:
Sterker nog, zodra ik weer een goede fiets heb, fiets ik gewoon wel gelijk door naar Wageningen. Dat gedoe met die treinen en bussen die niet op elkaar aansluiten ben ik nu wel een beetje zat.
Heijen - Arnhem fietsen, dat wordt 'm niet

Maar heb geen fiets in Arnhem-City, misschien wel handig ja
motorbloempjedinsdag 11 september 2007 @ 11:24
quote:
Op zaterdag 8 september 2007 20:46 schreef Tha_Mars het volgende:

[..]

Haal het hele bericht maar weg

@motorbloempje, volgende keer bij de goede brug poseren he!

Op naar stadje
nou ja.. welke van de 3?

maar ach.. was onderweg naar Nijmegen, ook een beetje mijn stad omdat mn vriend er woon
Tha_Marsdinsdag 11 september 2007 @ 19:49
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 11:24 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

nou ja.. welke van de 3?

maar ach.. was onderweg naar Nijmegen, ook een beetje mijn stad omdat mn vriend er woon
ah okey ik vergeef het je.
Vanmiddag dacht ik je nog te zien rijden bij de han. Korte dagjes hoor
motorbloempjedinsdag 11 september 2007 @ 20:01
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 19:49 schreef Tha_Mars het volgende:

[..]

ah okey ik vergeef het je.
Vanmiddag dacht ik je nog te zien rijden bij de han. Korte dagjes hoor
zwarte motor, zwart met rood pak?

moet om half 12 weg ongeveer op de dinsdagen ivm werk in Renkum dus snoep daar wat af op de dinsdagen soit
Tha_Marsdinsdag 11 september 2007 @ 23:06
uhm ja was rond die tijd, ik besloot met mijn stagiaire genootje om even op die blauwe banken te gaan werken... was niet heel praktisch met de laptop vs zon.
maar idd, jij was, ik heb je gespot . hahaha right.

OT:
TT is bridge to bridge, maar heeft iemand hem ook gelopen ?
donroycodinsdag 11 september 2007 @ 23:12
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 23:06 schreef Tha_Mars het volgende:
uhm ja was rond die tijd, ik besloot met mijn stagiaire genootje om even op die blauwe banken te gaan werken... was niet heel praktisch met de laptop vs zon.
maar idd, jij was, ik heb je gespot . hahaha right.

OT:
TT is bridge to bridge, maar heeft iemand hem ook gelopen ?
Jouw gezicht komt me wel bekend voor op de HAN | ICA
Tha_Marsdinsdag 11 september 2007 @ 23:29
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 23:12 schreef donroyco het volgende:

[..]

Jouw gezicht komt me wel bekend voor op de HAN | ICA
inmiddels 3e jaar he, ik huppel er al 2 jaar rond. (sinds 2 maanden ben ik deze versie trouwens )
Die van jou minder, en je naam komt me ook niet bekend voor.
culthelddinsdag 11 september 2007 @ 23:31
Heeft iemand hier toevallig ervaring met spoedprocedures m.b.t. het aanvragen van een identiteitskaart in Arnhem?
donroycodinsdag 11 september 2007 @ 23:33
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 23:29 schreef Tha_Mars het volgende:

[..]

inmiddels 3e jaar he, ik huppel er al 2 jaar rond. (sinds 2 maanden ben ik deze versie trouwens )
Die van jou minder, en je naam komt me ook niet bekend voor.
Ben dit jaar pas begonnen

Maar nu weer ontopic

Tha_Marsdonderdag 13 september 2007 @ 21:53
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 23:33 schreef donroyco het volgende:

[..]

Ben dit jaar pas begonnen
ik was mentorpapa tijdens de intro
ff off: je hebt gans geen foto in je FB van jezelf

Uh kamer zoeken is toch niet moeilijk joh, gewoon ff goed zoeken
donroycodonderdag 13 september 2007 @ 22:23
quote:
Op donderdag 13 september 2007 21:53 schreef Tha_Mars het volgende:

[..]

ik was mentorpapa tijdens de intro
ff off: je hebt gans geen foto in je FB van jezelf

Uh kamer zoeken is toch niet moeilijk joh, gewoon ff goed zoeken
Misschien ken ik daar wel van Mijn FoBo is aangepast Excuses...
En een kamer in Arnhem vinden is wel moeilijk
-skippybal-donderdag 13 september 2007 @ 22:36
Gaan er nog meer mensen naar de Manhattan ( ) ( ) vannacht?
donroycodonderdag 13 september 2007 @ 22:41
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:36 schreef -skippybal- het volgende:
Gaan er nog meer mensen naar de Manhattan ( ) ( ) vannacht?
Nee, helaas.. (never been there) Maar ze hebben wel smaak met Franky Rizardo
Vorkdonderdag 13 september 2007 @ 22:42
Een kamer vinden in Arnhem is relatief gezien, zeker in vergelijking met andere steden, makkelijk te vinden.

En wat zou ik in hemelsnaam in Manhatten moeten doen dan?
-skippybal-donderdag 13 september 2007 @ 22:42
Mja, ben niet zo thuis in die popie jopie dance muziek.
Ik heb één keer Vitalic daar gehoord, maar voor de rest bij allemaal zooi die op elkaar lijkt.
-skippybal-donderdag 13 september 2007 @ 22:44
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:42 schreef Vork het volgende:
Een kamer vinden in Arnhem is relatief gezien, zeker in vergelijking met andere steden, makkelijk te vinden.

En wat zou ik in hemelsnaam in Manhatten moeten doen dan?

Flesje Dommelsch voor 50 cent

Ach ja, het is ook niet echt mijn ding, maar ik ga even stappen met vrienden waar dat al veel te lang geleden mee is geweest. En waarschijnlijk ga ik tussendoor wel even de Move of The Stage checken
TheSilentEnigmadonderdag 13 september 2007 @ 22:45
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:36 schreef -skippybal- het volgende:
Gaan er nog meer mensen naar de Manhattan ( ) ( ) vannacht?
In die tent hadden we vroeger weleens schoolfeesten.
motorbloempjedonderdag 13 september 2007 @ 22:48
'nuff said
donroycodonderdag 13 september 2007 @ 22:48
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:42 schreef -skippybal- het volgende:
Mja, ben niet zo thuis in die popie jopie dance muziek.
Ik heb één keer Vitalic daar gehoord, maar voor de rest bij allemaal zooi die op elkaar lijkt.
Is geen popiejopiemuziek

Zoek me de pleuris op kamernet.nl en vraag veel mensen, maar tot nog toe nog geen resultaat.. In het vorige topic zei iemand dat er misschien 2 kamers in het centrum vrij kwamen, eens even PMen
TheSilentEnigmadonderdag 13 september 2007 @ 22:52
Vandaag was ik bij de Media Markt, toen er iemand op diefstal werd betrapt. Die gast werd door vier medewerkers aan zijn handen en voeten door de winkel naar het magazijn gesleurd.
Erg vermakelijk voor het winkelend publiek.
-skippybal-donderdag 13 september 2007 @ 22:52
Best triest, dat ze vier mensen nodig hebben.
donroycodonderdag 13 september 2007 @ 22:53
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:52 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Vandaag was ik bij de Media Markt, toen er iemand op diefstal werd betrapt. Die gast werd door vier medewerkers aan zijn handen en voeten door de winkel naar het magazijn gesleurd.
Erg vermakelijk voor het winkelend publiek.
Duh, dat is toch vragen om problemen, in de Arnhemse Media Markt, waar je je tas niet mee naar binnen mag nemen, overal een beveiliging opzit en 20 camera's om je hoofd zitten te zoemen...
TheSilentEnigmadonderdag 13 september 2007 @ 22:55
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:52 schreef -skippybal- het volgende:
Best triest, dat ze vier mensen nodig hebben.
Die mensen kregen er duidelijk een kick van, ze deden net alsof ze bij Abu Ghraib werkten i.p.v. Media Markt.
TheSilentEnigmadonderdag 13 september 2007 @ 22:56
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:53 schreef donroyco het volgende:
Duh, dat is toch vragen om problemen, in de Arnhemse Media Markt, waar je je tas niet mee naar binnen mag nemen, overal een beveiliging opzit en 20 camera's om je hoofd zitten te zoemen...
Toen de MM net open was, stond er zo'n stierennek bij de ingang op tassen te controleren. De laatste maanden heb ik daar nooit last meer van gehad.
ZwarteMagikavrijdag 14 september 2007 @ 12:55
Mijn stap naar een verhuizing is weer wat dichterbij gekomen, begin volgende week met een vaste baan Als dit appartement vrijkomt zal ik het nog wel effe melden, en het liefst ga ik er persoonlijk voor zorgen dat hier hele irritante luidruchtige mensen komen wonen om m'n lieve buurtjes een plezier te doen
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:52 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Vandaag was ik bij de Media Markt, toen er iemand op diefstal werd betrapt. Die gast werd door vier medewerkers aan zijn handen en voeten door de winkel naar het magazijn gesleurd.
Erg vermakelijk voor het winkelend publiek.
Ik was er 's middags ook effe, gebeurde ook iets raars voor de deur.. groepje van 4 gozers die op iets aan het stampen waren wat een van hun net had gekocht, hoop geschreeuw. Altijd een dolle boel daar

Hoe bevalt het trouwens in Rijkerswoerd? Mis je Ede al?
-skippybal-vrijdag 14 september 2007 @ 13:50
Gewoon een lift vannacht naar huis gekregen op een tractor !
Mooi volk joh, Arnhemse wegwerkers.
Vorkvrijdag 14 september 2007 @ 16:05
quote:
Op donderdag 13 september 2007 22:44 schreef -skippybal- het volgende:
Dommelsch
-skippybal-vrijdag 14 september 2007 @ 17:08
quote:
Op vrijdag 14 september 2007 16:05 schreef Vork het volgende:

[..]


Ach, daar proef je niks meer van na een tijdje.
Kwantiteit boven kwaliteit!
-skippybal-zaterdag 15 september 2007 @ 13:55
Er schijnen vannacht flink wat UFO waarnemingen te zijn geweest in Arnhem
Elvisliveszaterdag 15 september 2007 @ 15:16
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 13:55 schreef -skippybal- het volgende:
Er schijnen vannacht flink wat UFO waarnemingen te zijn geweest in Arnhem
Die kwamen op André Rieu af?
mcse2007zaterdag 15 september 2007 @ 16:25
quote:
Op dinsdag 11 september 2007 23:33 schreef donroyco het volgende:

[afbeelding]
en wat doet dat hiertussen?
Listozaterdag 15 september 2007 @ 16:43
[nog even over die treinen]
Of je pakt lijn 5 donroyco. Zit ook vol, maar imho een stuk fijner dan de trein.
-skippybal-zaterdag 15 september 2007 @ 17:36
quote:
Lichtgevende bollen boven Arnhem


ARNHEM - Boven Arnhem zijn vrijdagavond lichtgevende bollen gezien.

Diverse mensen hebben erover met Radio en TV Gelderland gebeld. Vermoedelijk gaat het om Thaise ballonnen. Deze grote lichtgevende gevaartes kunnen tot een kilometer hoog komen en worden vaak aangezien voor ufo's.

Het oplaten van zulke ballonnen is in Nederland verboden.
Ballonnen m'n ass! Dat zijn gewoon visitors die onze techniek komen afkijken bij het fenomenale station
donroycozaterdag 15 september 2007 @ 19:00
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 16:43 schreef Listo het volgende:
[nog even over die treinen]
Of je pakt lijn 5 donroyco. Zit ook vol, maar imho een stuk fijner dan de trein.
Bedankt voor de tip

Wie is er vanavond in Arnhem te vinden? Ik heb een housewarmingparty in Velp (echt op de rand met Arnhem)
-skippybal-zaterdag 15 september 2007 @ 19:02
Ik heb een verjaardag vanavond. Of ik daarna nog de stad in duik weet in nog niet, aangezien ik een oorontsteking heb ofzo en m'n hoofd dus op Hiroshima-modus staat
Kijken of alcohol daar een beetje tegen helpt en als dat zo is ga ik misschien nog wel even naar die DnB avond in de Stage.
Vorkzaterdag 15 september 2007 @ 19:06
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 15:16 schreef Elvislives het volgende:
Die kwamen op André Rieu af?
Het was wel handiger geweest als ze 'm ook gelijk even hadden ontvoerd.
Vorkzaterdag 15 september 2007 @ 19:07
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 19:02 schreef -skippybal- het volgende:
Ik heb een verjaardag vanavond.
Dit dus (maar dan vast van iemand anders).

En ik verwacht niet dat er nog wat open in de stad, ais als die is afgelopen.
-skippybal-zaterdag 15 september 2007 @ 19:09
Even klagen over André. Ik gister 2 uur (!!1) gedaan om vanaf de Apeldoornseweg lang het Gelredome te komen
Handig joh, zo'n stadion bij het drukste knooppunt van Gelderland neer pompen...

En voor wat?


Voor mensen die naar een concert gaan waarbij je moet zitten
-skippybal-zaterdag 15 september 2007 @ 19:12
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 19:09 schreef -skippybal- het volgende:


[afbeelding]
En hela hola kinder cola, zie ik daar toevallig die UFO's van vannacht aan het plafond hangen?!
Vorkzaterdag 15 september 2007 @ 19:17
Ojee. Nu zullen die zitterds van het concert van gisteren, vast bij de eerstvolgende volle maan muteren in verschrikkelijke buitenaardse moordmachines.
-skippybal-zaterdag 15 september 2007 @ 19:22
In Bosch is vanavond Earthdance. De meest dodelijke hippieshit die je je kan voorstellen.
Als ik vannacht nog in de stad ben ga ik daar wel even kijken om er een paar eventjes op te naaien door te zeggen "dat ze Iran heus wel moeten aanvallen"
PallominnoXzaterdag 15 september 2007 @ 20:25
Ik was dit hele topic vergeten .


Ik ga vanavond ook de stad in duiken denk ik zo, even afpilsen.
Adelantezondag 16 september 2007 @ 00:50
Wat is het Gelredome mooi sfeervol aangekleed!
remlofmaandag 17 september 2007 @ 17:18
Ah er was alweer een nieuw topic, helemaal gemist
Adelantemaandag 17 september 2007 @ 20:56
heb je die nieuwe poes nu al?
Guppydinsdag 18 september 2007 @ 15:43


over een jaartje kom ik in Arnhem wonen ik ben me zodoende natuurlijk erg aan het oriënteren op de wijken en huizen die daar staan. regelmatig hoor je dingen over 'goede en slechte wijken'...

mijn vraag is dus een beetje, waar wil je echt niet zitten? en zijn de wijken als malburgen en presikhaaf nou echt zo erg??

verder ga ik lekker met jullie meelezen

Adelantedinsdag 18 september 2007 @ 15:47
quote:
Op dinsdag 18 september 2007 15:43 schreef Guppyfriend het volgende:


over een jaartje kom ik in Arnhem wonen ik ben me zodoende natuurlijk erg aan het oriënteren op de wijken en huizen die daar staan. regelmatig hoor je dingen over 'goede en slechte wijken'...

mijn vraag is dus een beetje, waar wil je echt niet zitten? en zijn de wijken als malburgen en presikhaaf nou echt zo erg??

verder ga ik lekker met jullie meelezen

Ik zou de Geitenkamp en Malburgen links laten liggen.
PallominnoXdinsdag 18 september 2007 @ 18:07
Ligt er maar net aan waar je in Presikhaaf gaat wonen. Geitenkamp is onderaan nog wel een beetje te doen, hoe hoger je gaat... nou ja.. de rest kun je raden.
Guppydinsdag 18 september 2007 @ 18:34
het is ook vooral goed rondkijken, logisch van de week ben ik een rondje door malburgen gereden met de auto, gewoon om eens te kijken. om sommige stukken was het best oke, maar je hebt ook bepaalde stukken waar mijn nekharen overeind gaan staan!
beetje het bekende nadeel van het beperkte budget, maar goed. ik kijk ondertussen goed rond en lees met jullie mee. met de tijd zal ik dan nog wel eens specifieker vragen
-skippybal-woensdag 19 september 2007 @ 15:35
quote:
Morfine verloren in Arnhemse wijk


ARNHEM - In de omgeving van de Arnhemse wijk De Laar West heeft iemand dinsdag zes morfinetabletten verloren. De politie waarschuwt dat de pillen gevaarlijk kunnen zijn voor kinderen.

Morfine kan leiden tot problemen met de ademhaling, shock-achtige verschijnselen geven of tot een bewustzijnsdaling leiden. De betrokkene maakt dan een versufte indruk.

Wie de gevaarlijke medicijnen vindt, wordt verzocht zich bij de politie te melden.
Oh boy oh boy!!
* Rent naar buiten met vergrootglas
ozzyat105woensdag 19 september 2007 @ 23:04
Beste fok vrinden.


Vol blijdschap verneem ik van woningstichting Portaal dat ik ben geselecteerd als kandidaat huurder voor de Van Hasseltstraat 114 in Arnhem.

In de wijk St. Marten/Sonsbeek-zuid

Nu is het helaas niet meer mogelijk op de website van www.entree.nu terug te vinden wat voor woning dit nu eigenlijk is en in de brief staat niets meer als het adres en de huurprijs.

Welke (Arnhemse) Fokker kan me meer vertellen over de woning (aantal kamers/tuin e.d.) en over de wijk

Adelantewoensdag 19 september 2007 @ 23:15
hoe verlies je dan ook zes pillen op straat dan ben je al niet heel helder meer gok ik
remlofwoensdag 19 september 2007 @ 23:23
quote:
Op woensdag 19 september 2007 23:04 schreef ozzyat105 het volgende:
Beste fok vrinden.


Vol blijdschap verneem ik van woningstichting Portaal dat ik ben geselecteerd als kandidaat huurder voor de Van Hasseltstraat 114 in Arnhem.

In de wijk St. Marten/Sonsbeek-zuid

Nu is het helaas niet meer mogelijk op de website van www.entree.nu terug te vinden wat voor woning dit nu eigenlijk is en in de brief staat niets meer als het adres en de huurprijs.

Welke (Arnhemse) Fokker kan me meer vertellen over de woning (aantal kamers/tuin e.d.) en over de wijk

Da's een paar honderd meter bij mij vandaan. Wat dat pand precies is weet ik niet, maar ik ken wel mensen die in de Van Hasseltstraat wonen en over het algemeen zijn dat hele leuke woningen, volgens mij uit jaren 50/60 maar wel gerenoveerd.
donroycodonderdag 20 september 2007 @ 00:05
How about de Driekoningenstraat?
Xithdonderdag 20 september 2007 @ 02:07
Ah, ik ben ook arnhemmer

huur atm bij die straat waar 6 maanden terug 3 Coffeeshops zaten en nu alle ateliers daar zijn opgekocht door de gemeente om er high-fashion mode zaken neer te zetten
Sodiumdonderdag 20 september 2007 @ 06:51
quote:
Op dinsdag 18 september 2007 18:34 schreef Guppyfriend het volgende:
het is ook vooral goed rondkijken, logisch van de week ben ik een rondje door malburgen gereden met de auto, gewoon om eens te kijken. om sommige stukken was het best oke, maar je hebt ook bepaalde stukken waar mijn nekharen overeind gaan staan!
beetje het bekende nadeel van het beperkte budget, maar goed. ik kijk ondertussen goed rond en lees met jullie mee. met de tijd zal ik dan nog wel eens specifieker vragen
Klarendal, en dan vooral langs in de omgeving van de Velperweg en hogerop richting de Vogelwijk is ook leuk als je een beperkt budget hebt, maar wel centraal wilt wonen.
Vorkdonderdag 20 september 2007 @ 19:31
quote:
Op woensdag 19 september 2007 23:04 schreef ozzyat105 het volgende:
Beste fok vrinden.


Vol blijdschap verneem ik van woningstichting Portaal dat ik ben geselecteerd als kandidaat huurder voor de Van Hasseltstraat 114 in Arnhem.

In de wijk St. Marten/Sonsbeek-zuid

Nu is het helaas niet meer mogelijk op de website van www.entree.nu terug te vinden wat voor woning dit nu eigenlijk is en in de brief staat niets meer als het adres en de huurprijs.

Welke (Arnhemse) Fokker kan me meer vertellen over de woning (aantal kamers/tuin e.d.) en over de wijk

Ik stond slechts 32ste voor die woning

Hoe lang is jouw meettijd ongeveer, als ik vragen mag?


Oh en ik kan me ook nietmeer herinneren wat voor woning dat was, maar vermoeddelijk 1 of 2 slaapkamers en een tuin(tje).
donroycovrijdag 21 september 2007 @ 00:09
quote:
Op donderdag 20 september 2007 00:05 schreef donroyco het volgende:
How about de Driekoningenstraat?
*kuch* Moet volgende week langskomen...
-skippybal-vrijdag 21 september 2007 @ 12:11
Weet iemand tot hoelang de markt bij de Eusebieus er staat vandaag?
remlofvrijdag 21 september 2007 @ 12:16
quote:
Op vrijdag 21 september 2007 12:11 schreef -skippybal- het volgende:
Weet iemand tot hoelang de markt bij de Eusebieus er staat vandaag?
Ze beginnen tegen 12 uur met afbreken, dus om een uur of twee is het meeste wel weg.
-skippybal-vrijdag 21 september 2007 @ 12:17
M'n mutsen, wat doen ze?
remlofvrijdag 21 september 2007 @ 12:25
quote:
Op vrijdag 21 september 2007 12:17 schreef -skippybal- het volgende:
M'n mutsen, wat doen ze?
Dan ga je toch naar de Wibra?
-skippybal-vrijdag 21 september 2007 @ 12:29
quote:
Op vrijdag 21 september 2007 12:25 schreef remlof het volgende:

[..]

Dan ga je toch naar de Wibra?

Daar hebben ze niet van die vet hippe. Met touwtjes
remlofvrijdag 21 september 2007 @ 14:24
Gaan er nog mensen naar de herdenking van de slag om Arnhem vanavond om 19:00 uur op het Airborneplein? Dat is de "Berenkuil" aan het noordeinde van de oude Rijnbrug. Meer info hier.
remlofzaterdag 22 september 2007 @ 18:40
Ik ben wel even wezen kijken, was wel indrukwekkend met al die ouwe veteranenknarren en kranzen en volksliederen enzo
-skippybal-zaterdag 22 september 2007 @ 18:42
Niet geweest. Wel vandaag de hele dag zo'n oud vliegtuig zien rond vliegen en af en toe wat para's dumpen.

Paar jaar geleden was het wel tof. Toen ze de brug hadden afgezet en dat er A Bridge To Far werd getoond met bier
remlofzaterdag 22 september 2007 @ 18:45
De brug was nu ook afgezet. Maar geen bier of film.
-skippybal-zaterdag 22 september 2007 @ 18:47
quote:
Op zaterdag 22 september 2007 18:45 schreef remlof het volgende:
De brug was nu ook afgezet. Maar geen bier of film.

Oh wist ik niet.
Maar toen was het geloof ik ook op een donderdag ofzo, en savonds.
-skippybal-zaterdag 22 september 2007 @ 21:02
Ik verveel me de tyfus Is er iets tofs in Arnhem?
remlofzaterdag 22 september 2007 @ 21:03
quote:
Op zaterdag 22 september 2007 21:02 schreef -skippybal- het volgende:
Ik verveel me de tyfus[afbeelding] Is er iets tofs in Arnhem?
Konijn2000 - zie ik tot mijn verbazing op www.arnhemlive.com
-skippybal-zaterdag 22 september 2007 @ 21:06
Hmm, njaa... Vaak een beetje muziek voor Economie-studenten he.
remlofzaterdag 22 september 2007 @ 21:09
quote:
Op zaterdag 22 september 2007 21:06 schreef -skippybal- het volgende:
Hmm, njaa... Vaak een beetje muziek voor Economie-studenten he.
Jij wist daar toch altijd gratis bier te regelen?
-skippybal-zaterdag 22 september 2007 @ 21:15
quote:
Op zaterdag 22 september 2007 21:09 schreef remlof het volgende:

[..]

Jij wist daar toch altijd gratis bier te regelen?
Alleen met oud en nieuw toen

Maar ik ga dus maar bij iemand balkonzuipen en zie dan wel weer verder.

Mensen die de zaterdag gebruiken om "even rustig aan te doen"
Listozondag 23 september 2007 @ 08:24
quote:
Op zaterdag 22 september 2007 21:15 schreef -skippybal- het volgende:

[..]

Alleen met oud en nieuw toen

Maar ik ga dus maar bij iemand balkonzuipen en zie dan wel weer verder.

Mensen die de zaterdag gebruiken om "even rustig aan te doen"
Je moet wat als je de volgende dag om 7 uur op moet om te werken
-skippybal-zondag 23 september 2007 @ 20:13
Flofrem, we moeten binnenkort weer eens bier gaan drinken vind ik
remlofzondag 23 september 2007 @ 20:18
quote:
Op zondag 23 september 2007 20:13 schreef -skippybal- het volgende:
Flofrem, we moeten binnenkort weer eens bier gaan drinken vind ik
Ja moeten we doen, maar volgende week zaterdag zit ik in Groningen.
-skippybal-zondag 23 september 2007 @ 20:18
Groningen
youngfatlazyzondag 23 september 2007 @ 23:00
Hee maar is iemand al die bunker in geweest?

remlofmaandag 24 september 2007 @ 00:54
Vork, MoBlo, dit is bij jullie in de buurt, iets van gezien? Balkon in Arnhem naar beneden gestort.
-skippybal-maandag 24 september 2007 @ 00:57
Of gevoeld...
Vorkmaandag 24 september 2007 @ 08:05
Niets gezien. ook niets gehoord. Ik moet er straks wel langs. Misschien zie ik nog wat, misschien niet.
motorbloempjemaandag 24 september 2007 @ 09:35
niets gezien, niets gehoord, hoef er niet langs
Pavementdinsdag 25 september 2007 @ 09:51
Deze noob wist nog niet dat dit topique er was, meldt
motorbloempjedinsdag 25 september 2007 @ 16:49


saai topic
ZwarteMagikadinsdag 25 september 2007 @ 18:57
Iemand nog tips voor een goede/fijne rijschool?

ja berg je maar vast
Adelantedinsdag 25 september 2007 @ 23:46
heb een driewekencursus ooit gedaan bij j.dam en vond het goed geregeld en had een goede instructrice
ZwarteMagikawoensdag 26 september 2007 @ 10:51
Dat ziet er goed uit inderdaad Ik las ook goede dingen over Dick Joosten en Frank Ligthart.. iene miene mutte..
Listowoensdag 26 september 2007 @ 10:52
Ik heb bij Van Velzen gelest, wat een chagrijnige oude lul zeg. Maar misschien was dat omdat 'ie vroeger op de basisschool door mijn vader werd gepest
remlofwoensdag 26 september 2007 @ 11:12
quote:
Op dinsdag 25 september 2007 18:57 schreef ZwarteMagika het volgende:
Iemand nog tips voor een goede/fijne rijschool?

ja berg je maar vast
Ik heb bij Luc Spruijtenburg gelest, met een tankchauffeur als instructeur
Maar da's 18 jaar geleden, geloof niet eens dat ie nog bestaat
remlofwoensdag 26 september 2007 @ 17:09

Ow, dames en heren, Vork, Quickie_Bijt en ik gaan a.s. vrijdagavond weer eens gezellig bieren. Nog mensen die mee willen doen?
Vorkwoensdag 26 september 2007 @ 19:36
Dat is met bier enzo.
Dus, waar blijven de 'leuk, ik ben er ook bij' reacties?
Listowoensdag 26 september 2007 @ 19:54
Poeh, ik moet tot 8 uur werken en ik heb dan net 2 nieuwe kittens die ik moet vertroetelen. Ik ben bang dat ik weer moet passen
remlofwoensdag 26 september 2007 @ 22:08
quote:
Op woensdag 26 september 2007 19:54 schreef Listo het volgende:
Poeh, ik moet tot 8 uur werken en ik heb dan net 2 nieuwe kittens die ik moet vertroetelen. Ik ben bang dat ik weer moet passen
Ow ja, de eerste avond zou ik er wel bijblijven
Ik heb sinds een week ook een kitten, dat wist jij wel, maar Vork volgens mij nog niet.

Anyway, waar blijven de 'leuk, ik ben er ook bij' reacties?
Listowoensdag 26 september 2007 @ 22:23
Pixel is echt een schatje

En idd, ik moet ook al werken dus daarna wil ik er zoveel mogelijk bij zijn.
-skippybal-donderdag 27 september 2007 @ 00:12
Waar, wat, hoe?
remlofdonderdag 27 september 2007 @ 00:14
quote:
Op donderdag 27 september 2007 00:12 schreef -skippybal- het volgende:
Waar, wat, hoe?
22 uur, Moortgat?
Nog niks afgesproken, maar dat lijkt me wel wat
-skippybal-donderdag 27 september 2007 @ 00:18
Oeh, Korenwolf
quote:
Leuk, ik ben er (onder voorbehoud) ook bij
Vorkdonderdag 27 september 2007 @ 07:00
Lijkt mij ook prima.
motorbloempjedonderdag 27 september 2007 @ 09:34
quote:
Op woensdag 26 september 2007 17:09 schreef remlof het volgende:
[afbeelding]
Ow, dames en heren, Vork, Quickie_Bijt en ik gaan a.s. vrijdagavond weer eens gezellig bieren. Nog mensen die mee willen doen?
René en ik zijn in Arnhem vrijdag, dus het lijkt me een goed plan
motorbloempjedonderdag 27 september 2007 @ 09:34
drank!!!!!!
-skippybal-donderdag 27 september 2007 @ 10:29
Katten
-skippybal-donderdag 27 september 2007 @ 18:41
Hey he, op vrijdag is er gewoon Folk in Bosch
Listodonderdag 27 september 2007 @ 19:03
quote:
Op donderdag 27 september 2007 10:29 schreef -skippybal- het volgende:
Katten
-skippybal-donderdag 27 september 2007 @ 19:23
quote:
Op donderdag 27 september 2007 19:03 schreef Listo het volgende:

[..]


-skippybal-vrijdag 28 september 2007 @ 13:34
Ik ga er vanavond niet voor. Ik ben geslachtofferd door de consumptiemaatschappij
remlofvrijdag 28 september 2007 @ 16:10
quote:
Op vrijdag 28 september 2007 13:34 schreef -skippybal- het volgende:
Ik ga er vanavond niet voor. Ik ben geslachtofferd door de consumptiemaatschappij
Jammer
motorbloempjevrijdag 28 september 2007 @ 17:07
weet IEMAND waar in informatie over de nachtbussen kan vinden???
motorbloempjevrijdag 28 september 2007 @ 17:07
of heeft Vork een fietspomp
Vorkvrijdag 28 september 2007 @ 17:13
Ik heb wel een fietspomp.
-skippybal-vrijdag 28 september 2007 @ 17:14
quote:
Op vrijdag 28 september 2007 16:10 schreef remlof het volgende:

[..]

Jammer

Jah ik was dus vanmiddag in de stad en heb toen weer allemaal zooi gekocht wat ik helemaal (nog) niet nodig heb. En morgen ook een verjaardag en als ik dan vanavond ga kroeghangen gaat het een weekend worden van 100 euro, wat ietsjes té is voor een zwerverige kutstudent

En MoBlo, nachtbussen rijden alleen op zaterdag
motorbloempjevrijdag 28 september 2007 @ 17:15
dan opteer ik voor de fietspomp, al moet ik nog even met René overleggen of hij zin heeft om de stad in te gaan.. hij weet het namelijk nog niet
-skippybal-vrijdag 28 september 2007 @ 17:16
Ga met de meauteaur! Das toch eigenlijk gewoon een fiets waarbij je niet hoeft te trappen, dus dat kan makkelijk met een promillage van 3.5
remlofvrijdag 28 september 2007 @ 19:07
quote:
Op vrijdag 28 september 2007 17:07 schreef motorbloempje het volgende:
weet IEMAND waar in informatie over de nachtbussen kan vinden???
Ja, hier. Maar niet dat ze er routes bijzetten ofzo

En ze rijden inderdaad alleen zaterdag- op zondagnacht.
-skippybal-vrijdag 28 september 2007 @ 19:08
En ook gewoon 5 euro he Kun je nog beter een taxi nemen of gewoon lopen.
Elvislivesvrijdag 28 september 2007 @ 19:16
Ik wachtte laatst ook op de nachtbus, maar die kwam mooi niet. Vraag me af of dat nog wel bestaat, of neem anders scooterbob
remlofvrijdag 28 september 2007 @ 19:34
Ow we gaan bieren in Bosch trouwens, want:

Vrijdag 28 september (concert/balkan folk)
Balkan Beats
Live: Kalio Gayo
DJ Tomasc
open: 21:00 entree: ¤ 5,-

Wij zijn er tussen 2200 en 2230
motorbloempjevrijdag 28 september 2007 @ 20:49
hoeveel gratis bier krijg je voor die 5 euro?
pacifiervrijdag 28 september 2007 @ 22:38
quote:
Op vrijdag 28 september 2007 20:49 schreef motorbloempje het volgende:
hoeveel gratis bier krijg je voor die 5 euro?
geen
Vorkzaterdag 29 september 2007 @ 10:05
Uiteindelijk dus gewoon alleen bier en balkandingen.
-skippybal-zaterdag 29 september 2007 @ 14:16
quote:
Schildering verdwijnt


ARNHEM - De controversiële wandschildering bij voormalig krakersbolwerk Kultuurhuis Bosch in Arnhem verdwijnt.



foto Gerben Grotenhuis/De Gelderlander
Eind volgende week laat de eigenaar van de muur, de hotelier van Hotel Rembrandt, het stucwerk aan de wand repareren. Bij die operatie sneuvelt de tekening, een herinnering aan het tienjarige bestaan in 1989 van, toen nog, Hotel Bosch. De huidige bewoners van het gebouw aan de Apeldoornsestraat komen nu in actie voor een nieuwe schildering.


Van de week er dan nog meer even mee op de foto.
cultheldzaterdag 29 september 2007 @ 14:17
Vanavond maar ff naar Capital X .
Elvisliveszaterdag 29 september 2007 @ 15:34
quote:
Op zaterdag 29 september 2007 14:17 schreef cultheld het volgende:
Vanavond maar ff naar Capital X .
Ik was daar zaterdag, goeie tent! Niet te druk (toen), lekker donker en vette muziek.
cultheldzaterdag 29 september 2007 @ 15:35
quote:
Op zaterdag 29 september 2007 15:34 schreef Elvislives het volgende:

[..]

Ik was daar zaterdag, goeie tent! Niet te druk (toen), lekker donker en vette muziek.
Mooi man :. Ik kwam gisteren in de stad zo'n promo chickie tegen en die drukte me wat materiaal in de hand. Bleken het 2 pasjes te zijn die gratis toegang geven tot en met het einde van 2007 .
-skippybal-zaterdag 29 september 2007 @ 15:35
Is entree toch? Dan vind ik het meestal niet de moeite waard voor standaard clubmuziek.
cultheldzaterdag 29 september 2007 @ 15:42
Tony Cha Cha en Boogshe komen vanavond.
-skippybal-zaterdag 29 september 2007 @ 15:42
Wat voor een stijl is dat?
Elvisliveszaterdag 29 september 2007 @ 15:49
quote:
Op zaterdag 29 september 2007 15:35 schreef cultheld het volgende:

[..]

Mooi man :. Ik kwam gisteren in de stad zo'n promo chickie tegen en die drukte me wat materiaal in de hand. Bleken het 2 pasjes te zijn die gratis toegang geven tot en met het einde van 2007 .
Okee, jij bent binnen
mister_popcornzaterdag 29 september 2007 @ 17:43
boh, capital x was vroeger echt helemaal niets. Alleen maar 30+ vrouwen, en een erg ongunstige man-vrouw verhouding. Mag hopen dat het verandert is.

Overigens betaal ik al heul lang in mijn stamkroeg slechts 1 euro per fluitje. Wist ik helemaal nooit, altijd te dronken als ik er weg ging om me te verbazen over de relatief lage rekening
cultheldzaterdag 29 september 2007 @ 17:45
Ik zal vanavond wel ff kijken of het wat is .
Hertog_Martinmaandag 1 oktober 2007 @ 14:36
quote:
Op maandag 17 september 2007 17:18 schreef remlof het volgende:
Ah er was alweer een nieuw topic, helemaal gemist
Ik ook
Hertog_Martinmaandag 1 oktober 2007 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 28 september 2007 19:16 schreef Elvislives het volgende:
Ik wachtte laatst ook op de nachtbus, maar die kwam mooi niet. Vraag me af of dat nog wel bestaat, of neem anders scooterbob
Ik was pas zaterdagnacht nog aan het werk, was bijna kwart over 12 en moest nog wat dingetjes doen en dacht 'ach, neem ik de nachtbus van 00:40 wel'

Ik naar de bushalte, ik wachten wachten wachten... geen bus, ja eentje om 00:53 die alleen van willemsplein nog naar station ging

Blijkt dat die tijden verandert zijn en dus ging de 1e nachtbus pas om 3:10 Was ondertussen al 1 uur geweest dus kom je nergens meer in... dus maar terug naar m'n werk, lampen weer aangedaan en tot 3 uur zitten wachten met een biertje

Maar wtf man, als je na 12:30 dus nog in de stad bent kan je tot 3.10 uur gewoon niet naar huis met OV. Eerder ging ie om 00:41, 1:39, 2:39 etc
Hertog_Martinmaandag 1 oktober 2007 @ 14:45
quote:
Op woensdag 26 september 2007 10:51 schreef ZwarteMagika het volgende:
Dat ziet er goed uit inderdaad Ik las ook goede dingen over Dick Joosten en Frank Ligthart.. iene miene mutte..
M'n zus zat ook bij J.Dam, was erg tevreden erover
mindgamesmaandag 1 oktober 2007 @ 22:15
Een groot deel van de oude stationshal bij Arnhem CS werd vorig week gebulldozert om plaats te maken voor het nieuwe station. Het welbekende torentje bleef staan. Maar nu zag ik vanochtend dat ze zelfs het torentje gesloopt hebben!

Schandalig!
motorbloempjemaandag 1 oktober 2007 @ 23:09


het is koud!!!!
remlofmaandag 1 oktober 2007 @ 23:45
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 22:15 schreef mindgames het volgende:
Een groot deel van de oude stationshal bij Arnhem CS werd vorig week gebulldozert om plaats te maken voor het nieuwe station. Het welbekende torentje bleef staan. Maar nu zag ik vanochtend dat ze zelfs het torentje gesloopt hebben!

Schandalig!
Schandalig inderdaad
Hadden ze dat torentje niet naar het Openluchtmuseum kunnen verhuizen?
mindgamesmaandag 1 oktober 2007 @ 23:47
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 23:45 schreef remlof het volgende:

[..]

Schandalig inderdaad
Hadden ze dat torentje niet naar het Openluchtmuseum kunnen verhuizen?
Nou ja, misschien komt-ie terug, verwerkt in het nieuwe station? Maar die kans is heel klein. Ik zal morgen eens proberen te kijken of ik 'em tussen het puin zie liggen, of dat hij netjes verhuisd is. Ik denk het eerste .
donroycomaandag 1 oktober 2007 @ 23:55
Nog wat foto's van de sloopwerkzaamheden:



Elvislivesdinsdag 2 oktober 2007 @ 00:56
Fuck het torentje, wij willen skyscrapers, wij zijn niet alleen Hollywood, maar ook Manhattan aan de Rijn!
Guppydinsdag 2 oktober 2007 @ 08:11
blij dat ze eindelijk eens gaan beginnen aan dat station... ik ren al een jaar lang elke dag over die lange trappen, en aan dat station deden ze maar niks!
motorbloempjedinsdag 2 oktober 2007 @ 09:59


het zal me een worst wezen

OV suckt
Domaidinsdag 2 oktober 2007 @ 10:11
Ik ga vrijdag eindelijk weer eens uit in Arnhem
remlofdinsdag 2 oktober 2007 @ 10:26
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 09:59 schreef motorbloempje het volgende:


het zal me een worst wezen

OV suckt
Uit deze uitspraak blijkt duidelijk dat je import bent en nog geen binding met ernem hebt
motorbloempjedinsdag 2 oktober 2007 @ 10:31
remlofdinsdag 2 oktober 2007 @ 11:05
Weet iemand trouwens meer over de twee nog te bouwen treinstations in Arnhem?

Station Arnhem Pley is de naam van een nieuwe voorstadshalte die in het kader van RegioRail KAN zal/zou worden aangelegd. Het station zal tussen de wijk Presikhaaf en industrieterrein Kleefse Waard komen te liggen.

Station Arnhem Business Park is de naam van een nieuwe voorstadshalte die in het kader van het RegioRail KAN zal/zou worden aangelegd. Dit station zal op de oude plek van station Oosterbeek-Laag komen te liggen.

Helaas is de website www.regiorail-kan.nl "momenteel niet beschikbaar"
-skippybal-dinsdag 2 oktober 2007 @ 11:42
Who cares over dat torentje. Ze gaan de muurschilderingen bij Bosch weghalen

En een station tussen presikhaaf en het Kleefse Broek Lekker duidelijk, aangezien alleen die spoordijk er tussenligt...
Elvislivesdinsdag 2 oktober 2007 @ 11:43
Volgens mij helpt de NS/Prorail daar niet echt bij mee, die claimen dat het spoor Arnhem-Nijmegen, Arnhem-Zevernaar bomvol zit, en het gevaarlijk is de stoptreinen extra te laten stoppen (alsof ze nou niet stilstaan in de weilanden).

Dat station komt bij de Kleefse Waarsd, waar een industrie terrein gebouwd gaat worden, met o.a de asfaltcentrale van Bruil, waar zoveel over te doen is...
remlofdinsdag 2 oktober 2007 @ 11:50
Hmm, ik kan op de site van het KAN helemaal niks meer terugvinden over die stations, misschien zijn ze al wel geschrapt
Dribbel_dinsdag 2 oktober 2007 @ 12:25
Op 2 november komt Too Loud For Granny weer op bezoek in Arnhem
Dus als jullie niks te doen hebben
remlofdinsdag 2 oktober 2007 @ 12:28
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:25 schreef Dribbel_ het volgende:
Op 2 november komt Too Loud For Granny weer op bezoek in Arnhem
Dus als jullie niks te doen hebben
Oeh, ik kom wel
Maar waar treden jullie op?
Dribbel_dinsdag 2 oktober 2007 @ 12:31
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:28 schreef remlof het volgende:

[..]

Oeh, ik kom wel
Maar waar treden jullie op?
Jules weer
22:00 tot 22:45 als het goed is
Guppydinsdag 2 oktober 2007 @ 12:37
er komt wel een station Westervoort en een station Zevenaar Oost (2009 als ik het goed heb)... weer twee stations erbij op de lijn arnhem-winterswijk
remlofdinsdag 2 oktober 2007 @ 12:43
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:31 schreef Dribbel_ het volgende:

[..]

Jules weer
22:00 tot 22:45 als het goed is
Vrijdag 2 november, Jules, 22:00, check
We komen vast wel weer met een hele zooi, net als de vorige keer
fraubitchdinsdag 2 oktober 2007 @ 12:45
ik ben er ook bij heb ik besloten
motorbloempjedinsdag 2 oktober 2007 @ 12:47
ah, klinkt tof

denk ik..

wat voor muziek is het Dribbel? misschien dat ik ook wel mee krijg
Dribbel_dinsdag 2 oktober 2007 @ 12:51
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:47 schreef motorbloempje het volgende:
ah, klinkt tof

denk ik..

wat voor muziek is het Dribbel? misschien dat ik ook wel mee krijg
Moet je op de link klikken dan hoor je het
fraubitchdinsdag 2 oktober 2007 @ 12:52
poppunkrock maar dan leuk
-skippybal-dinsdag 2 oktober 2007 @ 12:53
Ik wil er dit keer ook wel bij zijn

En het is op een vrijdag, kunnen we daarna gewoon in een kroeg doortanken
Hertog_Martindinsdag 2 oktober 2007 @ 12:54
Komen jullie na dat optreden dan naar het filmhuis voor halloween nacht? van half 12 tot 6 uur 's ochtends geloof ik
motorbloempjedinsdag 2 oktober 2007 @ 12:55
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:51 schreef Dribbel_ het volgende:

[..]

Moet je op de link klikken dan hoor je het
zit op m'n werk die heeft 'dat soort sites' geblokkeerd dus klik er maar niet eens op
LasTeRdinsdag 2 oktober 2007 @ 12:59
Ik woon ook in Arnhem. Malburgen-oost nigga.
Ik moet wel iedere keer die klote brug over'bruggen' om naar school te gaan.
Dribbel_dinsdag 2 oktober 2007 @ 12:59
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:55 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

zit op m'n werk die heeft 'dat soort sites' geblokkeerd dus klik er maar niet eens op
Dan kan je altijd nog op deze link klikken
-skippybal-dinsdag 2 oktober 2007 @ 12:59
Hij is ook zo stijl he
fraubitchdinsdag 2 oktober 2007 @ 13:05
maar het word tof!
Litsodinsdag 2 oktober 2007 @ 15:10
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 12:59 schreef LasTeR het volgende:
Ik woon ook in Arnhem. Malburgen-oost nigga.
Ik moet wel iedere keer die klote brug over'bruggen' om naar school te gaan.
Waar ongeveer? Ik woon tegenover de (kort geleden gesloopte) Texaco.
LasTeRdinsdag 2 oktober 2007 @ 15:50
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 15:10 schreef Litso het volgende:

[..]

Waar ongeveer? Ik woon tegenover de (kort geleden gesloopte) Texaco.
De flats/appartementjes naast de gesloopte Texaco Daar staat toch een bushokje voor?
En dan bedoel ik niet de dichtgetimmerde ramen etc. De andere kant.
Litsodinsdag 2 oktober 2007 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 2 oktober 2007 15:50 schreef LasTeR het volgende:

[..]

De flats/appartementjes naast de gesloopte Texaco Daar staat toch een bushokje voor?
En dan bedoel ik niet de dichtgetimmerde ramen etc. De andere kant.
Nee, ik woon schuin tegenover dat bushokje. Ietsje verder van het winkelcentrum vandaan, de 2 flats waar idd ramen zijn dichtgetimmerd maar die nog niet worden gesloopt
Vorige week te horen gekregen dat ik een jaartje langer mag blijven, tot 2009

Mocht het je toevallig opvallen als je er in de buurt bent, ik woon onder de vitessevlag
LasTeRdinsdag 2 oktober 2007 @ 16:10
Zit je in die dingen? Ik zit dichterbij het winkelcentrumpje.
Litsodinsdag 2 oktober 2007 @ 16:19
Immer gezellige wijk.
LasTeRdinsdag 2 oktober 2007 @ 16:21
Zeer multicultureel ja.
Zit er een VMBO school in de buurt ofzo? Vaak als ik boodschapjes doe bij de AH (Coop is veel duurder ) zie ik allemaal van die sletjes en PlaYahPimPz...
-skippybal-dinsdag 2 oktober 2007 @ 17:08
Zullen wel figuren zijn van het Olympus College. Iets van 5 minuutjes er vandaan, naast het zwembad
Vorkzaterdag 6 oktober 2007 @ 09:24
Doek valt voor de Goudvishal in Arnhem
-skippybal-zaterdag 6 oktober 2007 @ 11:01
Hmm, als je echt eens naar iets hards wilt in Arnhem kun je dus alleen maar terecht in The Stage
#ANONIEMzaterdag 6 oktober 2007 @ 11:02
Yo, weet iemand van welk taxibedrijf de taxi's voor Arnhem CS zijn? Ik ben gisteren m'n telefoon verloren in de taxi, maar geen idee welke .
motorbloempjezaterdag 6 oktober 2007 @ 11:27
geen flauw idee

wist niet eens dat er alleen op zaterdag een nachtbus bestaat
ZwarteMagikazaterdag 6 oktober 2007 @ 12:03
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 14:45 schreef Hertog_Martin het volgende:

[..]

M'n zus zat ook bij J.Dam, was erg tevreden erover


Ik heb wat info bij ze aangevraagd en denk dat dat 'm gaat worden Dank voor alle tips
voodooladyzaterdag 6 oktober 2007 @ 17:12
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 12:03 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

Ik heb wat info bij ze aangevraagd en denk dat dat 'm gaat worden Dank voor alle tips


Ik heb 2 instructeurs gehad bij Dam en beiden waren ze niet bepaald goed. Eerste hebben ze eruit gegooid omdat ze iets te creatief was met de boekhouding, maar die kwam dus ook soms gewoon niet opdagen of verzette afspraken zonder je even in te lichten (klachten deed de rijschool niets mee), 2e was een overlate hippie zonder enig geduld en toen had ik het wel gehad met ze.
Dick Joosten was wel prima en goedkoper, daar dan ook geslaagd
Tha_Marszaterdag 6 oktober 2007 @ 17:39
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 17:12 schreef voodoolady het volgende:

[..]

Ik heb 2 instructeurs gehad bij Dam en beiden waren ze niet bepaald goed. Eerste hebben ze eruit gegooid omdat ze iets te creatief was met de boekhouding, maar die kwam dus ook soms gewoon niet opdagen of verzette afspraken zonder je even in te lichten (klachten deed de rijschool niets mee), 2e was een overlate hippie zonder enig geduld en toen had ik het wel gehad met ze.
Dick Joosten was wel prima en goedkoper, daar dan ook geslaagd

Ach mijn ervaring is wel goed met DAM. Maar misschien ook dat het mijn buurman is. Haha, in 2x geslaagd, maargoed, dat vind ik nog netjes
ZwarteMagikazaterdag 6 oktober 2007 @ 18:07
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 17:12 schreef voodoolady het volgende:

[..]

Ik heb 2 instructeurs gehad bij Dam en beiden waren ze niet bepaald goed. Eerste hebben ze eruit gegooid omdat ze iets te creatief was met de boekhouding, maar die kwam dus ook soms gewoon niet opdagen of verzette afspraken zonder je even in te lichten (klachten deed de rijschool niets mee), 2e was een overlate hippie zonder enig geduld en toen had ik het wel gehad met ze.
Dick Joosten was wel prima en goedkoper, daar dan ook geslaagd


Aah nou ga ik weer twijfelen Dick Joosten stond ook op m'n lijstje.. Bij Dam hebben ze dan wel weer zo'n simulator wat me wel iets leek ( )
voodooladyzaterdag 6 oktober 2007 @ 19:31
Simulator is volgens mij alleen leuk als je 17 bent
remlofzaterdag 6 oktober 2007 @ 20:02
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 11:01 schreef -skippybal- het volgende:
Hmm, als je echt eens naar iets hards wilt in Arnhem kun je dus alleen maar terecht in The Stage
Is dat wat vroeger Upstairs van The Move was?
Mooi kut iig dat de GVH sluit
ZwarteMagikazaterdag 6 oktober 2007 @ 20:19
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 19:31 schreef voodoolady het volgende:
Simulator is volgens mij alleen leuk als je 17 bent


Of te schijterig om met rijlessen te beginnen
Eva4Evahzaterdag 6 oktober 2007 @ 23:31
Nog een Arnhemmer meldt zich

Ik heb toch zo'n hekel aan de Steenstraat. Fietsers die midden op het fietspad gaan stilstaan, auto's die op het fietspad stilstaan waardoor de fietsers zich erlangs moeten manoeuvreren en daardoor bijna worden aangereden door een auto, overstekend wild (ze kijken nooit op of om als ze oversteken), nageroepen worden, overstekend wild, en oja had ik al gezegd 'overstekend wild'?

Voortaan maar lekker door de van Muylwijkstraat
-skippybal-zaterdag 6 oktober 2007 @ 23:36
De Steenstraat is juist tof om door te fietsen.
Slalomend van links naar rechts langs junkies, vreetwinkeltjes met zooi uit de hele wereld en tig belwinkels
Adelantezaterdag 6 oktober 2007 @ 23:39
steenstraat is prachtig, leuke tokootjes en eettentjes en leuke jaren '80 winkeltjes
Eva4Evahzaterdag 6 oktober 2007 @ 23:44
Ik vind er niks aan.
Adelantezaterdag 6 oktober 2007 @ 23:45
dat heb ik dan weer met de van muylwijklaan
Eva4Evahzaterdag 6 oktober 2007 @ 23:49
Ja oke, daar is al helemaal niks aan. Maar daar kan je wel heerlijk rustig fietsen. Alleen is daar één zo'n verrekt irritant stoplicht waar je superlang moet wachten, en dan durf ik nooit door te rijden omdat ze daar van 3 kanten kunnen komen.

Maarja, de Steenstraat vind ik qua winkelen ronduit bagger, alleen dat de Bruna en de Kruidvat er zitten vind ik wel handig, en oja Scharrenberg. Maar de rest is troep Metropole is dan wel weer gezellig, daar heb ik ook nog een tijdje gewerkt.
Adelantezaterdag 6 oktober 2007 @ 23:50
vergeet ook niet de betere ijssalon van arnhem
-skippybal-zaterdag 6 oktober 2007 @ 23:51
Ik heb ooit in de Metropole gepoept.
Eva4Evahzondag 7 oktober 2007 @ 00:01
Oja, ijs
teigzondag 7 oktober 2007 @ 10:52
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 23:50 schreef Adelante het volgende:
vergeet ook niet de betere ijssalon van arnhem

Sinds Trio overgenomen is door die nieuwe eigenaar, vind ik er niet veel meer aan. Geef mij de ijsjes van Italo ( de oude eigenaar) maar
ZwarteMagikazondag 7 oktober 2007 @ 12:54
Dat overstekend wild op het fietspad langs de V&D is ook godsgruwelijk irritant
Vorkzondag 7 oktober 2007 @ 12:59
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 12:54 schreef ZwarteMagika het volgende:
Dat overstekend wild op het fietspad langs de V&D is ook godsgruwelijk irritant

Inderdaad, daar kijkt echt niemand met of zonder al dan niet gemotoriseerd voertuig. Is het druk in de stad trouwens?
ZwarteMagikazondag 7 oktober 2007 @ 13:02
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 12:59 schreef Vork het volgende:

[..]

Inderdaad, daar kijkt echt niemand met of zonder al dan niet gemotoriseerd voertuig. Is het druk in de stad trouwens?


Ik vrees van wel, ga me er zo ook instorten
Vorkzondag 7 oktober 2007 @ 13:08
Hmm, popronde is dit jaar wel klein en bescheiden in Arnhem zeg. Het lijkt wel of alle vormen van muziek en cultuur langzaamaan een beetje beginnen te verdwijnen hier.
#ANONIEMzondag 7 oktober 2007 @ 13:14
Dik pluspunt voor het immer gezellige Arnhem: de taximeneer heeft mijn telefoon alsnog teruggevonden én gebeld dat dat is gebeurd .
Vorkzondag 7 oktober 2007 @ 13:19
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 13:14 schreef clumsy_clown het volgende:
Dik pluspunt voor het immer gezellige Arnhem: de taximeneer heeft mijn telefoon alsnog teruggevonden én gebeld dat dat is gebeurd .

Dat is goed nieuws! Valt weer mee he, dat Arnhem
#ANONIEMzondag 7 oktober 2007 @ 13:21
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 13:19 schreef Vork het volgende:

[..]

Dat is goed nieuws! Valt weer mee he, dat Arnhem
Het wordt steeds lastiger om op Arnhem te bitchen inderdaad.
-skippybal-zondag 7 oktober 2007 @ 14:55
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 13:08 schreef Vork het volgende:
Hmm, popronde is dit jaar wel klein en bescheiden in Arnhem zeg. Het lijkt wel of alle vormen van muziek en cultuur langzaamaan een beetje beginnen te verdwijnen hier.

Is inderdaad zwaar matig. Gewoon drie keer zo klein als in Nijmegen
Maar gelukkig wil die wethouder van Arnhem wel de op twee na grootste culturele stad maken
remlofzondag 7 oktober 2007 @ 15:19
Ow ja, tis koopzondag. Zo ook nog maar effe de stad inlopen dan.
motorbloempjezondag 7 oktober 2007 @ 15:34
was te merken ook.. gelukkig was de stad UIT een minder groot probleem dan de stad in

zit nu weer in het immer gezellige Nijmegen
LasTeRzondag 7 oktober 2007 @ 17:21
Was net de stad in. Wat is er dan gaande bij de Bijenkorf? Ik dacht dat die drie dwaze dagen afgelopen waren, jezus wat een kuddevolk daarbinnen zeg. Iedereen graaien in de kortingsbakken enzo. En dan altijd van die mensen die midden in de stad stil staan. En bij velperplein had ik bijna iemand onder mijn rijwiel omdat ze fucking nooit kijken of er fietsers aankomen!!!!
Vorkzondag 7 oktober 2007 @ 17:26
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 17:21 schreef LasTeR het volgende:
Was net de stad in. Wat is er dan gaande bij de Bijenkorf? Ik dacht dat die drie dwaze dagen afgelopen waren, jezus wat een kuddevolk daarbinnen zeg. Iedereen graaien in de kortingsbakken enzo. En dan altijd van die mensen die midden in de stad stil staan. En bij velperplein had ik bijna iemand onder mijn rijwiel omdat ze fucking nooit kijken of er fietsers aankomen!!!!

Ik moest gisteren in de Bijenkorf zijn, ergens tegen sluitngstijd. Het was er niet te filmen druk. Aan het begin word je met gestamp (zowel fysiek als met muziek) die winkel in gepropt, waarna je vervolgens geen kant meer op kunt. Overal staat een of andere mislukte marktkoopman je een partij waren aan te smeren alsof het een grote Tupperware party betreft. Het ergste daarvan is ook nog dat het voor een deel is uitversterkt, al dan niet via de intercom en vaak ook nog meer dan een pratend hoofd door elkaar. En dan heb ik het nog niet gehad over de medewerkers met bijenvleugels op hun rug...

De afterparty van de Drie doldwaze dagen zal wel in het plaatselijke gesticht zijn en ik verwacht een grote opkomst.
Hertog_Martinzondag 7 oktober 2007 @ 19:54
Was lekker druk op de korenmarkt, mooi weer, best vaak mooi weer geweest in de weekenden, buiten de weekenden helaas niet
Litsozondag 7 oktober 2007 @ 21:37
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 17:21 schreef LasTeR het volgende:
Was net de stad in. Wat is er dan gaande bij de Bijenkorf? Ik dacht dat die drie dwaze dagen afgelopen waren, jezus wat een kuddevolk daarbinnen zeg. Iedereen graaien in de kortingsbakken enzo. En dan altijd van die mensen die midden in de stad stil staan. En bij velperplein had ik bijna iemand onder mijn rijwiel omdat ze fucking nooit kijken of er fietsers aankomen!!!!
Daar zouden ze echt hekken ofzo moeten maken, dat is zo'n vervelend punt voor fietsers... iedereen loopt daar blindelings over het fietspad alsof ze dood willen
LasTeRzondag 7 oktober 2007 @ 21:48
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 21:37 schreef Litso het volgende:

[..]

Daar zouden ze echt hekken ofzo moeten maken, dat is zo'n vervelend punt voor fietsers... iedereen loopt daar blindelings over het fietspad alsof ze dood willen


Op dat hele plein hé. Van de V&D tot de Mediamarkt ben je als fietser niet meer veilig!
Litsozondag 7 oktober 2007 @ 21:51
Eigenlijk het hele plein idd wel, maar het ergste is dat punt tussen V&D en Musis, en tussen V&D en de kijkshop. Ik fiets tegenwoordig gewoon in normaal tempo rechtdoor waar ik heen wil, als mensen niet uitkijken is het hun eigen schuld. Uitwijken is niet meer aan te beginnen.
remlofzondag 7 oktober 2007 @ 21:54
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 21:51 schreef Litso het volgende:
Eigenlijk het hele plein idd wel, maar het ergste is dat punt tussen V&D en Musis, en tussen V&D en de kijkshop. Ik fiets tegenwoordig gewoon in normaal tempo rechtdoor waar ik heen wil, als mensen niet uitkijken is het hun eigen schuld. Uitwijken is niet meer aan te beginnen.
Het is ronduit belachelijk dat je met de auto door de Telefoonstraat moet, voor de Kijkshop langs als je via de Singel richting Airborneplein moet. Ze hadden toch wel 1 strook voor auto's kunnen reserveren op dat kutbustation op het Velperplein?
Litsozondag 7 oktober 2007 @ 22:09
quote:
Op zondag 7 oktober 2007 21:54 schreef remlof het volgende:

[..]

Het is ronduit belachelijk dat je met de auto door de Telefoonstraat moet, voor de Kijkshop langs als je via de Singel richting Airborneplein moet. Ze hadden toch wel 1 strook voor auto's kunnen reserveren op dat kutbustation op het Velperplein?

Dat ook ja, maakt de situatie bij de V&D er alleen maar gevaarlijker op
Adelantezondag 7 oktober 2007 @ 23:00
werkt goed he, die centrumring
voodooladymaandag 8 oktober 2007 @ 10:21
quote:
Op zaterdag 6 oktober 2007 20:19 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

Of te schijterig om met rijlessen te beginnen
Volgens mij is die simulator zonde van je geld, als je nu bang bent zul je straks nog steeds bang zijn om de straat op te gaan met een auto. Dan kan je beter op een rustig weggedeelte beginnen in een echte auto.

Bij dat fietspad naast de v&d fiets ik tegenwoordig ook gewoon door, ze kijken toch niet.
ZwarteMagikamaandag 8 oktober 2007 @ 23:03
Nouja echt bang ben ik ook weer niet, ik zie er eerder een beetje tegenop.. Zo'n simulator maakt de drempel wat lager

Ik fietste een paar maanden terug elke dag over dat klotefietspad naar m'n werk, zelfs smorgens vroeg is het irritant. Mensen die hun auto parkeren en dan zonder te kijken het fietspad op lopen, of van die lui die denken dat het de stoep is en lekker breeduit naast elkaar gaan lopen
voodooladywoensdag 10 oktober 2007 @ 09:50
De eerste keer dat je alleen in de auto zit na het halen van je rijbewijs, dat is pas eng
donroycowoensdag 10 oktober 2007 @ 11:28
Potverdorie.. de tweede keer op kamerbezoek geweest en nog niet uitgekozen...
Litsowoensdag 10 oktober 2007 @ 11:32
sta je ingeschreven bij entree donroyco? Of solliciteer je gewoon onafhankelijk voor kamers?
donroycowoensdag 10 oktober 2007 @ 11:33
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 11:32 schreef Litso het volgende:
sta je ingeschreven bij entree donroyco? Of solliciteer je gewoon onafhankelijk voor kamers?
Beide, van Entree hoor ik niks En via Kamernet.nl probeer ik ook van alles te vinden...
Litsowoensdag 10 oktober 2007 @ 11:39
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 11:33 schreef donroyco het volgende:

[..]

Beide, van Entree hoor ik niks En via Kamernet.nl probeer ik ook van alles te vinden...
Entree moet je dan ook zelf actief op reageren. Als je niet op advertenties reageert hoor je niks van ze inderdaad.
donroycowoensdag 10 oktober 2007 @ 12:40
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 11:39 schreef Litso het volgende:

[..]

Entree moet je dan ook zelf actief op reageren. Als je niet op advertenties reageert hoor je niks van ze inderdaad.
Als de website nu was....
-skippybal-woensdag 10 oktober 2007 @ 12:44
Website van Entree zuigt inderdaad behoorlijk harige konten.

Iemand nog een goede suggestie om (redelijk goedkoop uiteraard ) uit eten te gaan in Arnhem?
Litsowoensdag 10 oktober 2007 @ 13:20
Die website is kut inderdaad.

Ja ik ben even de naam kwijt skippybal, maar tussen de Donatello's en de La Luna op het Sint Jansplein zit een lekkere tent
donroycowoensdag 10 oktober 2007 @ 13:26
Heb nu aan een klasgenoot gevraagd of die via zijn huisbaas nog wat kon vinden, even afwachten...
-skippybal-woensdag 10 oktober 2007 @ 13:30
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 13:20 schreef Litso het volgende:
Die website is kut inderdaad.

Ja ik ben even de naam kwijt skippybal, maar tussen de Donatello's en de La Luna op het Sint Jansplein zit een lekkere tent
Uhm, met een beetje geklooi op Telefoongids kom ik uit bij La Parranda... Das niet de goeie volgens mij he
Dribbel_woensdag 10 oktober 2007 @ 17:58
WHOOOOOOOOOOOOOOO

het optreden is verschoven van 2 november naar 30 november in Jules kan gebeuren
fraubitchwoensdag 10 oktober 2007 @ 18:26
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 17:58 schreef Dribbel_ het volgende:
WHOOOOOOOOOOOOOOO

het optreden is verschoven van 2 november naar 30 november in Jules kan gebeuren
stom.
remlofwoensdag 10 oktober 2007 @ 18:34
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 17:58 schreef Dribbel_ het volgende:
WHOOOOOOOOOOOOOOO

het optreden is verschoven van 2 november naar 30 november in Jules kan gebeuren
30 november is er een Karaokemeet in Den Haag, ik denk dat ik daar heen ga, maar weet het nog niet zeker.
Dribbel_woensdag 10 oktober 2007 @ 18:46
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 18:34 schreef remlof het volgende:

[..]

30 november is er een Karaokemeet in Den Haag, ik denk dat ik daar heen ga, maar weet het nog niet zeker.
Karoake mee
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 18:26 schreef fraubitch het volgende:

[..]

stom.
Ben je ja
Tha_Marswoensdag 10 oktober 2007 @ 21:38
kom ik terug uit de stad, is er fokking kermis op presikhaaf... ik blijf binnen komende dagen en ga niet shoppen op presikhaaf
moemoedonderdag 11 oktober 2007 @ 00:12
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 18:34 schreef remlof het volgende:

[..]

30 november is er een Karaokemeet in Den Haag, ik denk dat ik daar heen ga, maar weet het nog niet zeker.
* moemoe mept hard
remlofdonderdag 11 oktober 2007 @ 00:18
Auw!
donroycodonderdag 11 oktober 2007 @ 00:18
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 21:38 schreef Tha_Mars het volgende:
kom ik terug uit de stad, is er fokking kermis op presikhaaf... ik blijf binnen komende dagen en ga niet shoppen op presikhaaf
Wist je dat niet Stond op van die clipboarden langs de weg
Garisson72donderdag 11 oktober 2007 @ 07:23
quote:
Op woensdag 10 oktober 2007 17:58 schreef Dribbel_ het volgende:
WHOOOOOOOOOOOOOOO

het optreden is verschoven van 2 november naar 30 november in Jules kan gebeuren
ik kom ook weer kijken! en schreeuwen!
Vorkdonderdag 11 oktober 2007 @ 07:24
30 november. Hmm volgens mij kan ik dan ook wel. Ik heb namelijk niet zoveel met karaoke. (sorry moemoe).
Dribbel_donderdag 11 oktober 2007 @ 13:37
tof

Wat was dat bandje waar je mee bezig was nou vork ?
Vorkdonderdag 11 oktober 2007 @ 16:33
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 13:37 schreef Dribbel_ het volgende:
tof

Wat was dat bandje waar je mee bezig was nou vork ?
Nog in oprichting Dribbel (nee zo heet dat niet, maar het is nog zo). Over een week of 2 komt de rest van de band terug en gaan we de rest bij elkaar sprokkelen.
Dribbel_donderdag 11 oktober 2007 @ 17:56
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 16:33 schreef Vork het volgende:

[..]

Nog in oprichting Dribbel (nee zo heet dat niet, maar het is nog zo). Over een week of 2 komt de rest van de band terug en gaan we de rest bij elkaar sprokkelen.
Okee tof zorg maar dat je het snel voor elkaar hebt
culthelddonderdag 11 oktober 2007 @ 18:00
Vanavond maar ff naar de Manhattan .
Vorkdonderdag 11 oktober 2007 @ 18:10
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 17:56 schreef Dribbel_ het volgende:
Okee tof zorg maar dat je het snel voor elkaar hebt
Heeft het haast dan?
Wij vonden namelijk van niet, maarja Lowlands komend jaar moet toch wel haalbaar zijn
Dribbel_donderdag 11 oktober 2007 @ 18:12
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 18:10 schreef Vork het volgende:

[..]

Heeft het haast dan?
Wij vonden namelijk van niet, maarja Lowlands komend jaar moet toch wel haalbaar zijn
Ben benieuwd
Achja dat moet geen probleem zijn he
We hebben het dit jaar afgezegt omdat het precies in de hamsterweken van AH viel dus dat was een beetje jammer.
Vorkdonderdag 11 oktober 2007 @ 18:16
quote:
Op donderdag 11 oktober 2007 18:12 schreef Dribbel_ het volgende:
Ben benieuwd
Achja dat moet geen probleem zijn he
We hebben het dit jaar afgezegt omdat het precies in de hamsterweken van AH viel dus dat was een beetje jammer.
Die hamsterweken komen op een of andere manier nooit uit. Vandaar dat we die dit jaar rond Lowlands maar overslaan. Spijtig, maar er komen vast welweer nieuwe hamsterweken, maar daarvoor is het misschien wel goed om er rekening mee te houden, want het zou wel zonde zijn als de volgende hamsterweken precies tijdens de Japanse tour zouden vallen.
-skippybal-vrijdag 12 oktober 2007 @ 13:01
Kijk wat een paar (niet-Arnhemse) wannabe hippies hebben gedaan;




Blikbaar hadden ze liever het Derde Rijk gehad...
LasTeRvrijdag 12 oktober 2007 @ 14:41
Hadden ze beter die brug neer kunnen schieten, kan ik niet meer naar school. Nouja, dan mag ik flink omfietsen haha.
Adelantevrijdag 12 oktober 2007 @ 20:27
paars is het nieuwe groen
Hertog_Martinvrijdag 12 oktober 2007 @ 22:16


Op Vrijdag 2 november staat Focus Filmtheater te Arnhem helemaal in het teken van het GRUWELIJK-festival, vol grof, grafisch en grotesk geweld, met een vette, bloederige knipoog. Vertoond wordt dan de Grindhouse double feature van Quentin Tarantino en Robert Rodriguez, een combinatie van de films Death Proof en Planet Terror, waarmee het koningskoppel van de slechte smaak oude tijden doet herleven. Tevens worden er in een andere zaal diverse obscure horrorfilms gedraaid uit een collectie van een hard core verzamelaar. Op de avond zelf mogen de liefhebbers hun voorkeur aangeven.
De deuren gaan open om 23:30u, de films beginnen om 00:15u. Tijdens het festival doet de organisatie zijn uiterste best om de bezoekers de stuipen op het lijf te jagen en vinden er diverse toepasselijke activiteiten plaats. Wat precies, ga maar raden, maar het zal in ieder geval geheel in stijl zijn. De eenheidsprijs voor deze fijngevoelige nachtprogrammering is slechts ¤ 10,- . We gaan door tot 05.30 s’ ochtends.

meer informatie en reserveren via: www.focusarnhem.nl
-skippybal-zondag 14 oktober 2007 @ 16:46
Ik heb gister een UFO gezien
Echt zo'n oranje lichtbol die kk hard door de lucht heen schoot en van hoogte ging veranderen.
donroycozondag 14 oktober 2007 @ 17:05
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 16:46 schreef -skippybal- het volgende:
Ik heb gister een UFO gezien
Echt zo'n oranje lichtbol die kk hard door de lucht heen schoot en van hoogte ging veranderen.
Zat je weer in de koffieshop
Litsozondag 14 oktober 2007 @ 17:14
quote:
Op vrijdag 12 oktober 2007 22:16 schreef Hertog_Martin het volgende:
[ afbeelding ]

Op Vrijdag 2 november staat Focus Filmtheater te Arnhem helemaal in het teken van het GRUWELIJK-festival, vol grof, grafisch en grotesk geweld, met een vette, bloederige knipoog. Vertoond wordt dan de Grindhouse double feature van Quentin Tarantino en Robert Rodriguez, een combinatie van de films Death Proof en Planet Terror, waarmee het koningskoppel van de slechte smaak oude tijden doet herleven. Tevens worden er in een andere zaal diverse obscure horrorfilms gedraaid uit een collectie van een hard core verzamelaar. Op de avond zelf mogen de liefhebbers hun voorkeur aangeven.
De deuren gaan open om 23:30u, de films beginnen om 00:15u. Tijdens het festival doet de organisatie zijn uiterste best om de bezoekers de stuipen op het lijf te jagen en vinden er diverse toepasselijke activiteiten plaats. Wat precies, ga maar raden, maar het zal in ieder geval geheel in stijl zijn. De eenheidsprijs voor deze fijngevoelige nachtprogrammering is slechts ¤ 10,- . We gaan door tot 05.30 s’ ochtends.

meer informatie en reserveren via: www.focusarnhem.nl
Vette shit
-skippybal-dinsdag 16 oktober 2007 @ 00:13
quote:
Op zondag 14 oktober 2007 17:05 schreef donroyco het volgende:

[..]

Zat je weer in de koffieshop
Nopes, was best vaag hoor. Even in de tuin een peukje doen en ineens "Heuh, kijk daar dan!"
motorbloempjedinsdag 16 oktober 2007 @ 19:16
Mensen zin om vrijdagavond naar de Popronde (www.popronde.nl) te gaan? En daarna even naar Bosch/Cavern??
Vorkdinsdag 16 oktober 2007 @ 19:53
Popronde stond hier sowieso ook op de planning en zuipen achteraf dan uiteraard ook.
motorbloempjedinsdag 16 oktober 2007 @ 20:10
donroycodinsdag 16 oktober 2007 @ 20:23
Hoe is de wijk Presikhaaf? Kan iemand een beknopte omschrijving geven ?
motorbloempjedinsdag 16 oktober 2007 @ 20:27
Vork en ik wonen er..

do the math
Elvislivesdinsdag 16 oktober 2007 @ 20:27
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 20:23 schreef donroyco het volgende:
Hoe is de wijk Presikhaaf? Kan iemand een beknopte omschrijving geven ?
Geplande wederopbouw. Inzakkende balkons. Lijn 5.
motorbloempjedinsdag 16 oktober 2007 @ 20:31
oh, en ik heb nog veel bier...

iemand?
donroycodinsdag 16 oktober 2007 @ 20:56
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 20:27 schreef Elvislives het volgende:

[..]

Geplande wederopbouw. Inzakkende balkons. Lijn 5.
Lol, dank je aanstaande vrijdag mag ik een kamer bekijken aan de Sonoystraat (dichtbij ROC Rijn IJssel en tegenover winkelcentrum Presikhaaf).. goede locatie, of zijn er nog wat negatieve dingen te noemen?
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 20:31 schreef motorbloempje het volgende:
oh, en ik heb nog veel bier...

iemand?
Ja lekker (Breng je ook in Noord-Limburg ?)
motorbloempjedinsdag 16 oktober 2007 @ 21:06
ehm.. is bij ons om de hoek dan kun je dat bier zelf komen halen

kun je vrijdag meteen met ons mee de stad in
donroycodinsdag 16 oktober 2007 @ 21:15
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 21:06 schreef motorbloempje het volgende:
ehm.. is bij ons om de hoek dan kun je dat bier zelf komen halen

kun je vrijdag meteen met ons mee de stad in
Uhm... ik heb al vakantie (waarin veel te doen is )

Bedankt voor het aanbod
remlofdinsdag 16 oktober 2007 @ 21:18
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 19:16 schreef motorbloempje het volgende:
Mensen zin om vrijdagavond naar de Popronde (www.popronde.nl) te gaan? En daarna even naar Bosch/Cavern??
Als ik knaken heb kom ik
motorbloempjedinsdag 16 oktober 2007 @ 21:44
je bent er maar gewoon dan drink je maar wat minder
remlofdinsdag 16 oktober 2007 @ 23:07
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 21:44 schreef motorbloempje het volgende:
dan drink je maar wat minder
motorbloempjewoensdag 17 oktober 2007 @ 09:30
!
remlofvrijdag 19 oktober 2007 @ 15:52
Ow, ik heb geld teruggekregen van Vitens waar ik nu dus bier voor kan kopen ipv water

Dus, welke bands gaan we bekijken vanavond?
Popronde Arnhem vrijdag 19 oktober 2007
Vorkvrijdag 19 oktober 2007 @ 17:05
quote:
Op dinsdag 16 oktober 2007 21:44 schreef motorbloempje het volgende:
je bent er maar gewoon dan drink je maar wat minder
Jij trouwens ook, dan loop je maar wat minder
motorbloempjevrijdag 19 oktober 2007 @ 20:33


remlofvrijdag 19 oktober 2007 @ 20:57
Ik bel een van jullie wel tegen 11 uur
PAA-053vrijdag 19 oktober 2007 @ 21:16
Afgelopen woensdag op de Pabo geweest, vlakbij NS Presikhaaf. Zit nu in Groningen maar ga daar om studietechnische redenen weg
School sprak me wel aan, zijn hier misschien studenten ervan te vinden? Zo ja, wat zijn je ervaringen?

De kans is aanwezig dat ik over 8 maanden ongeveer naar Arnhem verhuis....is dat een go of een no-go?
donroycovrijdag 19 oktober 2007 @ 22:22
quote:
Op vrijdag 19 oktober 2007 20:57 schreef remlof het volgende:
Ik bel een van jullie wel tegen 11 uur
Je hebt mijn telefoonnummer helemaal niet _!
motorbloempjezaterdag 20 oktober 2007 @ 02:44
een van ONS (Vork/MoBlo) natuurlijk
Vorkzaterdag 20 oktober 2007 @ 02:47
Wij Presikhaaf'ers.
motorbloempjezaterdag 20 oktober 2007 @ 03:11
Presikhaaf de gekste
remlofzaterdag 20 oktober 2007 @ 03:33
quote:
Op zaterdag 20 oktober 2007 03:11 schreef motorbloempje het volgende:
Presikhaaf de gekste
Presikhaaf
donroycozaterdag 20 oktober 2007 @ 09:30
quote:
Op zaterdag 20 oktober 2007 02:44 schreef motorbloempje het volgende:
een van ONS (Vork/MoBlo) natuurlijk
Duhh..

misschien word ik wel je buurman mobl
Sodiumzaterdag 20 oktober 2007 @ 11:23
Komende twee weken is Klarendal in het nieuws: Klik!

Edit: zelf Presikhaaf nog overwogen, maar vind de wijk ondanks wederopbouw wat mistroostig. Vooral op een regenachtige dag...
Listozaterdag 20 oktober 2007 @ 11:24
Presikhaaf

Oh wacht, ik woon in malburgen
motorbloempjezaterdag 20 oktober 2007 @ 11:53
so what's worse
ZwarteMagikazaterdag 20 oktober 2007 @ 12:08
quote:
Op zaterdag 20 oktober 2007 11:23 schreef Sodium het volgende:
Komende twee weken is Klarendal in het nieuws: Klik!
'Durf te geloven in je wijk', zag die kreet al vanuit de trein, steekt ook zo mooi af tegen al die pauperzooi daar
-skippybal-zaterdag 20 oktober 2007 @ 13:03
Wie weet waar m'n fiets is?
motorbloempjezaterdag 20 oktober 2007 @ 13:48
!
-skippybal-zaterdag 20 oktober 2007 @ 13:57
Mja, zo maar 's gaan zoeken in destad.

Beste band van de Popronde 2007
-skippybal-zaterdag 20 oktober 2007 @ 17:43
Hij stond er gewoon nog. Inclusief flesje water achterop
remlofzaterdag 20 oktober 2007 @ 17:52
quote:
Op zaterdag 20 oktober 2007 12:08 schreef ZwarteMagika het volgende:

[..]

'Durf te geloven in je wijk', zag die kreet al vanuit de trein, steekt ook zo mooi af tegen al die pauperzooi daar
Ik loop er elke dag langs. Ben benieuwd wat er met dat pand gebeurd als de NCRV weer weg is, is wel een toplocatie namelijk.
-skippybal-zaterdag 20 oktober 2007 @ 18:21
Zijn er nog FOKkerts in Bosch te vinden vnaaf?
Sodiumzaterdag 20 oktober 2007 @ 19:52
quote:
Op zaterdag 20 oktober 2007 17:52 schreef remlof het volgende:

[..]

Ik loop er elke dag langs. Ben benieuwd wat er met dat pand gebeurd als de NCRV weer weg is, is wel een toplocatie namelijk.
Pand is eigendom van Volkshuisvesting Arnhem, meen ik.

En iedereen zijn eigen wijk natuurlijk...
motorbloempjezaterdag 20 oktober 2007 @ 19:58
ik heb een avondje keuken voor de boeg, dus geen Bosch voor mij

Vorkzondag 21 oktober 2007 @ 02:00
Hmmm, ik kwam er nog praktisch langs, maar niet binnen geweest ditmaal.
donroycomaandag 22 oktober 2007 @ 21:46
Hallo, medestadgenoten
Adelantemaandag 22 oktober 2007 @ 22:26
quote:
Op maandag 22 oktober 2007 21:46 schreef donroyco het volgende:
Hallo, medestadgenoten
jouw woonplaats is limburg
remlofmaandag 22 oktober 2007 @ 23:46
NCRV wandelt met 'nachtpastor' van kerk naar café in Klarendal - zometeen tussen 00:00 en 02:00 op Radio 1.
remlofmaandag 22 oktober 2007 @ 23:50
Oeps, hier verder: Arnhem #18 - Voor klarendallers en andere ernemmers