abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 17:58:09 #1
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_53032906


Het duizendste deel! En dus ook dubbele punten

Welkom bij alweer het DUIZENDSTE deel van de Algemene Kennis Quiz!
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.



Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.

Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

Goede en nieuwe vragen

De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.

Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold. Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan.

Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt! Dit geldt natuurlijk alleen voor lurkers en niet voor welwillende players...

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.
We hebben besloten maximaal 1 audiovraag per persoon per topic te vragen ivm met het niet de beschikking hebben van geluid in/op computers van sommige spelers.

Eén antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär. Daarna mag je meedoen.

Nieuw topic
Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!
Als je als laatste poster geen nieuw topic opent of je werkt de stand niet bij verlies je 5 punten van je totaalstand
!

Ja maar, hoe maak ik dan een nieuw topic aan?
  • Ga naar de eerste post van het gesloten topic;
  • Klik op de Quote dit bericht-knop;
  • Kopieer de inhoud van het veld dat je dan ziet (Ctrl-C)
  • Open een nieuw topic, geef het de juiste titel en plak (Ctrl-V) de gekopieerde tekst in het veld;
  • Haal de quote-tags weg, en herstel de plaatjes (zet de verwijzing opnieuw gewoon tussen img-tags)
  • Pas de topic-naam aan in de tekst (Welkom bij alweer het XXXste deel...)
  • Plak de URL van het voorgaande topic onder de genoemde voorgaande topics
  • Pas de punten aan (kan ook je later doen, zodat men alvast verder kan spelen)
  • Klik op Invoeren en voila, een nieuw topic!

    Slowchat
    Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ SC #243 - De Oranje Kissstropdas

    OP-discussie
    Omdat er veel vragen en kleine irritaties zijn mbt de regels van deze Quiz is er een topic in het leven geroepen waar men hun ergenissen en nieuwe ideeën kunnen spuien, zodat het speelplezier optimaal blijft. Het topic: AKQ OP Discussie Topic

    Ranglijst
    Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

    Stand deel 999:

    Ranglijst is bijgewerkt t/m deel 999

    Top 10
    1. ElizabethR - 666 punten
    2. FormerlyKnownAs - 564 punten
    3. ScottTracy - 405 punten
    4. MadMaster - 386 punten
    5. qonmann - 353 punten
    6. Wickedangel - 316 punten
    7. wyccie - 282 punten
    8. Cobra4 - 261 punten
    9. Iago - 249 punten
    10. PhysicsRules - 236 punten

    C21H23NO5 - 214 punten
    Yurithemaster - 166 punten
    SaskiaR - 154 punten
    RoofingBurner - 149 punten
    Cootz - 140 punten
    erkel - 138 punten
    Tong80 - 116 punten
    Flitspaal -113 punten
    Neleos - 110 punten
    Its-Jojo-4you - 106 punten
    ChrisJX - 102 punten
    steekbal - 101 punten
    Homdeck - 101 punten
    Nembrionic - 82 punten
    Stanley_Climbfall - 78 punten
    Plasterk - 58 punten
    geertp - 59 punten
    Luctor.et.Emergo - 59 punten
    MREn - 52 punten
    DennisBoom - 49 punten
    Hawaii_Tim - 49 punten
    Houtspeer - 46 punten
    Captain_Redbeard - 42 punten
    sig000 - 42 punten
    Adjeuj - 42 punten
    Berkery - 40 punten
    methan - 35 punten
    Paaskonijn - 34 punten
    ChopperMick - 34 punten
    slaveloos - 33 punten
    TradeMarkie - 33 punten
    broer - 30 punten
    Robbiev85 - 29 punten
    hierissiedan - 28 punten
    kayzie - 28 punten
    ColdFeet - 28 punten
    Terpentin07 - 27 punten
    U - 26 punten
    Conekiller- 26 punten
    EricusMaximus - 26 punten
    doeka - 25 punten
    Miss_Sly - 25 punten
    DiviFilius - 24 punten
    Bolkesteijn - 23 punten
    Etcetera - 23 punten
    Verbal - 21 punten
    Aereatheas - 21 punten
    JDude - 21 punten
    hhhpsycho - 21 punten
    Cavese075 - 20 punten
    Nietszeggendwezentje - 20 punten
    Farenji - 19 punten
    Yankee - 19 punten
    Supersheep - 18 punten
    Torio - 18 punten
    Sloppy - 17 punten
    Superworm - 17 punten
    DaviniaHR - 17 punten
    Maringo - 17 punten
    ATuin-hek - 15 punten
    BwennieBren - 14 punten
    Siegfried - 14 punten
    Der_Michael - 14 punten
    Asap - 14 punten
    jakkop - 13 punten
    Dodecahedron - 12 punten
    Puntenslijpsel - 12 punten
    Sanger - 12 punten
    ChillyWilly - 11 punten
    Deceit - 11 punten
    peaceman - 11 punten

    10 Punten
    B.ertha - Juup© - Ladyblack - Feitosa

    9 Punten
    arrebar - bobsqaud - Mister1977 - VonHinten - MrPanerai - NanKing - PPL

    8 Punten
    Keios

    7 Punten
    DoorgestokenKaart - Jepzert - Feldhofer - barney74 - Yestuuur

    6 Punten
    Edwinuss - fate - mrSPLIFFY - rjbrethouwer - Tnaneg - rdanjel - Michel - iamredleader

    5 Punten
    appelsjap - Floripas - Skunk75 - Sloggi - Tha_Erik

    4 Punten
    Areatheas - Consigliere - DABAMaster - Daffodil3LE - De_Hertog - Gekke_Belg - gooitzen - Kjew - mspoez - Suzanne - Triforce_Courage - Uzzi - Der_Onkel - Mark_V -

    3 Punten
    Agiath - archgallo- Beelzebub85 - Blaz - Bos81 - Daanno 86 - DeSiever - flyga - kahaarin - Majo - Mapani - Paveway - Rece - satecl - Slilen - thepunisher3 - weggejorist - Hestria - Whiteguy - Artianos

    2 Punten
    AryaMehr - B_BOY - Doka- geenaam - jfvandijk - Keileweg-ethicus - knillis - KristianT - LangeTabbetje - Laura2000 - maartena - Opperkwal - Superharregarre - Terecht - TheSilentEnigma - Vava - vipergts - Roeldegekste - konijntjebluf

    1 Punt
    AFCA_DD - baak - Binsentu - Bluezz - BrandX - Bupatih - Carolyne1575 - DrDarwin - emaster - Faithz - gathering_storm - Gordon_Shumway - Hi_flyer - Jan (Broertje van SaskiaR) - Jefferd - Jojoortje - kikidiablo - Kont80 - LamstraalASD - LordNemesis - Lothario - Lucku117 - mievi - Mikkie - MouzurX - mr_anonimous - poppetje46 - quo_ - RooieRakker - Soempie - stereotomy - Steve 555 - S-Two - svann - TETSU - ToYDoLL - WaStEd - YoshiBignose - Zoon van methan - kikidiablo - PatriotOnline - TheGrandWazoo - Waris7 - Bas321 - Klenski - Pendri - Herodus - webspider - Lenny_Leonard - starla

    betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
    betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
    betekent een nieuwe speler in de ranglijst
    betekent dat diegene verzuimd heeft een OP te maken of punten bij te werken (-5)

    Voorgaande delen:
    Algemene Kennis Quiz
    Algemene Kennis Quiz Deel 250
    Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
    Algemene Kennis Quiz Deel 750
    Algemene Kennis Quiz # 800 !!!!!!!!!!! HOERA!!!
    Algemene Kennis Quiz # 910
    Algemene Kennis Quiz Deel 920
    Algemene kenniskwis # 930
    Algemene Kennis Quiz Deel 940
    Algemene Kennis Quiz, deel 950
    Algemene Kennis Quiz deel 960
    Algemene Kennis Quiz deel 970
    Algemene Kennis Quiz Deel 990
    Algemene Kennis Quiz deel 991
    Algemene Kennis Quiz Deel 992
    Algemene Kennis Quiz Deel 993
    Algemene Kennis Quiz Deel 994
    Algemene Kennis Quiz deel 995
    Algemene Kennis Quiz deel 996
    Algemene Kennis Quiz Deel 997
    Algemene Kennis Quiz Deel 998
    Algemene Kennis Quiz deel 999

    [ Bericht 1% gewijzigd door MaJo op 08-09-2007 18:12:18 ]
  • 26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Redactie Frontpage zaterdag 8 september 2007 @ 17:58:41 #2
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_53032920
    nog wel geopend door de oprichtster van de AKQ
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_53032923
    De starter van de reeks opent ook deel 1000

    Tevens fipo sepo
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53032935
    Gefeliciteerd
      Redactie Frontpage zaterdag 8 september 2007 @ 17:59:13 #5
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_53032938
    geen fipo voor homdeck
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_53032949
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:59 schreef Etcetera het volgende:
    geen fipo voor homdeck
    Nee je maait het gras dubbel voor mijn voeten weg
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 17:59:48 #8
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53032953
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:53 schreef TradeMarkie het volgende:
    laatste vraag voor de 1000 dan:
    eerste in deeltje 1000

    is grondig gewassen, gemalen visvlees dat vervolgens wordt uitgeperst en daarna meestal wordt diepgevroren. Tijdens dit uitwassen worden bestanddelen verwijderd die het ontstaan van een goede , of beter gezegd de vorming van een bruikbare gel, belemmeren. Deze gel wordt pas gevormd nadat de is verhit

    wat is
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53032962
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:58 schreef Etcetera het volgende:
    nog wel geopend door de oprichtster van de AKQ
    ..heel mooi !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:00:12 #10
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53032963
    It was meant to be

    Majo die het 1000ste topic opent.
    Weisst
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:00:21 #11
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53032966
    En stiekem vond ik het best leuk om deze te openen
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:01:10 #12
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53032986
    Hehe ik ben blij dat dit jullie ook niet is ontgaan Had ook zoiets van this is meant to be
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53032996
    vismeel ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Redactie Frontpage zaterdag 8 september 2007 @ 18:01:35 #14
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_53032998
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:59 schreef Homdeck het volgende:

    [..]

    Nee je maait het gras dubbel voor mijn voeten weg
    I am sorry
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_53033003
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:59 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]
    Sensilube?

    Of anders kroepoek?
    Nothing gets to me now, unless I'm thinking of how the future ain't what it used to be.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:02:22 #16
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53033012
    geen vismeel, sensilube of kroepoek
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:02:54 #17
    116541 ChopperMick
    houdt z'n hoofd er bij
    pi_53033025
    1000! applaus voor jezelf!
    NEKSCHOT!
    Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
    pi_53033036
    MaJo, gefeliciteerd met je reeks!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 18:04:40 #19
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53033060
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:01 schreef MaJo het volgende:
    Hehe ik ben blij dat dit jullie ook niet is ontgaan Had ook zoiets van this is meant to be
    Het kon niet mooier dan dit
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53033067
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:58 schreef Homdeck het volgende:
    De starter van de reeks opent ook deel 1000

    Tevens fipo sepo
    Doe jij dat ook bij de SC?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 18:05:17 #21
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53033068
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:03 schreef wyccie het volgende:
    MaJo, gefeliciteerd met je reeks!
    Met 1000 delen ben je vast een van de succesvollere starters van een topicreeks in de geschiedenis van Fok!
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 18:05:46 #22
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53033077
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 17:59 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]
    Surimi?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53033080
    Goed gedaan Majo
    ..1000 delen van een reeks in zo'n korte tijd, dat kunnen er niet veel zeggen.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53033095
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:05 schreef Supersheep het volgende:

    [..]

    Doe jij dat ook bij de SC?
    over een jaar of 2 denk ik
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      Redactie Frontpage zaterdag 8 september 2007 @ 18:08:31 #25
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_53033137
    visolie
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:08:49 #26
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53033146
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:

    [..]

    Surimi?

    Hawaii_Tim +2

    Stand deeltje duizend


    Hawaii_Tim 2
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:09:00 #27
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033151
    Bedankt allemaal Word er een beetje emotioneel van
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 18:09:53 #28
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53033175
    Waar staat de letter M voor in het Romeinse getallenstelsel?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:10:08 #29
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033182
    TVP: ik ben erbij! Waar was jij? Weet je het nog?

    Ook wel zeer gepast dat MaJo 'm geopend heeft
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:10:26 #30
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033187
    1000
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:10:27 #31
    116541 ChopperMick
    houdt z'n hoofd er bij
    pi_53033188
    1000
    NEKSCHOT!
    Ah hell. We had more fun in a week than those weenies had in a lifetime.- Pancho Barnes
    pi_53033191
    1000
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Redactie Frontpage zaterdag 8 september 2007 @ 18:10:34 #33
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_53033193
    M is 1000
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
    pi_53033195
    1000
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:10:42 #35
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033201
    of millenium als je het woord wilt
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
    pi_53033206
    lol
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:11:01 #37
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53033210
    1000 misschien?
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 18:11:17 #38
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53033219
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:10 schreef Nembrionic het volgende:
    of millenium als je het woord wilt
    Nee hoor, 1000 was goed genoeg

    Nem +2

    Stand deeltje duizend

    Hawaii_Tim 2
    Nembrionic 2
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:11:18 #39
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033221
    In de OP staat nog wel: negen-honderd-negen-en-negentigste
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:11:24 #40
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53033224
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:10 schreef Nembrionic het volgende:
    TVP: ik ben erbij! Waar was jij? Weet je het nog?

    Ook wel zeer gepast dat MaJo 'm geopend heeft
    Heb je nog een mooie collage gemaakt? Misschien kan Majo die nog in haar OP plaatsen.
    Weisst
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:11:39 #41
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53033229
    leuke vraag Tim
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:12:52 #42
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033251
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:11 schreef Nembrionic het volgende:
    In de OP staat nog wel: negen-honderd-negen-en-negentigste
    Heb het aangepast
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:14:17 #43
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033283
    Pete Doherty heeft weer een drugsstunt uitgehaald. Wat deze keer?
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:14:33 #44
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53033290
    Overdosis?
    pi_53033297
    Lieve MaJo,

    Dankjewel voor alweer het duizendste deel van een zeer succesvolle reeks op FOK!
    Ik heb het hier enorm naar mijn zin gehad en dat is toch maar mooi door jou meisje!!

    Dikke zoen!!!!!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:14:55 #46
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033298
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:11 schreef erkel het volgende:

    [..]

    Heb je nog een mooie collage gemaakt? Misschien kan Majo die nog in haar OP plaatsen.
    Nee, helaas. Inspiratie -en tijdgebrek
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:15:17 #48
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033305
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:14 schreef LadyBlack het volgende:
    Overdosis?
    neuh...
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 18:15:18 #49
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53033306
    Hij heeft een speedball genomen?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:15:35 #50
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53033314
    Een lekkere cocktail aan drugs?
    Weisst
    pi_53033328
    Is ie dit keer betrapt op dealen??
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:16:29 #52
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033332
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:15 schreef Yurithemaster het volgende:
    een pijpje voor zn kat gemaakt toch zodat deze oko high kan zijn
    Hij geeft zijn kat crack.

    Yurithemaster +2

    Stand deeltje 1000

    Hawaii_Tim 2
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2


    http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2007410737,00.html
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      Redactie Frontpage zaterdag 8 september 2007 @ 18:16:59 #53
    83660 crew  Etcetera
    *pffrrrwwwt*
    pi_53033341
    hij heeft bloem aangezien voor coke

    de dierenbeul
    It's not just sex, it's love
    It's two people connecting
    With four other people
    And aliens
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:17:21 #54
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033346
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:14 schreef ElizabethR het volgende:
    Lieve MaJo,

    Dankjewel voor alweer het duizendste deel van een zeer succesvolle reeks op FOK!
    Ik heb het hier enorm naar mijn zin gehad en dat is toch maar mooi door jou meisje!!

    Dikke zoen!!!!!!
    Aw wat lief, dank je
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033357
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:16 schreef Nembrionic het volgende:

    [..]

    Hij geeft zijn kat crack.
    Wat een schoft!!!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:18:18 #57
    75556 erkel
    back from Dagestan
    pi_53033368
    Ziek (in zijn hoofd)
    Weisst
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:18:34 #58
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53033374
    Pete Doherty moet dood wat ziek!!!!!!!!!!!!!!!!
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:18:46 #59
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033381
    Wat zielig voor die kat
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:19:18 #60
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033395
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:18 schreef MaJo het volgende:
    Wat zielig voor die kat
    Vind je 'm nog steeds zo lekker?
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:19:48 #61
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033403
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:17 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Wat een schoft!!!!
    Zielig he?

    Een paar jaar geleden toch ook een paar jongeren die het nieuws haalden door een papieren zak over een hond te trekken met weedrook erin.
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:21:05 #62
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033422
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:19 schreef Nembrionic het volgende:

    [..]

    Vind je 'm nog steeds zo lekker?
    Pete Doherty? Die heb ik nooit lekker gevonden
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:21:51 #63
    95576 geenaam
    Met één N ja!
    pi_53033434
    BLAAATT!!!
    Ik kom natuurlijk wel even langs in het jubileumtopic. Ben veel te druk de laatste tijd dus ik zal wel niet blijven hangen..
    Not that dangerous!
    Wat een eer, wat een eer.. Teveel eer voor mij:
    Op donderdag 28 juni 2007 17:06 schreef Biogarde het volgende:
    Ah, vroeg me al af waar onze FOK!-clown was :')
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:22:07 #64
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53033438
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:21 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Pete Doherty? Die heb ik nooit lekker gevonden
    Ik mag hopen van niet nee, wat een levend lijk is dat brrrrrrr wat Kate Moss (of all people) daarmee moet is mij een compleet raadsel
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:22:58 #65
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033455
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:21 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Pete Doherty? Die heb ik nooit lekker gevonden
    Ik zou zweren dat jij dat was
    Nou ja, dan ben ik in de war

    /SC
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:23:05 #66
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033460
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:22 schreef LadyBlack het volgende:

    [..]

    Ik mag hopen van niet nee, wat een levend lijk is dat brrrrrrr wat Kate Moss (of all people) daarmee moet is mij een compleet raadsel
    Hij is echt eng inderdaad Maar zij inmiddels ook, echt een bleek gratenpakhuis
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:23:34 #67
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53033470
    Ja maar Kate Moss heeft niet zo'n nare kop erbij
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:24:00 #68
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033476
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:22 schreef Nembrionic het volgende:

    [..]

    Ik zou zweren dat jij dat was
    Nou ja, dan ben ik in de war

    /SC
    Kan ik me wel voorstellen aangezien ik vrijwel alle indiezangers lekker vind Maar Doherty niet nee. Carl Barat (waarmee hij in the Libertines zat) is wel best ok
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033479
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:19 schreef Nembrionic het volgende:

    [..]

    Zielig he?

    Een paar jaar geleden toch ook een paar jongeren die het nieuws haalden door een papieren zak over een hond te trekken met weedrook erin.
    Ik heb een hekel aan mensen die andere mensen iets aandoen hoor, maar mensen kunnen zich nog verdedigen tot op zekere hoogte. Mensen die weerloze dieren iets aandoen mogen van mij helemaal en zeer pijnlijk dood!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53033516
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:16 schreef Nembrionic het volgende:
    Yurithemaster +2
    Jeej

    Welk bedrijf sponserde als eerste de olympische spelen
    pi_53033529
    Coca Cola
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:26:55 #72
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033537
    Vrienden over de kat: "They said it PASSES OUT with its paws in the air, suffers MOOD SWINGS and even thinks it can FLY." Arm beest
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033540
    Assics?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:28:43 #75
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033571
    Adidas?

    En moet je maar sneller met een vraag komen yuri
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033586
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:27 schreef Yurithemaster het volgende:
    houd eens op met dat slowchat geleur dit is een jubileum topic ja
    Doe niet zo raar joh! De uitslag verandert toch niet meer nu. Vanaf 1001 kunnen jullie weer lekker fanatiek gaan doen hoor. Juist omdat het een jubileumtopic is mag er toch wel wat gezellig gekletst worden??
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:29:31 #77
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53033590
    Nike
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53033600
    ja joh
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53033605
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:26 schreef qonmann het volgende:
    Coca Cola
    Qonmann+2

    veel te snel, maar inderdaad waren zij het eerste in 1928

    Stand deeltje 1000

    Hawaii_Tim 2
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    pi_53033616
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:29 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Doe niet zo raar joh! De uitslag verandert toch niet meer nu. Vanaf 1001 kunnen jullie weer lekker fanatiek gaan doen hoor. Juist omdat het een jubileumtopic is mag er toch wel wat gezellig gekletst worden??
    Hoi ER !
    Ga je nog wat aan je puntentotaal doen . want je hebt wel een heel uniek getal !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:32:10 #81
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033633
    *pseudo-plop

    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:33:34 #82
    168979 Plasterk
    Is de plas sterk?
    pi_53033663
    Ik ben sinds tijden weer eens in MEN en precies op t goede moment
    pi_53033683
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:31 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Hoi ER !
    Ga je nog wat aan je puntentotaal doen . want je hebt wel een heel uniek getal !
    Hoi Qon

    Ik denk het niet nee, is wel grappig zo
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:35:00 #84
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53033696
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:33 schreef Plasterk het volgende:
    Ik ben sinds tijden weer eens in MEN en precies op t goede moment


    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:36:30 #85
    168979 Plasterk
    Is de plas sterk?
    pi_53033735
    pi_53033748
    ..en een klassieke zangeres mag niet ontbreken om Majo toe te zingen met haar mooie prestatie !!


    Hoe heet deze zeer succesvolle mezzosopraan ?

    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53033758
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
    pi_53033763
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:34 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Hoi Qon

    Ik denk het niet nee, is wel grappig zo
    leuk dat je bij dit topic kan zijn !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:38:22 #89
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033774
    Maaike Widdershoven?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033821
    (Rome, 4 juni 1966) is een Italiaanse mezzosopraan.

    Zij is vooral bekend om haar vertolkingen van barokmuziek en muziek van Mozart en Rossini, die ook het meest bij haar stem passen. Critici zijn het erover eens dat zij een redelijk kleine stem heeft die minder geschikt is voor het zware werk, maar het aparte timbre van de stem gecombineerd met de elasticiteit die zij vooral toont in de coloratuur, maken haar een succesvol en gerespecteerd artiest binnen het repertoire dat zij vertolkt.

    Ze verkoopt redelijk veel CD's

    Haar naam:
    C...... B.......
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53033854
    Ik doe zo wel ff een ander vraagje, het is niet mijn bedoeling vragen te stellen die lang duren in dit topic
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:43:09 #92
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033876
    Ik weet hem ook echt niet. Als het een musicalster was had ik het zeker wel geweten
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033911
    Nieuwe vraag:
    Welke supermarkt had als reclameslogan:
    Geen fratsen. Dat scheelt. !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53033921
    Dirk
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:45:24 #95
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53033924
    C1000
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:46:30 #96
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033946
    C1000
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53033950
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:45 schreef TradeMarkie het volgende:
    C1000
    voor jou !

    Stand deeltje 1000

    TradeMarkie~2

    Hawaii_Tim 2
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:46:52 #98
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033955
    Eerder refreshen
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:47:31 #99
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53033978
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:46 schreef MaJo het volgende:
    Eerder refreshen
    Dat scheelt
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:48:28 #100
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53033990
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:47 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]

    Dat scheelt
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:49:12 #101
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034007
    welk nummer van wie begint met

    Keep your eyes on the road, your hands upon the wheel
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:50:35 #102
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034026
    Ik krijg er een Snow Patrol vibe bij...
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:51:00 #103
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034031
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:50 schreef MaJo het volgende:
    Ik krijg er een Snow Patrol vibe bij...
    Je mag stukken verder terug in de tijd denken
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:52:02 #104
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034056
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:43 schreef MaJo het volgende:
    Ik weet hem ook echt niet. Als het een musicalster was had ik het zeker wel geweten
    Haar stem is niet zo heel erg geweldig, wel goed hoor, maar ze heeft een uitstraling op toneel waar je helemaal akelig van wordt, en is een schoonheid pur sang! Ik heb haar ooit gezien in Cosi fan tutte.

    Ik vind haar geweldig!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53034058
    * scant beatle nummers*
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:52:25 #106
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034064
    Rolling Stones? (als het Beatles blijkt te zijn sta ik goed voor lul )
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:52:25 #107
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034065
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:52 schreef qonmann het volgende:
    * scant beatle nummers*
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:52:35 #108
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034071
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:52 schreef MaJo het volgende:
    Rolling Stones? (als het Beatles blijkt te zijn sta ik goed voor lul )


    jullie zitten qua tijd trouwens wel goed hoor
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:53:12 #109
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034083
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:52 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Haar stem is niet zo heel erg geweldig, wel goed hoor, maar ze heeft een uitstraling op toneel waar je helemaal akelig van wordt, en is een schoonheid pur sang! Ik heb haar ooit gezien in Cosi fan tutte.

    Ik vind haar geweldig!!
    Klinkt goed Als je nou de naam geeft dan ga ik eens wat van haar luisteren
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:53:17 #110
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53034086
    Verdorie, net te vroeg weggegaan, het was Cecilia Bartoli
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:53:59 #111
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034097
    Dan gaan we voor Bob Dylan
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:54:37 #112
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034111
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:53 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Klinkt goed Als je nou de naam geeft dan ga ik eens wat van haar luisteren
    Wat LB zegt

    En deze vraag is een nummer van The Doors, Road House Blues
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53034120
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:53 schreef LadyBlack het volgende:
    Verdorie, net te vroeg weggegaan, het was Cecilia Bartoli
    Jammer ..ik had het wel leuk gevonden als iemand de vraag beantwoord had en ER wist het ook !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:55:54 #114
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034142
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:55 schreef qonmann het volgende:

    [..]

    Jammer ..ik had het wel leuk gevonden als iemand de vraag beantwoord had en ER wist het ook !
    Ja, maar ER is tussendoor aan het koken en mist veul vragen
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 18:57:00 #115
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034159
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:54 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Wat LB zegt

    En deze vraag is een nummer van The Doors, Road House Blues
    En zo is het
    Ik heb een Doors dag vandaag

    ER +2

    Stand deeltje duizend


    Hawaii_Tim 2
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 2
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 18:59:10 #116
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034197
    Ik een Beatles dag, zit naar allemaal repetities van ze te luisteren
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:00:21 #117
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034224
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:59 schreef MaJo het volgende:
    Ik een Beatles dag, zit naar allemaal repetities van ze te luisteren
    Ik heb net maar weer ' When the music's over gedraaid'
    Wat is dat toch een wereldnummer
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:00:58 #118
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034233
    Deze twee mannen zijn ons veel te vroeg ontvallen. Behalve hun muzikaliteit deelden ze nog iets, ze waren beiden goddelijk om te zien!!! Wie zijn het???



    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:02:01 #119
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034249
    jim morrisson en nog een
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:02:42 #120
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034267
    Jim Morrison en Jeff Buckley?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53034272
    Hutchinso, zanger INXS
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:03:01 #122
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53034274
    kan niet op de naam komen......

    en zometeen is het vast al te laat
    pi_53034278
    Hutchinson
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034283
    die onderste is jeff buckley denk ik
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:03:23 #125
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034286
    Jim Morrison is goed.....
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53034293
    sorry, Michael Hutchence
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034299
    Michael Hutchence
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53034307
    jim morrison en...kan alleen op kurt cobain komen...
    Nothing gets to me now, unless I'm thinking of how the future ain't what it used to be.
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:04:49 #129
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034326
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:00 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]

    Ik heb net maar weer ' When the music's over gedraaid'
    Wat is dat toch een wereldnummer
    Van the Doors? Dacht even dat ik een Beatles nummer niet kende Ik had dat vandaag met Eleanor Rigby, heb nu een versie met alleen de viool/cello partijen zonder zang, echt heel tof
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:05:22 #130
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034343
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:02 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    Hutchinso, zanger INXS
    Hoewel de naam erg fout is geschreven reken ik het wel goed, want Jojo weet wel wie het is, zanger INXS, Michael Hutchence

    Jojo 2

    Stand deeltje duizend

    Hawaii_Tim 2
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 2
    Its-Jojo-4you 2
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:05:38 #131
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034352
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:04 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Van the Doors? Dacht even dat ik een Beatles nummer niet kende Ik had dat vandaag met Eleanor Rigby, heb nu een versie met alleen de viool/cello partijen zonder zang, echt heel tof

    van the doors inderdaad, moet je maar eens luisteren, of vind je the doors niet zo?
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53034371
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:00 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]

    Ik heb net maar weer ' When the music's over gedraaid'
    Wat is dat toch een wereldnummer
    the west is the best.... echt heerlijk nummer idd
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:06:59 #133
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034385
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:05 schreef TradeMarkie het volgende:

    [..]


    van the doors inderdaad, moet je maar eens luisteren, of vind je the doors niet zo?
    Ik ken eigenlijk alleen maar de bekende nummers Zal me er eens in gaan verdiepen, ben wel een grote sixties fan
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53034415
    tot welke diersoorten behoord het kleinste zoogdier?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:08:19 #135
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034425
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:06 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Ik ken eigenlijk alleen maar de bekende nummers Zal me er eens in gaan verdiepen, ben wel een grote sixties fan
    The changeling ook luisteren dan
    en people are strange
    maar eigenlijk is dit SC he
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 19:08:36 #136
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53034436
    Vleermuizen
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:08:41 #137
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034438
    knaagdier?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:08:46 #138
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034441
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:08 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    tot welke diersoorten behoord het kleinste zoogdier?
    knaagdieren?
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53034476
    HT +2


    Stand deeltje 1*103

    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 2
    Its-Jojo-4you 2
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:10:58 #140
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034504
    Zijn muizen geen zoogdieren dan?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53034511
    jawel. maar volgens wiki was een vleermuis de kleinste
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 19:11:44 #142
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53034512
    Afgerond op het dichtstbijzijnde tiental, hoeveel paardekrachten heeft de Bugatti Veyreon aan boord?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53034519
    1000
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034532
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:12 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    1000
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:12:42 #145
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034533
    1010
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:12:59 #146
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034541
    Gokje op 25 (geen idee wat de Bugatti Veyreon is )
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53034545
    1001, dus 1000
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 19:13:07 #148
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53034546
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:12 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    1000
    Jawel (verrassend he )

    Jojo +2

    Tussenstand deel M:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 2
    Its-Jojo-4you 4
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:13:45 #149
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034555
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:11 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    jawel. maar volgens wiki was een vleermuis de kleinste
    Denk dat wiki er dan naast zit, muizen zijn toch kleiner dan vleermuizen?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53034557
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034568
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:13 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Denk dat wiki er dan naast zit, muizen zijn toch kleiner dan vleermuizen?
    http://nl.wikipedia.org/wiki/Kitti%27s_varkensneusvleermuis
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:14:49 #152
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034574
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:13 schreef MaJo het volgende:

    [..]

    Denk dat wiki er dan naast zit, muizen zijn toch kleiner dan vleermuizen?
    vleermuizen zijn toch ook muizen
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:17:13 #153
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_53034624
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:17 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]

    aston martin
    psst dat is een Veyron...

    Even voor MaJo (en jou dus)

    Vraag komt eraan
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:18:50 #155
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_53034636
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:18 schreef Its-Jojo-4you het volgende:

    [..]

    psst dat is een Veyron...

    Even voor MaJo (en jou dus)

    Vraag komt eraan
    Dacht even dat het de vraag was
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:19:00 #156
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034641
    Dacht al
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53034674
    Ik tik vast 1000 in als antwoord op de nog te stellen vraag van Jojo
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 19:21:30 #158
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53034695
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:17 schreef Yurithemaster het volgende:

    [..]

    aston martin
    Aston Martins hebben een nogal typische grille. Op deze foto met geel aangegeven

    Dan weet je het voor een volgende keer
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
    pi_53034712
    I was bruised and battered and I couldnt tell
    What I felt
    I was unrecognizable to myself
    I saw my reflection in a window I didnt know
    My own face
    Oh brother are you gonna leave me
    Wastin´away


    Welke artiest en welk nummer?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034718
    bruce springsteen - streets of philadelphia
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53034725
    Springsteen, streets of philadelphia
    Nothing gets to me now, unless I'm thinking of how the future ain't what it used to be.
    pi_53034729
    Da's snel

    Homdeck +2


    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 2
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034747
    de eerste 5 woorden waren genoeg
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:26:14 #164
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53034779
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:24 schreef Homdeck het volgende:
    de eerste 5 woorden waren genoeg
    I was Bruce, and battered........
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53034793
    Wat verbindt deze twee nummers?

    The Heat Is On & The Boys of Summer
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53034807
    de jaren 80?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53034810
    Beverly hills cop?
    Nothing gets to me now, unless I'm thinking of how the future ain't what it used to be.
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:28:58 #168
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034829
    Don henley van the boys of summer zat ook in de band die the heat is on uitbracht?
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53034839
    allebei uit de 80's, maar dat is niet wat ik bedoel

    BHC ook niet
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:29:54 #170
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53034849
    Don Henley?
    pi_53034864
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:28 schreef TradeMarkie het volgende:
    Don henley van the boys of summer zat ook in de band die the heat is on uitbracht?
    je bent op de goede weg
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:31:49 #172
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53034876
    Zelfde zanger?
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:32:33 #173
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53034895
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 18:36 schreef Plasterk het volgende:
    [afbeelding]
    hotlinking

    Maar hij blijft leuk
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:32:47 #174
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53034898
    Henley schreef het nummer The Heat is on?
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:32:59 #175
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53034906
    het broertje van don is de zanger van the heat is on
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
    pi_53034921
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53035084
    ik zoek de naam van een band
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:41:47 #178
    48760 TradeMarkie
    Mijn meterkast is 80 cm
    pi_53035092
    dan heb ik geen idee
    Don't ask me what I think of you
    I might not give the answer that you want me to
    Wind mee is wind tegen als je de andere kant op wil
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:44:44 #179
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035172
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:41 schreef Homdeck het volgende:
    ik zoek de naam van een band
    The beach boys?????
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035191
    The Eagles?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
    pi_53035235
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:45 schreef RoofingBurner het volgende:
    The Eagles?
    het zijn soloprojecten van de 2 oprichters van The Eagles, Glenn frey en Don Henley

    RoofingBurner +2

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 2
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    When I was a child I had a fever.
    My hands felt just like two balloons.
    pi_53035292
    Oh...
    Wie is de schrijver van het boek 'mijn kinderen eten turf'
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 19:49:16 #183
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53035316
    Wat stom, ik kon de naam Don Henley gewoon niet plaatsen, totdat ik the Eagles zag staan
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Trouwste user 2022 zaterdag 8 september 2007 @ 19:50:42 #184
    7889 tong80
    Spleenheup
    pi_53035354
    Leuk de 1000ste

    Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:51:28 #185
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035372
    Ise Beekman en Beekman schrijvert??

    Toon Kortooms?
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035410
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 19:51 schreef ElizabethR het volgende:
    Ise Beekman en Beekman schrijvert??

    Toon Kortooms?
    ER +1 good old Toon idd.

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:58:30 #187
    13347 Nembrionic
    AKQ Fundamentalist
    pi_53035556
    Veel plezier, ik ben weg
    - "Autisten met elkaar in contact brengen is net zoals delen door 0"
      zaterdag 8 september 2007 @ 19:59:52 #188
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035599
    Welke zijn de eerste 2 ingredienten vermeldt op het etiket van werkelijk ELKE fles badschuim, shampoo, douchecreme etcetera, ongeacht het merk?
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035627
    Aqua iig.
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:01:48 #190
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035657
    Doeg Nem
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:02:18 #191
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035668
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:00 schreef RoofingBurner het volgende:
    Aqua iig.
    Die staat op de eerste plaats inderdaad
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:02:22 #192
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53035671
    Aloe vera? Dat wordt nu zelfs in maandverband gestopt
    pi_53035674
    Aqua en laureth sulfate
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53035677
    aqua en sodium laureth sulfate?
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:03:33 #195
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035715
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:02 schreef LadyBlack het volgende:
    Aloe vera? Dat wordt nu zelfs in maandverband gestopt
    Ne, dat kan wel als toevoeging erbij staan, maar op zo'n etiket van een fles badschuim, of handenwascreme begint het altijd met dezelfde twee ingredienten, de eerste is dus water, en de tweede zoek ik nu
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035761
    Zeep ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:05:04 #197
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035772
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:02 schreef Alex85 het volgende:
    aqua en sodium laureth sulfate?
    En deze is correct

    Alex85 +2

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2

    Sorry Jojo, deze was vollediger
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035789
    true, true ...

    En Alex85, lees de OP
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53035791
    Jeeej, en nu?
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:06:36 #200
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53035810
    Nu stel jij een vraag
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:07:17 #201
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035829
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:05 schreef Alex85 het volgende:
    Jeeej, en nu?
    Nu stel jij een vraag, in [ b] bold [/b] aub. EN daarna ga je de OP lezen
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035845
    Oke even eentje uit t hoofd

    Wat is de complementaire kleur van blauw?

    Heb de OP inmiddels gelezen
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:08:24 #203
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53035857
    Oranje
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:08:57 #204
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035871
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:07 schreef Alex85 het volgende:
    Oke even eentje uit t hoofd

    Wat is de complementaire kleur van blauw?

    Heb de OP inmiddels gelezen
    Geile vraag!!!
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53035908
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:08 schreef LadyBlack het volgende:
    Oranje
    Klopt!

    LadyBlack +1

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 1
    pi_53035918
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:09 schreef Alex85 het volgende:

    [..]

    Klopt!

    LadyBlack +1

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 1
    doe maar 2 punten (voor deze keer )
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53035928
    Oh oke, waarom is dat?
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:11:48 #208
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53035959
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:10 schreef Alex85 het volgende:
    Oh oke, waarom is dat?
    Elk tiende topic levert 2 punten per vraag op, de topics daartussenin slechts 1
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:13:01 #209
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53035992
    Welk kostbaar pigment werd vroeger gebruikt voor blauw in schilderijen?
    pi_53035996
    Haha oke ik val met mijn neus in de boter dus
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:13:43 #211
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036017
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:13 schreef Alex85 het volgende:
    Haha oke ik val met mijn neus in de boter dus
    pi_53036095
    Purper?
    pi_53036111
    Kobalt?
    Single ply roofing, pay less, worthless.
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:16:50 #214
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036116
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:16 schreef Alex85 het volgende:
    Purper?
    Euh nee da's paars he
    pi_53036127
    kobalt? (geen idee eigenlijk)
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 20:17:11 #216
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53036128
    Koperoxide?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:17:50 #217
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036145
    pi_53036150
    Je valt in zoverre met je neus in de boter dat er na deel 1000 weer met tellen begonnen wordt. Waarschijnlijk je enige kans om bovenin de puntenlijst te staan. Tenzij je uitermate goed bent
    ElizabethR onze AKQ godin staat op dit moment bovenaan en kan morgen dus zo weer onderaan staan.
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53036151
    Cyaan
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:18:20 #220
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036155
    Ik denk dat wordt meteen geraden, maar misschien is het meer een vraag voor PR ofzo
    pi_53036175
    Haha ja ik zag de puntenlijst al voorbij komen in de OP.. dat ga ik niet meer halen vrees ik
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:19:18 #222
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53036190
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:17 schreef LadyBlack het volgende:
    Kobalt is toch goed?? Of wil je smalt horen dan??
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53036195
    ze maakten het toch van gestampte vlinders?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 20:20:04 #224
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53036212
    Ik wilde ook net cyaan zeggen
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:20:04 #225
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036213
    Nee, geen kobalt, en ook geen gestampte vlinders en ook geen cyaan.
    pi_53036220
    Gatver
    pi_53036234
    bekend geworden door de spijkerbroeken ?
    of zit ik nu fout ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53036245
    denim
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53036254
    indigo dan?
      Moderator / KerstCrewQuizWinner zaterdag 8 september 2007 @ 20:21:54 #230
    39237 crew  H_T
    2733
    pi_53036269
    Vlas?
    Ik ben de kleur MAGENTA
    Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:21:55 #231
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036270
    Ik zoek een kleurstof die van een gemalen edelsteen kwam. De edelsteen is vrij bekend en zoals gezegd erg kostbaar.
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:22:34 #232
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036287
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:20 schreef qonmann het volgende:
    bekend geworden door de spijkerbroeken ?
    of zit ik nu fout ?
    ik bedoel echt vroegah
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:22:49 #233
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53036294
    aquamarijn??
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:23:50 #234
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036313
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:22 schreef ElizabethR het volgende:
    aquamarijn??
    Bijna!!!!
    pi_53036328
    Diamant
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:25:36 #236
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53036359
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:23 schreef LadyBlack het volgende:

    [..]

    Bijna!!!!
    Ja, die andere denk ik

    Azumarijn of azuriet

    Maar ik hoef de punten niet mocht het goed zijn, geef maar aan Alex85 dan, ik meot namelijk NU X-factor kijken
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53036385
    puntjes zo in de schoot geworpen
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:27:03 #238
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036394
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:25 schreef ElizabethR het volgende:

    [..]

    Ja, die andere denk ik

    Azumarijn of azuriet

    Maar ik hoef de punten niet mocht het goed zijn, geef maar aan Alex85 dan, ik meot namelijk NU X-factor kijken
    Je hebt nu een paar letters van de edelsteen en een paar letters van de kleurstof
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:27:31 #239
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036414
    Diamant is niet goed iig
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 20:27:44 #240
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53036423
    Toch wel apart dat het tegenwoordig zo langzaam gaat in de AKQ, ´vroeger´ hadden we een dubbele punten topic nog makkelijk in een half uur vol Maar misschien komt het omdat ik niet meer vaak meespeel
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
      Moderator zaterdag 8 september 2007 @ 20:28:33 #241
    7566 crew  MaJo
    Mama van aapie
    pi_53036446
    azuurblauw
    26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
    pi_53036458
    Saffier dan?
    Die zijn toch ook blauw?
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:29:26 #243
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036476
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:28 schreef MaJo het volgende:
    azuurblauw
    Nee ook niet
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:30:14 #244
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036501
    Hintjes: de steen heet l... l... en de kleurstof begint met een u.

    Degene die een van de twee weet krijgt punten.
    pi_53036521
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:27 schreef MaJo het volgende:
    Toch wel apart dat het tegenwoordig zo langzaam gaat in de AKQ, ´vroeger´ hadden we een dubbele punten topic nog makkelijk in een half uur vol Maar misschien komt het omdat ik niet meer vaak meespeel
    het is zaterdagavond, maar ik denk dat je gelijk hebt als je zegt dat er minder mensen meespelen

    Toen ik mee begon te doen was het ook nog drukker (en toen was jij alweer weg)
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53036532
    lapis lapia ofzo?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:32:23 #247
    164931 Houtspeer
    Jealous Of Your Cigarette
    pi_53036557
    deel 1000
    beginnen we bij 0 straks?
    And all the things you do with it
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:32:24 #248
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036559
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:31 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
    lapis lapia ofzo?
    Kijk, dat begint er op te lijken!
    pi_53036562
    lapis lazuli...
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:33:15 #250
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036586
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:32 schreef Yestuuur het volgende:
    lapis lazuli...


    Yestuuur + 2

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 2
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 2
    Yestuuur 2

    Oh en de kleurstof was ultramarijn
    pi_53036588
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:32 schreef Houtspeer het volgende:
    deel 1000
    beginnen we bij 0 straks?
    yep
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53036592
    en ultramarijn natuurlijk
    pi_53036614
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:33 schreef Alex85 het volgende:
    en ultramarijn natuurlijk
    hoe kom je daar opeens op
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:35:01 #254
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036625
    Ja waarom nu pas zonde joh.....
    pi_53036629
    Omdat ik al 10 minuten met aquamarijn in mijn hoofd zit (ik weet niet meer wie dat zei) en nu herinnerde ik me ineens het goede woord.
    pi_53036635
    ja behoorlijk zuur :S
    pi_53036679
    kheb er net een boek over gelezen, dit was vroeger wel een heeele zeldzame kleurstof, kon je alleen maar bij bepaalde bergen in het oosten halen.
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
    pi_53036682
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:27 schreef MaJo het volgende:
    Toch wel apart dat het tegenwoordig zo langzaam gaat in de AKQ, ´vroeger´ hadden we een dubbele punten topic nog makkelijk in een half uur vol Maar misschien komt het omdat ik niet meer vaak meespeel
    Ik heb vanaf deel 1 tot en met 998 per 20 delen het aantal dagen genoteerd dat het duurde.
    De eerste 250 topics gingen inderdaad veel sneller dan nu.
    De laatste tijd ligt het aantal topics op 2 per dag.

    Het kan ook zo zijn dat er nu minder mensen meedoen waardoor het langer duurt, ook al omdat er dan minder ge-SC't wordt.
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:39:12 #259
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53036726
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:27 schreef LadyBlack het volgende:

    [..]

    Je hebt nu een paar letters van de edelsteen en een paar letters van de kleurstof


    Klok klepel !!!!!

    Afijn, het einde van dit topic maak ik niet mee dnek ik, jammer, maar de X-factor (pauze nu) is weer erg leuk!!!!!

    Veel plezier nog allemaal
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53036738
    ER
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53036775
    hoe herken je de ziekte van lyme, en welk diertje is de overbrenger hiervan?
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
    pi_53036787
    teek , door huiduitslag
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53036795
    - hoge koorts, schudden
    - teek
    pi_53036810
    Hersenvliesontsteking?
    Nobody expects the Spanish Inquisition!
    pi_53036818
    Vlekken op de huid
    Teek
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:43:12 #266
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53036829
    een rode ronde vlek rondom de teek/ de plek van de beet
    pi_53036839
    overigens herken je de ziekte pas vele weken later , niet als je de beet hebt opgelopen
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53036855
    Oef, kan ik nog ff op tijd mijn gezicht laten zien in dit jubileumtopic
    pi_53036869
    Spieruitval?
    pi_53036899
    bij qonmann, maar ik wil het nog ietsje specifieker, niet zomaar huiduitslag, maar sommige mensen krijgen een zogeheten EM, wat bedoel ik hiermee?
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      zaterdag 8 september 2007 @ 20:47:55 #271
    164931 Houtspeer
    Jealous Of Your Cigarette
    pi_53036911
    Jongen, nog maar een paar posts, doe niet zo miereneukerig en geef anderen de kans om vragen te stellen in dit jubileumtopic.
    And all the things you do with it
    pi_53036920
    EM.. staat dat voor iets latijns ofzo?
    pi_53036927
    Ik dacht dat je rode kringen kreeg , zeg maar cirkelvorming om dat plaats van de beet.
    op ca 5-10 cm afstand van de beet ,
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53036932
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:41 schreef Yestuuur het volgende:
    hoe herken je de ziekte van lyme, en welk diertje is de overbrenger hiervan?
    slechte vraag.. er zijn wel 40 kenmerken voor deze ziekte
    D'r was es wat deegwaar uit Leiden
    Eerst bakken, en met suiker bereiden
    Hitler had het gehoord, Geen suiker aan boord
    toen moest hij een jood erop strijken
    pi_53036962
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:48 schreef qonmann het volgende:
    Ik dacht dat je rode kringen kreeg , zeg maar cirkelvorming om dat plaats van de beet.
    op ca 5-10 cm afstand van de beet ,
    qonmann+1

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 4
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 2
    Yestuuur 2
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
    pi_53036998
    Iedereen gefeliciteerd met het duizendste deel In het bijzonder onze Godmother Majo!!
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_53037018
    Een geografisch vraagje mag niet ontbreken in het 1000--ste Topic:

    Wat is de hoofdstad van Mauritanië ?
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53037030
    Mauritius?
    pi_53037106
    Noeakgot.. ongeveer zo spreek je het uit
    D'r was es wat deegwaar uit Leiden
    Eerst bakken, en met suiker bereiden
    Hitler had het gehoord, Geen suiker aan boord
    toen moest hij een jood erop strijken
    pi_53037163
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 20:56 schreef Het_Jodenkoek het volgende:
    Noeakgot.. ongeveer zo spreek je het uit
    De hoofdstad en grootste stad is Nouakchott, aan de Atlantische oceaan.

    Het_Jodenkoek+2

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 4
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 2
    Yestuuur 2
    Het_Jodenkoek 2

    en je mag een vraag stellen !
    Niet geschoten is altijd mis..
    Ach Margrietje, de Rozen zullen bloeien..
    pi_53037195
    Veel nieuwe mensen hier ook opeens, wisseling van de wacht in het jubileumtopic??
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_53037292


    Wie is deze man? Kijk goed naar de foto voor meer info
    D'r was es wat deegwaar uit Leiden
    Eerst bakken, en met suiker bereiden
    Hitler had het gehoord, Geen suiker aan boord
    toen moest hij een jood erop strijken
    pi_53037331
    castro in zijn jonge jaren?
    oneindig...?
    dan is dus alle fictie werkelijkheid, en wel op dit moment
      zaterdag 8 september 2007 @ 21:06:47 #284
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_53037363
    quote:
    Op zaterdag 8 september 2007 21:05 schreef Yestuuur het volgende:
    castro in zijn jonge jaren?
    Neen, maar door deze man heeft Castro ahw carriere kunnen maken
    D'r was es wat deegwaar uit Leiden
    Eerst bakken, en met suiker bereiden
    Hitler had het gehoord, Geen suiker aan boord
    toen moest hij een jood erop strijken
    pi_53037380
    Batista
    pi_53037434
    Goed, de dictator die door Castro werd afgezet

    Dodecahedron+2

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 4
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 2
    Yestuuur 2
    Het_Jodenkoek 2
    Dodecahedron 2
    D'r was es wat deegwaar uit Leiden
    Eerst bakken, en met suiker bereiden
    Hitler had het gehoord, Geen suiker aan boord
    toen moest hij een jood erop strijken
    pi_53037530
    Luciano Pavarotti [LutĈAno PavaROTti] (naskiĝinta en Modena la 12-an de oktobro 1935 – mortinta en Modena la 6-an de septembro 2007) estis itala kantisto kaj muzikisto. Li estas lirika tenora operkantisto, kaj li famiĝis precipe pri elkantado de altaj sonoj. Li apartenas krom Carreras kaj Domingo al la tielnomataj La tri tenoroj (tiu formiĝis dum la futbala mondpokalo de 1990).

    Wat voor taal is dit?
      zaterdag 8 september 2007 @ 21:14:25 #289
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53037554
    Portugees?
    pi_53037570
    Maltees
    pi_53037604
    Esperanto?
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
    pi_53037615
    ScottTracy+2

    Tussenstand deel 1001-1:
    Hawaii_Tim 4
    Nembrionic 2
    Yurithemaster 2
    qonmann 4
    TradeMarkie 2
    ElizabethR 4
    Its-Jojo-4you 4
    Homdeck 2
    RoofingBurner 2
    Alex85 2
    LadyBlack 2
    Yestuuur 2
    Het_Jodenkoek 2
    Dodecahedron 2
    ScottTracy 2
    pi_53037683
    Je kunt het zien aan die oj en aj uitgangen.
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zaterdag 8 september 2007 @ 21:20:16 #294
    171422 LadyBlack
    paint it black
    pi_53037723
    Ik had eigenlijk nog nooit Esperanto gezien wel een grappig taaltje!! Het heeft echt wat weg van Spaans, maar met al die k's en aparte accentjes werd ik in de war gebracht.
    pi_53037857
    Videoclip van welk nummer van wie?

    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zaterdag 8 september 2007 @ 21:26:38 #296
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53037879
    Dirty Diana
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
      zaterdag 8 september 2007 @ 21:27:11 #297
    6644 ElizabethR
    Bangers & Mash
    pi_53037894
    Shit, Micahel Jackson
    Remember all, if you don't sin, then Jesus died for nothing.
    Samenzweringstheorieën behoren tot de wetenschap van onwetenden
    pi_53037915
    Michael Jackson is goed, maar het is niet Dirty Diana
    Don't cry because it's over. Smile because it happened.
    Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
      zaterdag 8 september 2007 @ 21:28:07 #299
    152047 Yurithemaster
    Winter is coming
    pi_53037919
    Smooth Criminal
    pi_53037937
    Smooth Criminal - MJ
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')