idd!quote:Op woensdag 12 september 2007 00:13 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Nouja, single of niet single, het is toch hartstikke cool om een huisdier te hebben wat van je houdt?
roflquote:Op woensdag 12 september 2007 00:15 schreef liefie_ het volgende:
mn hondje komt trouwens wel eens logeren
kei leuk
gaan we lekker wandelen en zo
Tja.. dat moet wel eens met honden hequote:Op woensdag 12 september 2007 00:15 schreef liefie_ het volgende:
mn hondje komt trouwens wel eens logeren
kei leuk
gaan we lekker wandelen en zo
Verbloem het maar weer.quote:Op woensdag 12 september 2007 00:13 schreef liefie_ het volgende:
[..]
misschien omdat katten makkelijker te verzorgen zijn dan honden?
als je alleen bent en je hebt een fulltime baan is een hond misschien niet ideaal en een kat makkelijker
Nouja zeg. En ben ik één van de 36?quote:Op maandag 10 september 2007 21:49 schreef Shitonya het volgende:
Ik aanbid stiekem die sprinkhaan die hier door mijn kamer zwerft. Daarnaast stalken 36 zwakzinnige jongetjes mij en weiger ik meer dan 30km te reizen voor iets/iemand wat toch maar een tijdelijke illusie is en toekomstige pijn.
Mijn katten kiezen _altijd_ partij voor iemand met snoepjes. Rechtvaardigheid wordt door de whiskas gemaaktquote:Op woensdag 12 september 2007 00:14 schreef Don_Vanelli het volgende:
Dat is wel het voordeel van huisdieren.. ze hebben altijd een rechtvaardig oordeel
Ik ben nog helemaal niet in de 30quote:Op woensdag 12 september 2007 00:11 schreef OldJeller het volgende:
[..]
En mij valt het op dat single vrouwen in de dertig vaak katten hebben.![]()
Mensen in de dertig zijn in een fase dat ze voor een kind willen zorgen. Om aan deze behoefte te voldoen nemen ze een huisdier.quote:Op woensdag 12 september 2007 00:11 schreef OldJeller het volgende:
[..]
En mij valt het op dat single vrouwen in de dertig vaak katten hebben.![]()
heb kinderen EN kattenquote:Op woensdag 12 september 2007 10:30 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Mensen in de dertig zijn in een fase dat ze voor een kind willen zorgen. Om aan deze behoefte te voldoen nemen ze een huisdier.
Ok interesting...quote:
Daar hebben ze mooie afkortingen voor verzonnenquote:
quote:Op woensdag 12 september 2007 11:15 schreef freud het volgende:
[..]
Daar hebben ze mooie afkortingen voor verzonnen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Miauw
Op dinsdag 21 juni 2011 21:42 schreef Jajong het volgende: I stand corrected; ik zou nooit vreemdgaan, behalve als mijn vriendin zo dom zou zijn als Lips.
quote:Op woensdag 12 september 2007 11:42 schreef Lips het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ik denk dat vrouwen idd wel vaker geneigt zijn een dier te nemen als ze alleen zijn. De zorgfactor lijkt me. Veel mannen (uitzonderingen daargelaten) zitten er niet op te wachten als ze alleen zijn om dat ook die extra zorg te hebben.Great spirits have always encountered violent opposition from mediocre minds.
Imagination is more important than knowledge.
quote:Op woensdag 12 september 2007 11:42 schreef Lips het volgende:
[..]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mannen zijn te gemakkelijk daarvoor denk ik. Vrouwen zien het vaak als vervangende kidsquote:Op woensdag 12 september 2007 12:23 schreef QueenR het volgende:
Ik denk dat vrouwen idd wel vaker geneigt zijn een dier te nemen als ze alleen zijn. De zorgfactor lijkt me. Veel mannen (uitzonderingen daargelaten) zitten er niet op te wachten als ze alleen zijn om dat ook die extra zorg te hebben.. Voor mijn zinj het huisdieren
. En het is dat mijn ex ze weer terug heeft gegeven, anders had ik ook geen katten gehad
.
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
vervanging voor kinderen denk ik niet hoor, dat gaat wel erg ver. Kan mijn kinderen toch echt niet vergelijken met mijn katten.quote:Op woensdag 12 september 2007 12:51 schreef freud het volgende:
[..]
![]()
![]()
[..]
Mannen zijn te gemakkelijk daarvoor denk ik. Vrouwen zien het vaak als vervangende kids. Voor mijn zinj het huisdieren
. En het is dat mijn ex ze weer terug heeft gegeven, anders had ik ook geen katten gehad
.
Mja, ik bedoelde meer dat ze ze meer als kinderen behandelen dan huisdieren. Ik heb zelfs een plant in huis om me geestelijk voor te bereiden op het ook aan iets/iemand anders denkenquote:Op woensdag 12 september 2007 13:48 schreef QueenR het volgende:
[..]
vervanging voor kinderen denk ik niet hoor, dat gaat wel erg ver. Kan mijn kinderen toch echt niet vergelijken met mijn katten.![]()
Maar dat mannen er te makkelijk voor zijn, ja dat gok ik van wel. De meeste single mannen kunnen een plant nog niet levend houden laat staan een dierGehuwde/samenwonende ook niet maar die worden door vrouwlief gedwongen
![]()
quote:Op woensdag 12 september 2007 13:51 schreef freud het volgende:
[..]
Mja, ik bedoelde meer dat ze ze meer als kinderen behandelen dan huisdieren. Ik heb zelfs een plant in huis om me geestelijk voor te bereiden op het ook aan iets/iemand anders denken![]()
.
quote:Op woensdag 12 september 2007 10:30 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Mensen in de dertig zijn in een fase dat ze voor een kind willen zorgen. Om aan deze behoefte te voldoen nemen ze een huisdier.
en tussen een kat en een man zijn nog wel een aantal verschillenquote:Op woensdag 12 september 2007 19:48 schreef liefie_ het volgende:
nou dat lijkt me een mannen theorie
je kunt toch ook gewoon van diertjes houden?
Katten zijn doorgaans minder goed op de hoogte van de gebeurtenissen in de Eredivisie.quote:Op woensdag 12 september 2007 19:54 schreef Mike.Strutter het volgende:
[..]
en tussen een kat en een man zijn nog wel een aantal verschillen
Gewoon eenmaal per week water geven en hopen dat je de plant niet verzuipt. Werkt al jaren uitstekend voor mij!quote:Op woensdag 12 september 2007 13:48 schreef QueenR het volgende:
[..]
De meeste single mannen kunnen een plant nog niet levend houden laat staan een dier![]()
quote:Op woensdag 12 september 2007 19:55 schreef Q. het volgende:
[..]
Katten zijn doorgaans minder goed op de hoogte van de gebeurtenissen in de Eredivisie.
Tsja je kan om hem lachen maar hij heeft wel gelijk. Wordt door meerdere psychologen aangeraden dat als je in een fase zit waarin je de behoefte hebt om liefde te geven aan iemand die totaal afhankelijk van je is (kinderen), het een goed idee is om een huisdier of als dat niet mogelijk is een plant te nemen.quote:Op woensdag 12 september 2007 14:17 schreef QueenR het volgende:
[..]
![]()
uhm ja wat een geweldig goed plan
![]()
Succes ermee! Oh ik moet helaas toegeven dat alles wat groen is bij mij ook erg snel de pijp uit is. Kinderen en katten doen het prima
dus zolang ik niet ga samenwonen met de hulk moet het goed gaan
![]()
Zeker nu furby's en tamagochi's niet zo goed verkrijgbaar meer zijnquote:Op donderdag 13 september 2007 00:43 schreef JoeyT het volgende:
[..]
Tsja je kan om hem lachen maar hij heeft wel gelijk. Wordt door meerdere psychologen aangeraden dat als je in een fase zit waarin je de behoefte hebt om liefde te geven aan iemand die totaal afhankelijk van je is (kinderen), het een goed idee is om een huisdier of als dat niet mogelijk is een plant te nemen.
Er bestaan ook mannelijke dertigers die exact hetzelfde principe hanteren. Je moe ttoch ergens liefde van krijgenquote:Op woensdag 12 september 2007 19:44 schreef the_mind het volgende:OldJeller snijdt wel een interessant punt aan. Ik heb wel vaker gehoord dat vrouwen boven de dertig die een kat hebben eigenlijk de hoop al hebben opgegeven om een man te vinden. Die kat dient dan als het ware als een plaatsvervanger.
toch geloof ik het vervangingsprincipe niet echt. Tuurlijk, het geeft je een minder alleen gevoel dan echt alleen zijn, maar met een vriend/in is het toch wel ff helemaal anders. Niet te vergelijken lijkt me. Is meer een aanvulling, geen vervangingquote:Op donderdag 13 september 2007 08:52 schreef Shitonya het volgende:
[..]
Er bestaan ook mannelijke dertigers die exact hetzelfde principe hanteren. Je moe ttoch ergens liefde van krijgen![]()
Oh, daar heb je 100% gelijk inquote:Op donderdag 13 september 2007 09:43 schreef QueenR het volgende:
[..]
toch geloof ik het vervangingsprincipe niet echt. Tuurlijk, het geeft je een minder alleen gevoel dan echt alleen zijn, maar met een vriend/in is het toch wel ff helemaal anders. Niet te vergelijken lijkt me. Is meer een aanvulling, geen vervanging
Hyves.quote:Op donderdag 13 september 2007 11:28 schreef MNR het volgende:
Ow men
Sommige mannen zijn echt zo desperate op zoek naar een vrouw of een score. Check deze gast (sorry hoor, hij vraagt erom): ik ken hem niet, hem nooit van hem gehoord en hij voegt mij toe als 'wanna be friend'. Moet je zijn profiel eens lezen en hij heeft vandaag zijn profiel aangemaakt!
Echt...
Ow, en hallo allemaal![]()
Ja, krijg ook duidelijk de indruk dat sommige - in ieder geval die kerel - het als een verkapte datingsite zien.quote:
Is dat het niet danquote:Op donderdag 13 september 2007 12:00 schreef MNR het volgende:
[..]
Ja, krijg ook duidelijk de indruk dat sommige - in ieder geval die kerel - het als een verkapte datingsite zien.
Heb je daar al veel succesjes geboekt?quote:Op donderdag 13 september 2007 12:48 schreef freud het volgende:
Is dat het niet dan![]()
* freud haalt snel zijn profiel eraf...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |