Ja en Ja!quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:03 schreef Strychnine het volgende:
Ben ik nu bevooroordeeld of komt ze écht vervelend over voor iemand van die leeftijd?
Jaquote:Op vrijdag 7 september 2007 22:05 schreef zwartedoos het volgende:
Omg, ze vind zichzelf ook helemaal geweldig![]()
quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:06 schreef Strychnine het volgende:
Ja, Nance en die uk passen goed bij mekaar. Arrogant en hersenloos.
ja.quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:07 schreef MissJ het volgende:
Ben ik nou de enige die dat meisje echt onwijs goed en leuk vindt?
Ik ben bang dat ze slimmer is dan Nance..quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:06 schreef Strychnine het volgende:
Ja, Nance en die uk passen goed bij mekaar. Arrogant en hersenloos.
Laten we het houden op hetzelfde niveau dan.quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:07 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Ik ben bang dat ze slimmer is dan Nance..
Zodat ze niet eerlijk hoeven te zijn over de baggere kwaliteitquote:Op vrijdag 7 september 2007 22:07 schreef Strychnine het volgende:
Ik vind dat ze gelijk hebben hoor over die leeftijd... aan de andere kant, waarom is het een show voor mensen vanaf 8 jaar als ze nu gaan mekkeren over kinderarbeid?
quote:
Zeker omdat ze al te kennen hebben gegeven dat ze haar niet willen laten winnen.quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:08 schreef philana het volgende:
wat een onzin zulke hoge cijfers...
quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:08 schreef Karina het volgende:
Ze kijkt alsof ze toch wel hogere cijfers had verwacht.
ja dat vind ik ook ontzettend triest gewoon, het slaat echt nergens op!quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:07 schreef Strychnine het volgende:
Ik vind dat ze gelijk hebben hoor over die leeftijd... aan de andere kant, waarom is het een show voor mensen vanaf 8 jaar als ze nu gaan mekkeren over kinderarbeid?
Het was toch al lang een publiek geheim dat het puur commercieel gelul isquote:Op vrijdag 7 september 2007 22:09 schreef BVO het volgende:
Dit is als talentenjacht niet serieus te nemen.
Mee eens..quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:09 schreef BVO het volgende:
Dit is als talentenjacht niet serieus te nemen.
Tuurlijk, maar als je dit vergelijkt met Idols...quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:10 schreef Strychnine het volgende:
[..]
Het was toch al lang een publiek geheim dat het puur commercieel gelul is
Ik snap niet dat ze meiden zo aankleden... lekker voorbeeld... erg vrouwvriendlijk..quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:12 schreef Karina het volgende:
Die kleren, lijkt wel een of andere hoer met al die glitters. Ze zing wel heel mooi.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |