Een normale plaats is voor drie mensen. Voor een potje rikken zijn er vier nodig, wordt dringen (en dan moet je opletten dat de ander niet in je kaarten kijkt!).quote:Op zaterdag 8 september 2007 01:55 schreef henkway het volgende:
[..]
Ik wil wel boven elkaar begraven worden, lijk me gezellig, al ik maar iemand heb die redelijk kan kaarten.
Uitvaarverzekering? Daar betaal je nu voor en kost je dan niks... Tja als ze dan een ruimteprobleem hebben lossen hun dat maar op want jij betaald voor je eigen uitvaart en hebt een contract opgesteld hoe en wat je wil.quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:14 schreef EchtGaaf het volgende:
Het zeer dichtbevolkte land Nederland kampt in groeiende mate met een ernstig ruimtegebrek. In stedelijke gebieden is er een groeiend tekort aan ruimte om de doden te begraven....Die schaarste leidt ertoe dat begraven steeds duurder wordt en voor sommigen zelf onbetaalbaar.....
Voor religieuze mensen is cremeren geen optie. Echter voor een groeiende groep nabestaanden wordt begraven straks onbetaalbaar en komen voor een geweldig dilemma te staan: nl de wens van de overledene respecteren tegen een onbetaalbare prijs of tegen de wens in te cremeren omdat het nog de enige betaalbare optie is.....
Bij een groeide schaarste dringt de vraag op: begraven we de doden wel zo efficiënt? Want liggend begraven neemt erg veel plek in beslag. En boven elkaar begraven vind ik ook geen prettig idee...
Daarom hier een voorstel: doden verticaal begraven ipv horizontaal. Dat scheelt meer dan de helft aan ruimte en kan dus voor de helft van de prijs en kunnen er meer mensen worden begraven.
Hoe denken jullie hierover?
kunne in polen grond kopen dat kost daar maar 1500 euro per HA, hier 30.000quote:
Wel een idee. Ja de grond is hier wel absurd duur. Wat dat betreft is Polen dan wel een optie. Maar ja als nabestaanden steeds naar Polen moeten om graven te bezoeken...quote:Op zaterdag 8 september 2007 18:17 schreef henkway het volgende:
[..]
kunne in polen grond kopen dat kost daar maar 1500 euro per HA, hier 30.000
maar op een HA kun je wel 100 x100 - bij 3 m2 PP = is wel 300 man
is 100 euro pp ?? dat is toch niet duur??
maar het onderhoud is veel duurder, de grondprijs is de reden niet van eventuele schaarste
En toen wist je het, je werd begraafplaatsen verkoper
Het probleem is denk ik dat een uitvaartverzekering de kosten dekt van de uitvaart ansich. Maar grafrechten komen steeds terug. Na 10 of 15 jaar wordt het weer dokken voor de volgende 10 of 15 jaar grafrust. Die kosten stijgen erg hard naar mate de grond steeds schaarser wordt.quote:Op zaterdag 8 september 2007 18:10 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Uitvaarverzekering? Daar betaal je nu voor en kost je dan niks... Tja als ze dan een ruimteprobleem hebben lossen hun dat maar op want jij betaald voor je eigen uitvaart en hebt een contract opgesteld hoe en wat je wil.
Je kan ze ook gewoon dubbelvouwen, dan blijft het lichaam nog wel intact enzoquote:Op vrijdag 7 september 2007 22:28 schreef henkway het volgende:
Als je ze nou maalt voor het begraven, dan kunnen er veel meer mensen in een graf van 10m3
Laat staan als je het dan een beetje indikt in blokjes of zo van 10 CM3.
En dan kan je ze ook stapelen
kunnen er in een graf van 10m3 toch gauw 10.000 mensen.
Of dat de kist verkeerd om het graf ingaatquote:Op vrijdag 7 september 2007 21:47 schreef Lips het volgende:
Vind het een beetje een misselijk idee dat zo'n lichaam helemaal inzakt als je het verticaal begraaft...
Geweldige opmerking ditquote:Op vrijdag 7 september 2007 21:28 schreef Sidekick het volgende:
En gereserveerde plekken die te lang leeg staan mogen gekraakt worden.
Dat is goeie business als je eenmalig de grond koopt voor 30.000 per HAquote:Op zaterdag 8 september 2007 19:18 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het probleem is denk ik dat een uitvaartverzekering de kosten dekt van de uitvaart ansich. Maar grafrechten komen steeds terug. Na 10 of 15 jaar wordt het weer dokken voor de volgende 10 of 15 jaar grafrust. Die kosten stijgen erg hard naar mate de grond steeds schaarser wordt.
Stel nou dat als je doodgaat alleen je lichaamsfuncties uitvallen maar dat je geesterlijk nog aanwezig bent. Het lijkt mij dan geen pretje om af te branden.quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:21 schreef Diemux het volgende:
Het bewaren van een lichaam slaat zo wie zo nergens op... Ik stem voor verplichte crematie voor iedereen.
Je suggereert dat je hersenen nog doorleven in je kist?quote:Op zondag 9 september 2007 03:30 schreef McKillem het volgende:
[..]
Stel nou dat als je doodgaat alleen je lichaamsfuncties uitvallen maar dat je geesterlijk nog aanwezig bent. Het lijkt mij dan geen pretje om af te branden.
Alleenmaar om het feit dat niemand weet wat er is na de dood wil ik uit voorzorg begraven worden.
(opgesloten in een kist onder de grond is ook niet alles, maar dat terzijde)
Als je spiritueel ingesteld bent kan je je hierin vinden, dat je geest je lichaam niet kan verlaten...quote:Op zondag 9 september 2007 03:30 schreef McKillem het volgende:
[..]
Stel nou dat als je doodgaat alleen je lichaamsfuncties uitvallen maar dat je geesterlijk nog aanwezig bent. Het lijkt mij dan geen pretje om af te branden.
Alleenmaar om het feit dat niemand weet wat er is na de dood wil ik uit voorzorg begraven worden.
(opgesloten in een kist onder de grond is ook niet alles, maar dat terzijde)
quote:Help!!! Ik zit er nog in, laat me eruit!!!
Dus je gaat naar de hel als je jezelf laat cremeren? Waar staat dat?quote:Op zondag 9 september 2007 03:30 schreef McKillem het volgende:
[..]
Stel nou dat als je doodgaat alleen je lichaamsfuncties uitvallen maar dat je geesterlijk nog aanwezig bent. Het lijkt mij dan geen pretje om af te branden.
Alleenmaar om het feit dat niemand weet wat er is na de dood wil ik uit voorzorg begraven worden.
(opgesloten in een kist onder de grond is ook niet alles, maar dat terzijde)
Ik zag een gehaktbal voor me tijdens het lezen van je post.quote:Op vrijdag 7 september 2007 22:28 schreef henkway het volgende:
Als je ze nou maalt voor het begraven, dan kunnen er veel meer mensen in een graf van 10m3
Laat staan als je het dan een beetje indikt in blokjes of zo van 10 CM3.
En dan kan je ze ook stapelen
kunnen er in een graf van 10m3 toch gauw 10.000 mensen.
Scheelt ook in de kosten van een grafsteen , gewoon een steen met 10.000 namen en 10.000 spreukjes
Of een spreuk, Hij/ Zij was een van veler harten, of zo
Dus je wil liever jaaaaaren lang opgesloten in een kist liggen en door de maden opgevreten worden dan verbrand worden (duurt maar even), en uitgestrooid worden....Dat is pure vrijheid....quote:Op zondag 9 september 2007 03:30 schreef McKillem het volgende:
[..]
Stel nou dat als je doodgaat alleen je lichaamsfuncties uitvallen maar dat je geesterlijk nog aanwezig bent. Het lijkt mij dan geen pretje om af te branden.
Alleenmaar om het feit dat niemand weet wat er is na de dood wil ik uit voorzorg begraven worden.
(opgesloten in een kist onder de grond is ook niet alles, maar dat terzijde)
quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:22 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Schroefvormige kist, zodat je ze zo de grond in kan draaien.
quote:Op zondag 9 september 2007 15:04 schreef Diemux het volgende:
[..]
Dus je gaat naar de hel als je jezelf laat cremeren? Waar staat dat?
quote:Op zondag 9 september 2007 03:34 schreef boyv het volgende:
[..]
Je suggereert dat je hersenen nog doorleven in je kist?
Dat is een goed idee, wordt je toch nog iets waard voor de maatschappij ??quote:Op zondag 9 september 2007 17:29 schreef Spacehamster het volgende:
Het lijkt mij wel wat om eerst verkoold te worden en dan tot diamantje geperst. Dan kun je me mooi in een ringetje begraven. Of in een hanger. Dan wil ik wel het daimanten oogje van een gouden hamster worden.
En dan wil ik alleen door leuke mensen gedragen worden. En ik wil zeker niet in een tand of mobieltje verwerkt worden! Dan zou ik me omdraaien in mijn graf!
lol, en iedereen zou me er om bewonderen en vinden dat ik er goed uit zou zien.quote:Op zondag 9 september 2007 17:37 schreef henkway het volgende:
Dat is een goed idee, wordt je toch nog iets waard voor de maatschappij ??
Is het tijdens het leven niet gelukt, dan zijn de resten nog wat waard.
Prima. Dan laten we ze kiezen en dan cremeren we ze toch stiekum.quote:Op vrijdag 7 september 2007 21:23 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Nee, mensen moeten de vrijheid hebben te kiezen.
quote:Instead of being a monument to only a few individuals, Germany's Great Pyramid would be a communal tomb open to anyone regardless of nationality or denomination. It would offer burial space in the form of a "tomb container with ashes of the deceased" and engraved "memorial stones" with time capsules to store personal memorabilia.
A burial spot will cost about $960 (700 euros), Jens Thiel, an economist and one of the Friends of the Great Pyramid leaders, told U.K. construction magazine
Wie wil jouw nou opvretenquote:Op maandag 10 september 2007 00:49 schreef Faraow het volgende:
Ik wil in een frikandel verwerkt worden
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |