FOK!forum / Films & Series / Death Proof ( Grindhouse )
jpg97woensdag 5 september 2007 @ 09:51
Death Proof



Eerder dit jaar werd Grindhouse in de Amerikaanse bioscopen uitgebracht, een samenwerkingsproject van Quentin Tarantino en Robert Rodriguez. Grindhouse is een ode aan de ‘grindhouse’-bioscopen uit de jaren zestig en zeventig die allerlei soorten B-films vertoonden en meestal in het mindere deel van een stad gesitueerd waren. Tarantino en Rodriguez wilden de ervaring van een bezoek aan een grindhouse nabootsen door allebei een ode aan bepaalde genrefilms te maken en deze als ‘double feature’ in één voorstelling te vertonen, afgewisseld met neptrailers gemaakt door collega’s



De productiemaatschappij die de film financierde veronderstelde echter dat het fenomeen grindhouse buiten de Verenigde Staten niet begrepen zou worden. In de rest van de wereld worden de twee films daarom apart uitgebracht. Tarantino’s Death Proof verschijnt nu, terwijl Planet Terror van Rodriguez pas half augustus zal draaien. Wat er met de neptrailers gebeurt, is niet bekend, maar ze zijn in ieder geval niet voor of na Death Proof te zien.

Deze versie van Death Proof is sowieso een andere dan in Grindhouse. Zo’n twintig minuten aan extra materiaal dat er was uitgeknipt om de lengte te bekorten is weer toegevoegd, bestaande uit twee ‘nieuwe’ scènes en wat aanvullingen. Dit heeft voor- en nadelen. Van de twee delen waaruit Death Proof eigenlijk bestaat, is het tweede leuker en completer geworden, maar het eerste toch wat vermoeiend.

Dat eerste gedeelte bestaat namelijk vooral uit gesprekken tussen radiodj Jungle Julia, haar vriendinnen en de gevaarlijke Stuntman Mike over onder andere relaties, muziek en een lapdance. Sommige van deze dialogen liggen erg prettig in het gehoor en zijn soms best humoristisch, maar andere zijn lang niet zo boeiend en gaan net iets te lang door. Gelukkig is daar dan nog de typische Tarantino-soundtrack vol onbekende sixties en seventies soul en rock-‘n-roll, die dit eerste stuk nog veel aangenamer maakt dan het al is. De show wordt gestolen door Kurt Russell als de maniakale seriemoordenaar Stuntman Mike die zijn prooi verleidt, achtervolgt en met zijn auto vermoordt.



Na een zeer korte maar krachtige actiescène en de nasleep ervan wordt een nieuw stel personages geïntroduceerd en begint het tweede deel van de film. Vier vrouwen die werkzaam zijn in de filmindustrie, onder wie twee stuntvrouwen, eisen nu de aandacht op en opnieuw wordt er flink wat afgepraat. Maar deze dialogen zijn een stuk interessanter en vermakelijker dan die eerder te horen waren.



Dat is niet het enige verschil tussen de twee delen. De toon is ook anders. Begint de film nog als een soort slasher, langzamerhand wordt Death Proof steeds meer een ode aan autoachtervolgingfilms. Het is een verandering die culmineert in een spetterende, bijna twintig minuten lange climax; een razernij van verwrongen metaal en brandend rubber. Tarantino had van tevoren gesteld dat hij een van de beste autoachtervolgingen uit de filmgeschiedenis wilde maken en dat is hem wel gelukt.



jpg97woensdag 5 september 2007 @ 09:52
Ik heb 'm gisteren gezien
Jnk18woensdag 5 september 2007 @ 10:03
Leuke film jah, niets meer niets minder!

Kurt Russell
HostiMeisterwoensdag 5 september 2007 @ 10:06
vond het einde een beetje plots... maar wel een toffe film...
RiCkY82woensdag 5 september 2007 @ 10:12
Vond hem wel goed....alleen de ellenlange dialogen in het midden waren me net iets te lang. Ik verwachtte namelijk meer actie zoals ik in zijn voorgaande films gewend ben. Uiteindelijk komt die actie ook wel weer op gang maar net iets te laat...De achtervolging is natuurlijk wel super uitgevoerd en is behoorlijk vermakelijk. Vooral de manier waarop Kurt Russel reageert als de rollen worden omgedraait

Al met al een goede film, al vind ik hem enigzins overrated...zoals wel vaker gebeurd met film van Tarantino.
Jnk18woensdag 5 september 2007 @ 10:16
ja het vele gepraat is idd boring maarja zo zijn vrouwen nu eenmaal
HostiMeisterwoensdag 5 september 2007 @ 10:17
ow, en ff voor de goede orde.... Wat een geile lapdane...
Koentje3woensdag 5 september 2007 @ 10:25
wat een vette film ..
Lonewolf2003woensdag 5 september 2007 @ 11:05
Idd een verschrikkelijk vette film. Al duren beiden keren de introductie van de vrouwen net iets te lang. Geweldige muziek ook weer. Vooral dat nummer op het einde, Chick Habit, was fantastisch.
jpg97woensdag 5 september 2007 @ 11:19
Wat is het ook obvious dat Tarantino een voet fetisj heeft he?

Lonewolf2003woensdag 5 september 2007 @ 11:31
Heel erg, ja.
NEDwoensdag 5 september 2007 @ 11:36
Als Kurt Russell een van de hoofdrollen speelt....... waarom staan dan Mickey Rourke en Zoe Bell op die poster en niet Kurt?
Lonewolf2003woensdag 5 september 2007 @ 11:42
Zoe Bell speelt ook in de film. Rourke is vast express fout erop gezet/gelaten omdat die eerst de hoofdrol zou spelen.
jpg97woensdag 5 september 2007 @ 13:54
Wel vet hoe dat been eraf vliegt tijdens de botsing

wel zonde van dat been though...
Tim86zondag 9 september 2007 @ 17:46
vond hem toch wel een beetje tegenvallen..hou wel van cult en Tarantino films maar de dialogen konden me niet echt boeien en de rest stelde dan meteen weinig voor..
Smeichzondag 9 september 2007 @ 18:26
Ook gezien.. muah, ik weet het niet al vond ik die carcrash echt meesterlijk!
quote:
Op woensdag 5 september 2007 10:17 schreef HostiMeister het volgende:
ow, en ff voor de goede orde.... Wat een geile lapdane...
vond je?
HostiMeisterzondag 9 september 2007 @ 18:40
quote:
Op zondag 9 september 2007 18:26 schreef Smeich het volgende:
Ook gezien.. muah, ik weet het niet al vond ik die carcrash echt meesterlijk!
[..]

vond je?
Ja, maar dat lag voornamelijk aan de dame in kwestie.
Xonidezondag 9 september 2007 @ 19:25
Gisteren gezien, en zeer vermakelijk bevonden. voral de " iets wat oudere" stijl van filmen en dan zien hoe er overdreven gebruik wordt gemaakt van een nokia en een ipod, en op het laatst de achtervolgingsscene tussen de moderne auto's... leuk gedaan.
Karinazondag 9 september 2007 @ 19:57
Ik heb hem vanmorgen gekeken: het einde was echt super! Had ik niet verwacht. De film kwam wel wat langzaam op gang vond ik, dat was het enige minpuntje.
Fezzizzelzondag 9 september 2007 @ 20:15
Alle ingredienten voor een geweldige mannenfilm:
- Lekkere wijven
- Tarantino dialogen
- Actie
Wat wil je nog meer
Lonewolf2003zondag 9 september 2007 @ 20:17
quote:
Op zondag 9 september 2007 20:15 schreef Fezzizzel het volgende:
Alle ingredienten voor een geweldige mannenfilm:
- Lekkere wijven
- Tarantino dialogen
- Actie
Wat wil je nog meer
Zombies.
Maar die zitten gelukkig in Planet Terror.
golferzondag 9 september 2007 @ 20:36
Net bekeken.
Erg leuke film, met een paar geweldige scenes en een onverwachts einde.
Komakiezondag 9 september 2007 @ 23:07
quote:
Op zondag 9 september 2007 20:15 schreef Fezzizzel het volgende:
Alle ingredienten voor een geweldige mannenfilm:
- Lekkere wijven
- Tarantino dialogen
- Actie
Wat wil je nog meer
Schieten-tieten-actie-film dus

anyway,
Ik heb net zitten kijken en wat matig zeg...

Dialogen konden me totaal niet boeien en waren veel te langdradig. Het typische amerikaanse geneuzel van drugs gebruiken lag er weer zo zwaar bovenop en er zat veel te weinig actie in.
De bedoeling is dat ze bang zijn voor die gast, maar ik krijg totaal geen hoogte van waarom. Dat komt omdat het allemaal te lang duurt en er te veel onnodig in wordt geouwehoerd.

Daarnaast is de stijl van filmen wel grappig. Of eigenlijk gewoon het editten enzo. Het ziet er leuk uit en het geeft wel een zekere sfeer. Aan de andere kant is het ook wel weer zo dat alleen Tarentino er mee weg komt. Ieder ander (ok misschien Rodriguez ook) zou voor gek worden verklaard en er zou geen aandacht aan worden geschonken.

Voor mij nog maar een keer een bevestiging dat Tarentino mateloos overschat is.
Litsozondag 9 september 2007 @ 23:12
Ontzettend gave film!
Van de dialogen tot de lapdance tot de bloedspannende achtervolging tot het vreemde over the top einde, ik heb er echt van genoten
Dos37zondag 9 september 2007 @ 23:16
Morgen maar even kijken. De reacties hier zijn wel positief, maar heb ook al andere geluiden gehoord.
golferzondag 9 september 2007 @ 23:59
quote:
Op zondag 9 september 2007 23:07 schreef Komakie het volgende:
Daarnaast is de stijl van filmen wel grappig. Of eigenlijk gewoon het editten enzo. Het ziet er leuk uit en het geeft wel een zekere sfeer. Aan de andere kant is het ook wel weer zo dat alleen Tarentino er mee weg komt. Ieder ander (ok misschien Rodriguez ook) zou voor gek worden verklaard en er zou geen aandacht aan worden geschonken.
Je hebt dus niet begrepen dat dit een heel vette knipoog is naar de B-films uit de jaren 70?
Geqxonmaandag 10 september 2007 @ 02:37
Kan iemand mij vertellen waar de film op sloeg? Een carchase, een carcrash, een hoop gelul er rondom en thats it? Geen verhaal danwel diepgang? Ik krijg het gevoel dat ik twee uur en een aantal euro verspild heb.

Om maar van de vreselijke beeldkwaliteit te zwijgen...
golfermaandag 10 september 2007 @ 02:45
quote:
Op maandag 10 september 2007 02:37 schreef Geqxon het volgende:


Om maar van de vreselijke beeldkwaliteit te zwijgen...
Ook niets begrepen van die knipoog?
Geqxonmaandag 10 september 2007 @ 02:48
quote:
Op maandag 10 september 2007 02:45 schreef golfer het volgende:

[..]

Ook niets begrepen van die knipoog?
Jawel, maar doe het leuke powerpoint effectje dan wel over de gehele film, en stop niet halverwege. Ook al bestaat Death Proof praktisch uit twee delen.

Misschien is het omdat ik thriller had verwacht, maar als niet Tarantino enthousiast ben ik zelf ietwat teleurgesteld.
HAL9000Smaandag 10 september 2007 @ 02:55
De dialogen worden een gimmick.
Cracka-assmaandag 10 september 2007 @ 03:01
Ik vond juist de dialogen erg goed. Vooral die in de diner tijdens het 2e gedeelte. 1 shot, 1 scene. Erg knap!
Lonewolf2003maandag 10 september 2007 @ 12:39
quote:
Op maandag 10 september 2007 02:37 schreef Geqxon het volgende:
Kan iemand mij vertellen waar de film op sloeg? Een carchase, een carcrash, een hoop gelul er rondom en thats it? Geen verhaal danwel diepgang? Ik krijg het gevoel dat ik twee uur en een aantal euro verspild heb.

Om maar van de vreselijke beeldkwaliteit te zwijgen...
Natuurlijk geen diepgang, het is een ode aan B-films uit de jaren 70. En die liepen ook niet over van de diepgang. En vandaar ook die vreselijke beeldkwaliteit.
Komakiemaandag 10 september 2007 @ 17:29
quote:
Op zondag 9 september 2007 23:59 schreef golfer het volgende:

[..]

Je hebt dus niet begrepen dat dit een heel vette knipoog is naar de B-films uit de jaren 70?
Jij begrijpt mij geloof ik niet helemaal.

Ik zeg alleen maar dat alleen Tarentino ermee weg komt omdat hij Tarentino is en niet omdat het goed is ofzo.
Iedere andere filmmaker zou zijn afgekraakt omdat het nergens op slaat maar omdat het Tarentino is wordt hij ineens de hemel ingeprezen.

En die "geweldige" dialogen van hem worden ook een beetje een gimmic idd.
Lonewolf2003maandag 10 september 2007 @ 17:38
Het is Tarantino. Die fout blijf je maken.
broerzaterdag 15 september 2007 @ 23:47
Best een aardige film. Vooral die crash! Wat minder geouwehoer was prettig geweest, maar de actie compenseerde het wel. Ben wel benieuwd wat er met het op de boerderij achtergebleven meisje is gebeurd.
Heroduszondag 16 september 2007 @ 00:58
Ze praten geloof ik allemaal als Tarantino en dat vond ik erg vermoeiend.
Ik was eigenlijk een beetje blij dat die meisjes op de helft omkwamen. Zijn we van dat stomme gezeur af dacht ik, totdat er een identiek stel dames werd geintroduceerd, met weer een zwarte vrouw erin die veel nigga zegt en fuckin.
Ik met hem nog afkijken overigens: mijn vriendin viel in slaap .
Litsozondag 16 september 2007 @ 03:06
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 23:47 schreef broer het volgende:
Best een aardige film. Vooral die crash! Wat minder geouwehoer was prettig geweest, maar de actie compenseerde het wel. Ben wel benieuwd wat er met het op de boerderij achtergebleven meisje is gebeurd.

Ik ben dus toch niet de enige
broerzondag 16 september 2007 @ 03:12
O, had je dat al gepost?
7eVeNLzondag 16 september 2007 @ 13:16
GIsteren toevallig op DVD gezien, Ge-wel-dig... ik vond de dialogen iets té lang en tja overbodig zal ik maar niet zeggen in een QT film, maar verder echt geweldig, hoop knipogen uiteraard, naar Kill bill, Pulp, Resevoirdogs etc, en ik zat echt met tranen in mijn ogen van het lachen op het einde van de film, hoe ver zin je het!

Nu Planet Teror nog + de fake trailers
HAL9000Szondag 16 september 2007 @ 23:03
Planet terror is iig stukken beter De trailers zijn hilarisch.... "werewolf bitches from the SS"
japzooimaandag 17 september 2007 @ 11:55
quote:
Op maandag 10 september 2007 17:29 schreef Komakie het volgende:

[..]

Jij begrijpt mij geloof ik niet helemaal.

Ik zeg alleen maar dat alleen Tarentino ermee weg komt omdat hij Tarentino is en niet omdat het goed is ofzo.
Iedere andere filmmaker zou zijn afgekraakt omdat het nergens op slaat maar omdat het Tarentino is wordt hij ineens de hemel ingeprezen.

En die "geweldige" dialogen van hem worden ook een beetje een gimmic idd.
Je moet er wel rekening mee houden dat dit in feite samen met Planet Terror als dubbel matinee gezien moet worden. In de Grindhouse versie waar beide films te zien zijn zijn beide films ook korter (een stuk minder dialoog) maar met (nep) trailers ertusen (Inclusief een geweldig vette met de naam "Machete" met Danny Trejo in de hoofdrol. Beter dan de hele film Deathproof.).

Zoals wij Deathproof hier te zien krijgen was dus nooit de bedoeling van de makers. Misschien komt daarom Deathproof (en later ook ongetwijfeld Planet Terror van Rodriguez) nogal vreemd over. Dit is echter een typisch geval van misleidende marketing. Meer geld uit één film willen kloppen? Breng hem uit als twee!

Ik vind dus dat als je Deathproof zoals wij die hier te zien krijgen, domweg afschrijft als "mislukte Tarantino film", je het hele punt een beetje mist. Je moet eigenlijk wel de hele bedoeling zien om dit te kunnen waarderen. En dat dat hier niet gaat vanwege een hebberige maatschappij is niet Tarantino's schuld.
HAL9000Smaandag 17 september 2007 @ 11:57
Heb dus gisteren de volledige versie van 'Grindhouse' gezien, dat is echt stukken beter. Al moet ik zeggen dat Planet terror, als op zichzelf staande film, veel beter te behappen is.. en ook meer aanvoelt als een film 'die af is'.
Marsepeinvrijdag 23 november 2007 @ 10:57
Even een subtiel kickje

We geven hier in FTR 10 DVD boxen weg van Death Proof. Als je die wilt winnen, kijk dan even in [ACTIE] Win een dvd van Quentin Tarantino's 'Death Proof'
linebearvrijdag 23 november 2007 @ 11:06
Komt de volledige grindhouse film ook op DVD !?
jpg97vrijdag 23 november 2007 @ 12:14
quote:
Op maandag 17 september 2007 11:55 schreef japzooi het volgende:

[..]

Je moet er wel rekening mee houden dat dit in feite samen met Planet Terror als dubbel matinee gezien moet worden. In de Grindhouse versie waar beide films te zien zijn zijn beide films ook korter (een stuk minder dialoog) maar met (nep) trailers ertusen (Inclusief een geweldig vette met de naam "Machete" met Danny Trejo in de hoofdrol. Beter dan de hele film Deathproof.).

Zoals wij Deathproof hier te zien krijgen was dus nooit de bedoeling van de makers. Misschien komt daarom Deathproof (en later ook ongetwijfeld Planet Terror van Rodriguez) nogal vreemd over. Dit is echter een typisch geval van misleidende marketing. Meer geld uit één film willen kloppen? Breng hem uit als twee!

Ik vind dus dat als je Deathproof zoals wij die hier te zien krijgen, domweg afschrijft als "mislukte Tarantino film", je het hele punt een beetje mist. Je moet eigenlijk wel de hele bedoeling zien om dit te kunnen waarderen. En dat dat hier niet gaat vanwege een hebberige maatschappij is niet Tarantino's schuld.
Machete wordt een echte film

http://www.imdb.com/title/tt0985694/

Verder vond ik de trailer van "Thanksgiving" het vetst
Tim86vrijdag 23 november 2007 @ 12:23
ik heb allleen de trailer van Machete gezien omdat die voor mijn dvdrip van Planet Terror zat geplakt...weet iemand iets over de dvd release? Wordt dit wel een dubbele met alle trailers bijv?
PDOAvrijdag 23 november 2007 @ 12:25
Wat zit iedereen hier nou te mekkeren over die dialogen en het verhaal? Ga eerst een echte Grindhouse kijken, dan snap je misschien waarom de film is zoals 'ie is.. Het lijkt wel alsof iedereen steeds een nieuwe Pulp Fiction verwacht.
Disordervrijdag 25 januari 2008 @ 08:52
quote:
Op maandag 10 september 2007 02:55 schreef HAL9000S het volgende:
De dialogen worden een gimmick.
Dat was ook mijn gevoel over de film. De eerste helft vond ik goed te pruimen. De tweede helft vond ik erg matig. Ineens geen rare beeldscratches meer, Kurt die ineens op de vlucht slaat en gilt als een meisje. Ik vond het nogal een stijlbreuk. Erg jammer. Bovendien nam het daglicht in de tweede helft ook wat van het angstaanjagende uit de eerste helft weg.
jpg97vrijdag 25 januari 2008 @ 09:41
Mooie OP
Lonewolf2003vrijdag 25 januari 2008 @ 10:21
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 12:25 schreef PDOA het volgende:
Het lijkt wel alsof iedereen steeds een nieuwe Pulp Fiction verwacht.
Precies. Dat idee krijg ik ook. Volgens mij vonden heel veel mensen Kill Bill 1&2 ook niet leuk, omdat ze een Pulp Fiction film hadden verwacht.
Sequencialdonderdag 28 februari 2008 @ 13:22
Afgelopen weekend de 2DVD steelbook editie gekocht en gezien. Erg vermakelijk en weer heerlijk Tarantino met (on)zinnige dialogen, kofferbakschots, puike muziek en prima montage ("hi Sally!" ). Kurt Russell doet 't erg goed (now that was fun) maar
SPOILER
toch jammer dat 't aan het eind zo'n jankerd wordt
en
SPOILER
dat de tweede groep meiden maar blijft doorracen terwijl ze ook ff op de rem kunnen trappen als Stuntman Mike naast hun rijdt, maar dan was 't niet zo spannend he
Verder een heerlijke lapdance van Vanessa Ferlito, die ik in CSI NY niet geweldig vond maar hier simpelweg lekker is en de manier waarop Stuntman Mike die lapdance versiert is helemaal top! Ook een leuke rol van die donkere meid uit Cold Case, en Zoë Bell acteert niet geweldig maar is wel STOERRR!

Ook de kleine grapjes en verwijzingen zijn leuk
SPOILER
"Little Pussywagon", Kill Bill-fluitje als ringtone
en ik lag dubbel toen Stuntman Mike wilde niezen maar dat niet lukte ("What the ... was that?") want dat heb ik ook wel es, erg herkenbaar

Hier en daar mochten de dialogen van mij wat korter met een lager chick-flick gehalte, en de film in het algemeen een hogere Stuntman Mike factor hebben, maar deze ga ik nog vaak zien!
Heralddinsdag 28 oktober 2008 @ 11:01
quote:
Op zaterdag 15 september 2007 23:47 schreef broer het volgende:
Ben wel benieuwd wat er met het op de boerderij achtergebleven meisje is gebeurd.
die schijnt bruut verkracht te worden
quote:
SPOILER: The character of Jasper is the same character from Kill Bill: Vol. 1 (2003). In that film he dies after paying Buck to rape "the bride". In this film the connection was a clever way to imply Lee is raped by Jasper while her friends are being attacked by Stuntman Mike.
Heralddinsdag 28 oktober 2008 @ 11:07
Ik vond Planet Terror als alleen staande film een stuk vermakelijker. Zoals anderen ook al zeiden, te veel geneuzel, te weinig Stuntman Mike. Tegenvallertje.
Arceezaterdag 9 januari 2010 @ 22:07
Nu op RTL5.
the_legend_killerzaterdag 9 januari 2010 @ 22:31
De eerste keer vond ik er niet veel aan.
Maar de 2de keer vond ik hem een stuk beter
-Willempie-zaterdag 9 januari 2010 @ 23:18
Kijk hem nu voor het eerst, vind het tot nu toe erg tof!
winterstorm666zaterdag 9 januari 2010 @ 23:32
ik kijk ook
wie is die australische meid?
winterstorm666zaterdag 9 januari 2010 @ 23:35
ow en die mustang en die challenger foei! nice!
Weaklingzaterdag 9 januari 2010 @ 23:35
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:32 schreef winterstorm666 het volgende:
ik kijk ook
wie is die australische meid?
Zoe Bell, stuntvrouw van orgine, maar Quentin was zo onder de indruk van haar in (ik meen) Kill Bill met haar stunts, dat ie haar in deze film een hoofdrol gaf.
Apostrofzaterdag 9 januari 2010 @ 23:36
Wie is de meid met het gele jurkje?
winterstorm666zaterdag 9 januari 2010 @ 23:38
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:35 schreef Weakling het volgende:

[..]

Zoe Bell, stuntvrouw van orgine, maar Quentin was zo onder de indruk van haar in (ik meen) Kill Bill met haar stunts, dat ie haar in deze film een hoofdrol gaf.

thankxs
-Willempie-zondag 10 januari 2010 @ 00:08
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:18 schreef -Willempie- het volgende:
Kijk hem nu voor het eerst, vind het tot nu toe erg tof!
2e deel vind ik persoonlijk beduidend minder, maar nog steeds wel vermakelijk.
Cheironzondag 10 januari 2010 @ 00:09
Zo veel slap geouwehoer.. niet normaal. En wat was die constant scheldende zwarte chick irritant zeg. Ik zou dr ook dood rijden..
crazy_ivanzondag 10 januari 2010 @ 00:12
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:36 schreef Apostrof het volgende:
Wie is de meid met het gele jurkje?
Mary Elizabeth Winstead.
Apostrofzondag 10 januari 2010 @ 00:22
quote:
Op zondag 10 januari 2010 00:12 schreef crazy_ivan het volgende:

[..]

Mary Elizabeth Winstead.
Dankje!
Tarantinohad er trouwens beter een korte film kunnen maken, tweede deel sloeg nergens op.
Arceezondag 10 januari 2010 @ 00:53
quote:
Op zaterdag 9 januari 2010 23:35 schreef Weakling het volgende:
Zoe Bell, stuntvrouw van orgine, maar Quentin was zo onder de indruk van haar in (ik meen) Kill Bill met haar stunts, dat ie haar in deze film een hoofdrol gaf.


Mèn, wat is die stoer.

Ik vond Death Proof echt retegaaf!

5 keer gezien, ofzo. Ubercoole film. Die meiden. Kurt Russell. Alles is cool aan die film.
FiendishNymphzondag 10 januari 2010 @ 00:55
quote:
Op zondag 10 januari 2010 00:53 schreef Arcee het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Mèn, wat is die stoer.

Ik vond Death Proof echt retegaaf!
Te triest voor woorden dat dat wijf een rol speelde in die film. Typisch iets voor die kneus tarantino.
Manonozondag 10 januari 2010 @ 02:26
leuke plaatjes goeie actie maar te weinig actie en te onsamehangend
Orbiszondag 10 januari 2010 @ 11:51
Ik heb genoten gisteren! Oeverloze dialogen, fout B-filmsausje, heerlijk. En de laatste car chase was waanzinnig spannend, vond ik dan.
Ringozondag 10 januari 2010 @ 23:03
Ik vind het een briljante film. Met een scheur erin. Het zijn eigenlijk twee films. Twee films met alleen maar de prachtigste prachtvrouwen, waar ik scènes lang naar mag kijken. Wat een heerlijke wezens...
En dan die gestoppelde dissonant.
Het einde van deel één is afgrijselijk maar deel twee maakt veel goed. Schop de mannen tot zij een geweten krijgen.

O, en: Zoë Bell
Arceezaterdag 12 november 2011 @ 19:18
tarantino460.jpg

Vanavond op RTL5 om 22:20 uur. ^O^

_O_
Karinazaterdag 12 november 2011 @ 19:21
Ik heb hem al gezien, maar als er verder niets is kijk ik nog een keer.
Karinazaterdag 12 november 2011 @ 22:18
Nu dus!
Cracka-asszaterdag 12 november 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 12 november 2011 19:18 schreef Arcee het volgende:
[ afbeelding ]

Vanavond op RTL5 om 22:20 uur. ^O^

_O_
Zo'n tof shot.

Blijft een prima film.
Karinazaterdag 12 november 2011 @ 22:30
Planet Terror was ook vet :7 Misschien komt die volgende week.
Cracka-asszaterdag 12 november 2011 @ 22:40
Volgens mij was die laatst al op TV.
Karinazaterdag 12 november 2011 @ 22:41
quote:
2s.gif Op zaterdag 12 november 2011 22:40 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij was die laatst al op TV.
Oh, gemist dan, maar die heb ik ook al gezien, maar als er toch niets anders is, leuk om nogmaals te kijken.
Arceezaterdag 12 november 2011 @ 22:43
Stuntman Mike _O_
penny-wisezaterdag 12 november 2011 @ 23:17
Die crash-scene is nog niet geëvenaard volgens mij..

Offtopic, maar valt mij op dat in veel films een Honda Civic gebruikt wordt.
Cynix ®zaterdag 12 november 2011 @ 23:50
quote:
14s.gif Op zaterdag 12 november 2011 23:17 schreef penny-wise het volgende:
Offtopic, maar valt mij op dat in veel films een Honda Civic gebruikt wordt.
Daar zijn er waarschijnlijk veel van. En er gaat niks aan verloren als er een paar sneuvelen. :')
Cynix ®zaterdag 12 november 2011 @ 23:51
quote:
2s.gif Op zaterdag 12 november 2011 22:40 schreef Cracka-ass het volgende:
Volgens mij was die laatst al op TV.
Yep, week of 2 terug. :Y
penny-wisezondag 13 november 2011 @ 00:00
quote:
3s.gif Op zaterdag 12 november 2011 23:50 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Daar zijn er waarschijnlijk veel van. En er gaat niks aan verloren als er een paar sneuvelen. :')
Echt wel, kwaliteit ^O^

Tarantino gebruikt de Civic ook in andere films.
Karinazondag 13 november 2011 @ 00:19
Best stuk nu >:)
Baszhzondag 13 november 2011 @ 00:20
Natuurlijk kappen ze het af :')
Karinazondag 13 november 2011 @ 00:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 00:20 schreef Baszh het volgende:
Natuurlijk kappen ze het af :')
Ja, ik dacht al, er klopt iets niet.
Cynix ®zondag 13 november 2011 @ 00:22
Blijft een vermakelijke film. :)
Baszhzondag 13 november 2011 @ 00:24
Zeker.
Liever dan wel nog met de credits erbij vanwege de muziek
NLGoonerzondag 13 november 2011 @ 00:35
Gave film, ietswat lange dialogen maar geweldige actie scenes :)
Vond de crash ook geniaal gemaakt, alleen jammer van die mooie dames :P
DrDentzzondag 13 november 2011 @ 19:14
Eigenlijk moest dit een reeks zijn.. Death Proof 2, Death Proof 3, Stuntman Mike gaat nooit dood.
Aukje83zondag 13 november 2011 @ 20:51
Het tweede gedeelte van de film is min of meer een (minder leuke) herhaling van het eerste deel van de film. Dat vond ik wel jammer.
Ook inderdaad die negerin die hele tijd roept van 'WOOP DAT ASS' 'TAP DAT ASS' vond ik erg vervelend.