Ik denk dat je gelijk hebt .......en ik weet wel wie hier de winnaar NA de gouden kooi is ....en dat is geen huub of brian maar dat zal lieke zijn. (als pleister op de wonde)quote:Op woensdag 5 september 2007 10:40 schreef riri het volgende:
Brian is weer helemaal hyper aan zijn toontje waarop hij spreekt en hoe hij lacht te horen....zijn lichaamstaal spreekt weer boekdelen
Het is zo'n gluipert.
Credits pakken die hij niet verdient en zijn mond niet open doet over zaken waar hij wel open over zou moeten zijn.....zoals niets zeggen over dat hij wel de mastermind was om Jaap eruit te krijgen en dat heel sneaky in Huubs zijn schoenen liet schuiven....ook dat hij Lieke heeft geslagen hoor je hem niet over.
Ik heb Lieke nog nooit horen liegen dus als die zegt dat Brian haar heeft geslagen geloof ik haar op haar woord....ze is niet zomaar zo van slag en woedend daarover.
Ja, was dat maar waar, nee ik denk dat de FEBO (onpartijdig als ze zijn) er alles aan doetquote:Op woensdag 5 september 2007 10:31 schreef Clank het volgende:
Ik kan maar één reden bedenken voor de actie van de Febo van gisteravond. Ze gaan mee in het 'gevoel' van Brian. Brian die zich zelf zo geweldig vindt, die Huub heeft vastgehouden en ervoor heeft gezorgd dat de ruzie niet verder uit de hand liep. Ze geven hem gelijk in alles en belonen hem zelfs met extra cp's. Brian die zichzelf al zó geweldig vindt gaat zich nóg meer gedragen als de grote winnaar.. en de Febo laat hem straks vallen als een baksteen zodat de klap nog harder aankomt!!
quote:Op woensdag 5 september 2007 10:53 schreef DGK_Tegengas het volgende:
[..]
Ja, was dat maar waar, nee ik denk dat de FEBO (onpartijdig als ze zijn) er alles aan doet
om die laffe klootzak te laten winnen. Brainless, die altijd iedereen heeft aangezet tot gebash
op Huub en Lieke en altijd heeft geprobeerd Huub tot fysiek geweld uit te lokken, is nu opeens
de grote pacifist![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wel lekker, geen streams meer en FOK weer op redelijk normale snelheid ......
Achter weet dus wel degelijk dat Brian te ver is gegaan naar Lieke en haar heeft geslagen....vandaar dat achter niet wil dat hij bij haar in de buurt komt...quote:Op woensdag 5 september 2007 10:12 schreef Meganog het volgende:
[..]
Mooie verdraaiing ook weer...
Brian zei dat het hem en Lieke verboden is om bij elkaar te komen.
Zeg dat nou niet...hij heeft er net 1,5 uur op zitten boenen.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:56 schreef wie.. het volgende:
Wat een verlopen kop heeft die Dennis .
Dan had de Febo veel eerder in moeten grijpen.De laatste regel was uitlokken tot fysiek geweld is verboden/exit.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:52 schreef akveor het volgende:
[..]
Huub moet niet vergeten dat ie daar ook zit om tv te maken. Waarschijnlijk wou Huub na z'n vermaning de kont tegen de krib gooien door naar bed te gan. De febo was hier niet blij mee. De denkfout is dat Huub drank handelen en hij meende dit te kunnen omzeilen. De febo had hem naar bed kunnen laten gaan. Maar de meute was toch al opgefokt dat ze Huub toch niet met rust hadden gelaten. De febo had dan de andere bewoners moeten sommeren om Huub met rust te laten. In mijn ogen heeft de febo Huub al meer dan genoeg gewaarschuwt betreffende zijn alcohol gebruik en dan nog stiekum ook. Huub heeft zelf toegegeven dat ie een fout heeft gemaakt. In mijn opinie maakt Huub elke keer dezelfde fout door weer te gaan drinken.
Alle ellende heeft ie over zichzelf uitgeroepen. Hij kan niet over drank. Huub is gewoon alcoholist. Schoppen, gooien en ander fysiek geweld. Mensen sluiten de ogen omdat de 5 grote losers zijn (inclusief mezelf) maar het is niet eerlijk. huub zou op dezelfde gore manier gebruik gemaakt hebben van de situatie.
De brian die een spreker tegen pesten wou uitnodigen.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:56 schreef ericahysterica het volgende:
[..]de betrouwbare brian die het adres van cora op de streams gooide de integere brian die tot haat opriep naar Marokkanen. de fatsoenlijke brian die de bond tegen het vloeken beterschap beloofde en lieke voor smerige kuthoer uitmaakte.
![]()
![]()
![]()
Maar ja , de febo kennende zal er hierover gezegd worden, erover praten is niet hetzelfde als het ook doenquote:Op woensdag 5 september 2007 10:57 schreef kybe het volgende:
[..]
Dan had de Febo veel eerder in moeten grijpen.De laatste regel was uitlokken tot fysiek geweld is verboden/exit.
De vijf heb ik regelmatig horen praten over dronken voeren en uitlokken van fysiek geweld bij Huub.Dus hebben die vijf de regels meerdere malen eerst overtreden.
Dus 2 uur bij de FEBO zitten is TV maken?quote:Op woensdag 5 september 2007 10:52 schreef akveor het volgende:
[..]
Huub moet niet vergeten dat ie daar ook zit om tv te maken.
Juist "achter gaat steeds in de fout met hun eigen regels.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:57 schreef kybe het volgende:
[..]
Dan had de Febo veel eerder in moeten grijpen.De laatste regel was uitlokken tot fysiek geweld is verboden/exit.
De vijf heb ik regelmatig horen praten over dronken voeren en uitlokken van fysiek geweld bij Huub.Dus hebben die vijf de regels meerdere malen eerst overtreden.
Hij wordt niet voor niks rat genoemd.......met zijn rattenstreken. Maar ja er staat voor die rat veel op het spel .......ma nettie met schulden en hijzelf met studieschulden en joost mag weten hoe hij er met dat zg bedrijf vanaf is gekomen. De eerste 50.000 euro heeft hij in ieder geval al in zijn zak........quote:Op woensdag 5 september 2007 10:56 schreef riri het volgende:
[..]
Achter weet dus wel degelijk dat Brian te ver is gegaan naar Lieke en haar heeft geslagen....vandaar dat achter niet wil dat hij bij haar in de buurt komt...
In de groep laat hij het overkomen alsof dat door Lieke komt omdat zij vals en agressief zou zijn naar anderen
Wij weten allemaal beter....
Brian is een hele valse speler....heb totaal geen respekt voor die jongen
quote:Op woensdag 5 september 2007 10:57 schreef blomst het volgende:
[..]
De brian die een spreker tegen pesten wou uitnodigen.
en als het dan bonje dreigt te worden ene amanda bellen en dan denken dat het nog goed komt hahahahahahaha te triest voor woorden ditquote:Op woensdag 5 september 2007 10:59 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dus 2 uur bij de FEBO zitten is TV maken?![]()
Om hem vervolgens stomdronken of knetterstoned "de set" op te sturen, dat is vragen om moeilijkheden imo.
Nadia gaat zich nu profileren als een politiek geëngageerd intellectueel?quote:Op woensdag 5 september 2007 11:00 schreef tuinfluiter het volgende:
(Boodschappenlijst)
Nadia: Ik bestel de biografie van Hilary CLinton.
Je hoeft alleen maar dit topic te lezen en iedereen weet genoeg.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:57 schreef blomst het volgende:
[..]
De brian die een spreker tegen pesten wou uitnodigen.
Het ''doen'' is precies waar Jaap en Dennis mee bezig waren bij de stallen.Als ik het me goed herinner hadden zij dat nog uitgeproken ook voordat Huub en Lieke naar de stallen volgden.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:58 schreef Verida het volgende:
[..]
Maar ja , de febo kennende zal er hierover gezegd worden, erover praten is niet hetzelfde als het ook doen![]()
ja ja nu komt ons einsteintje uit de kast. Ik zeg we hebben haar al weken onderschat want Nadia is zo niet hoor......quote:Op woensdag 5 september 2007 11:02 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nadia gaat zich nu profileren als een politiek geëngageerd intellectueel?
Ik denk dat we blij mogen zijn dat we nog steeds de streams kunnen volgen. Door het aanschrijven van sponsors hebben die streamers het programma in gevaar gebracht. Immers het ontrekt geld aan het programma. Geen geld geen programma. Vrij om te ageren prima.... maar ik denk dat 99% niet over de werkelijke gevolgen hebben nagedacht. Streamlocks op alles wat de al slechte naam van DGK nog slechter kan maken is het gevolg. Bedankt.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:50 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
Ze kunnen niet zomaar stoppen met die streams. Zij bieden een interactief produkt aan en de klant betaalt hiervoor.......
Verder is het hier in Nederland vrij te ageren tegen zaken waar je het niet mee eens bent en kan je bijvoorbeeld een sponsor benaderen.
Deze gang van zaken had gewoon ingecalculeerd moeten zijn door de programmamakers.
Het zijn gewoon een stelletje amateurs in mijn ogen.
Het kan nog erger. Brian wil het boek The Google Story, hij denkt dat dat hem verder helpt bij zijn carriere als ICT specialist.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:02 schreef Copycat het volgende:
[..]
Nadia gaat zich nu profileren als een politiek geëngageerd intellectueel?
Ze moet toch wat, want het zal haar best een beetje steken dat ze nu zelfs onder dellie Amanda terecht is gekomen in de popo.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:04 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
ja ja nu komt ons einsteintje uit de kast. Ik zeg we hebben haar al weken onderschat want Nadia is zo niet hoor......![]()
en dan weer kom je op de regels terug die ächter zelf heeft opgesteld.quote:Op woensdag 5 september 2007 11:05 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik denk dat we blij mogen zijn dat we nog steeds de streams kunnen volgen. Door het aanschrijven van sponsors hebben die streamers het programma in gevaar gebracht. Immers het ontrekt geld aan het programma. Geen geld geen programma. Vrij om te ageren prima.... maar ik denk dat 99% niet over de werkelijke gevolgen hebben nagedacht. Streamlocks op alles wat de al slechte naam van DGK nog slechter kan maken is het gevolg. Bedankt.
Ingecalculeerd zeg je..... Net als vele hier vinden dat het tegen domme mensen moeilijk te winnen is met argumenten. De febo zal die groep streamers ook zo zien. Kortzichtig en dom.
Ik vind de febo manipulatief maar tegen domme akties is het moeilijk strijden. Vliegtuigen, kaarten, taarten.... prima.... De sponsors laat je met rust.
En dan het aanschrijven van parlementariers? Hoe dom kun je zijn. Atsma wil het programma zo snel mogelijk van de buis. In mijn ogen kun je dan ook zelf beslissen om niet meer te kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |