er gaat echt niemand naar huis.quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:14 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Als Amanda gegooid heeft met een lade....en geraakt, dan kunnen ze er bijna niet omheen. Aan de andere kant, Huub gooide met een schoen, nog eentje en met een appel afgelopen weekend. Je weet bij DGK maar nooit hoe ze het fixen. Handige bliksems daar!
En daar is appeltje weer.Had je gemist vandaag.quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:14 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Als Amanda gegooid heeft met een lade....en geraakt, dan kunnen ze er bijna niet omheen. Aan de andere kant, Huub gooide met een schoen, nog eentje en met een appel afgelopen weekend. Je weet bij DGK maar nooit hoe ze het fixen. Handige bliksems daar!
Leuke fotoquote:Op dinsdag 4 september 2007 19:21 schreef Lady-night het volgende:
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=38982&sess=794
Het is nog maar een uur en vijf minuten hoor... berg je maar vast als het een 'grote' wordt zoals afgelopen zondagmiddagquote:Op dinsdag 4 september 2007 19:27 schreef wie.. het volgende:
Belachelijk zeg deze streamlock ik heb 1 weeks streams genomen 2 dagen alleen all locks gezien..
quote:
Waarom zou ze ze niet alletwee nemen. Ze heeft dan 50 procent kans dat ze óf het miljoen heeft óf er van kan profiteren.quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:23 schreef Copycat het volgende:
Als Amanda (laat mij nog even dromen) eruit gaat, op zeker (100%, dus) dat Nadia Dennis laat vallen als een baksteen en zich direct op Brian werpt. Dat mens kent geen scrupules. En Brian laat zich maar wat graag bewerkstelligen, vermoed ik.
Je ziet alleen wat licht in de huiskamer, in de rest van dat hok is het pitch-dark.quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:27 schreef blomst het volgende:
Of zijn ze allemaal naar huis? de villa lijkt zo domker.
Is dat de ex vriend van M.W.S.???????quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:29 schreef Nomrc2 het volgende:
na het verlaten van de villa heeft ook gouden amanda een miljonair aan de haak geslagen
veel kontakt tussen de twee geliefden is er niet omdat willem h. zich momenteel ,in afwachting van zijn proces, in de gevangenis bevind
gouden amanda is dolgelukkig en verwacht dat ze snel zullen trouwen
quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:31 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Waarom zou ze ze niet alletwee nemen. Ze heeft dan 50 procent kans dat ze óf het miljoen heeft óf er van kan profiteren.
Huub loopt naar Fries en er is weer niks aan de hand.quote:Op dinsdag 4 september 2007 19:35 schreef Leandra het volgende:
Loopt Huub naar achter??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |