Hoe goed de keeper ook is, slecht verdedigen leidt uiteindelijk tot een hoop tegendoelpunten. Vorig seizoen vlogen ze er ook nogal in in de 2e seizoenshelft, toen was Gomes plots niet meer zo onpasseerbaar.quote:Op donderdag 6 september 2007 14:05 schreef jpg97 het volgende:
Wie heeft een goede verdediging nodig met een keeper als Gomes?
Inderdaad. Ik heb er echter wel vertrouwen inquote:Op donderdag 6 september 2007 16:14 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hoe goed de keeper ook is, slecht verdedigen leidt uiteindelijk tot een hoop tegendoelpunten. Vorig seizoen vlogen ze er ook nogal in in de 2e seizoenshelft, toen was Gomes plots niet meer zo onpasseerbaar.
Wat je noemt een jodenfooi.quote:Op woensdag 5 september 2007 10:29 schreef ruud.nl het volgende:
Volgens Tom Knipping van VI heeft Ajax twee weken geleden een bod van maar liefst ¤ 3,5 miljoen op Aissati uitgebracht.![]()
Waarschijnlijk hadden ze er uiteindelijk 8 á 9 miljoen euro voor willen betalen. Helaas heeft hij nog maar een 2-jarig contract en lijkt hij niet te willen verlengenquote:
Dat zou jammer zijn. Maar hij gaat echt niet naar Ajax na PSV.quote:Op donderdag 6 september 2007 17:30 schreef cultheld het volgende:
[..]
Waarschijnlijk hadden ze er uiteindelijk 8 á 9 miljoen euro voor willen betalen. Helaas heeft hij nog maar een 2-jarig contract en lijkt hij niet te willen verlengen.
Denk je dat hij niet wil verlengen ja? Hoe komt je daarbij?quote:Op donderdag 6 september 2007 17:30 schreef cultheld het volgende:
[..]
Waarschijnlijk hadden ze er uiteindelijk 8 á 9 miljoen euro voor willen betalen. Helaas heeft hij nog maar een 2-jarig contract en lijkt hij niet te willen verlengen.
Dat niet nee.quote:Op donderdag 6 september 2007 17:59 schreef Suijk het volgende:
[..]
Dat zou jammer zijn. Maar hij gaat echt niet naar Ajax na PSV.
PSV wilde al eerder verlengen, maar toen schoof hij de besprekingen zogenaamd vooruit. Ik denk dat ie zich in de kijker van de absolute top wil spelen en na dit seizoen lekker goedkoop naar z'n droomclub wil verkassen om situaties á la Sneijder te voorkomen.quote:Op donderdag 6 september 2007 18:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Denk je dat hij niet wil verlengen ja? Hoe komt je daarbij?
oftewel precies de prijs die AZ wilde, goed onderhandeld weerquote:Op donderdag 6 september 2007 10:44 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ah ok, ik dacht tot 21. Dan zou er dus 6.875.000 euro betaald zijn voor Koevermans.
hij heeft het toch uitgesteld om te kijken of hij wel aan spelen komt? En een eventuele verlenging zal wel gebeuren met een gelimiteerde transfersom in zn contract.... kan hij altijd nog vrij makkelijk wegquote:Op donderdag 6 september 2007 18:46 schreef cultheld het volgende:
[..]
PSV wilde al eerder verlengen, maar toen schoof hij de besprekingen zogenaamd vooruit. Ik denk dat ie zich in de kijker van de absolute top wil spelen en na dit seizoen lekker goedkoop naar z'n droomclub wil verkassen om situaties á la Sneijder te voorkomen.
Ach Guldens naar Euro's en Euro's naar Guldens zal niet meer gebeuren.De Gulden is verleden tijd en dat moet men maar accepteren hoe rot het ook is dat de Gulden weg is.De Gulden is en blijft een Gulden verleden. Euro's hebben (helaas) de toekomst. En als Aissati 3 Miljoen Gulden moet kosten is dat niet iets minder dan de opvolger van de Gulden.quote:Op donderdag 6 september 2007 10:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Hou op over guldens, ik heb een collega die steevast bij elke prijs roept:"Dat is godverdomme meer dan xxx gulden voor xxxxx!". Ik kan het woord gulden niet meer horen...
Maar wel snel actie ondernomen, snel gehandeld en feyenoord afgetroefd!quote:Op donderdag 6 september 2007 18:54 schreef rubbereend het volgende:
[..]
oftewel precies de prijs die AZ wilde, goed onderhandeld weer
quote:Op vrijdag 7 september 2007 06:56 schreef HL_Dog43 het volgende:
[..]
Ach Guldens naar Euro's en Euro's naar Guldens zal niet meer gebeuren.De Gulden is verleden tijd en dat moet men maar accepteren hoe rot het ook is dat de Gulden weg is.De Gulden is en blijft een Gulden verleden. Euro's hebben (helaas) de toekomst. En als Aissati 3 Miljoen Gulden moet kosten is dat niet iets minder dan de opvolger van de Gulden.
V is onder.VV is boven.quote:Op vrijdag 7 september 2007 13:41 schreef appelsientje het volgende:Yeah!! de kaartjes voor de CL zijn binnen
Ik zit op VV rij 24 (is dat trouwens onder aan of boven aan? rij 1 is toch helemaal boven aan?)
Ja dat weet ikquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |