Laten vallen en kijken of de sudden motion snesor op tijd ingrijpt!quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:44 schreef broer het volgende:
Ik verveel me. Wat voor spelletjes kun je allemaal spelen op de Mac?
quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Laten vallen en kijken of de sudden motion snesor op tijd ingrijpt!
quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:44 schreef broer het volgende:
Ik verveel me. Wat voor spelletjes kun je allemaal spelen op de Mac?
MacSaber natuurlijk!!!quote:
Ik heb in het vorige topic verdorie een heel lijstje gemaaktquote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:44 schreef broer het volgende:
Ik verveel me. Wat voor spelletjes kun je allemaal spelen op de Mac?
quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 10:36 schreef DutchErrorist het volgende:
Hier ga ik maar weer verder met mijn lijstje
Return to Castle Wolfenstein
Duke Nukem 3D
Quake 3 Arena (inc. Multiplayer)
Ghost Recon (inc. Multiplayer)
GTA Vice City
Age of Empires 3 + Expansion (inc. Multiplayer)
Age of Mythology (inc. Multiplayer)
Unreal Tournament (inc. Multiplayer)
Warcraft 3
Day of Defeat (dmv Crossover)
Starcraft
Fallout 1 & 2
American McGee's Alice
Star Wars Jedi Knight II
Pocket Tanks Deluxe
Heroes of Might and Magic V
OpenTTD
Dosbox
Defcon
Command & Conquer Generals + Zero Hour
(Dit zijn speelbare spellen op de oudste en goedkoopste macbook...)
O, ja.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:23 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik heb in het vorige topic verdorie een heel lijstje gemaakt
Zit deze ook in het gewone MacBook?quote:Op donderdag 30 augustus 2007 21:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Laten vallen en kijken of de sudden motion snesor op tijd ingrijpt!
En dan werkt die auto zeker alleen op shell vpower en kun je er niks extra's mee zonder ipod, ibook of wat dan ook.quote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:38 schreef DutchErrorist het volgende:
Volkswagen in gesprek met Apple over iCar
enzo...
Volgens mij niet, of je moet heeeeeel dicht bij de release bestellen, zodat je *misschien* Leopard mee krijgt als je bestelling uiteindelijk de deur uit gaat. Zoals nu ook gebeurd is bij iMaccerts en iLife '08. Dus dan is het de vraag of het je 129 euro (de prijs van Leopard) waard is om 'm wat eerder te hebben.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 10:01 schreef TsiisSkaaf het volgende:
Ik overweeg al een tijdje om een MacBook aan te schaffen ter vervanging van mijn Windows laptop. Nu las ik op de Apple website dat er een nieuwe versie van het OS uit komt. Is het daarom ook verstandig om te wachten met overstappen totdat de nieuwe versie standaard wordt mee geleverd op de MacBooks? Of komt er, net zo bij xp -> vista, een periode dat je gratis een upgrade krijgt naar de nieuwe versie van het OS zodra deze uit is?
Ja.. Het is de vraag of ik er dan (of later) ¤ 129,- voor over heb en dat ik dan nu alvast een MacBook heb.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 10:06 schreef Jarno het volgende:
[..]
Volgens mij niet, of je moet heeeeeel dicht bij de release bestellen, zodat je *misschien* Leopard mee krijgt als je bestelling uiteindelijk de deur uit gaat. Zoals nu ook gebeurd is bij iMaccerts en iLife '08. Dus dan is het de vraag of het je 129 euro (de prijs van Leopard) waard is om 'm wat eerder te hebben.
(Oh, en Tiger stopt niet opeens met werken als Leopard uitkomt hoor, dus desnoods schuif je die aanschaf nog wat verder door)
De wijizigingen zijn zeker de moeite waard, maar of het waard is om op te wachten kan ik echt niet voor je bepalen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 10:15 schreef TsiisSkaaf het volgende:
Zijn de wijzigingen in Leopard tov Tiger de moeite en tijd waard om te wachten?
Dan moet je geen computer kopen.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 10:15 schreef TsiisSkaaf het volgende:
[..]
Want eigenlijk, als ik iets nieuws koop voor veel geld, wil ik natuurlijk wel het nieuwste en niet dat ik over anderhalve maand al met iets 'ouds' zit.
quote:MiniBatteryLogger monitors your laptop’s battery, traces the graph of charge and amperage over time, compares your battery with other users, logs relevant power events and alerts you with Growl notifications.
MacWorld Universal Binary Gamesquote:Op donderdag 30 augustus 2007 23:23 schreef DutchErrorist het volgende:
Ik heb in het vorige topic verdorie een heel lijstje gemaakt
Wat een gepruts. Ik denk dat ik de boel maar gewoon IMAP maak.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 11:10 schreef Lunar het volgende:
Eerste hit op Google, best ingewikkeld.
Netjes. Een 24" 2.8 Extreme is helaas nergens zo direct te halen. Ik wacht netjes af.quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 10:01 schreef Jarno het volgende:
Bestelling bij Apple geannuleerd, en gereserveerd bij Correct.. Vanavond of morgenochtend de iMac halen dus!
Yeah!
Correct al geprobeerd?quote:Op vrijdag 31 augustus 2007 19:44 schreef Walter_Sobchak het volgende:
[..]
Netjes. Een 24" 2.8 Extreme is helaas nergens zo direct te halen. Ik wacht netjes af.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |