Effe reserveringsnummers controleren. Als die hetzelfde zijn heb je maar één keer besteld. Bij verschillende nummers krijg je misschien wel 2 keer kaarten. Maar dan heb je waarschijnlijk ook 2 keer betaaldquote:Op zaterdag 8 september 2007 10:26 schreef Professional het volgende:
Ik heb 2 bevestigingsmails? Waarom is dat dan, niet dat ik dalijk 6 kaarten krijg.
quote:Op zaterdag 8 september 2007 10:58 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Jammer genoeg zitplaatsen, maar who cares![]()
hoe laat was je nou gaan liggen?quote:Op zaterdag 8 september 2007 10:51 schreef rockin_the_lowland het volgende:
4 staanplaatsen. er hadden maar 4 mensen staanplaatsen hier bij het postkantoor. leek erop dat de medewerkers van het postkantoor kaarten voor zichzelf hadden achtergehouden (ongeveer 20)
1 uur vrijdagmiddagquote:Op zaterdag 8 september 2007 11:08 schreef Norrage het volgende:
[..]
hoe laat was je nou gaan liggen?
quote:Op zaterdag 8 september 2007 11:09 schreef rockin_the_lowland het volgende:
[..]
1 uur vrijdagmiddag![]()
Ben ook wel meer dood dan levend op dit moment moet ik eerlijk zeggen
Dan hebben ze zich daar niet echt aan de verkoopvoorwaarden gehouden volgens mijquote:Op zaterdag 8 september 2007 12:20 schreef tongytongylickylicky het volgende:
Ik heb 8 staanplaatsen...yessssss...kwam om 08:45 vanochtend aan bij free record shop en was de 1e.
Terry's Song is een tribute aan Frank 'Terry' Magovern:quote:Op zaterdag 8 september 2007 12:10 schreef GoldenHeritage het volgende:
Hebben mensen de nieuwe plaat al gehoord? De single 'Radio Nowhere' springt er wat mij betreft voorlopig nog uit. Nog een paar luistersessies nodig, maar één ding is zeker. Deze plaat rockt de pan uit!
Een ouderwets knallende studioplaat met een fantastische samenwerking met de E-Street Band. Op 'Livin In The Future' blaast Clarence Clemons weer al vanouds en is Danny Fedderici weer in z'n element op 't orgel. Naast dit fantastische nummer zijn 'Last To Die', 'Long Walk Home' met z'n heerlijk opbouw en het bijna slepende begin 'Devil's Arcade' mijn voorlopige favoriet. De aflsuiter van de plaat; 'Terry's Song' had niet misstaan op het Seeger Sessions album en het zou me dan ook niet verbazen als dit nummer niet lang na de Seeger Sessions Live tour is opgenomen.
Verder kan ik niets anders zeggen dan dat de plaat de stereo uit schalt .. hier ga ik nog veel plezierige uurtjes aan beleven. Eerst m'n iPOD eens updaten met een goede dosis Bruce.
Oh god, ik heb er zo'n zin in om heel vroeg te gaan en dan zodra te deuren open gaan het veld over te rennen. Ik heb zelfs al bedacht dat ik maar moet gaan beginnen met hardlopen zodat ik dan harder kan.quote:Op zaterdag 8 september 2007 20:45 schreef Norrage het volgende:
Nee, ik ga niet met jullie asociale staanplaatsbezitters meeten
Maar lijkt me leuk. Weet niet in hoeverre dat realiseerbaar is op die dag, maar misschien een keertje van tevoren met al de fok Brucefans?
En eigenlijk vind ik zitplaatsen stiekem wel relaxed...geen gezeik met je plaats vergaren op het grote veld
Ah, daar komt de aap uit de mouw.quote:Op zaterdag 8 september 2007 20:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb zelfs al bedacht dat ik maar moet gaan beginnen met hardlopen zodat ik dan harder kan..
Je vroeg je al af waar mijn moment van waanzin vandaan kwam hè?quote:Op zaterdag 8 september 2007 20:51 schreef De-oneven-2 het volgende:
[..]
Ah, daar komt de aap uit de mouw.
Ja. (quote:Op zaterdag 8 september 2007 20:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Je vroeg je al af waar mijn moment van waanzin vandaan kwam hè?.
waarschijnlijk de Kuip denk ik.quote:Op zondag 9 september 2007 16:18 schreef SevenWonders het volgende:
Gisteren geen poging gedaan. Ben geen echte fan, maar heb me de vorige keer in De Kuip extreem goed vermaakt. Zou hij van de zomer terugkomen voor grote stadionshows? Ik hoop het wel....maar als dat zo is, dan zal het wel die vervelende ArenA worden...
Die zin staat groot in m'n agenda bij 2 oktober.quote:Op maandag 10 september 2007 15:37 schreef Fargo het volgende:
Heb je de nieuwe OP alvast klaar?
Mooie titel: Show a little faith, there's 'MAGIC' in the night!
Je kunt een topic maken of je kunt het niet he!quote:Op maandag 10 september 2007 15:19 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dit is met afstand het snelstlopende Springsteentopic van allemaal.
dunno, maar ik ben normaal gesproken niet iemand die echt de teksten uitpluist en de betekenis van iedere zin wil weten.quote:Op dinsdag 11 september 2007 12:59 schreef Fargo het volgende:
Ik vind GITSC geweldig. De nostalgie spat er vanaf! Maar ja, dat is uiteraard voor iedereen anders. Ik heb dus bijvoorbeeld helemaal niks met Magic. Past qua stijl totaal niet op dit album en wat hij ons met deze songtekst wil wijsmaken...weet jij het?
koop nou maar gewoonquote:Op dinsdag 11 september 2007 22:47 schreef Norrage het volgende:
Muziek dempen met andere muziek
Is "Tracks" nou aan te raden trouwens? Zit nog veel materiaal bij wat ik niet ken, maar het lijkt me niet voor niets niet op een officieel album staan....dus leuk?
Dit zou trouwens wel op kunnen gaan als de rehearsals tenenkrommend slecht zijn.quote:Op woensdag 12 september 2007 09:21 schreef Norrage het volgende:
Nouja, die concerten zijn natuurlijk zijn bron van inkomst, en als men hem al een heleboel live (wel rehearsals maar dan nog) ziet spelen is er misschien we minder interesse
Het is een beetje stilte na én voor de storm. Iedereen is op van de kaartjesjacht. Straks begin november gaat dit topic weer lopen als een speerquote:Op maandag 17 september 2007 17:28 schreef Norrage het volgende:
Nog maar 2 maanden tot aan het concert en niemand post hier? Wat slecht!
Ik heb er zin in!Vind een paar dagen later het nieuwe album toch gewoon erg lekker
Wat vinden jullie eigenlijk van de "acoustische" verhaalvertellende albums, Ghost of Tom Joad, Devils & Dust, Nebraska en zo? Ik vind vooral TJ erg goed, Nebraska lukt me moeilijker en D&D is vooral de titelsong van geweldig en de rest vind ik maar matig....
Ik vind het zo geweldig dat Bruce zo verschillende muziek kan uitbrengen, en dat hij in elk liveconcert de liedjes weer anders presenteert. Geweldig!
Nebraska steekt wat mij betreft toch wel boven de rest van zijn albums uit. Is in het begin misschien een beetje moeilijk te doorgronden, maar wat een prachtige verhalende teksten. En vooral de sfeer die dit album uitstraalt houd ik toch wel van. Was ook superblij toen hij in 2005 in Ahoy My Father's House speeldequote:Op maandag 17 september 2007 17:28 schreef Norrage het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van de "acoustische" verhaalvertellende albums, Ghost of Tom Joad, Devils & Dust, Nebraska en zo? Ik vind vooral TJ erg goed, Nebraska lukt me moeilijker en D&D is vooral de titelsong van geweldig en de rest vind ik maar matig....
Ik ben TJ ook pas gaan waarderen nadat ik de LINYC versie van Youngstown hoordequote:Op maandag 17 september 2007 18:22 schreef rockin_the_lowland het volgende:
[..]
Nebraska steekt wat mij betreft toch wel boven de rest van zijn albums uit. Is in het begin misschien een beetje moeilijk te doorgronden, maar wat een prachtige verhalende teksten. En vooral de sfeer die dit album uitstraalt houd ik toch wel van. Was ook superblij toen hij in 2005 in Ahoy My Father's House speelde![]()
Tom Joad is me toch iets te saai met veel te weinig melodie en instrumentatie. Heb dan ook totaal geen spijt dat ik die tour heb moeten missen (was ook nog te jong toen trouwens)
Van mij ook! Echt supermuziek!quote:Op maandag 17 september 2007 18:31 schreef GooseFM het volgende:
En van het nieuwe album vind ik tot nog toe Magic en Last to Die de beste nummers.
Welcome to fabulous Tramps Like Usquote:Op dinsdag 18 september 2007 13:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
Omg, wat is er met TLU gebeurd?.
Samen in een diner is toch best gezellig?quote:Op dinsdag 18 september 2007 16:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
't Ziet er niet uit, als ik zo eerlijk mag zijn.. Alsof we in een Amerikaanse diner zitten, wat ik nu niet direct met Bruce associeer, eigenlijk... Maar mss moet ik gewoon even wennen.
Een schande!quote:Op dinsdag 18 september 2007 16:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
En oh, het is al meer dan een maand zo. Kun je nagaan hoe vaak ik er kom nu de poll is afgelopen..
Eén?quote:Op woensdag 19 september 2007 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Als ik het goed begrijp is er dus iemand die élke dag daar voor die studio staat en dan opschrijft welke nummers er gerepeteerd zijn?
Haha dat vraag ik me dus ook wel eens af, hoe ze dat allemaal doenquote:Op donderdag 20 september 2007 12:41 schreef DevilsAndDust het volgende:
Maar mensen hebben toch ook banen om naar toe te gaan en zo?.
is gewoon een gebouw aan de boulevard van Asbury Park, geen studioquote:Op woensdag 19 september 2007 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Als ik het goed begrijp is er dus iemand die élke dag daar voor die studio staat en dan opschrijft welke nummers er gerepeteerd zijn?
Excuses.quote:Op donderdag 20 september 2007 16:40 schreef rockin_the_lowland het volgende:
[..]
is gewoon een gebouw aan de boulevard van Asbury Park, geen studio
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |