dunno, maar ik ben normaal gesproken niet iemand die echt de teksten uitpluist en de betekenis van iedere zin wil weten.quote:Op dinsdag 11 september 2007 12:59 schreef Fargo het volgende:
Ik vind GITSC geweldig. De nostalgie spat er vanaf! Maar ja, dat is uiteraard voor iedereen anders. Ik heb dus bijvoorbeeld helemaal niks met Magic. Past qua stijl totaal niet op dit album en wat hij ons met deze songtekst wil wijsmaken...weet jij het?
koop nou maar gewoonquote:Op dinsdag 11 september 2007 22:47 schreef Norrage het volgende:
Muziek dempen met andere muziek
Is "Tracks" nou aan te raden trouwens? Zit nog veel materiaal bij wat ik niet ken, maar het lijkt me niet voor niets niet op een officieel album staan....dus leuk?
Dit zou trouwens wel op kunnen gaan als de rehearsals tenenkrommend slecht zijn.quote:Op woensdag 12 september 2007 09:21 schreef Norrage het volgende:
Nouja, die concerten zijn natuurlijk zijn bron van inkomst, en als men hem al een heleboel live (wel rehearsals maar dan nog) ziet spelen is er misschien we minder interesse
Het is een beetje stilte na én voor de storm. Iedereen is op van de kaartjesjacht. Straks begin november gaat dit topic weer lopen als een speerquote:Op maandag 17 september 2007 17:28 schreef Norrage het volgende:
Nog maar 2 maanden tot aan het concert en niemand post hier? Wat slecht!
Ik heb er zin in!Vind een paar dagen later het nieuwe album toch gewoon erg lekker
Wat vinden jullie eigenlijk van de "acoustische" verhaalvertellende albums, Ghost of Tom Joad, Devils & Dust, Nebraska en zo? Ik vind vooral TJ erg goed, Nebraska lukt me moeilijker en D&D is vooral de titelsong van geweldig en de rest vind ik maar matig....
Ik vind het zo geweldig dat Bruce zo verschillende muziek kan uitbrengen, en dat hij in elk liveconcert de liedjes weer anders presenteert. Geweldig!
Nebraska steekt wat mij betreft toch wel boven de rest van zijn albums uit. Is in het begin misschien een beetje moeilijk te doorgronden, maar wat een prachtige verhalende teksten. En vooral de sfeer die dit album uitstraalt houd ik toch wel van. Was ook superblij toen hij in 2005 in Ahoy My Father's House speeldequote:Op maandag 17 september 2007 17:28 schreef Norrage het volgende:
Wat vinden jullie eigenlijk van de "acoustische" verhaalvertellende albums, Ghost of Tom Joad, Devils & Dust, Nebraska en zo? Ik vind vooral TJ erg goed, Nebraska lukt me moeilijker en D&D is vooral de titelsong van geweldig en de rest vind ik maar matig....
Ik ben TJ ook pas gaan waarderen nadat ik de LINYC versie van Youngstown hoordequote:Op maandag 17 september 2007 18:22 schreef rockin_the_lowland het volgende:
[..]
Nebraska steekt wat mij betreft toch wel boven de rest van zijn albums uit. Is in het begin misschien een beetje moeilijk te doorgronden, maar wat een prachtige verhalende teksten. En vooral de sfeer die dit album uitstraalt houd ik toch wel van. Was ook superblij toen hij in 2005 in Ahoy My Father's House speelde![]()
Tom Joad is me toch iets te saai met veel te weinig melodie en instrumentatie. Heb dan ook totaal geen spijt dat ik die tour heb moeten missen (was ook nog te jong toen trouwens)
Van mij ook! Echt supermuziek!quote:Op maandag 17 september 2007 18:31 schreef GooseFM het volgende:
En van het nieuwe album vind ik tot nog toe Magic en Last to Die de beste nummers.
Welcome to fabulous Tramps Like Usquote:Op dinsdag 18 september 2007 13:57 schreef DevilsAndDust het volgende:
Omg, wat is er met TLU gebeurd?.
Samen in een diner is toch best gezellig?quote:Op dinsdag 18 september 2007 16:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
't Ziet er niet uit, als ik zo eerlijk mag zijn.. Alsof we in een Amerikaanse diner zitten, wat ik nu niet direct met Bruce associeer, eigenlijk... Maar mss moet ik gewoon even wennen.
Een schande!quote:Op dinsdag 18 september 2007 16:09 schreef DevilsAndDust het volgende:
En oh, het is al meer dan een maand zo. Kun je nagaan hoe vaak ik er kom nu de poll is afgelopen..
Eén?quote:Op woensdag 19 september 2007 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Als ik het goed begrijp is er dus iemand die élke dag daar voor die studio staat en dan opschrijft welke nummers er gerepeteerd zijn?
Haha dat vraag ik me dus ook wel eens af, hoe ze dat allemaal doenquote:Op donderdag 20 september 2007 12:41 schreef DevilsAndDust het volgende:
Maar mensen hebben toch ook banen om naar toe te gaan en zo?.
is gewoon een gebouw aan de boulevard van Asbury Park, geen studioquote:Op woensdag 19 september 2007 17:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Als ik het goed begrijp is er dus iemand die élke dag daar voor die studio staat en dan opschrijft welke nummers er gerepeteerd zijn?
Excuses.quote:Op donderdag 20 september 2007 16:40 schreef rockin_the_lowland het volgende:
[..]
is gewoon een gebouw aan de boulevard van Asbury Park, geen studio
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |