Ik denk dat de NOS rekening hield met een ambitieuze Co die graag een Europese subtopper als Manchester City ofzo zou willen coachen. Niet dat hij in zou gaan op een of ander kneuterig rijkeluisclubje in een zandbak. Denk niet dat de NOS z'n reiskosten gaat vergoeden, dus dat zal van de baan zijn.quote:Op maandag 27 augustus 2007 23:32 schreef Houniet het volgende:
idd, maar als Ajax aanklopt bij Co is hij zo in Amsterdam. ik las trouwens vanmiddag dat Co bij de NOS gaat analyseren. gaat hij dit erbij doen? of was het maar een roddel
Famous for not travelling...quote:Op maandag 27 augustus 2007 22:01 schreef De_Brandweer het volgende:
Er gaan ook echt maar 53 supporters naar de wedstrijd in Praag
Hij had een clausule dat hij nog een club mocht trainen, gaat dus niet meer door nee.quote:Op maandag 27 augustus 2007 23:35 schreef Chivu het volgende:
[..]
Ik denk dat de NOS rekening hield met een ambitieuze Co die graag een Europese subtopper als Manchester City ofzo zou willen coachen. Niet dat hij in zou gaan op een of ander kneuterig rijkeluisclubje in een zandbak. Denk niet dat de NOS z'n reiskosten gaat vergoeden, dus dat zal van de baan zijn.
Ja klopt, erg jammer ik vond zijn analyses toen bij het ek in portugal erg goed en leuk.quote:Op maandag 27 augustus 2007 23:39 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Hij had een clausule dat hij nog een club mocht trainen, gaat dus niet meer door nee.
ik ook niet, kan het ook nergens terug vindenquote:Op maandag 27 augustus 2007 23:39 schreef M0NTANA het volgende:
Geloof echt niks van die 53 verkochte kaarten, wat is daar de bron van?
Je gelooft niet dat hij komt?quote:Op maandag 27 augustus 2007 23:46 schreef sjimz het volgende:
Wanneer wordt Luque eigenlijk officieel gepresenteerd met shirt en al?
Op de website van NUFC staat nog steeds geen officieel bericht over de transfer.
Ik weet wel zeker dat hij komt, want het stond al op ajax.nlquote:Op maandag 27 augustus 2007 23:51 schreef BB-boy het volgende:
[..]
Je gelooft niet dat hij komt?
Morgen mag hij mee trainen met het tweede. Ik denk niet dat er nog een presentatie komt.
Herstel: hij krijgt een speciale training van Koster.
Ligt eraan, als normaal wel elke transfer erop staat wel, anders niet.quote:Op maandag 27 augustus 2007 23:56 schreef sjimz het volgende:
[..]
En het is toch ook vreemd dat er op de site van NUFC niets staat
Normaal staan de transfers er wel opquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:00 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ligt eraan, als normaal wel elke transfer erop staat wel, anders niet.
idd erg leukquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:20 schreef Cyberia18 het volgende:
Bedankt voor de filmpjes Tony. Klasse![]()
Wowquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:26 schreef OssieMan het volgende:
Er zijn 352 kaarten verkocht tot dusver volgens supporterszaken van ajax
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |