Ja, maar dan kan hij toch bedingen dat die reclames grappig zijn. Die clou van die reclame van Nespresso. "You're talking about...Nespresso, right?"quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:20 schreef Karina het volgende:
Wat denk je zelf? Hij zal wel geld nodig hebben.
Is dat geld van jou?quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:20 schreef tonks het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
etc.
Wat kan hem dat nou schelen, makkelijk verdiend toch? En die reclames zijn inderdaad totaal ongrappig.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:22 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, maar dan kan hij toch bedingen dat die reclames grappig zijn. Die clou van die reclame van Nespresso. "You're talking about...Nespresso, right?"![]()
![]()
Die mag hier ten alle tijde een humorloos Nespressootje komen drinkenquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:27 schreef Karina het volgende:
[..]
Wat kan hem dat nou schelen, makkelijk verdiend toch? En die reclames zijn inderdaad totaal ongrappig.
Maar Clooney is natuurlijk wel errug![]()
Echt wel, neem ik wel een wijntje.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:29 schreef Seventees het volgende:
[..]
Die mag hier ten alle tijde een humorloos Nespressootje komen drinken
Niet eens Martiniquote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:38 schreef Karina het volgende:
[..]
Echt wel, neem ik wel een wijntje.
Met die enge Martini-snor zeker..quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 21:22 schreef Seventees het volgende:
Zolang het George Clooney is, is het per definitie goed. Humor of niet
Da's helemaal niet waar.quote:
Niet als tennisser neem ik aan.quote:Op vrijdag 24 augustus 2007 23:09 schreef Yankee_One het volgende:
[..]
Clooney is beter dan Federer anders
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |