abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52887574
quote:
Op zaterdag 1 september 2007 15:57 schreef Frezer het volgende:

[..]

Aan theorie vorming, gedaan op basis van die feiten heb je wel degelijk wat. Jouw huis is gebouwd mbv de theorie van zo'n bejaarde wetenschapper, Newton. Er zullen weinig bouwkundigen zijn die zomaar wat proberen en kijken of het toevallig blijft staan.

Het zelfde geldt uiteraard voor elk random ander product dat jouw leven veraangenaamt. En zo heeft ook de evolutietheorie ongetwijfeld zijn nut, ik kan me bijvoorbeeld voorstellen op het gebied van kanker of virus bestreiding. Al zal een bioloog je daar meer over kunnen vertellen dan ik, als techneut zijnde.
Een paper over het nut van de evolutieleer en de relevantie ervan in de samenleving:
http://www.rci.rutgers.edu/~ecolevol/fulldoc.html

(nee, ik heb het niet gelezen )
  zondag 2 september 2007 @ 13:00:51 #127
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_52888068
quote:
Op zondag 2 september 2007 10:05 schreef Iblis het volgende:

[..]

Ik weet niet of je dat zo kunt stellen. Deels wel natuurlijk, maar het traditionele verhaal is dat van Jenner die een vaccin tegen de pokken vond doordat hij zag dat als iemand besmet was geweest met koeienpokken, deze persoon de gewone pokken overleefde.

Daarmee maakte hij een vaccin tegen pokken. (Vaccin komt van vacca, het Latijnse woord voor koe).

Het verklarende principe was daarmee nog niet gevonden, maar men had al wel gezien dat besmettingen overgedragen kunnen worden als mensen ziek zijn, men wist dat als je een bepaalde ziekte had overleefd dat je er niet meer mee besmet kon worden.

Later heeft Leeuwenhoek bacteriën ontdekt, ontwikkelde Pasteur vaccins tegen rabiës, en is er meer onderzoek gedaan naar bacteriën en virussen, en hoe groot ze waren. De theorievorming over virussen en bacteriën kwam, volgens mij, pas later, gestuurd door de verschijnselen van immuniteit en vaccins, die waargenomen waren, maar nog niet verklaard. Met dit ontdekte mechanisme werd vervolgens de vaccinontwikkeling waarschijnlijk beter.

En zo is het vaker, dat een waarneming theorievorming in stand zet, theorieën die op hun beurt weer zaken voorspellen die niet waargenomen zijn, of in ieder geval meer inzicht bieden, et cetera.

De theorie moet zich echter altijd naar de feiten schikken. Maar soms is de theorie er al voordat de feiten zijn waargenomen, soms worden er feiten waargenomen waar nog geen verklarende theorie is. Maar altijd zullen het de feiten zijn die het laatste woord hebben.
Dit doet mij erg denken aan erfelijkheid. Door goed te kijken naar hoe bepaalde eigenschappen door de generaties door werden gegeven (Mendel en zijn erwten bijv) was al behoorlijk wat af te leiden over de mechanismen van erfelijkheid. Lang voor DNA ontdekt werd.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_52905337
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 22:14 schreef Waris7 het volgende:

[..]

Het wordt door sommige mensen wel degelijk serieus genomen, maar dat terzijde, ze moeten leren dat 't bestaat en wat 't inhoudt, en of ze het dan zo goed vinden mogen ze zelf bedenken.
[..]
Ten eerste mag er best geleerd worden over ID, maar dan in een levensbeschouwelijke context en niet in het wetenschappelijk onderwijs. Daarnaast hebben we het bovendien nog over publieke scholen. Op private scholen in de VS mag je de kinderen leren wat je wil, maar publieke scholen zijn onderdeel van de overheid en dienen daarom religieus neutraal te zijn.
Verder lijkt 'mensen geloven iets, dus moet het serieus genomen worden' mij niet echt wenselijk. Laatst was er in de Spits nog een discussie in de lezersrubriek over zogenaamde chemtrails. De condensstrepen die je bij vliegtuigen ziet zouden eigenlijk chemicalien zijn die b.v. door de overheid werden gebruikt om de bevolking te hersenspoelen. Ongeveer 50% van de lezers 'geloofde' hierin. Dit hele verschijnsel is wetenschappelijk gezien natuurlijk volstrekte kolder, maar volgens jou moeten scholieren hierover leren? Lijkt me wenselijker om dat soort dingen gewoon mensen die wel kennis van zaken hebben laten bepalen wat er wel en niet geleerd moet worden?
quote:
Ik snap je niet helemaal hoor, het ís toch ook maar een theorie?
"Maar een theorie" is een uitspraak die vaak gedaan wordt door mensen die niet weten wat het begrip theorie in een wetenschappelijke context inhoudt. Hier wordt het aardig uitgelegd:
quote:
In everyday use, theory means a guess or a hunch, something that maybe needs proof. In science, a theory is not a guess, not a hunch. It's a well-substantiated, well-supported, well-documented explanation for our observations. It ties together all the facts about something, providing an explanation that fits all the observations and can be used to make predictions. In science, theory is the ultimate goal, the explanation. It's as close to proven as anything in science can be.
Het hele idee achter 'het is maar een theorie' is het gelijkstellen van creationisme aan evolutie als logische verklaring voor de oorsprong / diversiteit van het leven. Dat is ongeveer net zo zinnig als het gelijkstellen van de 'theorieen' in de volgende situatie:
Stel er is een moord gepleegd. Er zijn twee mogelijke verdachten, persoon A en persoon B. Op het moordwapen zit DNA materiaal van persoon A. Bovendien heeft persoon A geen geldig alibi, terwijl persoon B op het tijdstip van de moord door meerdere mensen is gezien 1000 kilometer van de plaats delict.
Rechercheur X heeft de 'theorie' dat persoon A de moordenaar is. Hij redeneert dat persoon A het moordwapen heeft gebruikt omdat zijn DNA erop zit.op het moordwapen is. Verder heeft persoon A geen geldig alibi, terwijl persoon B op het tijdstip van de moord door meerdere mensen ergens anders gezien is.
Rechercheur Y heeft de 'theorie' dat persoon B de moordenaar is. Hij redeneert dat God persoon A wil straffen en daarom zijn DNA materiaal op het moordwapen heeft geplaatst. Bovendien laat God er verantwoordelijk voor dat alle getuigen denken persoon B ergens gezien te hebben. Daarom moet persoon B de moord wel gepleegd hebben.
quote:
En waarom zou je per se overal een verklaring voor moeten hebben? Je kunt ook gewoon zeggen: het is er nou eenmaal.
De evolutietheorie beschrijft juist wat er nou eenmaal is. De mens is nou eenmaal een nieuwsgierig wezen en wil graag weten hoe alles precies is. De instelling 'het is nou eenmaal' is niet echt gunstig voor de ontwikkeling van mensen. Bij allerlei ziektes zou je kunnen zeggen 'ja die zijn er nou eenmaal' of je zou kunnen uitzoeken waar ze vandaan komen en wat er aan te doen valt. Het laatste lijkt me toch iets wenselijker.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_52905572
Om trouwens eens aan te geven dat de hele discussie al een tijdje loopt, zijn hier nog een paar cartoons uit de jaren '20.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 2 september 2007 @ 23:57:06 #130
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_52905774
Als de discussie verzandt in een discussie over definities en gebakkelei over hoe je theorieën moet zien, is dat een positief teken voor de gemiddelde intellect van de deelnemers. Alleen een religieuze gek zou als een leek de fundamenten van de wetenschap aanvallen.

'Maar een theorie' is natuurlijk een complete misvatting. De hele biologie, inclusief de biologische kennis toegeld op de geneeskunde, is gestoeld op de evolutietheorie. Ons begrip van onszelf en de omgeving wordt ermee verklaard. Zonder de nieuwsgierigheid naar een compleet beeld van het alles, zou de mens zijn intellect hebben weggegooid en zouden we, zoals eerder genoemd, primitiever leven.
Zyggie.
pi_52943586
quote:
Op zondag 2 september 2007 23:57 schreef Zyggie het volgende:
Als de discussie verzandt in een discussie over definities en gebakkelei over hoe je theorieën moet zien, is dat een positief teken voor de gemiddelde intellect van de deelnemers. Alleen een religieuze gek zou als een leek de fundamenten van de wetenschap aanvallen.

'Maar een theorie' is natuurlijk een complete misvatting. De hele biologie, inclusief de biologische kennis toegeld op de geneeskunde, is gestoeld op de evolutietheorie. Ons begrip van onszelf en de omgeving wordt ermee verklaard. Zonder de nieuwsgierigheid naar een compleet beeld van het alles, zou de mens zijn intellect hebben weggegooid en zouden we, zoals eerder genoemd, primitiever leven.
Ja èn? Daar gaat dit topic niet over. De evolutietheorie, inclusief praktisch nut ervan, sluit het bestaan van een Schepper nog niet uit.

En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
Grieken op FOK! <-- w00t, eerste reductio ad hitlerum ooit op een forum (behalve SF)
Keiharde porno HIER!
UW ADVERTENTIE HIER? BEL 06-nogwat
pi_52944594
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:
En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
Geschiedenis kan niet voorspellen zijn, of ons iets leren over toekomstige gebeurtenissen? Je bent wel één en de zelfde vraag aan het recyclen he?

Maar goed NIEMAND heeft nog verteld waarom het zo'n enorm probleem is (voor creationisten?)dat wetenschappers vanalles onderzoeken, zelfs al zou het geen nut hebben... Tenminste, ik heb wel een idee waarom creationnisten daar een probleem mee kunnen hebben, maar ik ben wel benieuwd wat ze zelf daarover te zeggen hebben?
"Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man."
  dinsdag 4 september 2007 @ 21:08:25 #133
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_52944643
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:

[..]

Ja èn? Daar gaat dit topic niet over. De evolutietheorie, inclusief praktisch nut ervan, sluit het bestaan van een Schepper nog niet uit.
Kerel jij loopt te ijlen over de evolutietheorie in dit topic. Moet ik al je posts soms quoten?
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:

En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
. Denk jij soms dat er constant een contigent wetenschappers bezig is met het berekenen van de leeftijd van de aarde? De leeftijd van de aarde en de wereld wordt gebruikt als een schaalverdeling waarop verschillende omvangrijke natuurprocessen hebben plaatsgevonden. MAAR AUTO'S MAAK JE ER NIET MEE HOOR.
Zyggie.
  FOK!fotograaf dinsdag 4 september 2007 @ 21:10:40 #134
17893 Forno
pi_52944708
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:

[..]

Ja èn? Daar gaat dit topic niet over. De evolutietheorie, inclusief praktisch nut ervan, sluit het bestaan van een Schepper nog niet uit.

En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
Luister eens jochie, misschien moet je eerst zelf eens op onderzoek gaan? In plaats van loze opmerkingen te maken.

De leeftijd van de aarde heeft in werkelijkheid weinig nut, de aarde is er nu eenmaal. Maar in het bepalen van ons referentiekader, de mens en zijn plaats en tijd in het heelal, heeft wel degelijk nut. Of niet?

Zelfs voor een gelovige is de leeftijd van de aarde van belang. Want de aarde diens aarde toch een aantal duizend jaar geschapen? Hoe kun je dat feit irrelevant noemen? Voor zowel de gelovige als de wetenschapper of de geinteresseerde burger, de geinteresseerde zwangere vrouw kan de leeftijd nut hebben. Neem van mij aan dat alle vragen die voor een wetenschapper belangrijk zijn, dat ook voor jou als gelovige van belang zijn. Je moet ze immers ontkrachten. Succes in je leven.
pi_52944799
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 21:08 schreef Zyggie het volgende:
MAAR AUTO'S MAAK JE ER NIET MEE HOOR.
Met creationisme ook niet, ik zie het verband!
"Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man."
  dinsdag 4 september 2007 @ 21:19:36 #136
140724 Zyggie
Geweldenaar.
pi_52944949
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 21:06 schreef Frezer het volgende:

[..]

Geschiedenis kan niet voorspellen zijn, of ons iets leren over toekomstige gebeurtenissen? Je bent wel één en de zelfde vraag aan het recyclen he?

Maar goed NIEMAND heeft nog verteld waarom het zo'n enorm probleem is (voor creationisten?)dat wetenschappers vanalles onderzoeken, zelfs al zou het geen nut hebben... Tenminste, ik heb wel een idee waarom creationnisten daar een probleem mee kunnen hebben, maar ik ben wel benieuwd wat ze zelf daarover te zeggen hebben?
Ja een leuke paradox. Een actieve gelovige wil niets liever dan de vruchten van God, de schepping, onderzoeken. We leven nu alleen in een eeuw dat de onderzoeksresultaten niet meer stroken met de heilige schriften van de betreffende gelovige. De wetenschappers worden atheïstischer en de gelovige probeert zich in een staat van ignorance is bliss te manouvreren.
Zyggie.
  dinsdag 4 september 2007 @ 23:48:35 #137
26400 wijsneus
Radicaal Democraat
pi_52949731
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 21:08 schreef Zyggie het volgende:

[..]

Kerel jij loopt te ijlen over de evolutietheorie in dit topic. Moet ik al je posts soms quoten?
[..]

. Denk jij soms dat er constant een contigent wetenschappers bezig is met het berekenen van de leeftijd van de aarde? De leeftijd van de aarde en de wereld wordt gebruikt als een schaalverdeling waarop verschillende omvangrijke natuurprocessen hebben plaatsgevonden. MAAR AUTO'S MAAK JE ER NIET MEE HOOR.
MAAR OLIE WEL
Siamo Tutti Antifascisti!
pi_52949751
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 22:30 schreef Waris7 het volgende:
Wat een onzin, onderzoeken is zo onnodig. Van de meeste shit leer je praktisch 0,0. Toegegeven, er zijn een paar baanbrekende ontdekkingen gedaan, maar die zijn heus niet gekomen door alleen naar "feiten" te kijken.
Ja, al het werk op universiteiten is onnodig en onzin.
De hele wereld om je heen is ontstaan vanuit onderzoek, Of het nu gaat om je elektronica, je huis, je voedsel, je vervoer of de medische voorzieningen. Aan ALLES daarvan ligt onderzoek ten grondslag. Soms experimenteel, soms fundamenteel. Dat jij daar niets van leert is misschien wel de reden dat je nog zo pro-crea bent.
pi_52949925
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 23:48 schreef wijsneus het volgende:

[..]

MAAR OLIE WEL
Maken niet, vinden misschien wel.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_52949950
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:
En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
Het is verdomde handig om te weten dat de wereld oud is. Zo kan b.v. veel geleerd worden over hoe vulkanisme werkt, over hoe aardbevingen ontstaan, over hoe het klimaat met veranderingen om kan gaan of juist niet. En dat het exact een x aantal jaren oud is, is niet direct nuttig. Maar als je kunt aantonen dat de aarde een bepaalde leeftijd heeft, dan kun je daar conclusies aan verbinden. En die kunnen dus wel handig zijn.
pi_52949994
@Waris7: ooit gehoord dat mensen soms iets doen omdat ze dat gewoon leuk vinden?
Nou, wetenschappelijk onderzoek doen is gewoon erg leuk! Dat is waarom mensen het doen: gewoon voor de lol.
Nuttig? Ja, soms ook wel. En dat is dan ook wel weer aardig. Maar we doen het omdat we het erg graag willen. Je hebt werkelijk geen idee hoe leuk het is!

Edit: dat geldt trouwens voor elk onderzoek, niet alleen wetenschappelijk op een universiteit. Gewoon: iedereen die wil weten hoe iets nou zit, doet aan onderzoek.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_52950016
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:

[..]

Ja èn? Daar gaat dit topic niet over. De evolutietheorie, inclusief praktisch nut ervan, sluit het bestaan van een Schepper nog niet uit.
Dat klopt, maar laat dat nou net zijn wat creationisten niet willen horen. Zij zien JUIST een tweedeling tussen de evolutietheorie (die volgens hen een atheistisch dogma is) en een creationistische schepping. Laat het topic nou net toevallig over creationisme gaan.
quote:
En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
Ehm, heb je ook maar enig benul van de wetenschap? Ten eerste is er het onderscheid tussen fundamenteel en toegepast onderzoek. Toegepast onderzoek is wel deels mogelijk zonder fundamentele kennis, maar vaak is deze fundamentele kennis vereist of in ieder geval van enorme waarde voor toegepast onderzoek. Onderzoek naar kernenergie wordt bijvoorbeeld een beetje lastig als je geen flauw benul hebt van elementaire deeltjes fysica. Natuurlijk is er ook genoeg fundamenteel onderzoek dat niet direct of helemaal geen praktisch nut heeft. Praktisch nut is dan ook niet per se het doel van wetenschappelijk onderzoek, of je dat nou leuk vindt of niet. Kennisvergaring is ook een belangrijk doel. De leeftijd van de aarde is bovendien meer een afleiding van ander wetenschappelijk onderzoek zoals het onderzoek naar radioactiviteit, onderzoeken uit de cosmologie, etcetera.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_52953265
quote:
Op dinsdag 4 september 2007 20:26 schreef Waris7 het volgende:

En nog NIEMAND heeft mij een goed voorbeeld kunnen geven van hoe de leeftijd van de aarde ons tot nut kan zijn op welk gebied dan ook, trouwens.
Ik schrijf nu een scriptie over de link tussen de 4-dimensionale geometrie van een zwart gat en haar entropie. Da's dan denk ik ook niet heul nuttig, in jouw ogen

Mensen die menen dat wetenschap direct toegepast moet kunnen worden, begrijpen en het idee van wetenschap niet, en de aard van de mens niet.
pi_52972948
quote:
Op woensdag 5 september 2007 09:10 schreef Haushofer het volgende:

[..]

Ik schrijf nu een scriptie over de link tussen de 4-dimensionale geometrie van een zwart gat en haar entropie. Da's dan denk ik ook niet heul nuttig, in jouw ogen

Mensen die menen dat wetenschap direct toegepast moet kunnen worden, begrijpen en het idee van wetenschap niet, en de aard van de mens niet.

Is het de entropie van het gat (o) (dus zijn entropie) of de entropie van de geometrie (v) (dus haar entropie)?
Kan me er niks bij voorstellen, alleen de woordgeslachten kan ik opzoeken.

En is dat nuttig voor het onderhoud van de kogellagers van mijn fiets?
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
  donderdag 6 september 2007 @ 00:23:23 #145
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_52972998
quote:
Op donderdag 6 september 2007 00:20 schreef Kees22 het volgende:

[..]


Is het de entropie van het gat (o) (dus zijn entropie) of de entropie van de geometrie (v) (dus haar entropie)?
Kan me er niks bij voorstellen, alleen de woordgeslachten kan ik opzoeken.

En is dat nuttig voor het onderhoud van de kogellagers van mijn fiets?
Het maakt oa gebruik van wetenschappelijke theorieën waar bijv ook je TomTom mee werkt
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_52973183
quote:
Op donderdag 6 september 2007 00:23 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Het maakt oa gebruik van wetenschappelijke theorieën waar bijv ook je TomTom mee werkt
Keb geen Tomtom, ik gebruik liever kaarten als ik ver weg ga en in het dagelijks gebruik ga ik gewoon op de fiets langs bekende wegen.
(Ik verbeeld me, dat ik met kaarten me een beter beeld vorm van de regio.)
Overigens gebruikt de TomTom gewoon een driehoeksmeting, voorzover ik ben ingelicht. Dus niks 4-dimensionaal.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
  donderdag 6 september 2007 @ 00:38:55 #147
47122 ATuin-hek
theguyver's sidekick!
pi_52973220
quote:
Op donderdag 6 september 2007 00:35 schreef Kees22 het volgende:

[..]

Keb geen Tomtom, ik gebruik liever kaarten als ik ver weg ga en in het dagelijks gebruik ga ik gewoon op de fiets langs bekende wegen.
(Ik verbeeld me, dat ik met kaarten me een beter beeld vorm van de regio.)
Overigens gebruikt de TomTom gewoon een driehoeksmeting, voorzover ik ben ingelicht. Dus niks 4-dimensionaal.
Dan ben je niet volledig ingelicht.
Egregious professor of Cruel and Unusual Geography
Onikaan ni ov dovah
pi_52973323
Zulk onderzoek stoelt op de algemene relativiteitstheorie, en navigeren gaat inderdaad via sattelieten. Wil je sattelieten op de centimeter nauwkeurig hebben ( of zelfs op de meter nauwkeurig ), dan zul je de effecten van de algemene relativiteitstheorie mee moeten nemen. Da's een toepassing die ze honderd jaar terug niet konden bedenken. Nu blijkt ze cruciaal te zijn voor een fatsoenlijke navigatie.
pi_52973367
quote:
Op donderdag 6 september 2007 00:38 schreef ATuin-hek het volgende:

[..]

Dan ben je niet volledig ingelicht.
quote:
Op donderdag 6 september 2007 00:45 schreef Haushofer het volgende:
Zulk onderzoek stoelt op de algemene relativiteitstheorie, en navigeren gaat inderdaad via sattelieten. Wil je sattelieten op de centimeter nauwkeurig hebben ( of zelfs op de meter nauwkeurig ), dan zul je de effecten van de algemene relativiteitstheorie mee moeten nemen. Da's een toepassing die ze honderd jaar terug niet konden bedenken. Nu blijkt ze cruciaal te zijn voor een fatsoenlijke navigatie.
OK, ik rust mijn Kees. Ben alleen verbaasd dat het zo nauw luistert op deze kleine afstanden.
Onderschat nooit de kracht van domme mensen in grote groepen!
Der Irrsinn ist bei Einzelnen etwas Seltenes - aber bei Gruppen, Parteien, Völkern, Zeiten die Regel. (Friedrich Nietzsche)
pi_52973417
quote:
Op donderdag 6 september 2007 00:50 schreef Kees22 het volgende:

[..]


[..]

OK, ik rust mijn Kees. Ben alleen verbaasd dat het zo nauw luistert op deze kleine afstanden.
Klopt, veel mensen weten wetenschappelijk onderzoek dan ook niet op waarde in te schatten Daar is verder niks mis mee hoor, maar al dat getheoretiseren blijkt decennia later dan toch nog ergens toepasbaar te zijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')