Je bent wreed.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 19:02 schreef wyccie het volgende:
Ik heb zķ het punt voor Tokays neus weggekaapt.![]()
Ik krijg nu een heel ander beeld van jequote:Op dinsdag 21 augustus 2007 19:11 schreef wyccie het volgende:
Ik ben een monster.
Neuh, maar wel een ex-collega van hem.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 20:16 schreef Treinhomo het volgende:
Generaal Couzy ?
quote:DEN HAAG - Oud-generaalblijkt door zijn benoeming als voorzitter bij de politieacademie een totaal inkomen van bijna twee ton te vergaren.
Dat is enkele tienduizenden euro’s meer dan het gemiddelde salaris van de minister-president en de ministers (171.000 euro).
Een meerderheid van de Tweede Kamer is ontzet over het salaris van de topambtenaar. PvdA en SP willen net als de militaire en politievakbonden dat minister Ter Horst (Binnenlandse Zaken) het inkomen van de oud-militair aanpakt.
Yep.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 21:08 schreef sooty het volgende:
Da's generaal Van Baal.
Da's goed.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 21:51 schreef Tokay het volgende:
Da's Marisa Tomei.
Nee, dank je, ik heb vandaag al genoeg thee gedronken.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 22:20 schreef Gellius het volgende:
Thee, iemand?
Mijn meneer heeft niets gemeen met Arie van der Zwan, behalve het Nederlanderschap.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 22:30 schreef Treinhomo het volgende:
Arie v/d Zwan ?
Welzeker!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 22:30 schreef Treinhomo het volgende:
Subgokje: Rien Poortvliet ?
Dat is Ko van Dijk, één van Neerlands grootste toneelspelers.quote:Op woensdag 22 augustus 2007 02:44 schreef wyccie het volgende:
Wie is meneer rechts dan?
Turks Fruit, toch?quote:Op woensdag 22 augustus 2007 02:47 schreef tong80 het volgende:
De middelste speelde de moeder in de bekendste Nederlandse film.
Coen Flink?quote:De rechtse werd voor heel Nederland bekend in de rol van opa.
Beiden juistquote:Op woensdag 22 augustus 2007 02:49 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Turks Fruit, toch?
[..]
Coen Flink?
Ik zou graag een kopje meedrinken, maar ik moet weg!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 11:37 schreef Gellius het volgende:
Hm. Nieuwe potje dan maar.
quote:Op woensdag 22 augustus 2007 11:48 schreef Tokay het volgende:
Ja, ik weet dat je er niets van moet hebben, Gellius!
Hahaha, nee joh!quote:Op woensdag 22 augustus 2007 14:29 schreef Scrutinizer het volgende:
Je leek me meer het type dat zo rond half drie aan d'r eerste roseetje begint.
Oeps! Excuses, tong!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |