Jos Brink behoort tot dezelfde, jeukopwekkende, categorie als Mart Smeets. Athans, dat vind ik.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 09:28 schreef Gellius het volgende:
Oh ja, oh ja. Excuus. RIP aan de nabestaanden! Respect, betekent dat toch?
Ja, als eerbetoon aan Jos Brink.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 09:42 schreef Gellius het volgende:
Hee, nòg een pastor.
"Ik wil zo graag, maar ik mag niet meer."quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 10:33 schreef Z het volgende:
"Laat je telefoonnummer achter dan bel ik je."
"Ik had eigenlijk graag Wehkamp-vibrator-model willen worden."
...
Deze is hartstikke in het nieuws joh!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 10:56 schreef Gellius het volgende:
Anyway, we zullen op broeder pyl moeten wachten. Ik ken geen pastores.
Dat valt me nou vies tegen van je!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:01 schreef Gellius het volgende:
Sorrie, maar ik lees het Katholiek Nieuwsblad niet.
Nou!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:13 schreef Gellius het volgende:
Thee?
*skronsj skronsj*quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:25 schreef Gellius het volgende:
*Slrp.*.
Ik neem meestal niks bij de thee. Zo'n mond vol krummels doet maar afbreuk aan de smaak, vind ik.
Nimmer! Dat is vies.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 11:34 schreef Gellius het volgende:
. Straks ga je me vertellen dat je ook nog sopt, Tokay.
Brrrrr!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 12:24 schreef Z het volgende:
In Spanje dopen ze bij het ontbijt hun broodje eerste in de olijfolie en daarna in de koffie, bizar. Heb het diverse malen gezien.
Uitstekend plan!quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 16:08 schreef Z het volgende:
Dan nog maar een bakkie thee.
Dat vraag ik me bij Antoine Bodar nou ook altijd af.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 16:24 schreef Gellius het volgende:
"Komt allen tot mij!"
Is het een nicht?
tong, je bent wakkerder dan ik vermoedde!quote:
bron: Brabants Dagbladquote:Gebulder rond de kerk
door Toine van Berkel
Dinsdag 21 augustus 2007 - TILBURG - De Italiaanse schrijver Giovannino Guareschi had er moeiteloos een vervolg op zijn succesvolle serie rond dorpspastoor Don Camillo van kunnen maken. Suggestie voor een titel: 'Don Camillo en zijn klepperende klok'.
De verwikkelingen tussen de Tilburgse pastoor Harm Schilder en het stadsbestuur hebben veel weg van de conflicten tussen Don Camillo en burgemeester Peppone.
"De botsing tussen wereldlijke en kerkelijke overheid verklaart misschien de enorme media-aandacht voor dit onderwerp", zegt Pieter van Dun. De advocaat staat het parochiebestuur en de pastoor van de Heilige Margarita Mariakerk aan de Ringbaan West bij in hun slepend conflict met de gemeente.
Pastoor Schilder, deze week nog vakantie vierend in Frankrijk, belde zaterdagavond een dik half uur met zijn raadsman. En liet zich snel overtuigen dat het lopende de bezwaarprocedure verstandiger was de klok om 7.15 uur te laten zwijgen. En zo geschiedde gisteren. "Een verstandige beslissing om de zaak niet verder op scherp te zetten", meent Van Dun.
Pastoor Schilder is er morgen overigens niet bij tijdens de hoorzitting. "Hij heeft wel gevraagd of zijn aanwezigheid noodzakelijk is, maar dat is niet zo. Er is een vertegenwoordiger van het kerkbestuur bij de zitting", aldus Van Dun.
Schilder, die voor de media onbereikbaar blijft, wil de parochianen niet opzadelen met de twee dwangsommen van 5000 euro die vorige week werden opgelegd. "De pastoor vindt dat de dwangsommen voor hem persoonlijk zijn", zegt Van Dun. Hij wil niet ingaan op de vraag hoe Schilder dat dan denkt te gaan betalen.
Het is trouwens nog helemaal niet zeker dat die twee keer 5000 euro daadwerkelijk geïncasseerd gaan worden. Dat hangt af van de verdere procedure rond het besluit van het Tilburgs college om een dwangsom op te leggen omdat het gebeier om 7.15 uur "een excessief geluid is dat voor omwonenden bijzonder hinderlijk is."
Tijdens de hoorzitting van morgen licht het parochiebestuur zijn bezwaarschrift toe tegen het opleggen van de dwangsom en het verbod om om 7.15 uur harder dan 70 decibel te luiden.
"De commissie voor de bezwaarschriften brengt vervolgens een advies uit aan het college. Dat wil daarna zo snel mogelijk een besluit nemen", aldus een gemeentewoordvoerder.
Als het college bij het eerdere standpunt blijft en de dwangsom handhaaft, kan de parochie een kort geding aanspannen. Dat heeft een opschortende werking waardoor Schilder kan doorluiden.
Kan het op een kort geding uitlopen? Advocaat Van Dun is zijn gevoel voor humor nog niet kwijt: "Daar loop ik nog niet op vooruit. Misschien klinken de argumenten van het stadsbestuur wel als een klok en leggen we ons er bij neer."
quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 18:55 schreef wyccie het volgende:
Carl Barks?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |