
Maar het was wel weer lekker. Wacht, reviewtime!quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:32 schreef Irien het volgende:
O ja Orishas en C-Mon en Kypski waren ook erg goed idd.En de La Place catering
al is het wel opmerkelijk dat ze het ene na het andere voedselkraampje hebben overgenomen.
Die dingen waren inderdaad geweldigquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:46 schreef Breuls het volgende:
[..]
Tosti
Soort van Italiaanse bol met ham, kaas en nadat je een paar happen hebt genomen merk je dat het niet alleen erg lekker is, maar er ook nog kruidenkaas in zit! Yummie!
Okay, dan heb ik misschien verkeerd gegokt. Ik schatte rond de 20k in en direct rondom, en nog iets van 5 tot 10 op de helling en aan de voorkant. Samen bijna de helft van de 55k.quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:42 schreef ranja het volgende:
Ik dacht dat Alpha 10.000 mensen aankon... dat is dus 1/5e van het totaal, niet de helft.
Je vergeet de Surinamer!quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:46 schreef Breuls het volgende:
[..]
Maar het was wel weer lekker. Wacht, reviewtime!
Eten @ Lowlands
Tosti
Soort van Italiaanse bol met ham, kaas en nadat je een paar happen hebt genomen merk je dat het niet alleen erg lekker is, maar er ook nog kruidenkaas in zit! Yummie!
Hamburger
Die had vorig jaar een werkelijk verrukkelijke saus. Dit jaar niet, of ik had de pech dat er minder opzat. Verder wel een heerlijk broodje.
Chili con carne
Niet heet genoeg. Dat spul moet je bek uit branden maar dat gebeurde niet. Was ondanks de milde smaak wel prima.
Thaise kip met rijs
Lekker happie. Had ook iets pittiger gemogen.
Uitsmijter
Perfect als ontbijt. Lekker smullen en verder gewoon standaard ham/kaas/ei/brood met een paar blaadjes rucola.
IJs
Ola-kraampjes hadden te weinig keus. Swirl's had ik nog nooit op (terwijl ik regelmatig langs de Swirl's op de NS stations loop) maar heb nu de choc 'n chip geprobeerd en die was super.
Sap
Mijn god wat verrukkelijk! De eerste die ik had, op vrijdag, was de lekkerse sinaasappelsap ever. Die sensatie was de dag erna een stuk minder, maar nog steeds erg lekker.
Bier
Duh, Grolsch.
Cola
Ja, ik ga een beetje cola reviewen.
ik heb zelfs een vent gezien met een lampje in zijn pet die iedere prullenbak afging op zoek naar bekersquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:46 schreef pfaf het volgende:
Zijn er onder de FOK!kers eigenlijk ook outcasts? Je weet wel, die bekerrapers?
Die begonnen me steeds meer te irriteren. Wat irritant de bekers worden van de tafel voor je weggegristquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:46 schreef pfaf het volgende:
Zijn er onder de FOK!kers eigenlijk ook outcasts? Je weet wel, die bekerrapers?
quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:48 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Wat betreft eten: Loempia's. Niet alleen lekker, maar ook nog een leuk meisje die je helpt.
Ik zag ook nog iemand bij de wc's half in een vuilnisbak hangen. Ik had even de neiging om hem een handje te helpen en 'm er helemaal in de pleuren, maar ik hield me maar in.quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:48 schreef DionysuZ het volgende:
[..]
ik heb zelfs een vent gezien met een lampje in zijn pet die iedere prullenbak afging op zoek naar bekers![]()
Wat waren er daar veel van zeg! Wel handig, ik hoefde mijn arm maar op het juiste moment uit te steken en ik was van mijn bekertje af.quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:46 schreef pfaf het volgende:
Zijn er onder de FOK!kers eigenlijk ook outcasts? Je weet wel, die bekerrapers?
Niks bij besteld, dus meer dan de geur (yummie) ken ik niet.quote:
Rookwaar kon je alleen cash betalen. Dus tja dan moet je pinnen.quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:40 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ook vreemd inderdaad, dat pinnen...
daar ben ik zelf niet een van de minste in (op de camping wil ik maffen en niet wakker gehouden worden door gastjes van 14 met een gitaar die totaal niet kunnen spelen en zingen), maar lowlands is plezier en geen muziekfestival waar het alleen om de muziek gaat. als ik iemand zie voetballen (buiten de camping om, dus in de 24 uurs zone) dan doe ik mee, als ik iemand zie zingen ga ik erbij staan en meedoen (hoe vals ook). gewoon lol met de grote L. In het verleden kreeg je altijd mensen mee, maar dit jaar helemaal niemand op een vage gast in clouwspak. magere score..quote:Op maandag 20 augustus 2007 15:47 schreef Vitalogy het volgende:
[..]
Misschien moet je een ander gewoon met rust laten en je lol op je eigen manier proberen te beleven.
quote:
En maar 1 1/2 munt, dus niet zo alle jezus duur als de restquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:48 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Wat betreft eten: Loempia's. Niet alleen lekker, maar ook nog een leuk meisje die je helpt.
Geschaafd door een Surinamer?quote:
De vegetarische of de thaise?quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:49 schreef DionysuZ het volgende:
En inderdaad, loempia's met hete saus waren dit jaar weer ultiem
't Waren iig negersquote:
Ik heb tot twee keer toe een voorkeursbehandeling gekregen bij de X-Ray ("als jullie komen, is het rustig, goed?"), een goede tien minuten staan ouwehoeren met een bardame bij de Bravo, toen ze daar massaal besloten hadden om gewoon de rest van de nacht droog te staan (ofzo, de pismuur naast de bar was nog drukkerquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:45 schreef Sjoewe het volgende:
Eten was weer traditioneel kut, net als de service. Arogante medewerkers die je dood bier, kouwe pannekoeken, drie reepjes shoarma of een naar schoenzool smakende hamburger aansmeren voor teveel munten.![]()
Echte mannen maken em van lange grassprieten!quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:49 schreef Longmen het volgende:
[..]
Die begonnen me steeds meer te irriteren. Wat irritant de bekers worden van de tafel voor je weggegrist![]()
Mooi was die gast die een touwtje om een beker bond en deze wegtrok als zo'n rapert deze wilde pakken. Dat was lachen.![]()
Nou ja, ik bedoelde ook alleen in de tent, niet de heuvels en zo er bijquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:47 schreef Breuls het volgende:
[..]
Okay, dan heb ik misschien verkeerd gegokt. Ik schatte rond de 20k in en direct rondom, en nog iets van 5 tot 10 op de helling en aan de voorkant. Samen bijna de helft van de 55k.
Mooiste shirt vond ik een foto van Ted de Braak met eronder de tekst: "Ted is Vet."quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:34 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ja, dat is inderdaad leuk! En er dan zaterdagmiddag pas achterkomen dat dat ene shirt dat *iedereen* aanheeft het DE-koffiewekker shirt is.
En natuurlijk de grappige teksten, bands, figuurtjes, etc. Ik heb nog een middagje mijn FOK!shirt aangehad.
Ik ben absoluut tegen die mensen, maar wij waren met 10-en en hadden zoiets van we sparen onze bekers op en brengen ze dan naar die clean-up. Je ruimt dus wat op en krijgt er later nog 'n pilske voor terug. Alleen op 'n gegeven moment waren we met 4-en richting NIN en moesten we nog 'n beker of 5 hebben om voor allevier 'n pilsje te bemachtigen dus zijn we zeer actief op zoek gegaan naar de overige 5. Je merkt dan wel hoe "verslavend" dat is en je alleen maar op de grond gericht bentquote:Op maandag 20 augustus 2007 16:46 schreef pfaf het volgende:
Zijn er onder de FOK!kers eigenlijk ook outcasts? Je weet wel, die bekerrapers?
Ja, met 20k bedoel ik ietsje meer dan in de tent (dus de tent zelf zou ik gokken op 15 ofzo). Maar echt weten doe ik het natuurlijk niet.quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:04 schreef ranja het volgende:
[..]
Nou ja, ik bedoelde ook alleen in de tent, niet de heuvels en zo er bij
Waarom eigenlijk?quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:07 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
Ik ben absoluut tegen die mensen
het was een negerquote:
Omdat je gewoon een bedelende zwerver bent die wel een kaartje van 120 euro kan betalen maar het waard vind om 20 cent op de grond te zoeken terwijl er overal goede muziek en gezelligheid om je heen is.quote:
http://www.gamer.nl/doc/40493quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:07 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ja, met 20k bedoel ik ietsje meer dan in de tent (dus de tent zelf zou ik gokken op 15 ofzo). Maar echt weten doe ik het natuurlijk niet.
quote:Alpha-tent: de grootste Lowlandstent met een capaciteit van 15.000 bezoekers.
In vroegere tijden had Groslch de slogan 'Vakmanschap is Meesterschap'quote:Op maandag 20 augustus 2007 16:43 schreef Autodidact het volgende:
Nog een ding om over te zeiken: de drankprijs. Twee fucking twintig euro voor 2cl bier. Zijn ze gek geworden? Ik heb het maar geboycot.
Nou dan heb je andere mensen meegemaakt dan ik. Op zaterdagnacht ben ik van Bravo naar India naar Grolsch naar Bravo (Dave Clarck, heersend) gegaan om maar zoveel mogelijk mee te pakken van al het moois (Bravo lekker techno van Dave Clarck, India lekker Joost van Bellen en iets wat ook lekker eclectisch rauw-electro-techno achtig klonk. In Grolsch 90's now en volgens mij heb ik wel met 100 man slap staan ouwehoeren, dansen en lachenquote:Op maandag 20 augustus 2007 15:37 schreef ebeaydojraes het volgende:
Cornell zuigt als een tiet en hoeft van mij niet. Maar je moet niet zeggen dat After Forever geen grote band is.
Maar goed.
ik was nog een minpuntje vergeten:
het lowlands publiek anno 2007 om 2 uur snachts. allemaal verzuurde gezichten met een kop van "ik wil naar bed" ... kan je totaal geen lol mee beleven. (met andere woorden doe eens mee ofzo) Beetje jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |