En je denkt niet dat een partner die bij jou intrekt niet graag ook iets wil hebben om op terug te vallen in geval van een scheiding?quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:48 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Ik zou het kunnen begrijpen dat ze wil dat je in een gemeenschappelijk huis woont, maar langs de andere kant is het toch logisch dat ik iets wil dat àls het misloopt, dat ik gewoon ergens op kan terugvallen en verder leven. Mijn zus heeft nu ook bijna tegenslag gehad dat het misgelopen was, ik heb gezien wat mijn ouders voor moeite hadden om binnen de maand genoeg cash beschikbaar te hebben om haar huis over te kopen als het in de scheiding op zou gaan, dan heb ik liever dat ik niet bij mijn ouders moe aankloppen om ze daar ineens een hoop geld te laten samengooien. Ze kunnen wel, maar als je op het verkeerde moment ineens nodig hebt, dan maken ze waarschijnlijk nog een pak verlies om er aan te kunnen.
Verder vind ik het logisch dat als van de ene kant ongeveer een half huis zomaar "ingebracht" wordt, dat bij een scheiding je niet alletwee evenveel terugkrijgt.
[..]
Eigen financiën onder controle hebben is nu wél het geval, ik regel mijn zaken sowieso zelf. Als het wat krapper zit heb ik nog niet meegemaakt omdat ik nog niet alleen woon, dus daar weet ik niet hoe ik dat zou verwerken/aanpakken.
Uiteraard begrijp ik dat wel, maar als dat huis op mijn naam staat (uiteraard gaat de rest van de afbetaling op mijn naam) & de boel moet niet verkocht worden, dan kan ze toch zelf een bedrag / maand opzij zetten voor als er iets gebeurd, dat ze daarmee weg kan?quote:Op maandag 20 augustus 2007 18:29 schreef As_33 het volgende:
En je denkt niet dat een partner die bij jou intrekt niet graag ook iets wil hebben om op terug te vallen in geval van een scheiding?Als je gewoon samen een huis koopt, dan kun je in geval van scheiding toch huis verkopen en allebei genoegen nemen met iets kleiners? Dan hoef je echt niet meteen bij je ouders op de stoep te staan hoor.
Volledig mee eens (zeker als je zelfs niet moet kijken naar je kledingsbudget, je studiebudget, gsmrekening, autogebruik zolang het normaal blijft...). Ik merk soms dat het einde van de maand is doordat het uitgaansgeld op is (dat is eigenlijk het enige dat ik zelf betaal, met geld dat ik van mijn ouders krijg). Verwend rotjong dusquote:Je leert daar eigenlijk niet veel van
Ligt eraan. Stel, je hebt net gekocht, en na een jaar is het einde relatie, zit je wel met een restschuld meestal. Dus zo simpel is dat niet.quote:Op maandag 20 augustus 2007 18:29 schreef As_33 het volgende:
[..]
En je denkt niet dat een partner die bij jou intrekt niet graag ook iets wil hebben om op terug te vallen in geval van een scheiding?Als je gewoon samen een huis koopt, dan kun je in geval van scheiding toch huis verkopen en allebei genoegen nemen met iets kleiners? Dan hoef je echt niet meteen bij je ouders op de stoep te staan hoor.
Nou, zo schokkend is op jezelf gaan en de daarbij horende zelfstandigheid nu ook weer niet hoor.quote:Ik snap dat het misschien in jouw situatie gewoon niet kan nu, maar je mist wel echt iets![]()
wat een crap vertel jij hier toch allemaal, bij een huis ouder dan 5 jaar betaal je maar rond de 10% kosten in belgie. en dan nog kan je in deze tijden gerust winst maken. Bovendien moet je van het verlies op de verkoopprijs dat je zou maken wel nog zien hoeveel huurgelden in die tijd hebt bepaard. Als je tien jaar in een huis woont, heb je misschien al 70.000 euro aan huurinkomsten bespaardquote:Op maandag 20 augustus 2007 18:35 schreef Athmozz het volgende:
Uiteraard begrijp ik dat wel, maar als dat huis op mijn naam staat (uiteraard gaat de rest van de afbetaling op mijn naam) & de boel moet niet verkocht worden, dan kan ze toch zelf een bedrag / maand opzij zetten voor als er iets gebeurd, dat ze daarmee weg kan?
Een huis verkopen klinkt leuk, maar je zit altijd met rond de 20à25% kosten (in België toch), dus voor een huis van 250k mag je al op 60.000¤ verlies rekenen als je dat moet verkopen (tenzij je het 60.000¤ duurder kwijt raakt). Dan schiet je er al en behoorlijk stuk bij in, betaal je lening voor de rest in 1x af (zit bijna altijd boete op) en je schiet over met een put van rond de 30.000¤ per persoon. Dan is het ook voor haar beter dat je kan blijven wonen in dat huis, en dat zij haar opzij gezette bedrag gewoon meeneemt om elders iets te proberen kopen / huren.
*zet de doos met spiritus alvast klaarquote:Op maandag 20 augustus 2007 19:22 schreef Xennia het volgende:
Dat hij me in vuur en vlam zet
Om verminderde registratierechten te genieten moet je minstens 3 jaar het huis behouden, én mag je KI de 750¤ niet overschrijden, maw dat gaat niet lukken. Dat worden volle registratierechten van 12.5%, met daar bovenop nog eens de notariskosten en dergelijke, je zit echt rap een een hoop kosten (honorarium van de notaris vb, dat is ook een percentage van je huis)quote:Op maandag 20 augustus 2007 19:19 schreef petitlapin2 het volgende:
wat een crap vertel jij hier toch allemaal, bij een huis ouder dan 5 jaar betaal je maar rond de 10% kosten in belgie. en dan nog kan je in deze tijden gerust winst maken. Bovendien moet je van het verlies op de verkoopprijs dat je zou maken wel nog zien hoeveel huurgelden in die tijd hebt bepaard. Als je tien jaar in een huis woont, heb je misschien al 70.000 euro aan huurinkomsten bespaard
Wat ga je dan doen als je niet meer samen bent? Als er een lening op gemeenschappelijke naam staat, dan wordt die lening gesplitst, dus overgeheveld in 2 nieuwe. Of je de lening afbetaalt of je ze laat lopen maakt dan niet eens veel verschil; als je een lening moet laten herschrijven hang je aan de kosten vast.quote:en wie betaalt zijn lening in één keer af na verkoop van een huis, dat is toch wel ZEER dom, dat doet geen kat.![]()
Ik zie eigenlijk niet echt in wat er nu zo verschrikkelijk onnozel aan is...quote:maar goed,misschien vind je nog wel een dame die zo onnozel is om in jouw huis te gaan wonen.
Sja eh het is gewoon heel simpel, van een aantal dingen weet ik dat - ook al zou ik gigantisch verliefd zijn op degene- ze niet kan accepteren of kan waarderen. Dan is het gewoon zonde om energie in te steken. Overigens vind ik iedereen die hier zo serieus op in gaan, ontzettend schattig.. alsof er hier daadwerkelijk mensen zitten die een checklist meenemen op een datequote:Op zondag 19 augustus 2007 23:53 schreef Killer_Mom het volgende:
leef gewoon zonder een bord voor je kop met alle verwachtingen, die komen nooit uit.
net of je opgewonden kan worden van een vadsig wijfquote:Op maandag 20 augustus 2007 23:30 schreef MM-Luna het volgende:
[..]
Sja eh het is gewoon heel simpel, van een aantal dingen weet ik dat - ook al zou ik gigantisch verliefd zijn op degene- ze niet kan accepteren of kan waarderen. Dan is het gewoon zonde om energie in te steken. Overigens vind ik iedereen die hier zo serieus op in gaan, ontzettend schattig.. alsof er hier daadwerkelijk mensen zitten die een checklist meenemen op een date![]()
Herkenbaarquote:
Oh ja shit beetje cultuur en kunst is ook wel leuk. En me niet willen veranderen inderdaad.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:23 schreef katerwater het volgende:
[..]
Herkenbaar![]()
Ze moet gewoon een leuk meisje zijn, waarmee het klikt...
...En liefst ook geen raciste, of communiste, of extreem mager, of te dominant, of helemaal laks. Ook moet ze me accepteren zoals ik ben, me niet proberen veranderen. Oh, ja, ook niet al te party-animal. En geinteresseerd in cultuur en kunst, intelligent,...![]()
![]()
![]()
double postquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 23:24 schreef katerwater het volgende:
Ok, ok, eigenlijk mag je geen vereisten of vooroordelen hebben tegenover mensen.
Maar het gebeurt toch, he!![]()
Zo ook met relaties. Door een slechte ervaring wil je ab-so-luut niet met bepaalde karaktertrekken
te maken hebben. Of je houdt helemaal niet van een bepaald soort persoon. Het gebeurd. Hebben jullie minimumvereisten om aan een relatie te beginnen? Wat moet absoluut aanwezig zijn, naast de klassieke termen, zoals: het moet klikken, hij/zij moet leuk zijn,...
TS begint![]()
Ik vind dat mijn meisje een goeie muzieksmaak moet hebben. ongeveer dezelfde smaak als mij.
Slechte ervaring die ermee gepaard gaat: ooit een meisje gedated dat alleen maar luisterde naar The Kelly Family. Ik vond het een dooddoener.
Ik ben benieuwd![]()
Ze moet natuurlijk wel leuk zijn, en ten tweede moet er een 'klik' zijnquote:Op vrijdag 17 augustus 2007 23:24 schreef katerwater het volgende:
Ok, ok, eigenlijk mag je geen vereisten of vooroordelen hebben tegenover mensen.
Maar het gebeurt toch, he!![]()
Zo ook met relaties. Door een slechte ervaring wil je ab-so-luut niet met bepaalde karaktertrekken
te maken hebben. Of je houdt helemaal niet van een bepaald soort persoon. Het gebeurd. Hebben jullie minimumvereisten om aan een relatie te beginnen? Wat moet absoluut aanwezig zijn, naast de klassieke termen, zoals: het moet klikken, hij/zij moet leuk zijn,...
TS begint![]()
Ik vind dat mijn meisje een goeie muzieksmaak moet hebben. ongeveer dezelfde smaak als mij.
Slechte ervaring die ermee gepaard gaat: ooit een meisje gedated dat alleen maar luisterde naar The Kelly Family. Ik vond het een dooddoener.
Ik ben benieuwd![]()
Neehee, langharige keeerels.quote:Op maandag 20 augustus 2007 23:34 schreef roburt het volgende:
[..]
net of je opgewonden kan worden van een vadsig wijf![]()
Dat is weinig specifiek. Ik heb ook nog nooit iemand horen beweren een relatie te willen met iemand die niet leuk is. Valt in hetzelfde straatje als ''houden van gezellige dingen doen''.quote:Op dinsdag 21 augustus 2007 00:34 schreef TheHamsterSlayer het volgende:
- moet leuk zijn
Ik vind dit wel een nette.quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 23:47 schreef Saffron het volgende:
uit ervaring:Bij mij werkt het niet als hij aantrekt en vervolgens afstoot touwtjetrekken deed ik al op de basisschool Ook niet als hij zich niet aan afspraken houdt, helemaal niet komt of minimaal 1u later dan afgesproken of beloftes Je merkt dat hij ook erg gecharmeerd is van andere meisjes (ze mogen het best zijn als het maar niet overduidelijk is zegmaar, dat je merkt dat ze gaan twijfelen over jou )
niet uit ervaring, maar dingen die zowiezo belangrijk zijn:Hij moet van dieren houden Lief zijn voor mij en liefst ook voor anderen om mij heen Geen ruziezoekend of agressief persoon zijn Het liefst een beetje alternatief zijn (al is dat misschien niet 100% vereist)
Er zijn vast nog wel meer dingen, maar dit kwam nu even in mij op
Ok, de rest van je lijstje is redelijk, kan.quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 09:40 schreef Athmozz het volgende:
niet roken
geen drugs gebruiken
opleiding van 3 jaar Bachelor gedaan hebben of meer
niet te dik zijn
mooi (laat zeggen bij de betere 50%)
goed innerlijk
bereid om voor mij / gezin / huishouden te zorgen
me vrij laten om met vrienden weg te gaan
niet te jaloers zijn
ze màg shoppen, maar met haar deel van het inkomen (na vaste kosten)
bereid zijn om in Gent te komen / blijven wonen
liefst geen kinderen te krijgen, anders max 1
in zijn voor korte ongeplande plezierreisjes & citytrips
en ook geen controlefreak
een beetje rommel is nodig om te kunnen leven
kunnen genieten van een terrasje, zonder over vanalles en nog wat te tetteren. Gewoon zitten, wijntje drinken & genieten.
De meeste mannen zeggen dat best wel om te lachen hoor. Als puntje bij paaltje komt, zullen ze heus niet zo handelen. Hoewel, dat pijpenquote:Op zondag 26 augustus 2007 21:48 schreef Shitonya het volgende:
Zulks soort zie je hier ook niet forummen, omdat zij geen inhoudsvolle discussies kunnen voeren noch na kunnen denken. En ja, liever een hele waslijst eisen dan : "ach, als ze maar lekker kan pijpen en haar mond houdt als er voetbal opstaat"
Die 2 kunnen samengaanquote:Op zondag 26 augustus 2007 21:48 schreef Shitonya het volgende:
.. "ach, als ze maar lekker kan pijpen en haar mond houdt als er voetbal opstaat"
dat sssht kunnen we nu wel weglatenquote:
So fuck dude, je ouders als spaarpotje, goed voor elkaar !quote:Op maandag 20 augustus 2007 13:23 schreef Athmozz het volgende:
Bij je ouders blijven wonen doet daar toch niets toe? Ik krijg van mijn ouders net geen 700¤ / maand voor eventuele huisvesting (mag het enkel daaraan uitgeven), maar ik woon nog thuis, dus wordt het opzijget voor later 1tje te kopen. Ik ben ook al in de 20, en sowieso ga ik thuis niet vertrekken voor ik 23 ben (dan studeer ik pas af).
quote:Ik zou ook best alleen kunnen gaan wonen, alleen vraag ik me af in hoeverre ik dan zelfstandiger ben, omdat ik alleen woon, maar wél zo goed als alles door mijn ouders laat betalen. Studenten zijn bijna nooit zelfstandig, en dat wordt echt wel aanvaard. Ik heb mezelf dus nog niet "geoefend" in het zelfstandig zijn, maar ik kan best alleen leven. Financieel nog niet, praktisch wel al.
Idd, we moeten het niet verklappen en/of op ideeën gaan brengenquote:
Wat is er mis met Gent?quote:Op zondag 26 augustus 2007 22:07 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Ik vind dit wel een nette.
[..]
Ok, de rest van je lijstje is redelijk, kan.
Maar.....GENT![]()
![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2007 22:35 schreef Shitonya het volgende:
Mua, dat kun je zo weer wegpraten met dergelijke uitspraken over mannen..ze kunnen ook hun neus in ons tussenbeens riool duwen, dan hebben wij ook een keer rust
Gent ligt toch in Belgiëquote:
Nee, belgen denken niet in lagen van Sarcasme.quote:Op zondag 26 augustus 2007 22:49 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Gent ligt toch in België![]()
Ik wist wel dat die Belgen soms grappig waren, maar dat ze zo grappig waren![]()
Nee..quote:Op zondag 26 augustus 2007 22:53 schreef katerwater het volgende:
Nee, belgen denken niet in lagen van Sarcasme.
Das dan wel weer heel lief !quote:Moest mijn geliefde in Nederland wonen, zou ik het wel overwegen daar te gaan wonen.
Wat moet ik nou in Belgiëquote:Jij wil niet in Belgie komen wonen, staat dat op je eisenlijstje![]()
quote:Op zondag 26 augustus 2007 23:06 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Nee..![]()
[..]
Das dan wel weer heel lief !
[..]
Wat moet ik nou in België![]()
Ik ga niet alles op mijn eisenlijstje zetten![]()
Meneer Belg![]()
Wel leuk topic heb je geopend !![]()
Je neemt iemand toch niet voor wat hij naar verwachting zal wordenquote:Op zaterdag 18 augustus 2007 10:10 schreef Athmozz het volgende:
roken als ze aangeeft te willen stoppen, gewicht als ze aangeeft te willen vermageren tot in bovenstaande eis.
Eigenlijk wel.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:19 schreef shebeks het volgende:
[..]
Je neemt iemand toch niet voor wat hij naar verwachting zal worden![]()
Dat heeft te maken met gezondheid, niet met eisen hoe zij naar verwachting zal worden. Of dat meisje rookt of niet, dat karakter zal er echt niet door gaan veranderen, dus je ként haar wel hoor.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:19 schreef shebeks het volgende:
Je neemt iemand toch niet voor wat hij naar verwachting zal worden![]()
Dit lijkt me het enige vereiste.quote:Op maandag 20 augustus 2007 17:51 schreef Yelena het volgende:
Voor een relatie moet ik wel verliefd zijn....
oude verslavingen overwinnen is een hele fijne. dat wilskracht gebeuren enzo. best belangerijk.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:31 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Dat heeft te maken met gezondheid, niet met eisen hoe zij naar verwachting zal worden. Of dat meisje rookt of niet, dat karakter zal er echt niet door gaan veranderen, dus je ként haar wel hoor.
Maak jij eerst je school maar af, en heb een echte relatie..quote:Op zaterdag 18 augustus 2007 12:55 schreef Athmozz het volgende:
[..]
in zijn voor korte ongeplande plezierreisjes & citytrips
dit kan er eventueel uit, qua zakenreisjes zal ik al genoeg buitenland zien![]()
Natuurlijk kan een karakter wel veranderen door het afvallen / stoppen met roken.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:31 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Dat heeft te maken met gezondheid, niet met eisen hoe zij naar verwachting zal worden. Of dat meisje rookt of niet, dat karakter zal er echt niet door gaan veranderen, dus je ként haar wel hoor.
P0wnedquote:Op maandag 27 augustus 2007 16:48 schreef shebeks het volgende:
[..]
Maak jij eerst je school maar af, en heb een echte relatie..
Met je 20 jaar![]()
zeg ik dat ik een echte relatie heb? Neen, ik zeg gewoon dat dat mijn eisen zijn. Ik heb nog liever dat ik single ben, dan dat ik iemand heb waarvan ik punten heb waar ik me aan erger. Ik heb al aangegeven dat kinderen voor mij er absoluut niet moeten zijn, evenals voor mij een relatie een misschien is, maar het is niet echt een doel of iets waar ik op zit te wachten. Ik mis niets in mijn leven, en zolang dat niet zo is is die relatie voor mij niet noodzakelijk.quote:Op maandag 27 augustus 2007 16:48 schreef shebeks het volgende:
[..]
Maak jij eerst je school maar af, en heb een echte relatie..
Met je 20 jaar![]()
Je zegt te veel.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:17 schreef Athmozz het volgende:
[..]
zeg ik dat ik een echte relatie heb? Neen, ik zeg gewoon dat dat mijn eisen zijn. Ik heb nog liever dat ik single ben, dan dat ik iemand heb waarvan ik punten heb waar ik me aan erger. Ik heb al aangegeven dat kinderen voor mij er absoluut niet moeten zijn, evenals voor mij een relatie een misschien is, maar het is niet echt een doel of iets waar ik op zit te wachten. Ik mis niets in mijn leven, en zolang dat niet zo is is die relatie voor mij niet noodzakelijk.
Toekomst gerelateerd.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:39 schreef shebeks het volgende:
Had niet verwacht dat er zo veel mensen tegen roken zijn.
Bij mij is het meer omdat ik zelf niet rook. Ik heb een keer met een rookster gezoend en ik had het idee dat ik een asbak stond uit te lebberen.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:40 schreef kless het volgende:
[..]
Toekomst gerelateerd.
kom je ergens, wordt je werderhelft sjacho omdat ze op al die locaties geen nicotine junk mag worden/zijn
Heb je dat wel es gedaan dan? Ik neem aan van niet.... hoe weet je dan hoe dat smaaktquote:Op maandag 27 augustus 2007 17:42 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Bij mij is het meer omdat ik zelf niet rook. Ik heb een keer met een rookster gezoend en ik had het idee dat ik een asbak stond uit te lebberen.![]()
Ook al kauw je kauwgom als je net 5 mins ervoor gerookt hebt en de ander niet, dan proef/ruik/smaak je het alsnogquote:Op maandag 27 augustus 2007 17:47 schreef Shitonya het volgende:
Als mijn vriend er bezwaar tegen zou hebben, zou ik simpelweg even een moment niet roken als hij me zou willen zoenen of wat kaugum/pepermunt nemen.Die asbak vergelijking is altijd zo overdreven. Gewoon een beetje rekening houden met elkaar. Niets aan de hand.
mij gaat het niet om de smaak, eerder om de gezondheidsrisico's. Ik heb mijn grootvader zien sterven aan longkanker (letterlijk, ik zat er bij toen hij ging) en die situatie WIL ik echt geen 2de keer meemaken, dus roken is voor mij direct "afgeschreven".quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:47 schreef Shitonya het volgende:
Als mijn vriend er bezwaar tegen zou hebben, zou ik simpelweg even een moment niet roken als hij me zou willen zoenen of wat kaugum/pepermunt nemen.Die asbak vergelijking is altijd zo overdreven. Gewoon een beetje rekening houden met elkaar. Niets aan de hand.
Dat hangt meer van de persoon af, dan de gewoonte over het algemeen.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:40 schreef kless het volgende:
[..]
Toekomst gerelateerd.
kom je ergens, wordt je werderhelft sjacho omdat ze op al die locaties geen nicotine junk mag worden/zijn
Oh nou de mensen junks die hun shot niet krijgen worden minder fijn om bij te zijn (ja ik heb ook gerookt en dan vliegveld op en dan 9 uur vliegen enzo) halve stuiterbal die niet vrolijk was.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:58 schreef shebeks het volgende:
[..]
Dat hangt meer van de persoon af, dan de gewoonte over het algemeen.
Ach, dronken in een discotheek is dat opeens veel minder een probleem. En als ik een halve dag niet rook is er niemand die het nog proeftquote:Op maandag 27 augustus 2007 17:39 schreef shebeks het volgende:
Had niet verwacht dat er zo veel mensen tegen roken zijn.
Ik zorg er gewoon voor voldoende gerookt te hebben, alvorens ik mij op een plaats bevind waar dat niet kan.quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:08 schreef kless het volgende:
[..]
Oh nou de mensen junks die hun shot niet krijgen worden minder fijn om bij te zijn (ja ik heb ook gerookt en dan vliegveld op en dan 9 uur vliegen enzo) halve stuiterbal die niet vrolijk was.
Wat doe je dan als ik vragen mag?quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:22 schreef shebeks het volgende:
Ik zorg er gewoon voor voldoende gerookt te hebben, alvorens ik mij op een plaats bevind waar dat niet kan.
Buiten dat om rook ik ook niet graag binnen. Ik probeer voornamelijk buiten te roken.
Maar ik besteed waarschijnlijk meer tijd buiten dan de gemiddelde persoon.
Genoeg mensen die tachtig worden en ondertussen nog rustig door blijven roken.. Je kunt ook elke dag door een auto geschept worden. Het hangt er ook vanaf hoeveel je rookt. Al rook je een half tot heel pakje per dag snap ik je ergens wel, maar niet als je maar 1 a 2 pakjes per week rookt.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:57 schreef Athmozz het volgende:
[..]
mij gaat het niet om de smaak, eerder om de gezondheidsrisico's. Ik heb mijn grootvader zien sterven aan longkanker (letterlijk, ik zat er bij toen hij ging) en die situatie WIL ik echt geen 2de keer meemaken, dus roken is voor mij direct "afgeschreven".
De mogelijkheid bestaat uiteraard ook dat je dezelfde longkanker door iets anders oploopt, maar het risico is véél kleiner. Verder is er nog een truck om het niet te merken, zelf gewoon roken & niet inhaleren. Dé truck om op kamp die vieze smaak niet in je mond te hebben en je toch niet te moeten beperkten tot die paar niet-rokende sletjes![]()
Klopt, alleen is de kans met roken groter, en is het écht een verschil of je door een auto geschept wordt of dat je longkanker hebt. De laatste 8 jaar van mijn grootvader zijn gewoon 1 ramp geweest voor hem, hij heeft het zelf nog gezegd als hij dicht bij het einde was dat als hij dat geweten had, hij zich 5 jaar ervoor met zijn auto rond een boom gevouwd had, zodat hij het niet hoefde mee te maken. Op dat moment kon hij het niet eens meer, rechtop zitten ging niet meer, laat staan dat hij nog een gaspedaal zou kunnen induwen (ademen kon hij enkel aan een machine).quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:49 schreef Shitonya het volgende:
Genoeg mensen die tachtig worden en ondertussen nog rustig door blijven roken.. Je kunt ook elke dag door een auto geschept worden. Het hangt er ook vanaf hoeveel je rookt. Al rook je een half tot heel pakje per dag snap ik je ergens wel, maar niet als je maar 1 a 2 pakjes per week rookt.
Onzin om er van uit te gaan een lange relatie te gaan hebben, voor er aan begonnen te zijnquote:Op maandag 27 augustus 2007 18:59 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Klopt, alleen is de kans met roken groter, en is het écht een verschil of je door een auto geschept wordt of dat je longkanker hebt. De laatste 8 jaar van mijn grootvader zijn gewoon 1 ramp geweest voor hem, hij heeft het zelf nog gezegd als hij dicht bij het einde was dat als hij dat geweten had, hij zich 5 jaar ervoor met zijn auto rond een boom gevouwd had, zodat hij het niet hoefde mee te maken. Op dat moment kon hij het niet eens meer, rechtop zitten ging niet meer, laat staan dat hij nog een gaspedaal zou kunnen induwen (ademen kon hij enkel aan een machine).
Als je dus door een auto geschept wordt & op slag dood bent is dat véél minder erg, die persoon heeft zo niet moeten afzien. Dat het ook anders kan aflopen (zware revalidatie / coma...) klopt, maar die kans is er voor zowel rokers als nietrokers hetzelfde.
Master conservering & restauratie.quote:Op maandag 27 augustus 2007 18:35 schreef Autoreply het volgende:
[..]
Wat doe je dan als ik vragen mag?
Ik heb nooit begrepen wat vrouwen nu bedoelen met 'ambitieus'. Het doet me altijd denken aan van die gladde managersquote:Op maandag 27 augustus 2007 17:05 schreef shebeks het volgende:
x Zit niet op fora / internet
x Vertoont geen metrosexuele trekken
x Liefst geen kinderwens
x Houdt van uitgaan, muziek
x Geen cliche romanticus
x Klaagt niet veel over uiterlijk/gewicht
x Humor
x Getalenteerd
x Ambitieus + gedreven
x Intelligent
x Gezellig
En jij mag hier wel lekker zitten? Dit is de grootste onzin "eis" die ik heb gelezen in dit topic.quote:Op maandag 27 augustus 2007 17:05 schreef shebeks het volgende:
Zit niet op fora / internet
You're kidding mequote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:21 schreef Shitonya het volgende:
Alsof een mens tegenwoordig nog verstand nodig heeft om een nutteloos beroep uit te oefenen..
En met ambitieus bedoelen ze meestal van die workaholics die thuis ook nog wat uren hun werk met hun vrouw gaan analyseren en altijs streven naar perfectionisme
Ik bedoel ambitie hebben in hetgeen waar hij getalenteerd in is.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:08 schreef katerwater het volgende:
[..]
Ik heb nooit begrepen wat vrouwen nu bedoelen met 'ambitieus'. Het doet me altijd denken aan van die gladde managers![]()
Idem voor dat 'getalenteerd'. Waarin moet hij dan talent hebbenBedoel je een kunstenaar of sportman ofzo? Want voor andere beroepen of dingen des levens heb je nu niet bepaald talent nodig, eerder verstand en werklust.
Ik heb inderdaad liever niet dat het zich frequent voordoet.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:29 schreef Xeanor het volgende:
[..]
En jij mag hier wel lekker zitten? Dit is de grootste onzin "eis" die ik heb gelezen in dit topic.
En dan zelfs nog: iemand die niet op internet zit tegenwoordig, weet echt geen reet van wat er in de wereld gebeurd.Hello wereldvreemden.
Iedere keer dat ik tot nu toe een paar dagen geen internet/nieuws had gezien, voelde ik me al direct wereldvreemd. "Wat heb ik gemist?" "Wat is er allemaal gebeurd?" etc.
Dat ze op internet hangt is op z'n minst een vereiste voor mij.
Geen goede ervaringen mee gehad? Meer vriendjes zoeken die zich in fatsoenlijke discussies mengen op fora ipv de hele dag in de TMF chatbox zitten.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:38 schreef shebeks het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad liever niet dat het zich frequent voordoet.
Geen goede ervaringen mee gehad, in het verleden![]()
Nou ja, ik kom hier ook toevallig voor het eerst in lange tijd.
Ik besteed mijn tijd gewoonlijk ook anders.
Nu kan ik het al meer in perspectief zetten. Ik ken dat wereldje ook van binnenuit en ambitie is daar inderdaad essentieel. Met een ambitieloze kunstenaar opgescheept zitten kan een last zijn.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:35 schreef shebeks het volgende:
[..]
Ik bedoel ambitie hebben in hetgeen waar hij getalenteerd in is.
Talent is aangeboren, maar zonder ambitie komt er ook weinig van.
Van het opgenoemde is niet alles een vereisde.
Het is wat ik graag heb, maar natuurlijk heb je niet volledig in de hand waar je verliefd op wordt.
En dat zou ik ook niet willen.
Het gaat er meer om dat ik mij in dat wereldje bevind.
Familie en vrienden bestaan voornamelijk uit kunstenaars/muzikanten.
In andere woorden: Iedereen heeft zo'n beetje hetzelfde "eisenlijstje".quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:43 schreef katerwater het volgende:
Maar inderdaad, verliefdheid brengt een mens helemaal ondersteboven. En dan zijn die zogenaamde eisen plots onbelangrijk.
quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:40 schreef Xeanor het volgende:
[..]
Geen goede ervaringen mee gehad? Meer vriendjes zoeken die zich in fatsoenlijke discussies mengen op fora ipv de hele dag in de TMF chatbox zitten.
Neem een ambitieloze (althans ambitie verloren, overkomt de beste) kunstenaar met buitensporig internet gedragquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:43 schreef katerwater het volgende:
[..]
Nu kan ik het al meer in perspectief zetten. Ik ken dat wereldje ook van binnenuit en ambitie is daar inderdaad essentieel. Met een ambitieloze kunstenaar opgescheept zitten kan een last zijn.
Maar inderdaad, verliefdheid brengt een mens helemaal ondersteboven. En dan zijn die zogenaamde eisen plots onbelangrijk. Voor hetzelfde geld ga je in zee met een trucker ipv een muzikant, shebeks![]()
![]()
Ach, internet is gewoon de opvolger van 't geschreven woord + tv. Waar ik vroeger een boek moest lezen om wat te weten te komen over de Feniciërs (net gelezen) kan ik dat nu in een kwartiertje door wat te surfen. En een hoop mensen kunnen (op vakantie) ook prima zonder internet.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:54 schreef shebeks het volgende:
Neem een ambitieloze (althans ambitie verloren, overkomt de beste) kunstenaar met buitensporig internet gedrag![]()
Ik sluit niets uit![]()
wow dat ben ik...quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 00:54 schreef shebeks het volgende:
[..]
Neem een ambitieloze (althans ambitie verloren, overkomt de beste) kunstenaar met buitensporig internet gedrag![]()
Ik sluit niets uit![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |