Ik ben zelf een jonkie, en ik kraak hiphop ook niet af, maar jij weet kennelijk erg weinig over muziek in het algemeen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:22 schreef netnord het volgende:
Alsof de 60 en70 jarige muziek "muziek" was. Kom op kerel, dan vind ik de huidige hiphop toch 1000000 x beter. Smaken verschillen he, ouwe!
Punt is gewoon dat die oudjes hetzelfde hebben meegemaakt. Ouders verafschuwden de rock & roll, jeugd vond het juist "vet". Nu gebeurt hetzelfde, jullie oudjes verafschuwen hedendaagse muziek wij vinden het gewoon "de shit". Jullie doen hetzelfde wat jullie vroeger wss rete irritant vonden, zeiken over de muziek van de jeugd.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:24 schreef xprotagonistx het volgende:
Maar over wat men over twintig jaar als gouden ouden ziet: vraag ik me ook weleens af. En ook of de gouden ouden van nu (beatles, ...) dan nog regelmatig gedraaid worden. Ik denk van wel, eigenlijk (en ik stond nu op het punt iets te typen van "want het is gewoon mooie muziek", maar vond dat natuurlijk een onzin argument, maar nu heb ik het alsnog getypt).
Flikker toch op, waaruit kan jij opmaken dat ik er weinig van weet. Stakkerquote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:26 schreef xprotagonistx het volgende:
[..]
Ik ben zelf een jonkie, en ik kraak hiphop ook niet af, maar jij weet kennelijk erg weinig over muziek in het algemeen.
En ik sta nu op het punt even kinderachtig te reageren met iets als: Misschien kan je beter je computer uitzetten en je gaan aftrekken op je 50-cent posters terwijl je met zwartepietenschmink op boos in de spiegel kijkt.
Ouwe? Snoer jij je de mond eens. Wat een taalquote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:22 schreef netnord het volgende:
Alsof de 60 en70 jarige muziek "muziek" was. Kom op kerel, dan vind ik de huidige hiphop toch 1000000 x beter. Smaken verschillen he, ouwe!
Dat is wel waar op zich, maar hoe oud denk je dat ik ben? Ik ben 25 jaar en heb dus de muziek uit de jaren 60 en 70 niet meegemaakt. Dus het is niet de muziek van mijn generatie en toch heb ik het ontdekt en ben tot de conclusie gekomen dat het beter is dan die shitzooi van tegenwoordig.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:28 schreef netnord het volgende:
[..]
Punt is gewoon dat die oudjes hetzelfde hebben meegemaakt. Ouders verafschuwden de rock & roll, jeugd vond het juist "vet". Nu gebeurt hetzelfde, jullie oudjes verafschuwen hedendaagse muziek wij vinden het gewoon "de shit". Jullie doen hetzelfde wat jullie vroeger wss rete irritant vonden, zeiken over de muziek van de jeugd.
Dat zegt iedere jongere ook altijdquote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:28 schreef netnord het volgende:
Hierbij beloof ik plechtig nooit en tennimmer te zeuren over de muziek van de toekomstige generaties
Verder helemaal niet generaliserend om alle muziek uit 20 jaar tijd in één klap af te doen als 'muziek'..quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:22 schreef netnord het volgende:
Alsof de 60 en70 jarige muziek "muziek" was. Kom op kerel, dan vind ik de huidige hiphop toch 1000000 x beter. Smaken verschillen he, ouwe!
Jij begint met een onzin argument door te betwijfelen dat jaren 60/70 muziek "muziek" was, en dat vind ik kinderachtig, en niet getuigen van enige muziekkennis. En ik verafschuw moderne top40 muziek niet omdat het muziek van een jongere generatie is (ik behoor zelf tot de doelgroep), maar ik vind het meeste gewoon niet interessant omdat het gros gemaakt wordt om makkelijk in het gehoor te liggen, en daardoor goed te verkopen. Dus heb ik het meeste na een paar keer wel gehoord.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:29 schreef netnord het volgende:
[..]
Flikker toch op, waaruit kan jij opmaken dat ik er weinig van weet. Stakker![]()
Dikke boehoe, hij heeft een andere smaak dan ik en nu ga ik kinderachtig reageren.. Doe toch gewoon even normaal.
Lijkt me sterk, of heb jij thuis een boekje met regels liggen?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:32 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Ouwe? Snoer jij je de mond eens. Wat een taal.
Smaken verschillen, ja, notnerd, maar goede muziek kan wel degelijk objectief worden bepaald. Je hebt goede muziek en slechte muziek en in beide categorieën kun je het ene mooier vinden dan het andere.
Ik zal je een voorbeeld geven:quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:37 schreef Maartel het volgende:
[..]
Lijkt me sterk, of heb jij thuis een boekje met regels liggen?
Maar wat heeft het voor een zin om te gaan bakkeleien over wat wel of niet goede muziek is, als daarmee de smaak van een ander (en de inhoud van de top 40) toch niet veranderd?quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:32 schreef floris.exe het volgende:
Smaken verschillen, ja, notnerd, maar goede muziek kan wel degelijk objectief worden bepaald. Je hebt goede muziek en slechte muziek en in beide categorieën kun je het ene mooier vinden dan het andere.
Over smaak valt niet te twisten etc etc.. aan de andere kant weerhoud dat natuurlijk haast niemand ervan om dit vooral wel te doen, omdat forums een stuk saaier en stiller zouden worden zonder dergelijke 'zinloze' discussies..quote:Op donderdag 16 augustus 2007 19:13 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Maar wat heeft het voor een zin om te gaan bakkeleien over wat wel of niet goede muziek is, als daarmee de smaak van een ander (en de inhoud van de top 40) toch niet veranderd?
ik denk dat jumpen meer deze tijd is.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 19:42 schreef TheVotary het volgende:
hakkuh gvd!
Smaken verschillen zeker, maar je gaat me niet vertellen dat Candyshop van 50 Cent beter is dan Child In Time van Deep Purple...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:22 schreef netnord het volgende:
Alsof de 60 en70 jarige muziek "muziek" was. Kom op kerel, dan vind ik de huidige hiphop toch 1000000 x beter. Smaken verschillen he, ouwe!
Het is alleen al dom dat je die link legt.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 20:01 schreef outsidr het volgende:
[..]
Smaken verschillen zeker, maar je gaat me niet vertellen dat Candyshop van 50 Cent beter is dan Child In Time van Deep Purple...
Eigenlijk wel ja...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 20:05 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Het is alleen al dom dat je die link legt.
Dat heeft te maken met selectief geheugen, alle goede nummers uit de jaren 60, 70 herinner je je nog, alle bagger ben je al lang weer vergeten en wordt ook niet meer op de radio gedraaid. Wat je nu nog op de radio hoort uit die tijd is maar een heel klein deel van wat er toen uitgebracht is.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 11:31 schreef floris.exe het volgende:
Waar is de spirit gebleven die zo doordrongen was door de artiesten in de jaren 60 en 70 (en misschien nog een beetje 80)? Het is allemaal van hetzelfde bagger.
quote:Op donderdag 16 augustus 2007 20:11 schreef outsidr het volgende:
[..]
Eigenlijk wel ja...
Deep Purple > 50 Cent
Ik denk zelfs dat 50 cent het zelf ook beeaamt
Er kan in ieder geval worden bepaald of een nummer simpel of ingewikkeld in elkaar zit. Of dat nou direct een maatstaf is voor goed of slecht is maar de vraag. De schilderijen van Mondriaan zijn nou ook niet bepaald ingewikkeld, maar ze worden door kunstkenners wel hoog aangeslagen.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 18:37 schreef Maartel het volgende:
[..]
Lijkt me sterk, of heb jij thuis een boekje met regels liggen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |