Hij heeft al een nieuwe baan bij de NPS voor komend jaar (waar 'ie overigens nog geen details over heeft bekend gemaaktquote:Op donderdag 16 augustus 2007 00:48 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Domien is nu genomineerd voor een Marconi. Kan ie mooi bij Jurre om opslag vragen en een extra batterij kopen
Mijn request, The Shins - Phantom Limb vrees ik ook niet.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 00:50 schreef purplerose het volgende:
ik denk niet dat the doors met la woman nog langs gaat komen
Domien heeft macaroni...eh... een marconi gesnoven.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:04 schreef purplerose het volgende:
Zo, beetje hyper Domien
Geen wasmiddel gesnoven he!
Qua titel past dit toch meer in de ochtend (rise up --> opstaanquote:
Bljkbaar mailen mensen in een dronken bui naar donien, doniem, bonym, enz.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:19 schreef borisz het volgende:
Je weet toch wel hoe je Domien spelt ?
Lijkt het wel op!quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:18 schreef Sirolf het volgende:
Domien heeft nu een relatie met Caroline?
[3FM #241] We miss Annemieke like the deserts miss the rain (directe link)quote:Op woensdag 15 augustus 2007 17:43 schreef DomienVerschuuren het volgende:
Heel goed zelfs! Dat grapje met Fok! is totaal uit de hand gelopen...
nee dat slaan mensen op met de cupmaat van Annemiekequote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:20 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Bljkbaar mailen mensen in een dronken bui naar donien, doniem, bonym, enz.
Dan hebben die het nóg moeilijker met Annemieke.
Bedjes zijn de muziekjes die je op de achtergrond hoort, ook wel achtergrondmuziekjes of fillers genoemd.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:27 schreef -Hans- het volgende:
Aah gaat lekker met het mengpaneel... Annemieke heeft ook al diverse malen aangegeven dat betjes(?) te hard klinken en Corton had net ook problemen. Goed dat ze de knop hebben los gehaald.![]()
Ik heb die grap trouwens totaal gemist, ik zat toen middenin een verhuizing volgens mij. Toch maar eens kijken of ik wat kan teruglezen/luisteren...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:20 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Lijkt het wel op!
[..]
[3FM #241] We miss Annemieke like the deserts miss the rain (directe link)
Zometeen een fijne van Everlast.
[3FM #152] bbq? klinkt goed!quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:35 schreef Sirolf het volgende:
Ik heb die grap trouwens totaal gemist, ik zat toen middenin een verhuizing volgens mij. Toch maar eens kijken of ik wat kan teruglezen/luisteren...
Weet wat wat een bedje is, maar niet of het met een d of t is.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:32 schreef Sirolf het volgende:
Bedjes zijn de muziekjes die je op de achtergrond hoort, ook wel achtergrondmuziekjes of fillers genoemd.
Min of meer, zit even bij te lezen in een topic van een paar maanden terug...quote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:43 schreef DomienVerschuuren het volgende:
Het is druk hier. Sorry! Leven er nog mensen?
opscheppen kan alleen als je vragen hebt die niemand goed zou hebbenquote:Op woensdag 15 augustus 2007 23:26 schreef Marc63 het volgende:
[..]
Echt niet: http://www.zshare.net/audio/2482020bf790b0/
/opschep mode off
Ik ben er ook te weinig en helaas staat er ook iets te vaak 8fm op bij de corso en op het werk.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 07:49 schreef Cee het volgende:
Goeiemorgen menschen!![]()
Even een berichtje tussendoor om de heren VeenstraVeenstra en Verschuuren te feliciteren met hun verdiende nominaties!![]()
Binnenkort hoop ik weer wat vaker in dit gezellige topic rond te hangen.
Ik heb nu 538 op staan.![]()
Het was een gezellige avond toenquote:Op donderdag 16 augustus 2007 01:50 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Min of meer, zit even bij te lezen in een topic van een paar maanden terug...![]()
Volgens mij moet ik maar blij zijn dat ik er die avond niet was, wát een testosteron kwam er toen naar boven drijven hier zeg...![]()
Die is idd wel leukquote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:21 schreef Roel_Jewel het volgende:
Doe je eigen versie daarvan nog es, Michiel![]()
![]()
.
Ha, sja. Toch vind ik 'm iig boeiender dan die Damien Rice-shit van net. Maar goed; da's ook niet zo moelijk natuurlijk.quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:41 schreef Roel_Jewel het volgende:
My god, wat een saaaaaai nummer.
"What you dooooo to meeeeeeeeeee".
quote:Op donderdag 16 augustus 2007 09:43 schreef cosmick het volgende:
[..]
Ha, sja. Toch vind ik 'm iig boeiender dan die Damien Rice-shit van net. Maar goed; da's ook niet zo moelijk natuurlijk.
Nee. Eén van de grootste zeiknummers ever. En die schorre stem van die GooGoo-gastquote:Op donderdag 16 augustus 2007 10:06 schreef Roel_Jewel het volgende:
Iris.
Maar dat vind jij weer niks hè, cosmick.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |