Ik zie bijna niemand beter als Dembelequote:Op zaterdag 11 augustus 2007 19:58 schreef Chivu het volgende:
[..]
AZ heeft een heel gebalanceerde selectie, maar de topspelers van AZ zijn stuk voor stuk minder dan die van de traditionele top 3. Kortom, het is kijken wat de doorslag geeft. Individuele kwaliteit of een gebalanceerde selectie.
AZ verliest van M'brough, Ajax verliest van Falkirk, psv speelt gelijk tegen vvvquote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:26 schreef Asskicker14 het volgende:
Dit zit je wel aan tot denken.
PSV verslaat AC Milan en Real Madrid.
Ajax verslaat Atletico Madrid. AZ verslaat Inter Milan.
Feyenoord had de overwinning tegen Chelsea en Liverpool voor het oprapen ware het niet voor de gemiste penalty's.
Het gat tussen de Nederlandse topclubs en de buitenlandse topclubs lijkt steeds kleiner te worden. Hopelijk komt dit ook tot uiting in de UEFA coefficientie dit jaar.
maar als je naar de selecties van de topploegen kijkt kun je alleen maar conluderen dat ze de laatste jaren vertsrekt zijn t.o.v bv 5 jaar geleden , die ontwikkeling is al een aantal jaar aan de gang. Ook Heerenveen en Twente bijvoorbeeld hebben steeds betere selecties(bv Nilsson, Alves en Pranjic zouden als trio voorin bij een subtopper in Spanje of Engeland niet misstaan. maar die uitslagen zeggen niet alles natuurlijk, maar Europees doen we het de laatste jaren toch ook behoorlijk, het is niet meer zo dat er slechts 1 club ofzo sporadisch overwinterd(ff afkloppen)quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
AZ verliest van M'brough, Ajax verliest van Falkirk, psv speelt gelijk tegen vvv
Het zijn maar oefenwedstrijden![]()
Het gaat Europees de laatste paar jaren juist minder, we moeten niet voor niets vrezen voor nog een CL plaats.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:43 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
maar als je naar de selecties van de topploegen kijkt kun je alleen maar conluderen dat ze de laatste jaren vertsrekt zijn t.o.v bv 5 jaar geleden , die ontwikkeling is al een aantal jaar aan de gang. Ook Heerenveen en Twente bijvoorbeeld hebben steeds betere selecties(bv Nilsson, Alves en Pranjic zouden als trio voorin bij een subtopper in Spanje of Engeland niet misstaan. maar die uitslagen zeggen niet alles natuurlijk, maar Europees doen we het de laatste jaren toch ook behoorlijk, het is niet meer zo dat er slechts 1 club ofzo sporadisch overwinterd(ff afkloppen)
Wellicht speelde AZ gewoon ongeinspireerd tegen Middlesbrough. Met dat excuus kwam Inter toch goed weg?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:28 schreef sjimz het volgende:
[..]
AZ verliest van M'brough, Ajax verliest van Falkirk, psv speelt gelijk tegen vvv
Het zijn maar oefenwedstrijden![]()
Dan doe je de prestatie van AZ tekort tegen Inter.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:45 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Wellicht speelde AZ gewoon ongeinspireerd tegen Middlesbrough. Met dat excuus kwam Inter toch goed weg?
wat een onzin. 3 jaar geleden Az en Psv halve finale, alle ploegen overwinterden behalve Utrecht, jaar erna AJax en PSv 2de ronde cl, Az 8ste finale glf ik in uefa Cup. vorig jaar Psv Kwartfinale CL en Az ook kwartfinale.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:45 schreef sjimz het volgende:
[..]
Het gaat Europees de laatste paar jaren juist minder, we moeten niet voor niets vrezen voor nog een CL plaats.
Ik vind spelers als De Zeeuw, Dembelé, Waterman, Bonk en Cziommer eerlijk waar niet minderwaardig aan veel vergelijkbare spelers bij de 'traditionele' top. En Ari kan een geweldenaar worden als z'n spel van vanavond representatief is.quote:AZ heeft een heel gebalanceerde selectie, maar de topspelers van AZ zijn stuk voor stuk minder dan die van de traditionele top 3. Kortom, het is kijken wat de doorslag geeft. Individuele kwaliteit of een gebalanceerde selectie.
Als je een kans mist speel je dan niet lekker? ben je zo iemand of was zijn spel ook slecht?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:38 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Pellé moet trouwens nog wel wennen bij AZ. Echt lekker vond ik hem nog niet spelen, alhoewel hij op het eind wel beter in het veld stond. Maar die kans van hem...die had gewoon moeten zitten...
Het is tot nu toe in ieder geval steeds goed gegaan.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:49 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Hehe, klopt ja. Godzijdank doet hij het wel beter dan Sinouh
quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 21:53 schreef MichelWuyts het volgende:
Als je een kans mist speel je dan niet lekker? ben je zo iemand of was zijn spel ook slecht?
Nu ook veel routine terug, zoals Stam, Gio, Davids en nog vele anderen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 20:52 schreef BobRooney het volgende:
Nederlandse voetbal barst van het talent....
Ik ben expres een kwartier te laat gekomen om jullie je afscheid te gunnen, aardig he.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:28 schreef Gatalin het volgende:
Zo, de eerste klapper van het seizoen is binnen
Heerlijk weer, heerlijke wedstrijd. Inter had duidelijk niet verwacht dat AZ zo goed zou gaan spelen, en eerlijk gezegd ik ook niet. Mooie combinaties, al liepen ze nog niet allemaal lekker, maar er zit duidelijk potentie in. Ari en Cziommer waren in mijn ogen de beste spelers aan de kant van AZ. Pelle speelde nog niet naar behoren, maar uit interviews met hem kwam naar voren dat hij lichamelijk nog niet helemaal op het niveau van AZ zit. Verder vond ik Jaliens niet echt goed spelen, was een aantal keer te laat en greep niet altijd goed in.
Grootste minpunt van de avond was toch wel het dagjesvolk dat niet wist hoe de toegangpoortjes werkten, waardoor ik het afscheid van Shota heb gemist...
Heel aardig. Minder aardig waren de mensen die duidelijk werd uitgelegd hoe ze het kaartje onder de scanner moesten doen om het vervolgens alsnog fout te doen. Uiteindelijk werden er extra stewards naar de poortjes gestuurd om deze mensen te helpen, want het was een drama...quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:38 schreef hoM3r het volgende:
[..]
Ik ben expres een kwartier te laat gekomen om jullie je afscheid te gunnen, aardig he.
Ik zat half 5 op m'n stoeltjequote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:38 schreef hoM3r het volgende:
[..]
Ik ben expres een kwartier te laat gekomen om jullie je afscheid te gunnen, aardig he.
Wel grappig, ik vond hem op TV niet zo sterk. Maar denk je dat Koenders een betere rechtsback is dan Steinsson?quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 22:07 schreef xFriendx het volgende:
Koenders vond ik overigens ook tof spelen. Flinke conditie, fel (zat vastgelijmd aan zijn tegenstander) en bleef heel goed naar die bal kijken zodat hij zich niet in de luren liet leggen.
Ik zat aan de juiste zijde waar ik hem best goed kon bekijken. Of hij een betere rechtsback is dan Steinsson...hmm. Ik denk dat Steinsson qua fysiek wat meer in te brengen heeft, aan de andere kant vond ik Koenders wat beweeglijker. Leek af en toe of hij de aanval al helemaal doorhad, verdedigde en ook meteen door verdedigde op de volgens pass. Tegelijkertijd ligt denk ik hier ook meteen zijn zwakte, door zoveel te bewegen en te willen doen kan hij uiteindelijk toch het overzicht verliezen en komen er op andere plekken gaten. Steinsson is wat dat betreft wat meer gefocused op wat hij moet doen en laat het daar dan ook bij. Zo heb je wat minder last van verrassingen.quote:Op zaterdag 11 augustus 2007 23:40 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Wel grappig, ik vond hem op TV niet zo sterk. Maar denk je dat Koenders een betere rechtsback is dan Steinsson?
Niet te goed, maar ook niet te slecht.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:32 schreef hello_moto1992 het volgende:
Speelde Pellè mee? Hoe deed hij het?
Klopt. Kruisband gescheurd. Zes tot negen maanden uitgeschakeld.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:41 schreef sjimz het volgende:
Luirink is toch geblesseerd?
Oh.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:44 schreef Gatalin het volgende:
[..]
Klopt. Kruisband gescheurd. Zes tot negen maanden uitgeschakeld.
Wat een vreemde foto.. kweet niet waarom ziet er gewoon maf uit..quote:Op zondag 12 augustus 2007 02:17 schreef Stereotomy het volgende:
[afbeelding]
Shota, bedankt voor alles
De fotograaf had een moeilijke middag. De ene helft van het veld was vol licht, de andere helft schaduw. Da's kut, want als je een foto maakt heb je natuurlijk maar 1x belichting over je plaat. Daarnaast heeft Shota een wit T-shirt aan terwijl de heren naast hem zwart aan hebben. Niet leuk om een goeie belichting te vinden. Daarnaast zat zijn witbalans ook compleet fout als je naar de foto's op de AZ-site kijkt. Het gras is mintgroen op enkele foto's.quote:Op zondag 12 augustus 2007 03:12 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Wat een vreemde foto.. kweet niet waarom ziet er gewoon maf uit..![]()
Gefeliciteerd trouwens, mooie overwinning dit gaat een mooi jaar worden in de eredivisie..![]()
Hij is christen. En christenen zijn altijd aardig. Zelfs Duitse christenen.quote:Op zondag 12 augustus 2007 00:41 schreef Stereotomy het volgende:
En ik heb nog altijd iets engs bij Cziommer. Hij is zo aardig en welbespraakt, maar het lijkt wel alsof hij een dubbele agenda heeft. Achja, het blijft een Duitser he.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |