![]()
De volledige top 10 (top 25 zelfs) denkt aanwezig te zijn. Zelfs Ancic heeft zich nog niet teruggetrokken en buiten hem zijn alleen Andy Murray en Kiefer (?) op dit moment geblesseerd. Murray verwacht echter nog steeds fit te zijn voor het toernooi dat voor Heren dit jaar in Montreal plaats vindt, er staan voor hem dan ook veel punten op het spel. Vorig jaar speelde hij er de halve finale. Daarin verloor hij van de Fransman Richard Gasquet die in de finale dan weer van Roger Federer verloor.
Nadal kan hier punten gaan pakken ten opzichte van Federer. De Spanjaard verloor er vorig jaar in de derde ronde kansloos van de Tsjech Berdych. Fernando Gonzalez haalde er ook een halve finale en begon in Montreal eigenlijk zijn winning streak van het einde van vorig seizoen. Ook voor hem breken er dus spannende tijden aan op het gebied van rankings.
Youzhny is weer uit de top10 gezakt, maar moet op Hardcourt goed uit de voeten kunnen en kan veel punten gaan scoren ten opzichte van vorig jaar.
Er zijn zeven plaatsen voor qualifiers. Robin Haase gaat proberen een van die plaatsen te veroveren. Ivo Karlovic, Hyung-Taik Lee en Juan Martin del Potro zijn de betere spelers in het kwalificatietoernooi.
![]()
![]()
![]()
De finale gaat overigens tussen Federer en Nadal en Nadal kon hem wel eens gaan winnen.
Die Scheiße bleibt gleich, nur die Fliegen ändern sich
| Kurt Cobain sagte mir, Ich soll kommen wie ich binen de kikker zei: "Je moet me nog kussen!" en ik stak de kikker terug in mijn binnenzak en zei: "Nee, ik heb veel liever een babbelende kikker!"