Heb er nog geen tijd ingestoken. Blijkbaar is het niet gewenst. Laatste berichtje wat ik had is dat men het met de FA's ging bespreken (van de mods die wel antwoorden), daarna niets meer van gehoord. Dan niet. Scheelt mij weer een halve dag.quote:
Als het geen correct antwoord is had je voorwaarden moeten stellen aan het antwoord.quote:"Met wie heb je een bitchfight?" "Jij en sigme". Iets zegt mij dat dat geen correct antwoord is
Nee, dat is niet vreemd. Mannen hoeven niet mooi te zijn.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 12:22 schreef Gabry het volgende:
Het is eerder vreemd dat mannen zich minder lijken te hechten aan make-up en kleding om zich mooi te maken voor vrouwen.
Je mag best een bitchfight hebben met "dikke lamsworst met puutje", als je je grammatica maar correct gebruiktquote:Op zaterdag 28 juli 2007 12:24 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Heb er nog geen tijd ingestoken. Blijkbaar is het niet gewenst. Laatste berichtje wat ik had is dat men het met de FA's ging bespreken (van de mods die wel antwoorden), daarna niets meer van gehoord. Dan niet. Scheelt mij weer een halve dag.
[..]
Als het geen correct antwoord is had je voorwaarden moeten stellen aan het antwoord.Alles is een correct antwoord, zelfs "dikke lamsworst met puutje". Het slaat nergens op, maar wel correct aangezien er geen voorwaarden zijn.
En vragen sturen is zoooooooooooooooooooooo 1286.
Voor iemand die mij op fouten wil wijzen mis je verdomd veel leestekens.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 12:29 schreef Elseetje het volgende:
Je mag best een bitchfight hebben met "dikke lamsworst met puutje", als je je grammatica maar correct gebruiktJuist was dus geweest "met jou en sigme"
Vier miljoen kinderen, snel zet je pc uit!quote:GENEVE - Vier miljoen kinderen onder de vijf jaar sterven jaarlijks aan gevaarlijke milieuomstandigheden zoals vervuilde lucht of water of blootstelling aan chemicaliën.
Dat meldde de Wereldgezondheidsorganisatie van de Verenigde Naties (WHO) vrijdag.
Doodsoorzaken
Het is de eerste keer dat de organisatie een aantal noemt. Belangrijkste doodsoorzaken zijn onder meer vergiftigingen, diarree en malaria, verspreid door de malariamug die gedijt in vuil water.
De meeste ziektegevallen door gevaarlijke milieuomstandigheden komen voor in Afrika, gevolgd door delen van Zuidoost-Azië.
al was het alleen maar omdat in de meeste gevallen het geen verbetering is..quote:Op zaterdag 28 juli 2007 12:22 schreef Gabry het volgende:
[..]
Het is eerder vreemd dat mannen zich minder lijken te hechten aan make-up en kleding om zich mooi te maken voor vrouwen.
Of je ergert je gewoon en zoekt daar een excuus bij.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 11:07 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Komt dat misschien omdat de EU net als het milieu bepaalde zaken frustreert waar de gemiddelde Nederlander zich aan ergert?
Watertekort is natuurlijk al decennia een milieuprobleem. dat heet ook wel verdroging met bijvorobeeld woestijnvorming als gevolg.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 12:48 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Vier miljoen kinderen, snel zet je pc uit!
Wel tof dat watertekort tegenwoordig een mileuprobleem is. Kom we lossen het op door Afrika vol te zetten met windmolens.![]()
Hadden ze nou maar geld om het zelf op te lossen.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:22 schreef du_ke het volgende:
Watertekort is natuurlijk al decennia een milieuprobleem. dat heet ook wel verdroging met bijvorobeeld woestijnvorming als gevolg.
maar in het stukje staat toch niets over watertekort? Wel over vuil water en dat is zeker ook een milieuprobleem.
Wat heeft dit met dat nieuwsbericht te maken?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:30 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Hadden ze nou maar geld om het zelf op te lossen.
Nee, we kunnen beter onze eigen markt beschermen door subsidies, kan ons die kut-Afrikanen nou schelen, kunnen we beter geld tegenaan gooien dan lost het zichzelf wel op.![]()
Dat een hoop 'schuld' van die arme Afrikaantjes bij andere landen ligt dmv. heffingen om de eigen markt te beschermen en ze daardoor geen geld hebben om fatsoenlijke watersystemen neer te zetten.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:40 schreef du_ke het volgende:
Wat heeft dit met dat nieuwsbericht te maken?
Dat is wel een erg beperkte visie op de problemen aldaar en zeker niet 1 op 1 te koppelen. Alsof het vrijgeven van de suikerexport naar de Eu daar veel problemen zal schelen.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:46 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat een hoop 'schuld' van die arme Afrikaantjes bij andere landen ligt dmv. heffingen om de eigen markt te beschermen en ze daardoor geen geld hebben om fatsoenlijke watersystemen neer te zetten.
Klopt dat is inderdaad het grootste probleem.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:46 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat een hoop 'schuld' van die arme Afrikaantjes bij andere landen ligt dmv. heffingen om de eigen markt te beschermen en ze daardoor geen geld hebben om fatsoenlijke watersystemen neer te zetten.
haha, echtwaar, haha.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:51 schreef du_ke het volgende:
Dat is wel een erg beperkte visie op de problemen aldaar en zeker niet 1 op 1 te koppelen. Alsof het vrijgeven van de suikerexport naar de Eu daar veel problemen zal schelen.
Die importheffingen zijn er voornamelijk op bulkproducten met een lage marge.
quote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:57 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
haha, echtwaar, haha.
Je past perfect in het GL-plaatje. Verbeter de wereld, zolang als het maar goed is voor mijzelf en alles buiten een cirkel van 10 km om mij heen snap ik niet.![]()
Ik ben ook tegen die importheffingen, altijd al geweest ook. maar er de milieuproblemen in Afrika aan koppelen is gewoonweg compleet absurd. Denk dat een zich verder ontwikkelende landbouw aldaar eerder voor meer dan minder milieuproblemen zal zorgen.quote:Lees je eens in, pak objectief de protectionistische regeltjes van bv. de EU waar alles letterlijk in de wetjes staat. Valt niets anders van te maken en zie hoe wij onze eigen 'solidariteit' verheerlijken door het uitbuiten van anderen.
Maarja, daar hebben we dan democratisch voor gekozen, dus is het ok.![]()
Natuurlijk ben je niet een kut-europeaan die neerkijkt op afrikanenquote:Op zaterdag 28 juli 2007 13:30 schreef Boze_Appel het volgende:
kan ons die kut-Afrikanen nou schelen, kunnen we beter geld tegenaan gooien dan lost het zichzelf wel op.![]()
Niet die 4 miljoen genoemde kinderen uit het berichtje. Die kunnen dan gewoon goed drinkwater krijgen.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 14:07 schreef du_ke het volgende:
Ik ben ook tegen die importheffingen, altijd al geweest ook. maar er de milieuproblemen in Afrika aan koppelen is gewoonweg compleet absurd. Denk dat een zich verder ontwikkelende landbouw aldaar eerder voor meer dan minder milieuproblemen zal zorgen.
Subsidies en regelgeving bevorderen die regelsquote:Ben overigens wel voor kwaliteitseisen mbt bestrijdingsmiddelen en hormoongebruik om op die manier oneerlijke concurrentie voor de europese landbouwers, die aan strenge eisen moeten voldoen, te voorkomen.
Maak je geen zorgen. Met het tempo wat de EU nu mee bezig is worden die onbetaalbaar. Lang leven de eigen markt en onze eigen BSE.quote:En ik heb het je al eerder gezegd maar kijk komende winter eens in de supermarkt waar dan de sperzieboontjes vandaan komen.
Uiteraard.quote:Op zaterdag 28 juli 2007 14:14 schreef Bluesdude het volgende:
Natuurlijk ben je niet een kut-europeaan die neerkijkt op afrikanen
Dacht ik al... schijn van politiekcorrect fatsoen ophouden.quote:
Viva la republique !quote:Majesteitsschenner wordt vervolgd
27-7-2007
Het Openbaar Ministerie (OM) gaat een 47-jarige Amsterdammer vervolgen wegens majesteitsschennis.
Hij zou koningin Beatrix ernstig hebben beledigd. Het komt zelden voor dat justitie hier iemand voor vervolgt. De verdachte kreeg het op 7 juni wegens nog onbekende reden aan de stok met agenten. "Ik haat jullie koningin. De koningin van Nederland is een hoer", riep hij volgens het OM tegen de politie. Hij zou daarna seksuele handelingen hebben beschreven die hij met de majesteit zou willen verrichten.
De man kan een maximale celstraf van vijf jaar opgelegd krijgen.
Wie zegt dat? Kan je dat ook beter onderbouwen dan dit?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 14:15 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Niet die 4 miljoen genoemde kinderen uit het berichtje. Die kunnen dan gewoon goed drinkwater krijgen.
Heb je gedronken ofzoquote:We hoeven maar de helft van ons jaarlijkse budget uit te geven om zieltjes te helpen in de wereld om heel het fucking malariaprobleem op te lossen. Klamboes zijn de bom en ik doe mijn bijdrage door elk jaar er 100 in een pakketje op te sturen.
Klamboe's hebben boze regeringsmensen geen flikkern aan dus kunnen ze dat niet voor zichzelf horken.![]()
[..]
Niet direct. naar mijn idee moet gewoon iedereen z'n spullen hier op de markt kunnen bregen. Zolang die aan bepaalde standaardeisen mbt de volksgezondheid voldoenquote:Subsidies en regelgeving bevorderen die regels
[..]
Kan je dat ook onderbouwen? Want de praktische feiten wijzen erop dat die import alleen maar meer wordt.quote:Maak je geen zorgen. Met het tempo wat de EU nu mee bezig is worden die onbetaalbaar. Lang leven de eigen markt en onze eigen BSE.
in naam van Oranje, halt!quote:Op zaterdag 28 juli 2007 14:31 schreef Mutant01 het volgende:
rofl, wat een trieste mongool.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |