google even op milfquote:
Je bent pas de 1e die dit meldt..quote:Op vrijdag 27 juli 2007 23:33 schreef RonaldV het volgende:
Ik heb moeders gehad die zo strak waren als een maagd, en jonge vrouwen waarbij ik vrijwel niks voelde. Het ligt allemaal aan de dame zelf, en niet aan het simpele feit dat ze kinderen heeft gebaard.
Ik ben waarschijnlijk ook de eerste hier die meer heeft gedaan dan even voelen in het fietsenhok van de MAVOquote:Op zaterdag 28 juli 2007 00:37 schreef Godshand het volgende:
[..]
Je bent pas de 1e die dit meldt..
Omgekocht?
Kijkt je vrouw mee?
Wil je nu ervaringen of niet?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 00:37 schreef Godshand het volgende:
[..]
Je bent pas de 1e die dit meldt..
Omgekocht?
Kijkt je vrouw mee?
quote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:00 schreef L.Denninger het volgende:
Tuurlijk, als jij een heel groot stuk ontbijtkoek hebt gegeten is de rest van je leven je mond ook een stuk wijder.
quote:Op maandag 30 juli 2007 05:29 schreef Kuron het volgende:
[..]
![]()
Hartelijk dank voor deze opmerking, ik zal nu alleen wel de limonade van mijn monitor moeten afpoetsen
Gynaecologie is alweer eeuwen geledenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:51 schreef Aventura het volgende:
@ Godshand: jij hebt toch Geneeskunde gestudeerd, hebben ze je daar niks over de toestand van de vagina na de bevalling verteld?
keizer watte?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 09:32 schreef Insania het volgende:
En een keizersnede bestaat ook niet in dit topic![]()
De M kan ook staan voor 'Mature'quote:Op woensdag 1 augustus 2007 22:45 schreef OldJeller het volgende:
MILF: de 'M' hierin staat voor Mother.
Ook wel: 'moeder'
Moeder: vrouw die één of meer kinderen heeft gebaard
'Een MILF zonder kinderen..' kan dus niet.
Slotje.
En jij bent zeker de kloon van TSquote:Op donderdag 2 augustus 2007 09:40 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
De M kan ook staan voor 'Mature'![]()
![]()
Nee hoor, gewoon een liefhebber van MILF's (in beide varianten)quote:Op donderdag 2 augustus 2007 09:47 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
En jij bent zeker de kloon van TS![]()
Mature is een bijvoeglijk naamwoord, geen zelfstandig naamwoord.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 09:40 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
De M kan ook staan voor 'Mature'![]()
![]()
Ook de Engelsen kennen het zelfstandig gebruikt bijvoegelijk naamwoord, hoor. En bovendien: Het gaar hier over Pron, niet over correct Engels.quote:Op donderdag 2 augustus 2007 10:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Mature is een bijvoeglijk naamwoord, geen zelfstandig naamwoord.
Ja echt niet dus he?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 09:47 schreef zwartedoos het volgende:
[..]
En jij bent zeker de kloon van TS![]()
TS heeft gewoon nooit geweten dat de M voor mother stond, en baalt nu als een stekker![]()
zie verhaal van erodome... 9 maanden om 'klaar te worden voor de bevalling' en zo'n beetje die tijd voor daarna om weer 'in oude staat' terug te keren...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 14:21 schreef Tinkepink het volgende:
En toch hè, toch wil ik die ware kennersantwoorden van jullie een beetje nuanceren.
Ieder vrouwenlichaam is anders en ieder vrouwenlichaam reageert anders op hormonen, de bevalling etc. Sommige vrouwen zijn al voor ze kinderen krijgen heel wijd, andere niet. Sommige vrouwen veren weer terug in de oude vorm na de bevalling, sommige alleen na wat oefening en bij sommigen is er -bijvoorbeeld door een knip of een zware bevalling- toch wat kapot gegaan en wordt het nooit meer zoals het was.
Maar kom niet aan met verhalen dat alle vrouwen weer net zo strak kunnen worden als voor de bevalling, mits ze maar genoeg oefenen.
quote:Op vrijdag 3 augustus 2007 14:38 schreef Ladyxima het volgende:
[..]
zie verhaal van erodome... 9 maanden om 'klaar te worden voor de bevalling' en zo'n beetje die tijd voor daarna om weer 'in oude staat' terug te keren...
dan heb je n kind... en dan krijg je serieus de verbaasde reactie 'goh k had niet verwacht dat je nog zo strak zou zijn'
![]()
![]()
![]()
What about adoptie?quote:Op woensdag 1 augustus 2007 22:45 schreef OldJeller het volgende:
MILF: de 'M' hierin staat voor Mother.
Ook wel: 'moeder'
Moeder: vrouw die één of meer kinderen heeft gebaard
'Een MILF zonder kinderen..' kan dus niet.
Slotje.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.oi?
quote:Ja, is toeval. Na een beperkte tijd is alles weer zoals het daarvoor ook was hoor. Alleen als betreffende vrouw haar spieren niet goed gebruikt, kan he zijn dat er verschil is. Vaak wordt ook aangeraden om de spieren weer extra aandacht te geven, om (o.a.) urineverlies te voorkomen.
quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:32 schreef JamesBrownie het volgende:
als de kindjes in de huiskamer zijn
En jij bent niet goed bij je hoofd.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:39 schreef JamesBrownie het volgende:
Ik vind het gewoon niet netjes gezegd, das alles.
Je overdrijft.
Jawel, kan wel, maar sinds kort hoeft het niet meer.quote:Op zondag 5 augustus 2007 14:35 schreef JortK het volgende:
Dames en heren we hebben een heus nieuw fenomeen... MILFEN kunnen tegenwoordig ook geen kinderen hebben![]()
Mijn vriendin is MILF (moeder) en is nog strak. Strakker dan de gemiddelde breezerslet die haar poort voor een flessie openzet gok ik.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 04:13 schreef Godshand het volgende:
Hoi,
Ja een echte motherfucker hier
Ik heb 3x vrouwen in me bed gehad waarvan de M echt van Mother was. Ook evenveel MILFs waarvan de M niet van Mother was maar van Mature.
Nu het punt dus
Die MILFs zonder kinderen voelden strakker dan de MILFs met kids...
Toeval?
Ik wil ff van vaders (die niet bij hun partner zijn weggehold) en MILF-liefhebbers horen wat hun ervaringen zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |