En jij klinkt als iemand die het niet kan winnen op een nette manier en nu probeert mij uit mijn tent te lokken door te gaan beledigen.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:45 schreef Kreator het volgende:
[..]
Je klinkt als een labiele krasser, die nu op het viva forum haar support team opzoekt om te recupereren van dit emotionele onrecht. Das alles.
...het zou alleen beledigend zijn als je je persoonlijk voelt aangesproken als ik je dijbeenbloemkool treffend een spierloos olievat waar je een frikandel in wappert noem hè? Dan moet het wel heel diep zitten, die onzekerheid over je voorbibs.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:50 schreef JamesBrownie het volgende:
O, ik zeg iets verkeerd,
je was al aan het beledigen voordat ik iets tegen je zei, dan zal het wel gewoon je persoonlijkheid zijn,
Ik voel me helemaal niet aangesproken, maar het is gewoon een beledigende opmerking in zijn algemeenheid.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:58 schreef Kreator het volgende:
[..]
...het zou alleen beledigend zijn als je je persoonlijk voelt aangesproken als ik je dijbeenbloemkool treffend een spierloos olievat waar je een frikandel in wappert noem hè? Dan moet het wel heel diep zitten, die onzekerheid over je voorbibs.
gast, de pure onzekerheid dat je nooit sex zult hebben spat van je reacties af,quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:58 schreef Kreator het volgende:
[..]
...het zou alleen beledigend zijn als je je persoonlijk voelt aangesproken als ik je dijbeenbloemkool treffend een spierloos olievat waar je een frikandel in wappert noem hè? Dan moet het wel heel diep zitten, die onzekerheid over je voorbibs.
En van wie ben jij een kloon, dat je niet zelf durft te reageren? Of heb je je speciaal geregistreerd om jezelf hier even voor lul te komen zetten met je ongefundeerde homosexuele verbale kots.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 10:01 schreef Exile_NL het volgende:
gast, de pure onzekerheid dat je nooit sex zult hebben spat van je reacties af,
wat een sneue bult woordjes stel jij samen, ga aftrekken brugger.
als je zo zenuwachtig wordt van een forum ga dan wat anders doen
Ohja joh?quote:Op vrijdag 27 juli 2007 09:44 schreef HeatWave het volgende:
Wat een bull in de OP trouwens.
Mother I'd like to fuck, prima term
Mature I'd like to fuck? Slaat echt totaal nergens op....
een account aanmaken alleen voor deze opmerking is echt het meest trieste wat ik ooit heb meegemaakt op FOK!,quote:Op vrijdag 27 juli 2007 10:01 schreef Exile_NL het volgende:
gast, de pure onzekerheid dat je nooit sex zult hebben spat van je reacties af,
wat een sneue bult woordjes stel jij samen, ga aftrekken brugger.
als je zo zenuwachtig wordt van een forum ga dan wat anders doen
doe trouwens geen moeite om hierop te reageren alsof je je aangevallen voelt, you know its true, ik kom niet weer in dit topic,
het is een advies over hoe jij overkomt. neem het aan zou ik zeggen stakker
google even op milfquote:
Je bent pas de 1e die dit meldt..quote:Op vrijdag 27 juli 2007 23:33 schreef RonaldV het volgende:
Ik heb moeders gehad die zo strak waren als een maagd, en jonge vrouwen waarbij ik vrijwel niks voelde. Het ligt allemaal aan de dame zelf, en niet aan het simpele feit dat ze kinderen heeft gebaard.
Ik ben waarschijnlijk ook de eerste hier die meer heeft gedaan dan even voelen in het fietsenhok van de MAVOquote:Op zaterdag 28 juli 2007 00:37 schreef Godshand het volgende:
[..]
Je bent pas de 1e die dit meldt..
Omgekocht?
Kijkt je vrouw mee?
Wil je nu ervaringen of niet?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 00:37 schreef Godshand het volgende:
[..]
Je bent pas de 1e die dit meldt..
Omgekocht?
Kijkt je vrouw mee?
quote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:00 schreef L.Denninger het volgende:
Tuurlijk, als jij een heel groot stuk ontbijtkoek hebt gegeten is de rest van je leven je mond ook een stuk wijder.
quote:Op maandag 30 juli 2007 05:29 schreef Kuron het volgende:
[..]
![]()
Hartelijk dank voor deze opmerking, ik zal nu alleen wel de limonade van mijn monitor moeten afpoetsen
Gynaecologie is alweer eeuwen geledenquote:Op dinsdag 31 juli 2007 12:51 schreef Aventura het volgende:
@ Godshand: jij hebt toch Geneeskunde gestudeerd, hebben ze je daar niks over de toestand van de vagina na de bevalling verteld?
keizer watte?quote:Op donderdag 2 augustus 2007 09:32 schreef Insania het volgende:
En een keizersnede bestaat ook niet in dit topic![]()
De M kan ook staan voor 'Mature'quote:Op woensdag 1 augustus 2007 22:45 schreef OldJeller het volgende:
MILF: de 'M' hierin staat voor Mother.
Ook wel: 'moeder'
Moeder: vrouw die één of meer kinderen heeft gebaard
'Een MILF zonder kinderen..' kan dus niet.
Slotje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |