De middelste!quote:
Nou... geloof mij.. ze is hartstikke lelijk!quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:10 schreef Insomaniac het volgende:
Lekker mokkel.
Oh die, die's geil men.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:14 schreef kahaarin het volgende:
[..]
De middelste!![]()
Zij van de nieuwe Mora reclames.
Dacht dat het aan mij lag, maar ze is idd superlelijkquote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:14 schreef dyzrz het volgende:
[..]
Nou... geloof mij.. ze is hartstikke lelijk!
Heb haar paar keer gezien etc, maar het hoofdje is net zo groot als een tennisbal en ze is
afschuwelijk dun.
Op T.V. ziet ze er mooi uit, dat vind ik echt, maar in het echt absoluut niet!
Het is echt een wereld van verschil.
dat is iemand anders, man.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:14 schreef kahaarin het volgende:
[..]
De middelste!![]()
Zij van de nieuwe Mora reclames.
Ze stonden ook al (eerder) in het ANTM-topic in TVquote:Op donderdag 26 juli 2007 16:57 schreef cinnamongirl het volgende:
Kwam eerder al aan het licht dat mevrouw in het verleden een roofverval pleegde, nu zijn er nogal pikante foto's van madam boven water gekomen:
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/images/kimskat.jpg
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/images/kimdevies.jpg
Bron: Geenstijl
Echt een dame met klasse![]()
Klopt, je hebt gelijk, het is de runner up, het meisje dat de finale had verloren.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:17 schreef MahirBurekovic het volgende:
[..]
dat is iemand anders, man.dat is een goor wijf met neptieten. deze is een dove retard die er nog wel ok uitziet.
Niet gezien!quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:17 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ze stonden ook al (eerder) in het ANTM-topic in TV
quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:26 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Kan zijn, ik had ook HNTM moeten tikken
Met "lekker mokkel" bedoel ik dus dat ze lekker dom bezig is. Niet dat het een mooi meiske is.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:14 schreef dyzrz het volgende:
[..]
Nou... geloof mij.. ze is hartstikke lelijk!
Heb haar paar keer gezien etc, maar het hoofdje is net zo groot als een tennisbal en ze is
afschuwelijk dun.
Op T.V. ziet ze er mooi uit, dat vind ik echt, maar in het echt absoluut niet!
Het is echt een wereld van verschil.
Goeiequote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:29 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Met "lekker mokkel" bedoel ik dus dat ze lekker dom bezig is. Niet dat het een mooi meiske is.
'Man' gebruik ik voor allebei de geslachten in die context. Ze was trouwens de #2 van de vorige HNTM, niet deze.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:21 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Klopt, je hebt gelijk, het is de runner up, het meisje dat de finale had verloren.
bron: http://zappen.blog.nl/nex(...)n-voor-cora-van-mora
Ik ben een vrouw, maar verder heb je gelijk!![]()
Ook goed, waarom zo vijandig, je hebt toch gelijk gekregen?quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:41 schreef MahirBurekovic het volgende:
[..]
'Man' gebruik ik voor allebei de geslachten in die context. Ze was trouwens de #2 van de vorige HNTM, niet deze.
Vijandig?quote:Op vrijdag 27 juli 2007 12:48 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ook goed, waarom zo vijandig, je hebt toch gelijk gekregen?
Ik ben ook maar een mens hoor, ik maak wel eens foutjes.![]()
quote:Kim Feenstra speelde in pornofilm
Uitgegeven: 27 juli 2007 11:25
Laatst gewijzigd: 27 juli 2007 14:04
AMSTERDAM - De winnares van Holland's Next Topmodel, Kim Feenstra, heeft op haar zeventiende in een pornofilm gespeeld. Donderdag doken op internet pornografische afbeeldingen op van het 21-jarige model.
De foto's zouden op internet zijn geplaatst door een fotograaf die bij de opnamen van de seksfilm aanwezig was. Het gaat om beelden uit de film en foto's die tijdens de opnamen door een fotograaf zijn gemaakt. Weblogs als GeenStijl en VKmag plaatsten de uitgelekte beelden op hun site.
Contract
Feenstra zou destijds een contract ondertekend hebben waarin stond dat de foto's naar buiten gebracht mochten worden. Van dat contract heeft ze nooit een kopie ontvangen en later trok ze haar toestemming in. Volgens haar woordvoerder is het contract niet rechtsgeldig, omdat ze toen nog minderjarig was.
Volgens Feenstra's zegman is "Kim er kapot van". Volgens hem was haar modellenbureau Max Models op de hoogte van "enkele kartelrandjes" in haar verleden, maar wisten ze niet exact wat.
Aangifte
Feenstra heeft inmiddels aangifte gedaan tegen de maker en verspreiders van de foto's. Aangezien het om kinderporno gaat heeft de recherche een onderzoek gestart. Feenstra overweegt daarnaast stappen tegen alle media de de foto's hebben geplaatst.
Agent Gertjan Holleman van modellenbureau Max Models noemt de actie van de verspreider "flauw". "Het is weer een kwestie van oude koeien uit de sloot halen. Die foto's zijn vier jaar geleden gemaakt, toen Kim door een diep dal ging wat betreft familie en geld. Toen heeft ze dingen gedaan die niet horen. Het zij zo. We hopen alleen dat ze nu een nieuw en beter leven kan beginnen."
Beklaagd
Volgens Holleman trekt de modewereld zich weinig aan van Feenstra's pornoverleden. "Nog geen enkele klant heeft zich over de kwestie beklaagd", zo zegt Holleman. "In de modebusiness wordt nu eenmaal wat moderner gedacht." Max Models is niet van plan de samenwerking met het model te verbreken.
Holleman wijst er verder op dat Kim deze week tijdens de Amsterdam Fashion Week zes keer is geboekt. Zo opende ze onder meer de show van Judith Osborn en loopt ze zaterdag mee voor jeanslabel Blue Blood.
Pinpas
Feenstra raakte onlangs nog in opspraak nadat bekend werd dat ze vorig jaar een pinpas had gestolen en daarmee vijfhonderd euro had gepind. Het model werd hiervoor vorige week door de rechter veroordeeld tot een werkstraf.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |