Wat is dat dan? klopt die wel?quote:
dat vraag ik me ook een hele tijd af!quote:Op zondag 29 juli 2007 20:35 schreef hondenfokker het volgende:
vraag je wat is er met indahnesia dot com ik ga hem ff mailen hij is er al een tijd niet
Mooie fotoquote:Op zondag 29 juli 2007 20:03 schreef Eveli het volgende:
Minuutje geleden gemaakt door het raam waar ik nu met de computer bij zit:
[afbeelding]
Een dubbele, gespiegelde regenboog! En de onderste was echt de helderste regenboog die ik ooit gezien heb, zo mooi!Helaas zijn ze nu al weer weg.
was ook zo in Zoetermeer rond dat tijdstip, nu regent het trouwens hierquote:Op maandag 30 juli 2007 07:30 schreef i2Them2 het volgende:
Trokken hier vanochtend enkele zware buien langs. En rond 6 uur vanochtend wat onweer.
Was deze niet te zien bij het weer op RTL4 van half 7?quote:Op zondag 29 juli 2007 20:03 schreef Eveli het volgende:
Minuutje geleden gemaakt door het raam waar ik nu met de computer bij zit:
[afbeelding]
Een dubbele, gespiegelde regenboog! En de onderste was echt de helderste regenboog die ik ooit gezien heb, zo mooi!Helaas zijn ze nu al weer weg.
Ach,daar word hij alleen maar hard van.quote:Op maandag 30 juli 2007 18:16 schreef Eveli het volgende:
Toestraks zo'n hoosbui gehad en de hond lag buiten, maar die kon niet naar binnen omdat de deur dicht was gewaaid en wij dachten dattie al binnen was. Beest helemaal drijfnat, best zielig.
Ik heb niks opgestuurd in ieder geval.quote:Op maandag 30 juli 2007 19:16 schreef Black-Hole het volgende:
[..]
Was deze niet te zien bij het weer op RTL4 van half 7?
het is gewoon koud man, als de baby vannacht komt moet ik gewoon gaan stokenquote:
Geen last vanquote:Op maandag 30 juli 2007 21:17 schreef Againzender het volgende:
[..]
het is gewoon koud man, als de baby vannacht komt moet ik gewoon gaan stoken
ja heerlijk.., de ene bui na de anderequote:Op maandag 30 juli 2007 22:18 schreef Jor_Dii het volgende:
Heerlijk weer vanavond 8)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |