Sidenote: Zelfs datgene waarover de fantasie gaat, is geen verkrachting (lees: binnendringen van het lichaam).quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:44 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat is geen verkrachting.. dat is een fantasie en geen werkelijkheid! Je moet daar eens verschil tussen zien.
Leuk dat je woordspelletjes wil blijven spelen... Maar als je dat zo graag wil, ga dan eens opzoeken wat een "aard" is...quote:Op woensdag 25 juli 2007 15:23 schreef desiredbard het volgende:
Je hebt volwassen (m/v) en kinderen (m/v)
Je bent Homo Lesbisch of hetero en daarmee val je op volwassenen (m/v) dat is geaardheid.
Op kinderen geilen is ziek, denken en verkondigen dat een kind volwassen genoeg is om een realtie mee te hebben is krankjorum.
Wat een onzin. Vergoeilijken? Waar dan? Ik ben alleen niet zo naïef om te denken dat als je gevoelens wil verbieden het ook maar iets uitmaakt... Handelen verbieden we. En we treden er (terecht) tegen op. Maar gedachten, gevoelens... Mag dat lekker iedereen zelf weten?quote:Godzijdank niet zo ziek als jij in je hoofd dat je het ook maar enigszins probeert te vergoeilijken.
Integendeel. Ik ben zowel op de hoogte van het juridische verhaal vanwege mijn beroep als het emotionele verhaal zowel van slachtoffer, dader, als pedofielen die niet handelen en alleen worstelen met hun gevoelens, daar mijn moeder haar beroep had gemaakt van het behandelen van deze (en vele andere) mensen.quote:Ik zal maar denken en hopen dat je gelukkig niet weet waar je het over hebt.
En sinds wanneer is IEDERE pedofiel een verkrachter?quote:Dat verschil is er niet.
verkrachting is sexuele gemeenschap zonder toestemming.
Hoeveel %?quote:Een kind kan geen toestemming geven, ok mischien kun je "spelletjes" spelen in ruil voor een Playstation, of weet ik wat, maar dat is nog geen toestemming. dit is wat veel pedosexuelen doen.
Leg mij geen woorden in de mond, wil je...quote:En in mijn ogen is dat net zo goed verkrachting, als dat in jouw ogen niet zo is, zegt dat voor mij genoeg.
Juridisch gezien ja.quote:Op woensdag 25 juli 2007 09:31 schreef Gia het volgende:
Pedofielen hebben de wens om sex te hebben met kinderen. Dat feit alleen al maakt pedofilie slecht.
Alleen van kinderen houden, maakt je nog geen pedofiel. Miljoenen mensen houden van kinderen en zijn niet pedofiel. Het gaat dus om de sex. En dat is dus per definitie fout.
Een fotootje maken van kinderen in een speeltuintje, om je daar 's avonds bij af te trekken is ook fout!
Alles waarbij je kinderen verbindt met je sexuele gevoelens is fout. Of daar nu fysiek een kind bij betrokken is, of niet.
Overigens geldt dit ook voor sex met dieren, hoewel dit niet strafbaar is, helaas.
De overeenkomst is dat de slachtoffers wilsonbekwaam zijn.
Praat eens met slachtoffers.quote:Op woensdag 25 juli 2007 18:44 schreef -Strawberry- het volgende:
Dat is geen verkrachting.. dat is een fantasie en geen werkelijkheid! Je moet daar eens verschil tussen zien.
Het zijn geen daadwerkelijke daden, dus geen verkrachting. Ongelooflijk.
Nogmaals bekijk de de site, en dan vraag ik me af of we het hier slechts over fantasie hebben.quote:Die persoon van het gedicht heeft duidelijk hulp nodig. Hij mag dan die gevoelens hebben, maar natuurlijk nooit tot uiting brengen!
Er moet natuurlijk eerst iemand geestelijk schade oplopen door dir soort zieke geesten.quote:Zolang het maar bij gedichten blijft, zie ik het probleem niet.
ALS .....quote:Als hij anderen maar niet lastig valt en het moet ook niet op het internet te lezen zijn eigenlijk.. maarja dat is erg moeilijk om allemaal op te sporen en te verbieden.
Dus wat ?quote:Als die daad wel werkelijk was gebeurd, wordt het trouwens nog geen verkrachting genoemd, maar kindermisbruik. Dus..
Jij had het over geaardheid...niet over aard. Twee heel verschillende dingen.quote:Op woensdag 25 juli 2007 19:38 schreef DS4 het volgende:
[..]
Leuk dat je woordspelletjes wil blijven spelen... Maar als je dat zo graag wil, ga dan eens opzoeken wat een "aard" is...
Nogmaals het verschil tussen geaardheid en aardquote:Of lees gewoon niet over het punt heen dat het niet gaat om het woord maar om het feit dat het hebben van een sexuele voorkeur geen keuze maar een gegeven is.
Niet als het dus kinderporno in de hand werkt, iedereen die zoietas bezit maakt zich schuldig aan het misbruik van een kindquote:Wat een onzin. Vergoeilijken? Waar dan? Ik ben alleen niet zo naïef om te denken dat als je gevoelens wil verbieden het ook maar iets uitmaakt... Handelen verbieden we. En we treden er (terecht) tegen op. Maar gedachten, gevoelens... Mag dat lekker iedereen zelf weten?
Wie is er op de hoogte...jij of je mammie.quote:Integendeel. Ik ben zowel op de hoogte van het juridische verhaal vanwege mijn beroep als het emotionele verhaal zowel van slachtoffer, dader, als pedofielen die niet handelen en alleen worstelen met hun gevoelens, daar mijn moeder haar beroep had gemaakt van het behandelen van deze (en vele andere) mensen.
Om op topic terug te komen, deze ziekeling zat op de webcam met een 8 jarige (het is nog even wachten op de gebruikelijke geesten hier op fok die komen typen dat ze haar knuffelberen on haar shirt gestopt had en er dus als 16 uitzag en erg volwassen typte)quote:En sinds wanneer is IEDERE pedofiel een verkrachter?
Dan heeft het helemaal geen zin meer om met jou in discussie te gaan, als je daartussen geen verschil ziet.quote:Op donderdag 26 juli 2007 10:43 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Praat eens met slachtoffers.
De emotionele en psychische schade is verschilt niet.
aanranding en verkrachring staan wat mij betreft gelijk.
Ik heb ook nooit gezegt dat ik dit webcam incident niet erg vind. Niets het is maar een webcam, die man heeft duidelijk een grens overscheden.quote:Er moet natuurlijk eerst iemand geestelijk schade oplopen door dir soort zieke geesten.
Vertel dat tegen de slachtoffers.
Om op topic terug te komen, "ach het is maar webcam" , tot die vuilak over een paar maanden / jaar zich daadwerkelijk aan een kind vergrijpt. Maar in "hun" redenatie is een "gekochte relatie" en het vertrouwen van een kind Sexuele liefde en toestemming voor sex.
Nee, ik zei dat alleen om jou duidelijk te maken dat hier geen sprake is van verkrachting, wat jij het wel telkens noemt.quote:Dus wat ?
Is het minder erg?
Loopt het slachtoffer minder schade op?
Verklaar jij dus dat veel van de mannelijke slachtoffers niet verkracht zijn en dat ze zich niet moeten aanstellen?
Pedofielen zijn ook maar mensen en hebben hulp nodig om die seksuele gevoelens voor kinderen natuurlijk nooit in de praktijk tot uiting te brengen. Ik denk ook erieus dat de mensen die pedofiel zijn er zelf niets aan kunnen doen. In elk geval een deel en die zich ook niet aan kinderen zullen vergrijpen, maar hulp zoeken.quote:Nogmaals , ik probeer er vanuit te gaan dat het hier om ignorante gaat, ipv het verdedigen van het zogenaamde recht en de psychologische nood van de pedofiel.
Maar dat valt me heel erg zwaar
Daarom kan je nog niet elke pedofiel veroordelen, terwijl ze niets hebben gedaan.quote:ALS .....
Nogmaals praat eens met slachtoffers, met familieleden die na x jaar een familielid verliezen
Hangt af van Hoeveel hogerquote:Op woensdag 25 juli 2007 19:29 schreef Thorical het volgende:
Want hoger straffen, echt het levert niets op.
Of we moeten echt iedereen opknopen of afschieten die maar iets buiten de wet gedaan heeft.
Ja het slachtoffer loopt minder schade op.quote:Op donderdag 26 juli 2007 10:43 schreef desiredbard het volgende:
Om op topic terug te komen, "ach het is maar webcam" , tot die vuilak over een paar maanden / jaar zich daadwerkelijk aan een kind vergrijpt. Maar in "hun" redenatie is een "gekochte relatie" en het vertrouwen van een kind Sexuele liefde en toestemming voor sex.
[..]
ALS .....
Nogmaals praat eens met slachtoffers, met familieleden die na x jaar een familielid verliezen
Loopt het slachtoffer minder schade op?
Nog zo'n naief geval dat woorden verdraait, afgezien dat een webcam al traumatiserend kan zijn stelkde ik de vergelijking "Aanranding" vs "Defenitie verkrachting"quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:38 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ja het slachtoffer loopt minder schade op.
Kinderen zijn nieuwsgierig en als ze iets eng of vies vinden op tv of op de pc dan doen ze hun handjes voor hun oogjes en willen ze de TV op PC uitdoen.
Oh als ouder voel je je helaaml belazerd... maar het valt hen niet te verwijten.quote:En ik blijf er bij dat ook de ouders in dit geval iets te verwijten valt.
Als ouders valt je zeker wel iets te verwijten. Je hoort je kind wel een beetje in de gaten te houden en bepaalde regels op te stellen. Ik had het vroeger met een webcam nooit in mijn hoofd gehaald om met vreemden en zeker niet naakt te cammen. Tenminste, ik neem aan dat zoiets hier het geval was met dit meisje. Zelfs zou ik op die leeftijd nog geen eens een cam mogen hebben of vreemden toelaten op mijn msn! Dus ja, zeker de ouders hebben er ook een kleine rol in.quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:54 schreef desiredbard het volgende:
Oh als ouder voel je je helaaml belazerd... maar het valt hen niet te verwijten.
Maar ik vind het eerder de fout van de staat dat andere ouders nu achterdochtig in de gaten houden dat deze goorlap opnieuw aan zijn trekken (toe)komt.
Het is de taak van de staat om misdrijven op te lossen en voorkomen...niet de taak van de burger.
Het werkstrafje uitdelen heeft toch geen enkele invloed....
Een pak slaag van een paar buurtbewoners wel
Idd.quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:02 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Als ouders valt je zeker wel iets te verwijten. Je hoort je kind wel een beetje in de gaten te houden en bepaalde regels op te stellen. Ik had het vroeger met een webcam nooit in mijn hoofd gehaald om met vreemden en zeker niet naakt te cammen.
Zelfs zou ik op die leeftijd nog geen eens een cam mogen hebben of vreemden toelaten op mijn msn! Dus ja, zeker de ouders hebben er ook een kleine rol in.
En hoe wil de staat dat soort dingen controleren? Dan hebben ouders daar zeker een betere kans op met o.a logboeken van msn gesprekken en gewoon je kind in de gaten te houden.
Denk dat het trauma van de achtjarige begint bij het woord *tenzij*quote:En inderdaad, als de 8 jarige in kwestie het niet leuk had gevonden.. kon ze het gewoon wegklikken en zou ze het ook niet opzoeken. Dus tenzij het kind nu vanalles wordt aangepraat, zal deze weinig doorhebben en het ook niet erg veel gevolgen hebben. Zeker niet te vergelijken met een verkrachting inderdaad.
Goed, het gaat hier niet over sex met dieren, maar over sex met kinderen. In beide gevallen worden de slachtoffers ertoe verleid en heeft het helemaal niets met vrije wil te maken.quote:Op donderdag 26 juli 2007 09:49 schreef Pappie_Culo het volgende:
Als jij denkt dat je een hengts of merrie kunt verkrachten, dan vraag ik me af waar je verstand zit.
Of geef de niet praktizerende pedo een zomereditie van de wehkamp met leuke kinderbadkleding en een opblaaskleuter dan komt hij aan zijn trekken en heeft niemand er last van.quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:54 schreef desiredbard het volgende:
Maar ik vind het eerder de fout van de staat dat andere ouders nu achterdochtig in de gaten houden dat deze goorlap opnieuw aan zijn trekken (toe)komt.
Het is de taak van de staat om misdrijven op te lossen en voorkomen...niet de taak van de burger.
Het werkstrafje uitdelen heeft toch geen enkele invloed....
Over sex met dieren kan ik kort zijn, het is voor mij ook niet fijn als zo´n hond terwijl ik dat niet wil tegen mij op gaat rijen en nog klaarkomt ook, de hond, primitief en instinct, zal er weinig schade van oplopen als hij groot genoeg is om de man te ontvangenquote:Op donderdag 26 juli 2007 12:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Goed, het gaat hier niet over sex met dieren, maar over sex met kinderen. In beide gevallen worden de slachtoffers ertoe verleid en heeft het helemaal niets met vrije wil te maken.
Er zijn zat mannen die een hond verkrachten en daar geen kwaad in zien. En jij wilt beweren dat die hond dat zelf wilde? Want anders deed ie het heus niet?
En een schaap?quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:11 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Over sex met dieren kan ik kort zijn, het is voor mij ook niet fijn als zo´n hond terwijl ik dat niet wil tegen mij op gaat rijen en nog klaarkomt ook, de hond, primitief en instinct, zal er weinig schade van oplopen als hij groot genoeg is om de man te ontvangen
Een hond kan echt prima van zich afbijten als iemand iets tegen zijn/haar zin doet/
quote:
Pfff, ik weet niet of je weleens bij een kalf bent geweest die een enorme zuigbehoefte heeft, zo´n kalf zal echt geen trauma krijgen als de boer ´smorgens zijn odol in dat beest stopt.quote:Seks met dieren is in Nederland alleen strafbaar als het dier er aantoonbaar onder lijdt. De politie onderzoekt nog of dat hier het geval was
Punt is, en daarom haal ik dit ook aan, dat pedofielen hetzelfde beweren over sex met kinderen.quote:Op donderdag 26 juli 2007 12:23 schreef Loedertje het volgende:
[..]
[..]
Pfff, ik weet niet of je weleens bij een kalf bent geweest die een enorme zuigbehoefte heeft, zo´n kalf zal echt geen trauma krijgen als de boer ´smorgens zijn odol in dat beest stopt.
Ja het klinkt vreselijk platvloers maar het gebeurt gewoon en geen enkel kalf zit daarna onder de rode stressvlekken.
Een kind hoort veilig te zijn in een maatschappijquote:Op donderdag 26 juli 2007 13:19 schreef Mikrosoft het volgende:
De ouders zijn net zo schuldig aan de webcamsex als dat de ouders van Madeleine schuldig zijn aan de verdwijning van het meisje. Bij webcamsex echter is van fysiek contact geen sprake en kan je dus niet verdwijnen of verkracht worden.
Dat een 8-jarig kind webcamsex heeft met een man van 50 zegt genoeg over H.H. maar ook over de ouders. Zij zullen het kind vaker zonder toezicht hebben achtergelaten en wat er toen eventueel is gebeurd kan een verklaring zijn voor gedrag dat niet kenmerkend is voor een 8-jarige.
Gek genoeg maakt Van Dale het onderscheid niet. Ik lees: "inborst". En ik blijf erbij dat je woordspelletjes speelt terwijl het ging om jouw opmerking dat het hebben van sexuele gevoelens voor kinderen een keuze is.quote:Op donderdag 26 juli 2007 10:53 schreef desiredbard het volgende:
Jij had het over geaardheid...niet over aard. Twee heel verschillende dingen.
EN
Nogmaals het verschil tussen geaardheid en aard
Hoezo werken deze gedachten kinderporno in de hand? Kinderporno zoeken/verzamelen, laat staan vervaardigen, is een HANDELING.quote:Niet als het dus kinderporno in de hand werkt, iedereen die zoietas bezit maakt zich schuldig aan het misbruik van een kind
Doe niet zo denigrerend als je serieus genomen wil worden...quote:Wie is er op de hoogte...jij of je mammie.
Jammer genoeg weten Neerlandici het ook niet...quote:Voor iemand die het verschil tussen geaardgheid en aard niet kent vind ik dat nogal een uitspraak dat je op de hoogte bent.
Klinisch Psychologe.quote:En je moeder is Psychiater? Lijkt me niet daar ze "vele" anderen "helpt", ze heeft geen specialisatie ... of sociaal werkster (Melkert medewerker)?
Gek... mensen die over hun werk praten. Vreemd. Echt.quote:Dat jij "zoveel" over haar werk weet doet mij genoeg vermoedden dat het hier om een erg professioneel iemand gaat.
Het was mij niet ontgaan. Heb je mij ergens zien schrijven dat het "niets" is?quote:Om op topic terug te komen, deze ziekeling zat op de webcam met een 8 jarige
Wat heeft dat met de discussie te maken? En waarom mag iemand niet vertellen dat hij pedofiel is?quote:Als iemand zijn gedachten voor zichzelf en zijn psyciater houd sta je dus niet als pedofiel bekend...
Haal je de krant en wordt je veroordeeld wel....
Integendeel.quote:Op donderdag 26 juli 2007 11:54 schreef desiredbard het volgende:
Het werkstrafje uitdelen heeft toch geen enkele invloed....
Schijnt ook goed te werken tegen vreemdelingenhaat...quote:Een pak slaag van een paar buurtbewoners wel
Mislukt psychiater...iemand die van haar hobby haar werk gemaakt heeft: roddellenquote:Op donderdag 26 juli 2007 14:05 schreef DS4 het volgende:
Klinisch Psychologe
Gek... mensen die over hun werk praten. Vreemd. Echt..
tuuuuuuuuuuuuurlijk geef de ouders de schuldquote:Op donderdag 26 juli 2007 13:19 schreef Mikrosoft het volgende:
De ouders zijn net zo schuldig aan de webcamsex als dat de ouders van Madeleine schuldig zijn aan de verdwijning van het meisje. Bij webcamsex echter is van fysiek contact geen sprake en kan je dus niet verdwijnen of verkracht worden.
Dat een 8-jarig kind webcamsex heeft met een man van 50 zegt genoeg over H.H. maar ook over de ouders. Zij zullen het kind vaker zonder toezicht hebben achtergelaten en wat er toen eventueel is gebeurd kan een verklaring zijn voor gedrag dat niet kenmerkend is voor een 8-jarige.
Vervang 'onverstandig' maar met 'verwaarlozing'. Het internet is nu eenmaal een digitale wereld waar iedereen komt en de ouders lieten het meisje daar alleen. Ik zou als Kinderbescherming de thuissituatie goed onder de loep nemen en de ouders ondervragen.quote:Op donderdag 26 juli 2007 13:48 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Een kind hoort veilig te zijn in een maatschappij
Zeker binnenshuis.
Dat het oncerstandig is van beide ouder neemt niet weg dat het fout is, zoiets moet kunnen.
de staat heeft te zorgen dat dit soort figuren hun gang niet kunnen gaan .
De verwaarlozing door de ouders maakte de webcamsex mogelijk.quote:Op donderdag 26 juli 2007 14:53 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
tuuuuuuuuuuuuurlijk geef de ouders de schuld
Ach, hou toch op met die onzin. Ik ben zelf geheimhouder dus weet precies wat wel en niet mag. Je mag niet over specifieke zaken spreken en namen van patiënten/cliënten melden. Maar in zijn algemeenheid mag je er weldegelijk over praten.quote:Op donderdag 26 juli 2007 14:11 schreef desiredbard het volgende:
Mislukt psychiater...iemand die van haar hobby haar werk gemaakt heeft: roddellen
Er si namelijk een vertrouwensband die verbroken is.
Je mag je plaatjes voor je houden, nooit echt een succes geweest bij jou. En het verminken van mensen om wie ze zijn... hoe ziek ben je dan wel niet?quote:Van mij wel .... dan hoeven we het eerste slachtoffer niet af te wachten
standaard reactie in NWS hoor, alleen deze keer betreft het een 8-jarige en daar klinkt het wat logischer bij dan al die "en de ouders dan????" reacties als het om een 16-jarige raddraaier gaat die buitenshuis de boel verziekt (want toen FOK!kers 16 waren luisterden zij allemaal nog braaf naar papa en mama).quote:Op donderdag 26 juli 2007 14:53 schreef JoPiDo het volgende:
tuuuuuuuuuuuuurlijk geef de ouders de schuld
Oh dat recht is volgens jouw aan pedofielen voorbehouden?quote:Op donderdag 26 juli 2007 15:09 schreef DS4 het volgende:
Je mag je plaatjes voor je houden, nooit echt een succes geweest bij jou. En het verminken van mensen om wie ze zijn... hoe ziek ben je dan wel niet?
Een kind dat een koekje uit de trommel jat is dat ook verwaarlozing?quote:Op donderdag 26 juli 2007 14:54 schreef Mikrosoft het volgende:
[..]
Vervang 'onverstandig' maar met 'verwaarlozing'. Het internet is nu eenmaal een digitale wereld waar iedereen komt en de ouders lieten het meisje daar alleen. Ik zou als Kinderbescherming de thuissituatie goed onder de loep nemen en de ouders ondervragen.
De maatschappij is niet veilig en zal het nooit worden en al helemaal niet binnenshuis waar jaarlijks 100.000 kinderen mishandeld worden.
Een op internet aangesloten computer met een koekjestrommel vergelijken slaat nergens op.quote:Op donderdag 26 juli 2007 16:45 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Een kind dat een koekje uit de trommel jat is dat ook verwaarlozing?
Jij deed vroeger nooit iets dat je van pappie en mammie niet mocht?
De webcam staat bij mij altijd aangesloten en het gebeurd mij ook vaak genoeg dat ongewenste individuen plotselling online verschijnen.
Het is een onmogenlijkheid dat 24/7 iedere seconde je kind in de gaten te houden.
het feit dat de schoft gepakt is ...daaruit blijkt dat het kind niet verwaarloosd is .... er is direct ingegrepen
Al had dat ipv van werkstraf dit mogen zijn:
Zit niet zo te trollen. Ik heb nu toch vaak zat aangegeven dat ik tegen "handelen" ben en dat ik daar alle handelingen onder vind vallen. Wat een misselijkmakende manier van discussiëren heb jij zeg...quote:Op donderdag 26 juli 2007 16:45 schreef desiredbard het volgende:
Oh dat recht is volgens jouw aan pedofielen voorbehouden?
Die mogen wel mensen verminken omdat ze een "relatie hebben"
Één voorbeeld graag van waar ik de gevolgen ontken. Of excuses.quote:Mischien had jezelf eens een keer stevig gepakt moeten worden in ruil voor een playstation.
de manier waar jij de gevolgen voor slachtoffers ontkent is om te![]()
Het is een keuze om dat te willen zien, je kunt die optie uitstellen .quote:Op donderdag 26 juli 2007 16:45 schreef desiredbard het volgende:
De webcam staat bij mij altijd aangesloten en het gebeurd mij ook vaak genoeg dat ongewenste individuen plotselling online verschijnen.Het is een onmogenlijkheid dat 24/7 iedere seconde je kind in de gaten te houden.
Inderdaad.quote:Op donderdag 26 juli 2007 17:23 schreef Mikrosoft het volgende:
[..]
Een op internet aangesloten computer met een koekjestrommel vergelijken slaat nergens op.
Dat H.H. is opgepakt wil niet zeggen dat er direct is ingegrepen.
Een kinderverkrachter mag van mij (net als daders van zinloos geweld) onder de guillotine maar castreren voor webcamsex? Mag ik effe lachen!
Je zit in eigen huis op je eigen computer...quote:Op donderdag 26 juli 2007 22:48 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Het is een keuze om dat te willen zien, je kunt die optie uitstellen .
Mischien is het meer dat de personen die zo fel uithalen weten waarover ze het hebbenquote:Op vrijdag 27 juli 2007 08:40 schreef brooklynzoo het volgende:
Ik wordt moe van pedo's, maar nog vermoeider van die figuren die zulke felle haat tegen pedo's uitspreken zodat ze zelf verdacht beginnen te lijken. Beetje je het idee van links lullen en rechts zakken vullen. Vergelijkbaar met mannen die voortdurend anti-homo uitspraken doen, en uiteindelijk zelf ook homo blijken te zijn.
Waar het hart vol van is loopt de mond van over.
Dus flikker allemaal ff op ofzo.
quote:Op vrijdag 27 juli 2007 10:53 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Mischien is het meer dat de personen die zo fel uithalen weten waarover ze het hebben
Ik geloof dat de volgende uitspraak op fok mag
"Zal ik jou eens door een bushokje tyfen, bij gebrek aan een bushokje neem ik wel een muur, Pedovriendje"
Dat hoor je mij niet zeggen Strawberry, het gaat me om dat eeuwige begrip voor de dader en of psychologische problemen.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 11:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
![]()
Tuurlijk, alleen de mensen die het met je eens zijn weten waarover ze het hebben.
Gelul in de ruimte, je hoeft je kinderen niet op msn of andere chatprogramma´s te laten, je kunt er wel degelijk voor zorgen dat die mogelijkheden zijn uitgesloten op de huiskamerpc, nergens staat dat ieder gezin een webcam in huis moet hebben en dat de foto´s van je kroost op je pc moeten staan.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 10:51 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Je zit in eigen huis op je eigen computer...
Je vraagt er toch ook niet om dat er een potloodventer in je voortuin komt staan.
Ik ben ten dele met je eens dat je als ouder een oogje in het zeil moet houden...... maar dat is omdat de staat en het justitieel apparaat niet hard genoeg ingrijpt op die potlodventer die ongevraagd in je voortuin gaat staan danwel in je messenger verschijnt.
Je kunt IE en Firefox voldoende afsluiten tegen bezoek van ongewenste sites....
Dat is met Skype Yahoo MSN Trillian of wat je ook gebruikt moeilijker
Alsof het helpt als je vanuit je huiskamer op het internet continu gaat janken dat er vieze mannen (en vrouwen) op de werled zijn die met hun zieke geest opgewonden worden van onschuldige kindersmoeltjes. Je weet dat dat soort mensen er altijd al zijn geweest en nooit volledig zullen verdwijnen, net als inbrekers en oplichters, je zult dus (helaas) zelf actie moeten ondernemen (zonder dat die acties weer meer schade toebrengen ) en jezelf en je kinderen enigzins moeten beschermen tegen dit soort creaturen, DUS zet je je fiets goed op slot, sluit je ramen en deuren als je op vakantie gaat, teken je geen pyramidewurgcontracten en laat je je kinderen niet zonder toezicht internetten + schaf je al helemaal geen webcam aan zolang je kinderen nog te jong of te manipuleren zijn.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:42 schreef desiredbard het volgende:
Het bagataliseren van de gevolgen van exhibitionisme ongewenst beetpakken, danwel het proberen toeschrijven van vrijwillige keuze aan kinderen komt me echt de strot uit.
Helemaal met je eens.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:53 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Gelul in de ruimte, je hoeft je kinderen niet op msn of andere chatprogramma´s te laten, je kunt er wel degelijk voor zorgen dat die mogelijkheden zijn uitgesloten op de huiskamerpc, nergens staat dat ieder gezin een webcam in huis moet hebben en dat de foto´s van je kroost op je pc moeten
Als jij geeneens in staat bent je eigen kroost te beschermen en alleen het woord OF kan plaatsen dan ben je het geeneens waard om ouder te zijn. Sorry, er is geen OF, het is EN , EN en EN.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 17:41 schreef desiredbard het volgende:
[..]
Of:
[afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Welk begrip voor de dader? Wie hier vond het allemaal wel kunnen? Niemand.quote:Op vrijdag 27 juli 2007 14:42 schreef desiredbard het volgende:
het gaat me om dat eeuwige begrip voor de dader
De gevolgen van exhibitionisme zullen toch in zijn algemeenheid klein zijn. Ik ben er zelf mee geconfronteerd als kind, heb ook in die tijd van anderen gehoord die er mee zijn geconfronteerd en niemand die er echt schade van op liep. Dat neemt niet weg dat het idioot gedrag is. Maar je mag dit niet vergelijken met de traumatische ervaring van het fysiek moeten ondergaan van het een en ander. Laat staan verkracht worden.quote:Er is wat mij betreft geen enkel exuus voor een volwassen kerel (of vrouw) te masturberen (al dan niet op camera) voor een 8 jarige.
Het bagataliseren van de gevolgen van exhibitionisme ongewenst beetpakken, danwel het proberen toeschrijven van vrijwillige keuze aan kinderen komt me echt de strot uit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |