Ja, en jij typt te beroerd en doet té geforceerd om een echte user te kunnen zijn, prutkloon.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:09 schreef technojunk het volgende:
die trut si warschijnluk te leluk om een fotobeok te hebe
. Nice.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:27 schreef Megumi het volgende:
Psychologen moet je nooit serieus nemen. De bedenker er van was verslaafd aan de cocaïne en neukte zijn eigen zuster.
quote:Anna is jong en zoekt een man via internet. Deprimerend en dom.
Eén ding lijkt zonneklaar: meisjes van halverwege de twintig horen hun tijd niet te verdoen met internetdaten. Neem nou Anna. Anna schrijft maandelijks een column in de Volkskrant als vertegenwoordiger van de generatie der twintigers. Er staat een foto bij. Ze ziet er aantrekkelijk uit, mooi maar niet intimiderend mooi, zonder meer een schatje. Bovendien kan ze heel goed schrijven: grappig met scherpe observaties. Ik lees haar al sinds ze op haar zestiende een tijdje een column had over het schoolleven (ook in de Volkskrant), en altijd met plezier.
Onlangs schreef ze over de onmogelijkheid voor iemand van haar leeftijd (26 jaar) om aantrekkelijke, geschikte mannen te ontmoeten en over haar perikelen met internetdating. Op de vorm was niets aan te merken (geestig als altijd), maar op de inhoud ervan des te meer. Ik zou er niet over beginnen als het zomaar een anekdote was van zomaar een jonge vrouw, maar zij fungeert in die column toch een beetje als boegbeeld van een generatie, en ik vrees dat dat in dit opzicht nog klopt ook. Zij is niet de enige jonge vrouw die op het toppunt van fysieke bloei de internetwoestijn verkiest boven de grazige weiden van het dagelijkse leven. Terwijl het zo dom is om je op die manier af te sluiten voor de wereld der levenden. Meisjes van in de twintig zijn op elk feestje of samenkomst verzekerd van aandacht van mannen. Tenzij ze oerlelijk zijn, maar voor tachtig procent geldt dat niet en voor Anna al helemaal niet. Dit zijn de jaren waarin je het voor het kiezen hebt, dus daar moet je dan ook gebruik van maken. Maar Anna heeft geen zin (meer?) in dat gedoe en besteedt haar tijd liever aan haar carrière: in haar geval bestaat die uit in alle eenzaamheid kinderboeken schrijven. Die geliefde of partner moet dan op efficiënte wijze via internetdating worden opgevist. Niet lang mailen, maar snel afspreken en onmiddellijk beslissen is haar aanpak.
Met haar internetqueeste beoogt zij ‘de grote klik: liefde op het eerste gezicht’ te bereiken. Een buitengewoon deprimerende misvatting, want de meeste gelukkige en stabiele relaties zíjn helemaal niet ontstaan uit een coup de foudre. Althans niet binnen een paar uur na een eerste ontmoeting. Veel vaker gaan er een paar dagen (weken, maanden) overheen voordat er vonken overspringen. Het is misschien een vooroordeel, maar volgens mij worden alleen onbenullen steeds maar weer op het eerste gezicht verliefd. Een enkele keer doet zich zoiets voor, maar doorgaans moeten mensen een beetje aan elkaar wennen voordat ze door elkaars charmes worden gegrepen.
Wie een partner zoekt, ontkomt er niet aan om het veld te bespelen. Met levende mensen welteverstaan, niet met gemaskerde virtuelen. Je moet je onder de mensen begeven, feestjes aflopen, ook van mensen die je niet heel goed kent. Aan groepjes deelnemen, in een clubje gaan zitten met mensen die eenzelfde doel nastreven, gaan eten met die mensen, nooit een uitnodiging voor iets sociaals afslaan. Dat kost tijd. Tijd die veel twintigers met ambitie niet ervoor willen vrijmaken omdat ze zoveel belangrijker dingen aan hun hoofd hebben dan dat sociale geklooi dat toch niets oplevert.
Maar het levert wél wat op. Daarom bezweer ik Anna om die kinderboeken even op een lager pitje te zetten. Dat komt later nog wel. Eerst een man. En daarvoor moet je je werkkamer uit.
"in-ter-net"quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:54 schreef thaleia het volgende:
[..]
Zo, die moet het echt bij schrijven houden....dat accent
Ze is gewoon een ouwe tang die jaloers is op jongere meiden die wel een leuke vent kunnen daten!quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:39 schreef thaleia het volgende:
Ik zie niet helemaal waarom Ritsema's bezwaren tegen de instelling van internetdaters alleen zouden moeten gelden voor vrouwelijke twintigers
Het is een (oudere) generatie van digibeten die zich achtergelaten voelt door mensen die wel gebruik weten te maken van de huidige (technische) mogelijkheden. Dit is hetzelfde geneuzel als: "Waarom moeten vrouwen werken/stemrecht? Waarom moet iemand een mobiele telefoon hebben?"quote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:42 schreef Hexagon het volgende:
Mja internet is gewoon een nieuwe manier erbij om een date te kunnen scoren. Naast de dingen die al bestonden. En of je daar gebruik van maakt moet je imo zelf weten. En ik ken wel iemand die zo een leuke partner heeft opgeduikeld dus ik begrijp niet waar ze nou over zeurt.
Die Ritsema komt nogal gefrustreerd over. Misschien jaloers dat er in haar jonge jaren nog geen datingsites bestonden.
Bovendien heeft die Anna blijkbaar een andere smaak
Ja, inderdaadquote:Op zaterdag 21 juli 2007 13:13 schreef Steenarend het volgende:
Was dat niet die vrouw die beweerde dat alleen zielige jongens masturberen (of zoiets)![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |