Wij zijn het dus niet met elkaar eensquote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:53 schreef TerroRobbie het volgende:
nog niemand - opa van bilbao - rommedahl
daarentegen....
alleen al het feit dat ze de vraagprijs flink omhooggooien als ze hem ineens dreigen kwijt te raken maakt het absurd. Daarbij, jongen, ga nou eens even na hoeveel spelers tegenwoordig nog 30 miljoen opleveren, dan kom je alleen bij wereldtoppers en commercieel zeer aantrekkelijke spelers uit. Zelfs een Henry haalt dat niet. Robben zou ook 21 miljoen zijn. In Nederland is sneijder van topniveau, maar internationaal nog lang niet. een subtopper uit spanje zou dan ook het beste voor hem zijn, laat hem eerst daar maar eens aardig mee zien te komen. Als hij naar een barca/real oid gaat zal hij voorlopig hooguit redelijk meekunnen (waar ik persoonlijk zelfs al aan twijfel), en heus niet ineens hun topspeler zijn.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:52 schreef BonJovi het volgende:
[..]
Het is niet absurd, ik heb meer vertrouwen in Van Geel & co dan jij.
Bedoelde meer een jonkie, of gaan we weer 433 spelen? In 95 had je bijv Kluivert en Kanu, beide jonge gasten, nu sta je alleen met Huntelaar, denk dat daar nog iets bij moet?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:42 schreef VoreG het volgende:
[..]
Urzaiz.
Ik bedenk me net dat Rommedahl europees gezien zeker handig kan zijn tegen de sterkere ploegen. Dan speel je verder achteruit waardoor het gat op de helft van de tegenstander groter is. Als er iemand is die je die diepte in kan sturen is het Rommedahl wel.
Als je het vergelijkt met een Hargreaves is hij echt wel 30 waard. Of een Iniesta van 60quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:58 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
alleen al het feit dat ze de vraagprijs flink omhooggooien als ze hem ineens dreigen kwijt te raken maakt het absurd. Daarbij, jongen, ga nou eens even na hoeveel spelers tegenwoordig nog 30 miljoen opleveren, dan kom je alleen bij wereldtoppers en commercieel zeer aantrekkelijke spelers uit. Zelfs een Henry haalt dat niet. In Nederland is sneijder van topniveau, maar internationaal nog lang niet. een subtopper uit spanje zou dan ook het beste voor hem zijn, laat hem eerst daar maar eens aardig mee zien te komen. Als hij naar een barca/real oid gaat zal hij voorlopig hooguit redelijk meekunnen (waar ik persoonlijk zelfs al aan twijfel), en heus niet ineens hun topspeler zijn.
Zoals ik al zei, er is prima geïnvesteerd in de breedte van de selectie. Er zijn geen dragende spelers weg gegaan, dus waarom zou je nog meer toppers (die een basisplaats eisen) erbij halen?quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:56 schreef VoreG het volgende:
Ik snap het gezeik niet op de aankopen. Wat wil je dan? Toppers? Die komen niet naar Nederland, behalve de oude Nederlandse spelers, maar noem eens die spelers die er zouden moeten komen?
Stom om perez weg te schoppen. verder best redelijke aankopen gedaan hoor.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:00 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zoals ik al zei, er is prima geïnvesteerd in de breedte van de selectie. Er zijn geen dragende spelers weg gegaan, dus waarom zou je nog meer toppers (die een basisplaats eisen) erbij halen?
De Mul is vertrokken, maar daar hebben we Rommedael en Kennedy voor terug. Dus gaan we er alleen maar op vooruit!
Alleen voor Babel moet nog een geschikte vervanger gezocht worden en de selectie is rond, er van uitgaande dat er niemand meer vertrekt.
Is dat zo dan? Naar mijn weten heeft Ajax zich nooit uitgesproken wat Sneijder moet kosten. Dat de Telegraaf ineens met 15-20 miljoen euro aan komt zetten, wil nog niet zeggen dat Ajax dat bedrag voor Sneijder wilde hebben. Het enige wat ik gehoord heb, is dat Van Geel die 12 miljoen van Valencia belachelijk laag vond. En vergeleken met 30 miljoen die Ajax wilde hebben, is dat zeker een lachertje.quote:Op vrijdag 20 juli 2007 23:58 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
alleen al het feit dat ze de vraagprijs flink omhooggooien als ze hem ineens dreigen kwijt te raken maakt het absurd.
Perez was niet meer te behouden. Als voetballer vind ik dat erg jammer, maar als persoon mis ik hem geen seconde. Hopelijk lukt het Ajax om Suarez nog aan te trekken en de selectie is nagenoeg rond.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:03 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Stom om perez weg te schoppen. verder best redelijke aankopen gedaan hoor.
Mwah voor Perez heb je een gelijkwaardige speler gekocht, Kennedy dus. Wel een beetje vreemd dat Ten Cate het niet zag in Perez maar wel in Kennedy.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:03 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Stom om perez weg te schoppen. verder best redelijke aankopen gedaan hoor.
Henk gaat er vanuit dat Kennedy wat makkelijker in de omgang is denk ik.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:15 schreef stefmans het volgende:
[..]
Mwah voor Perez heb je een gelijkwaardige speler gekocht, Kennedy dus. Wel een beetje vreemd dat Ten Cate het niet zag in Perez maar wel in Kennedy.
dat moet je als team zijnde oplossen. twente is niet echt een team voor als het echt moet, er ook echt staat. dat bleek de slotfase van de competitie ook welquote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:19 schreef manny het volgende:
Perez schat ik toch wel wat hoger in dan Kennedy. Perez heeft al laten zien dat ie het ook op het hoogste niveau op belangrijke momenten kan brengen.
tsja..quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:24 schreef JeroenV het volgende:
"Ik denk ook dat we hebben laten zien dat we niet voor de minste spelers kiezen." aldus HtC.
Over Urzaiz klopt het misschien, maar de rest van de transfers?
Ach, als reservespeler is iemand als Rommedahl echt niet slechtquote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:24 schreef JeroenV het volgende:
"Ik denk ook dat we hebben laten zien dat we niet voor de minste spelers kiezen." aldus HtC.
Over Urzaiz klopt het misschien, maar de rest van de transfers?
Wie verwacht jij dan, als de selectie grotendeels hetzelfde blijft hoef je alleen maar te investeren in de breedte.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:24 schreef JeroenV het volgende:
"Ik denk ook dat we hebben laten zien dat we niet voor de minste spelers kiezen." aldus HtC.
Over Urzaiz klopt het misschien, maar de rest van de transfers?
Mwah, hij geeft aan dat de selectie 18 basisspelers moet kennen. Ook dat hij de aankopen niet de minste vindt.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:26 schreef stefmans het volgende:
[..]
Wie verwacht jij dan, als de selectie grotendeels hetzelfde blijft hoef je alleen maar te investeren in de breedte.
Delorge kan heus nog wel een balletje trappen, alleen hij had de pech om bij het slecht draaiende Ado te spelen.quote:Op zaterdag 21 juli 2007 00:28 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Mwah, hij geeft aan dat de selectie 18 basisspelers moet kennen. Ook dat hij de aankopen niet de minste vindt.
Dus zijn Delorge, Rommedahl enzo in zijn ogen basispelers niveau en naar Ajax maatstaven hele goede aankopen. Het gemiddelde niveau kan hoger liggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |