Hij heeft hem ook maar 2x gemist.quote:Op maandag 23 juli 2007 01:36 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Jazeker.. maar er schijnt een regel te zijn in de trend van, 3x doping ontlopen = dopingzonderaar....
Zie bijv. ook geval Rio Ferdinand, die is paar jaartjes terug 8 maanden geschorst geweest omdat hij een dopingcontrole gemist had..
Ok... dan is het dus gewoon bullquote:
hij heeft 2 waarschuwingen.quote:
Lees het persbericht nog eens door, de UCI heeft een waarschuwing gegeven omdat hij verzuimd had tijdig zijn verblijfplaats door tegeven, nergens staat dat hij de controle daadwerkelijk heeft gemist!quote:Op maandag 23 juli 2007 09:29 schreef flyck het volgende:
[..]
hij heeft 2 waarschuwingen.
en hij heeft hem 4 keer gemist !!!!!
2 keer deense bond + waarschuwing
2 keer UCI + waarschuwing.
Hij heeft zijn verblijfplaats vergeten te vermelden (4 keer) en hij heeft de dopingcontrole daardoor gemist !!! Dat is juist het punt.quote:Op maandag 23 juli 2007 09:58 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Lees het persbericht nog eens door, de UCI heeft een waarschuwing gegeven omdat hij verzuimd had tijdig zijn verblijfplaats door tegeven, nergens staat dat hij de controle daadwerkelijk heeft gemist!
En dan nog, het zijn 2 verschillende organisaties, die kan je niet bij elkaar optellen.
Heb je daar een bron van, ik heb het namelijk niet zo gelezen.quote:Op maandag 23 juli 2007 10:22 schreef flyck het volgende:
[..]
Hij heeft zijn verblijfplaats vergeten te vermelden (4 keer) en hij heeft de dopingcontrole daardoor gemist !!! Dat is juist het punt.
je kan ze wel optellen, maar niet strafrechtelijk.
http://www.sportwereld.be(...)leID=DMF21072007_022quote:Op maandag 23 juli 2007 11:10 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Heb je daar een bron van, ik heb het namelijk niet zo gelezen.
En nee je kan ze niet optellen omdat het om het zelfde vergrijp gaat.
Op NOS websitequote:Op maandag 23 juli 2007 10:56 schreef Kletz het volgende:
is er ergens een live stream te vinden op het net om de tour te volgen?
Thanks, de eerste keer was van 6 april vorig jaar, lijkt me niet erg relevant meer.quote:Op maandag 23 juli 2007 16:22 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
http://www.sportwereld.be(...)leID=DMF21072007_022
De Deense geletruidrager in de Ronde van Frankrijk had tot driemaal toe een verrassingscontrole van dopingcontroleurs gemist omdat hij zijn verblijfsplaats niet goed had doorgegeven.
De eerste keer was in maart 2006, toen meerdere renners van de Raboploeg de deadline net misten. 'Zij verweerden zich toen met het argument dat de UCI-website geen tijdige update had gekregen, waardoor ze pas laat beschikten over de betreffende formulieren', aldus De Rooij. De tweede keer dat Rasmussen een controle misliep was op 6 april van dit jaar, de derde en laatste keer op 28 juni.
Twee keer betrof het een controle van UCI/WADA (INternationale Wielerunie en het Wereldantidopingagentschap), het bezoek in april ging uit van de Deense wielerbond. 'Ik heb Michael op zijn verantwoordelijkheden gewezen en heb hem een zware boete opgelegd.'
Ik denk het niet. Hij spreekt goed Frans en woont in Frankrijkquote:Op maandag 23 juli 2007 19:00 schreef Roel_Jewel het volgende:
Gaat L'Equipe morgen ook een groot artikel schrijven over Vino? Toch opvallend dat ie vandaag de etappe wint en gisteren nog als aangeschoten wild rondreed. Daar moet toch een leuk artikel van te maken zijn. Toch, L'Equipe....?
[afbeelding]
ik kots ook op de UCIquote:Op maandag 23 juli 2007 20:21 schreef vw_caddy het volgende:
UCI gaat vanavond vergaderen om te kijken of er ergens nog een paragraafje is waarmee Rasmussen uit de tour kan worden gezet. Kots.
Goh toevallig na de uitlatingen van die randdebiel van de UCI...quote:Op maandag 23 juli 2007 20:21 schreef vw_caddy het volgende:
UCI gaat vanavond vergaderen om te kijken of er ergens nog een paragraafje is waarmee Rasmussen uit de tour kan worden gezet. Kots.
http://www.lequipe.fr/Cyclisme/index.htmlquote:Op maandag 23 juli 2007 20:38 schreef alpeko het volgende:
Ook een leuke poll op de site van L'Equipe.
LA QUESTION DU JOUR
Croyez-vous aux performances de Michael Rasmussen ?
(Gelooft u de prestaties van Ramussen?)
77%: Non
Misschien een ideetje voor L'Equipe voor de vraag van de dag morgen.quote:Op maandag 23 juli 2007 20:48 schreef -skippybal- het volgende:
Als de UCI Rasmussen zou laten doen uitstappen verliezen ze hun laatste beetje geloofwaardigheid wat ze nog hebben.
quote:Op maandag 23 juli 2007 20:48 schreef -skippybal- het volgende:
Als de UCI Rasmussen zou laten doen uitstappen verliezen ze hun laatste beetje geloofwaardigheid wat ze nog hebben. Zeggen dat iedereen zich aan de regels moet houden maar het dan zelf neit doen.
Zou een beetje het zelfde zijn om een voetballer na een eerste gele kaart van het veld te sturen
Je kon er op wachten.quote:Op maandag 23 juli 2007 21:05 schreef Frutsel het volgende:
'Contador van lijst Spaanse verdachten geschrapt'
LOUDENVIELLE-LE LOURDON (ANP) - Na Michael Rasmussen is nu ook Alberto Contador in opspraak geraakt. De Spanjaard, tweede in de rangschikking van de Tour, zou door zijn rol als kroongetuige in de Spaanse dopingzaak rond arts Eufemiano Fuentes van de lijst verdachte wielrenners zijn geschrapt.
Dit zou blijken uit informatie waarover de Süddeutschen Zeitung zegt te beschikken. Contador zou in de stukken, afkomstig van de Spaanse politie en de internationale wielrenunie UCI, voorkomen als geregelde klant van Fuentes. In één document komt de afkorting A.C. voor. Alles zou stammen uit de tijd dat Contador bij Liberty Seguros fietste.
Contador zou in 2006, toen de hele zaak in Spanje aan het licht kwam, de Spaanse wielerbond in het onderzoek te hulp zijn geschoten. (Trouw)
=====
opvallend dat ook dit NU naar buiten komt
Het is werkelijk niet te geloven.quote:Op maandag 23 juli 2007 20:38 schreef alpeko het volgende:
Ook een leuke poll op de site van L'Equipe.
LA QUESTION DU JOUR
Croyez-vous aux performances de Michael Rasmussen ?
(Gelooft u de prestaties van Ramussen?)
77%: Non
Verbaasd me niets dat het juist NU naar buiten komt. Voor eenieder die een beetje Duits kan lezen het complete artikel: http://www.sueddeutsche.d(...)/artikel/939/124756/quote:Op maandag 23 juli 2007 21:05 schreef Frutsel het volgende:
opvallend dat ook dit NU naar buiten komt
Triest dat zo'n UCI voorman zoiets zegt. Hij kan dat wel vinden maar hou het dan gewoon voor je. Het wielrennen is niet gebaat bij al dit gedoe. Amateurisme dat is het.quote:Op maandag 23 juli 2007 21:07 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
UCI: "Hoop dat Rasmussen verliest"
UCI-baas McQuaid heeft in een interview
gezegd dat hij hoopt dat Michael Ras-
mussen de Tour niet wint. "Dat zou een
slechte zaak zijn voor het wielrennen."
Enkele dagen geleden raakte bekende dat
Rasmussen een officiële waarschuwing
van de UCI heeft gekregen omdat hij
enkele dopingcontroles had gemist. "Met
alle dopinggeruchten rond hem zou het
beter zijn dat iemand anders de Tour
zou winnen", meent Pat McQuaid.
"Het laatste wat deze sport nodig heeft
is nog meer gespeculeer over doping.
Voorlopig heeft Rasmussen geen regels
overtreden, dus hij krijgt het voordeel
van de twijfel", vindt de UCI-preses.
En dan schrik je hier van? Ik vind het ongelofelijk hoe de bobo's met die sport omgaan, maar ik kan niet zeggen echt verbaasd te staan als (stel dat dus) Rasmussen bijsnoept. En al helemaal niet dat 77% van de bezoekers van de Equipe site dat geloven.quote:Op maandag 23 juli 2007 21:08 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Het is werkelijk niet te geloven.![]()
Sorry hoor, maar dit is te gek voor woorden!![]()
Volgens mij geloven buiten Nederland en Denemarken niet veel mensen nog in de onschuld van Rasmussen hoor.quote:Op maandag 23 juli 2007 21:08 schreef Mr_Memory het volgende:
[..]
Het is werkelijk niet te geloven.![]()
Sorry hoor, maar dit is te gek voor woorden!![]()
Hoe vind jij dan dat er met deze situatie omgegaan moet worden?quote:Op maandag 23 juli 2007 22:03 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Volgens mij geloven buiten Nederland en Denemarken niet veel mensen nog in de onschuld van Rasmussen hoor.
goede campagne is dat dan geweest.quote:Op maandag 23 juli 2007 22:03 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Volgens mij geloven buiten Nederland en Denemarken niet veel mensen nog in de onschuld van Rasmussen hoor.
en weer zonder echt bewijs.quote:Op maandag 23 juli 2007 21:05 schreef Frutsel het volgende:
'Contador van lijst Spaanse verdachten geschrapt'
LOUDENVIELLE-LE LOURDON (ANP) - Na Michael Rasmussen is nu ook Alberto Contador in opspraak geraakt. De Spanjaard, tweede in de rangschikking van de Tour, zou door zijn rol als kroongetuige in de Spaanse dopingzaak rond arts Eufemiano Fuentes van de lijst verdachte wielrenners zijn geschrapt.
Dit zou blijken uit informatie waarover de Süddeutschen Zeitung zegt te beschikken. Contador zou in de stukken, afkomstig van de Spaanse politie en de internationale wielrenunie UCI, voorkomen als geregelde klant van Fuentes. In één document komt de afkorting A.C. voor. Alles zou stammen uit de tijd dat Contador bij Liberty Seguros fietste.
Contador zou in 2006, toen de hele zaak in Spanje aan het licht kwam, de Spaanse wielerbond in het onderzoek te hulp zijn geschoten. (Trouw)
=====
opvallend dat ook dit NU naar buiten komt
Om eerlijk te zijn, ik heb er ook geen antwoord op. Is het voor de Tour bekend dan zeg ik : niet starten. Speelt hij geen echte rol van betekenis meer zeg ik : vraag hem uit de Tour te stappen. Maar kun je nu de gele trui hiervoor uit de koers halen ?quote:Op maandag 23 juli 2007 22:47 schreef thijsdetweede het volgende:
[..]
Hoe vind jij dan dat er met deze situatie omgegaan moet worden?
nee want contador heeft niks meer met fuentes van doen. En de Belgen vinden de andere media ookquote:Op maandag 23 juli 2007 23:04 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
goede campagne is dat dan geweest.
Is contador nu ook schuldig?
Ik ben met je eens dat je in deze speciale Tour met zn alle roomscher zou willen zijn dan de Paus, en dus ook een renner die slechts een gele kaart heeft gehad niet had moeten opstellen. Gewoon, om alle schijn te vermijden. Maar is het reden genoeg om hem eruit te halen? In andere woorden, staat het voor jou gelijk aan een positieve test?quote:Op maandag 23 juli 2007 23:10 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn, ik heb er ook geen antwoord op. Is het voor de Tour bekend dan zeg ik : niet starten. Speelt hij geen echte rol van betekenis meer zeg ik : vraag hem uit de Tour te stappen. Maar kun je nu de gele trui hiervoor uit de koers halen ?![]()
Ze hadden hem voor het deens kampioenschap moeten schorsen, dan was het nog normaal uit te leggen. Maar ook dan wordt het lastig, maar dan ben je tenminste consequent. Nu zou je het niet meer zijn. In principe moet je iedereen die start laten uitrijden als er tijdens de ritten niks gevonden wordt.quote:Op maandag 23 juli 2007 23:10 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Om eerlijk te zijn, ik heb er ook geen antwoord op. Is het voor de Tour bekend dan zeg ik : niet starten. Speelt hij geen echte rol van betekenis meer zeg ik : vraag hem uit de Tour te stappen. Maar kun je nu de gele trui hiervoor uit de koers halen ?![]()
Volgens mij bedoeld hij dat het wel heel moeilijk is de gele trui uit koers te halen terwijl hij geen overtreding begaan heeft.quote:Op maandag 23 juli 2007 23:52 schreef thijsdetweede het volgende:
[..]
Ik ben met je eens dat je in deze speciale Tour met zn alle roomscher zou willen zijn dan de Paus, en dus ook een renner die slechts een gele kaart heeft gehad niet had moeten opstellen. Gewoon, om alle schijn te vermijden. Maar is het reden genoeg om hem eruit te halen? In andere woorden, staat het voor jou gelijk aan een positieve test?
Het door de vingers zien om dat hij de gele trui aan heeft lijkt me klassenjustitie.
Ik moest lachenquote:Op maandag 23 juli 2007 18:39 schreef thijsdetweede het volgende:
Kijk, dat Pat liever Contador als winnaar ziet dan Rasmussen, dat kan ik me voorstellen. Vooral ook omdat hij op dit moment op alle vlakken beter is dan de Deen. Maar dat je dat als voorzitter van de wereldwielerbond uitgebreid gaat verkondigen, daar kan ik absoluut niet bij.
Als iedereen netjes zijn waffel had gehouden in plaats van mugjes opblazen hadden we nu een geweldige tweestrijd gehad met potjes heroiek op zaterdag, zondag, maandag, woensdag en zaterdag.
Jammer hoor.
Het klopt nochtans.quote:
Altijd leuk.quote:Frank Vandenbroucke heeft het ook over zijn drugsverslaving.
"Die stamt uit mijn Cofidis-tijd (foto), toen ik in mei 1999 valselijk van doping werd beschuldigd."
"Ik was een van de braafsten van het peloton. Het beste bewijs: ik ben nooit positief bevonden. Als ik epo heb gebruikt, heeft het me niks opgeleverd."
"De dopingbiechten doen me lachen. Riis die alléén de Tour heeft gewonnen met epo, Zabel die maar één kuurtje heeft gevolgd en Museeuw die nog één keer wilde vlammen. Moeten we dat geloven?"
Dan luisterde je net zo goed als smeets. McQ. zei dat er legally geen enkele rede was om hem uit de tour te halen. Volgens mij betekent dat dat hij eigenlijk Rasmussen wel uit de Tour wil hebben, en, naar ik aan neem, nog deze week de regels gaat aanscherpen.quote:Op dinsdag 24 juli 2007 00:54 schreef Mr_Memory het volgende:
McQuaid heeft vanavond live bij Smeets in de avond etappe laten weten dat er geen enkele rede is om Rasmussen uit de tour te halen.
Hij heefte een waarschuwing gehad maar dat is dan ook het enige.
McQuaid is terug gefloten of we worden allemaal genept door de pers, wie het weet mag het zeggen.![]()
Dat Pat dat als reden om Contador te supporteren zou hebben, bedoelde ik ook sarcastisch hoor. Het is namelijk de enige goede reden die ik kan verzinnen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |