wat voor licht? Begin stiekem livemail toch meer te waarderen maar zo lang ik nog lekker ouderwets kan doen met gewoon Hotmail doe ik dat.quote:Op zondag 16 september 2007 23:30 schreef Grumpey het volgende:
[..]
je moet het licht nog zien blijkbaar![]()
wow, dat sucks echtquote:Op maandag 17 september 2007 13:56 schreef Lausteen het volgende:
ergste vind ik dat je @live.nl niet meer in je outlook express meer kan zonder er voor te moeten betalen
Het licht dat webmail onhandig is tov een normale desktop client. En dat 'gratis' e-maildiensten sowieso pauper zijn.quote:Op maandag 17 september 2007 10:02 schreef Apotheose het volgende:
[..]
wat voor licht? Begin stiekem livemail toch meer te waarderen maar zo lang ik nog lekker ouderwets kan doen met gewoon Hotmail doe ik dat.![]()
Webmail is prima, popmail is juist kut omdat je dan met het gekloot zit dat je het maar op 1 plek kan bekijken. Vaak bieden providers van popmail wel een soort webmail, maar die haalt het in lange na niet bij de webfuncties van hotmail. Als je al je mail voor 99% op 1 vaste plek beheert, is popmail inderdaad veel beterquote:Op maandag 17 september 2007 14:14 schreef Nexxennium het volgende:
[..]
Het licht dat webmail onhandig is tov een normale desktop client. En dat 'gratis' e-maildiensten sowieso pauper zijn.
er zijn genoeg gratis webmail toepassingen die zowel pop als webmail aanbieden. Gmail bijvoorbeeld..quote:Op maandag 17 september 2007 14:26 schreef Lausteen het volgende:
[..]
Webmail is prima, popmail is juist kut omdat je dan met het gekloot zit dat je het maar op 1 plek kan bekijken. Vaak bieden providers van popmail wel een soort webmail, maar die haalt het in lange na niet bij de webfuncties van hotmail. Als je al je mail voor 99% op 1 vaste plek beheert, is popmail inderdaad veel beter
Je moet ook geen pop gebruiken, maar imap. En zelfs met pop kan het prima, gewoon je client vertellen dat-ie de mail nog x dagen (of onbeperkt) op de server moet laten staan.quote:Op maandag 17 september 2007 14:26 schreef Lausteen het volgende:
[..]
Webmail is prima, popmail is juist kut omdat je dan met het gekloot zit dat je het maar op 1 plek kan bekijken. Vaak bieden providers van popmail wel een soort webmail, maar die haalt het in lange na niet bij de webfuncties van hotmail. Als je al je mail voor 99% op 1 vaste plek beheert, is popmail inderdaad veel beter
Ja, een uur geleden kon ik dat ook nog zeggen. Wacht jij maar, het is een kwestie van tijd voor ze je gevonden hebbenquote:Op dinsdag 18 september 2007 14:31 schreef jslavenburg het volgende:
Ik heb nu nog steeds het oude hotmail xD
mijntes hadden ze al es overgezet maar toen kon je nog via opties - taal - Engels - switch back to hotmail. Dus dat heb ik gedaan. Vraag me af wanneer ze dat geintje weer bij me uithalenquote:Op dinsdag 18 september 2007 14:31 schreef jslavenburg het volgende:
Ik heb nu nog steeds het oude hotmail xD
Ik sta gewoon als Nederlander geregistreerd en heb nog steed msn hotmailquote:Op woensdag 19 september 2007 11:56 schreef Hephaistos. het volgende:
Ik sta nog steeds geregistreerd als Belg, en heb nog steeds Hotmail
hier ook, tyfuslivequote:Op woensdag 19 september 2007 22:20 schreef pberends het volgende:
Hotmail is hier al de hele dag down. Je kan wel inloggen, maar erin komen lukt never nooit.
Wat was het eerste woord ook alweer van de Live Hotmail-slogan? Betrouwbaar...quote:Op woensdag 19 september 2007 22:21 schreef Andyy het volgende:
[..]
hier ook, tyfuslive
net nu ik het nodig heb![]()
zeker kpn/planet/ hetnet Internet + Bellen ?quote:Op woensdag 19 september 2007 22:20 schreef pberends het volgende:
Hotmail is hier al de hele dag down. Je kan wel inloggen, maar erin komen lukt never nooit.
hetnet hier, zonder bellen van hun.quote:Op woensdag 19 september 2007 23:10 schreef Hijacking het volgende:
[..]
zeker kpn/planet/ hetnet Internet + Bellen ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |