pcies...ik ook....quote:Op maandag 16 juli 2007 21:19 schreef dgk_fan het volgende:
En ondertussen zingt Nadia nog steeds "geil moet je zijn.....geil moet je zijn"
Jezus wat heb ik me in dat kind vergist zeg. Wat een ordinaire stoepsloerie...
Gecombineerd met karakter. Maar daar win je dus DGK niet mee, integendeel, je isoleert jezelf.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:19 schreef the_judge het volgende:
[..]
wat lieke heeft wat de rest niet kan handelen??
is in 1 woord te zeggen
intelligentie
Vergeet zelfvertrouwen niet... de andere dames hebben geen greintje zelfvertrouwen, ze hebben alleen een grote bek om dat gebrek aan zelfvertrouwen te maskeren.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:19 schreef the_judge het volgende:
[..]
wat lieke heeft wat de rest niet kan handelen??
is in 1 woord te zeggen
intelligentie
Ik ben trouwens wel heel benieuwd wie nadia echt is. Bij dennis interesseert me dat niet zo. Die is onzichtbaarder.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:20 schreef Gigageil het volgende:
Echt weer zo'n dom element in de Kooi.......zit gewoon iemand te verlinken en neuried intussen "Geil moet ze zijn...."![]()
als ze hoort dat er een eigen topic voor haar is komt ze zeker even op FOK kijkenquote:Op maandag 16 juli 2007 21:17 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Elly leest niet op FOK..volgens mij op nowlive..Elly noemt het nolive hihi..een forum met tegelijk streams want dat vind ze lekker makkelijk kan ze kijken en lezen tegelijk..
![]()
En ik kreeg voor mijn ''fan van L...'' geen kusquote:Op maandag 16 juli 2007 21:19 schreef Leandra het volgende:
[..]
Volgens mij was mijn post voorzien van een dikke vettePI (Post Icon)
![]()
Ah gossie... nu ff extra genieten dan... nu je er zo lang op hebt moeten wachtenquote:Op maandag 16 juli 2007 21:23 schreef FdW het volgende:
[..]
En ik kreeg voor mijn ''fan van L...'' geen kus![]()
Er wordt hier heel wat commentaar op users gegeven anders. De geestelijke gezondheid van andersdenkenden wordt ruimhartig besproken meestal. Verder kijkt de meerheid geen streams meer, dus is het per definitie commenaar op de posters gewordenquote:Op maandag 16 juli 2007 21:18 schreef beequeen het volgende:
[..]
Hier geven we Commentaar Op Streams, niet op users, dank je.![]()
Nog meer dan nu?. Verotter kan toch niet of wel? Liegen en bedriegen is haar top-priority dus ik hoef niets meer te horen uit die ordinaire muil.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:21 schreef agter het volgende:
[..]
Ik ben trouwens wel heel benieuwd wie nadia echt is. Bij dennis interesseert me dat niet zo. Die is onzichtbaarder.
Benieuwd wanneer Nadia haar karakter uit mag bouwen in de kooi.
Omdat Natasia nergens gaat... Natasia is onschendbaarquote:Op maandag 16 juli 2007 21:25 schreef mootie het volgende:
Voor we het vergeten:
Waarom zit Natasja daar nog? Hoe kan je na een laatste waarschuwing nog een boete krijgen, en nogmaals een laatste waarschuwing?![]()
Zullen we de definities van de COS gewoon aan de mods overlaten?quote:Op maandag 16 juli 2007 21:24 schreef voyeur het volgende:
[..]
Er wordt hier heel wat commentaar op users gegeven anders. De geestelijke gezondheid van andersdenkenden wordt ruimhartig besproken meestal. Verder kijkt de meerheid geen streams meer, dus is het per definitie commenaar op de posters geworden
Dat kon toch alleen unaniem?quote:Op maandag 16 juli 2007 21:27 schreef Disana het volgende:
Natasia 'gaat er echt voor zorgen' dat Elly eruit vliegt als blijkt dat ze op Fok! post. Want daar zitten allemaal Huub groupies.
Op welk forum zitten de BANNDJ groupies eigenlijk??quote:Op maandag 16 juli 2007 21:27 schreef Disana het volgende:
Natasia 'gaat er echt voor zorgen' dat Elly eruit vliegt als blijkt dat ze op Fok! post. Want daar zitten allemaal Huub groupies.
haha ja daar wil ik ook naartoequote:Op maandag 16 juli 2007 21:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op welk forum zitten de BANNDJ groupies eigenlijk??
Oeps![]()
![]()
niet alleen met spiegels..waarom draagt ze geen bh..ze heeft nog ergere hangtieten dan natasia had..quote:Op maandag 16 juli 2007 21:21 schreef mootie het volgende:
Ik ben zelf een vrouw....... en een spiegel is best leuk, maar Nadia is echt eng met spiegels![]()
Pak eens een ander zeg. Je kunt veel van me zeggen maar users aanvallen doe ik niet, bij mij gaan ze op negeer zoals jij nu ook. Snap trouwens niet dat de mods jou niet een keer aanpakken, of ben je ook onschendbaar?quote:Op maandag 16 juli 2007 21:24 schreef voyeur het volgende:
[..]
Er wordt hier heel wat commentaar op users gegeven anders. De geestelijke gezondheid van andersdenkenden wordt ruimhartig besproken meestal. Verder kijkt de meerheid geen streams meer, dus is het per definitie commenaar op de posters geworden
Ja...goede vraag!quote:Op maandag 16 juli 2007 21:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op welk forum zitten de BANNDJ groupies eigenlijk??
Oeps![]()
![]()
En van binnen...quote:Op maandag 16 juli 2007 21:25 schreef mazaru het volgende:
Wat ben je lelijk van dichtbijhijjjjjjjjjjjjjjjjjj
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Op mamjoquote:Op maandag 16 juli 2007 21:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Op welk forum zitten de BANNDJ groupies eigenlijk??
Oeps![]()
![]()
Er is een topic:quote:Op maandag 16 juli 2007 21:25 schreef mootie het volgende:
Voor we het vergeten:
Waarom zit Natasja daar nog? Hoe kan je na een laatste waarschuwing nog een boete krijgen, en nogmaals een laatste waarschuwing?![]()
Wat een onzin eigenlijk..volgens mij zitten er op VOL..Nowlive, Tien en nog tig andere veel meer Huub fans..hier krijgen we (Huubfans) behoorlijk wat tegengas...gelukkig maar ..ik hou niet van onzijdige discussies...quote:Op maandag 16 juli 2007 21:27 schreef Disana het volgende:
Natasia 'gaat er echt voor zorgen' dat Elly eruit vliegt als blijkt dat ze op Fok! post. Want daar zitten allemaal Huub groupies.
Wat dat betreft is Amanda een geweldig iemand om te gebruiken in het spel. Ze is zo makkelijk in het happen en in zich laten opfokken.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:30 schreef Dark het volgende:
Amanda heeft gehoord dat Elly ook op een forum zit.
Natasia - Nou dan hoop ik niet voor haar dat het Fok, Vol of iets anders is, dat zijn allemaal Huubgroupies.
Amanda - Straks even vragen, dat kunnen we niet hebben van onze butlers!
Amanda wil waarschijnlijk Elly verbieden op een forum te komen![]()
Op het forum van Tien.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:31 schreef agter het volgende:
[..]
Ja...goede vraag!
er zijn toch mensen die op die clan stemmen, op welk forum zitten zij dan?
Het is bijna niet te geloven, maar de Huub fans hebben hier 10 keer meer inhoud dan op Vol of NowLive.quote:Op maandag 16 juli 2007 21:32 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Wat een onzin eigenlijk..volgens mij zitten er op VOL..Nowlive, Tien en nog tig andere veel meer Huub fans..hier krijgen we (Huubfans) behoorlijk wat tegengas...gelukkig maar ..ik hou niet van onzijdige discussies...![]()
Tuurlijk is dat onzin, net zoals het onzin is dat het eerste personeelslid wat ze ervan verdenken een Huub-fan te zijn gelijk zou moeten verkassen... alsof het voor personeel verboden is een voorkeur voor een bepaalde bewoner te hebben (dat is het in hun ogen uiteraard ook zodra die voorkeur voor een ander is dan voor 1 uit hun groepje)quote:Op maandag 16 juli 2007 21:32 schreef Katewalker het volgende:
[..]
Wat een onzin eigenlijk..volgens mij zitten er op VOL..Nowlive, Tien en nog tig andere veel meer Huub fans..hier krijgen we (Huubfans) behoorlijk wat tegengas...gelukkig maar ..ik hou niet van onzijdige discussies...![]()
Ik denk dat Dennis en Nadia niet denkenquote:Op maandag 16 juli 2007 21:32 schreef wonka het volgende:
(snood mode)
Volgens mij zijn Dennis en Nadia een snood plan aan het uitvoeren (besproken onder de dekens) om Brian en Amanda langzaam uit elkaar te krijgen, door ze allebei jaloers te maken. Nadia die steeds Brian kusjes geeft en aaitjes, en ook steeds bij Amanda benadrukken als hij jaloers reageert. Dennis stelde gisterenavond ook een aantal vragen in de tuin bij waarheid waarheid waarheid, dat ik dacht: hmmmmm verdacht. Zal me niet verbazen als Nadia en Brian binnenkort een scheve schaats gaan rijden.
(/snood mode)
Lekker makkelijk, als je daar iets zegt wat niet in hun straatje past, krijg je een BAN, wat een vreselijk forum.quote:
Ow, dat wist ik niet..ik kom eigenlijk nooit op een ander forum..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |