Ja, hij kreeg bijna een T-Mobile reclamedingetje in zijn gezicht, die duwde hij weg.quote:Op maandag 16 juli 2007 10:18 schreef TJDoornbos het volgende:
Zag ik nou Weening gisteren een tik aan het publiek uitdelen toen die moest rijden om Rasmussen te lanceren?
Ja dat zag ik ook inderdaad. het gebeurde toen Mayo ontsnapte.quote:Op zondag 15 juli 2007 20:34 schreef Unhuman het volgende:
Net iemand keihard van de weg getrokkenWeet niet of het iemand van de tour was of gewoon een toeschouwer maar ik vond het terecht.
Borat was dan wel weer supervet![]()
![]()
Echt mooi.
Wat een te gekke foto. Moet je sommige waaronder Zabel zien lachen.quote:
Volgens mij was het een toeschouwer?quote:Op zondag 15 juli 2007 20:34 schreef Unhuman het volgende:
Net iemand keihard van de weg getrokkenWeet niet of het iemand van de tour was of gewoon een toeschouwer maar ik vond het terecht.
Dat noemt men een vooronderstellingquote:Op dinsdag 17 juli 2007 12:02 schreef itsme het volgende:
[..]
waar haal je dat vandaan dan? Hij staat niet op de foto
Was er vorig jaar niet ergens in de pyreneën een 'wegblokkade' door wat boze boeren?quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:49 schreef Dieptriest het volgende:
Moet het eerlijk zeggen dat het me dit jaar 200% meevalt....tot dusver....Als de spaanse furie straks wel begint wordt het mogelijk een ander verhaal....
Is het niet de 'policy' van de regie om er zo min mogelijk aandacht aan te besteden om niet nog meer idioten op ideeën te brengen?quote:Op dinsdag 17 juli 2007 21:49 schreef Dieptriest het volgende:
Moet het eerlijk zeggen dat het me dit jaar 200% meevalt....
Hahaha... ik schrok toen het beessie over het schrikdraad sprong, maar blijkbaar ging het daarna toch goed met hem... grappig!quote:Op woensdag 18 juli 2007 19:14 schreef nostra het volgende:
Ging vandaag ook weer bijna mis.![]()
In de criteriums hebben ze tenminste nog paarden.
Keizielig voor wie? Die hond zekerquote:Op woensdag 18 juli 2007 10:40 schreef annelies80 het volgende:
Ja gisteren zag ik het ook in de avondetappe, die hond waar un T mobile renner overheen ging, kei zielig.
Maar ja, wie laat er nou zomaar zijn hond loslopen als je weet dat er 160 renners je kant op komen!
Dan ben je een beetje dom hoor.
Ja en de mensen die meerennen, ik wou dat er eens een ploegenwagen wat meer gas gaf! wat heb ik daar een hekel aan zeg. Zo achterlijk en straks ga ik me helemaal groen en geel ergeren als ze de Pyreneeën opgaan. Maar voor de rest is de tour geweldig mooi!..... haha
Inderdaad, een paar van die debielen die dachten dat de renners daar rustig langs zouden komen ofzoquote:Op woensdag 18 juli 2007 20:56 schreef Wombcat het volgende:
Die vanmiddag op de laatste col waren echt erg. Ik hoopte dat de wagens over hen heen zouden rijden, maar helaas.
Ik schrok me ook rot. Goed dat Vasseur kwaad werd. (en logisch)quote:Op woensdag 18 juli 2007 21:03 schreef Gitanki het volgende:
[..]
Inderdaad, een paar van die debielen die dachten dat de renners daar rustig langs zouden komen ofzo![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |