quote:Fontein: "Kesler kortzichtig over vrijgave spelers Jong Oranje
door Yoeri van den Busken
AMSTERDAM - Er moet nog wel wat gebeuren voordat Jong Oranje met de sterkst mogelijke voetbalploeg aan de Olympische Spelen in China deelneemt. Bij monde van algemeen directeur Maarten Fontein liet Ajax weten de internationals niet af te zullen staan indien de KNVB doof blijft voor de protesten van de clubs. Fontein mobiliseert momenteel de topclubs om een discussie op gang te brengen. "Ik hoop dat de KNVB daar open voor staat en nu het initiatief neemt. Anders ontstaat er een groot probleem."
Fontein stoorde zich aan de opmerking van Henk Kesler na het door Oranje gewonnen EK. De Spelen vinden in augustus plaats. Dan zijn de voetbalclubs al volop actief. "Dat is dan jammer voor een club als Ajax", stelde Kesler. "Erg kortzichtig", vindt Fontein. "Daar moet veel zorgvuldiger over gesproken worden. Kesler gaat makkelijk voorbij aan de voorronde van de Champions League. En het resultaat van die wedstrijden is belangrijker voor het Nederlands voetbal dan de Olympische Spelen. Ajax en AZ zouden eventueel in die positie terecht kunnen komen en gezamenlijk leveren deze clubs misschien wel dertien of veertien spelers aan Jong Oranje."
Fontein ventileerde zijn kritiek uitgerekend op de dag dat Mark van Bommel aangaf dat Peking voor hem een kansloze missie zal zijn. "Bayern München zal mij niet laten gaan en daar heb ik begrip voor", aldus de Limburger, die Jong Oranje had willen dienen omdat hij weigert onder Marco van Basten voor het grote Oranje uit te komen. Bondscoach Foppe de Haan mag drie dispensatiespelers meenemen.
Gisteren vond Fontein bij AZ in Toon Gerbrands al een bondgenoot. "AZ voelde zich ook aangesproken. Het kan gewoon niet zo zijn dat alles moet wijken. Het belang van de club weegt voor ons zwaarder dan het olympische belang. In het ergste geval staan wij onze spelers niet af, maar ik hou niet van dreigementen en doe het liever op een andere manier. Daarom heb ik besloten zelf de topclubs te benaderen. We wachten nu op de KNVB", aldus Fontein.
17miljoen+ dusquote:Het AD schrijft overigens dat Ajax heeft bedongen dat het nog meedeelt bij een doorverkoop van Babel in de toekomst.
Martinquote:Ajax incasseert, maar levert ook veel in
Met de verkoop van Ryan Babel, Kenneth Perez en Tom de Mul Ajax strijkt Ajax binnen vier dagen zo'n 24 miljoen euro op. Maar de club levert ook 21 doelpunten en zestien assists in.
'Hoe oud ben je,'' vroeg Lilian Thuram op 23 november 2004 tijdens de wedstrijd Juventus-Ajax aan Ryan Babel. ''Zeventien,'' antwoordde Babel naar eer en geweten. ''Dan heb ik veel respect voor je,'' zei de Franse wereldkampioen die nu bij Barcelona speelt. ''Ga zo door. Dan zul je een groot speler worden.''
Nog geen drie jaar na zijn Europese debuut heeft Babel het pad ingeslagen dat Thuram al had voorspeld. Het talent kreeg van Henk ten Cate de ruimte hij verdiende en al na één seizoen onder deze trainer wordt Babel voor veel geld weggekocht. Met de verkoop van Perez en De Mul erbij opgeteld, strijkt Ajax in vier dagen zo'n 24 miljoen euro op: goed om dit seizoen alvast te worden gekroond tot kampioen van de transferopbrengsten.
Maar waar financieel directeur Jeroen Slop opgewekt naar de cijfers kijkt en weet dat Ajax volgend seizoen niet opnieuw verlies zal lijden, zal Ten Cate zich toch achter de oren krabben. ''We zullen de doelstelling moeten bijstellen,'' grapte hij voor de camera van de NOS.
Met het vertrek van de drie aanvallers is Ajax gedeeltelijk onthoofd. Hoewel Perez een wisselspeler was en ook De Mul geregeld op de bank zat, keren de makers van in totaal 21 competitietreffers (Perez: 12, Babel: 5, De Mul: 4) en 16 assists (De Mul: 8, Babel: 5, Perez: 3) Ajax de rug toe. Bovendien kan ook Wesley Sneijder (18 competitiegoals, 9 assists) nog vertrekken voordat het seizoen begint.
Met een bom duiten op zak gaat Ajax op zoek naar drie vervangers. Waar Ajax in het verleden met bijvoorbeeld Wesley Sonck, Markus Rosenberg en Tom Soetaers te vaak een kat in de zak kocht, is het transferbeleid onder Van Geel en Ten Cate behoorlijk verbeterd. Met Jaap Stam, Edgar Davids, en Gabri als blikvangers krijgt Ajax op transfergebied niet langer de sceptici en de lachers op de hand.
Net zoals met Stam, Davids en Gabri zal Ajax het bij de drie aanvallers hoofdzakelijk zoeken in spelers die niet meer aan het begin van hun loopbaan staan. ''Het moeten spelers zijn die er meteen staan,'' aldus Van Geel. Want de technisch directeur van Ajax weet ook wel dat Ten Cate een grapje maakte toen hij zei dat Ajax de doelstellingen vanwege al die vertrekkende spelers maar moest aanpassen.
Op één vlak heeft Ajax volgens de een rooskleurige interpretatie van de statistieken zelfs al winst geboekt, zegt Van Geel met een glimlach. ''Als je stelt dat Ajax met de transfer van De Mul vier doelpunten en acht assists inlevert, zou je kunnen zeggen we met de komst van Kennedy Bakircioglü op rechts vijftien goals en negen assists hebben aangetrokken,'' zegt Van Geel. ''Dan zijn we er dus op vooruit gegaan. Maar zo moet je niet tellen, toen Kennedy die cijfers liet noteren, speelde hij bij Twente. Al zeggen die statistieken ook niet niks.''
Voortbordurend op het rendement van de recente aankopen is Van Geel ervan overtuigd dat bij Ajax de vertrokken spelers goed kan opvangen. ''Let maar op,'' zei Van Geel. Of hij daarmee zichzelf en de fans moed insprak óf dat hij en Ten Cate de ingezette lijn inderdaad een vervolg kunnen geven, zal het komende seizoen uitwijzen.
Kom op zeg, zelfs jij moet kunnen begrijpen dat dit een prachtige kans is voor zo'n speler.quote:
quote:
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:44 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Kom op zeg, zelfs jij moet kunnen begrijpen dat dit een prachtige kans is voor zo'n speler.
En voor jullie om weer eens flink te cashen.
Nilsson of Suarez..quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:44 schreef Gijsbrecht2 het volgende:
Hoe wordt deze leegloop kwalitatief gecompenseerd?
Welke aankopen kunnen we verwachten?
Welke clubs vindt Wesley Sneijder wél interessant? CL-deelnemers uit Engeland, Spanje en Italië? Dus dat zijn Chelsea, Manchester United, Liverpool, Arsenal, Barcelona, Sevilla, Valencia, AC Milan, Internazionale, AS Roma, Lazio, eventueel verder nog Bayern München en Olympique Lyon? Maar welke clubs zijn geïnteresseerd in Sneijder en kunnen hem betalen? Blijven er niet zo heel veel over, denk dus dat de kans redelijk groot is dat we nog een jaar van Sneijder kunnen genieten! Als dat het geval is, meteen zijn loon verhogen en zijn contract met een jaar verlengen, dan hoeft hij van Ajax-zijde ook volgende zomer niet per se weg!quote:,,En nu Ryan weg is, wordt de kans dat Ajax mij laat gaan weer kleiner,’’ weet Sneijder. ,,Zo reëel moet je zijn en ik vind het ook geen straf om nog een jaar Ajax mee te maken. Maar liefst maak ik toch nog snel de stap. Wel heb ik inmiddels voor mezelf een nieuwe deadline gesteld. Als ik met Ajax op 14 augustus meespeel in het eerste duel in de Champions League-voorronde, dan blijf ik zeker nog een jaar hier. Want ik wil deze zomer alleen weg voor een andere club die mij in de Champions League kan opstellen. De categorie Bolton Wanderers vind ik niet interessant. Die 14de augustus wordt dus een soort deadline.’’ ,,De voetballerij is gek,’’ vervolgt Sneijder wanneer hij nadenkt over de 50 miljoen euro die Liverpool in een week tijd voor twee spelers, Babel en de Spanjaard Torres, heeft neergelegd. Wat zijn eigen marktwaarde is, durft hij niet meer te zeggen. ,,Maar die ligt in elk geval hoger dan het bedrag dat Valencia (12 miljoen, red.) voor mij over had.’’
Wie zou jij dan graag zien als opvolger van Babel?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:47 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Nilsson of Suarez..
Dan heb ik eigenlijk liever niemand.
Ja, ach. Als hij tóch nog een jaar aan Ajax vastzit en hij kan netto een half miljoen meer gaan verdienen door zijn contract met één seizoen te verlengen, dat lijkt het mij een overweging waard.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik denk niet dat Wes zijn contract nog gaat verlengen Montana. Maar het valt altijd te proberen. Misschien met een gelimiteerde transfersom?
Geen idee, maar ik zie liever Mitea op de flanken dan Nilsson of Suarez. Suarez is een 4-4-2 speler en Nilsson in feite hetzelfde als Mitea.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:51 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Wie zou jij dan graag zien als opvolger van Babel?
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:58 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Nilsson in feite hetzelfde als Mitea.
Nilsson is een totaal andere speler dan Mitea. Ik vind hem minstens 5 klassen beter dan Mitea.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 08:58 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Geen idee, maar ik zie liever Mitea op de flanken dan Nilsson of Suarez. Suarez is een 4-4-2 speler en Nilsson in feite hetzelfde als Mitea.
Persoonlijk hoop ik dat Suarez een lullige afleidings maneuvre was en dat er vandaag ineens een topper gepresenteerd wordt
Is Nilsson dan de flankenspeler die wij nodig hebben? Kan hij per wedstrijd een zooi goede voorzetten geven?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:03 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Nilsson is een totaal andere speler dan Mitea. Ik vind hem minstens 5 klassen beter dan Mitea.
Wat Suarez betreft ben ik het wel met je eens. Dat lijkt me niet echt een Ajax-linksbuiten.
Nilsson is wel een speler die erg veel assists geeft, ja. Vraag maar eens aan Alvesquote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:04 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Is Nilsson dan de flankenspeler die wij nodig hebben? Kan hij per wedstrijd een zooi goede voorzetten geven?
En als we dan toch 4-4-2 gaan spelen heb ik liever iemand anders.
Hoe kun je Lindenbergh en Krohn-Dehli nou vergeten?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:06 schreef Fathom het volgende:
Waarom heeft iedereen het toch over een leegloop? De mul & Perez waren al bekend dat die weg gingen en nu is alleen Babel weg. Babel was een leuke voetballer maar met mensen zoals Stam, Davids, Gabri, Sneijder & Huntelaar in je elftal kun je toch nog niet spreken over een leegloop?
Huntelaar zal blij zijn met iemand op de flanken die in een wedstrijd in ieder geval 10/15 voorzetten geeft.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:04 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Is Nilsson dan de flankenspeler die wij nodig hebben? Kan hij per wedstrijd een zooi goede voorzetten geven?
En als we dan toch 4-4-2 gaan spelen heb ik liever iemand anders.
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:07 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Hoe kun je Lindenbergh en Krohn-Dehli nou vergeten?![]()
Luis Suárez is een klasbak, zou hem graag bij Ajax zien, maar niet tegen elke prijs. Mocht Ajax hem (of Afonso Alves) daadwerkelijk halen, dan moet men wel een 4-4-2-variant gaan spelen, want als Suárez wordt gebruikt als links- of rechtsbuiten, verkracht je zijn talent.quote:
Die raken we nog niet kwijt aan het derde van FC Balophetdak....quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:07 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Hoe kun je Lindenbergh en Krohn-Dehli nou vergeten?![]()
Niet dat ik veel gezien heb van Heerenveen maar voor mijn idee waren dat allemaal van die counteracties. Hard rennen met de bal en dan een rollertje naar Alves die hem binnentikt of zit ik nu helemaal mis en gaf hij prachtige boogballen vanaf de flank die Alves dan binnenkopte?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:06 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Nilsson is wel een speler die erg veel assists geeft, ja. Vraag maar eens aan Alves
Als AZ ze nou koopt kan Scheringa toch nog iedereen verbazen deze transferperiode, wat hij zo graag wildequote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:09 schreef BoNi het volgende:
[..]
Die raken we nog niet kwijt aan het derde van FC Balophetdak....
Je weet toch dat de media altijd alles opblaast.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:06 schreef Fathom het volgende:
Waarom heeft iedereen het toch over een leegloop? De mul & Perez waren al bekend dat die weg gingen en nu is alleen Babel weg. Babel was een leuke voetballer maar met mensen zoals Stam, Davids, Gabri, Sneijder & Huntelaar in je elftal kun je toch nog niet spreken over een leegloop?
Ja maar dat een deel van de supporters hier ook aan mee doet begrijp ik niet echt. Allemaal paniek voor helemaal niks. Van Geel koopt gewoon nog twee extra spitsen en de de selectie is compleet. Word een zwaar seizoen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:13 schreef DouweEgbert het volgende:
[..]
Je weet toch dat de media altijd alles opblaast.
Hier sluit ik me bij aan, en dat is tevens een onvervalste tvp.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:08 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Luis Suárez is een klasbak, zou hem graag bij Ajax zien, maar niet tegen elke prijs. Mocht Ajax hem (of Afonso Alves) daadwerkelijk halen, dan moet men wel een 4-4-2-variant gaan spelen, want als Suárez wordt gebruikt als links- of rechtsbuiten, verkracht je zijn talent.
Kan me wel vinden in je postquote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:08 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Luis Suárez is een klasbak, zou hem graag bij Ajax zien, maar niet tegen elke prijs. Mocht Ajax hem (of Afonso Alves) daadwerkelijk halen, dan moet men wel een 4-4-2-variant gaan spelen, want als Suárez wordt gebruikt als links- of rechtsbuiten, verkracht je zijn talent.
Nee, we hadden sowieso nog een spits nodig, Jans gaf aan een goede te willen die de concurentie kon aangaan met Suarez en Nevland.. Mocht Suarez naar Ajax gaan hebben we dus 2 goede spitsen nodig.quote:Hebben jullie toevallig geen interesse in Michael Krohn-Dehli, Nicolae Mitea en/of Olaf Lindenbergh?
Zelfde als mij dus. Mocht hij komen, moet hem maar even duidelijk gemaakt worden dat die maniertjes in Amsterdam niet geaccepteerd worden. Dan mag hij komen, want voetballen kan dat jochie natuurlijk wel.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:21 schreef Apfel. het volgende:
Ik hoop dus echt neit dat suarez komt, zon vies mannetje is dat..... erger me altijd vreselijk aan die kerel....
Meestal als hij valt wordt ie wel geraakt hoor, hij duikelt dan alleen wat overdreven.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:24 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Zelfde als mij dus. Mocht hij komen, moet hem maar even duidelijk gemaakt worden dat die maniertjes in Amsterdam niet geaccepteerd worden. Dan mag hij komen, want voetballen kan dat jochie natuurlijk wel.
Persoonlijk heb ik er ook niet zo'n moeite mee, resultaat is het belangrijkste en alles is dus veroorloofd.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:32 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Meestal als hij valt wordt ie wel geraakt hoor, hij duikelt dan alleen wat overdreven.Maar dat is ook al een stuk minder geworden. Dat heeft hij nu eenmaal meegenomen uit Uruguay, daar wordt er niet zo moeilijk over gedaan, hoort erbij.
Maar hij heeft er al menig pingel mee uitgelokt. Dat is maar wat lekker als je Groningen supporter bent.
Ik denk dat jij ook niet zal klagen als hij in de laatste minuut een pingel versierd tegen feyenoord waardoor juliie de wedstrijd winnen.
Dit soort spelers krijgen juist ontzettend weinig pingels en vrije trappen mee, omdat ze de naam van duikelaar hebben. Kijk maar naar Robben. Bij hem moet eerst het licht uit z'n ogen getrapt worden voordat hij een pingel / vrije trap krijgt. Alle scheidsrechters in Europa kennen zijn reputatie.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:32 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Meestal als hij valt wordt ie wel geraakt hoor, hij duikelt dan alleen wat overdreven.Maar dat is ook al een stuk minder geworden. Dat heeft hij nu eenmaal meegenomen uit Uruguay, daar wordt er niet zo moeilijk over gedaan, hoort erbij.
Maar hij heeft er al menig pingel mee uitgelokt. Dat is maar wat lekker als je Groningen supporter bent.
Ik denk dat jij ook niet zal klagen als hij in de laatste minuut een pingel versierd tegen feyenoord waardoor juliie de wedstrijd winnen.
Welke speler dan? Vage bankzitter die veel teveel verdient? Of een topper?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:38 schreef Apfel. het volgende:
ajax had slim moeten dna met liverpool man, gewoon babel ruilen voor een speler + geld krijgen
Robben is echt wel wat erger dan Suarez wat dat betreft.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:35 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Dit soort spelers krijgen juist ontzettend weinig pingels en vrije trappen mee, omdat ze de naam van duikelaar hebben. Kijk maar naar Robben.
Hé. Wat een goed idee. Daar heeft Martin vast nog niet aan gedacht.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:34 schreef koningdavid het volgende:
Ik vind dat we goede spelers moeten kopen.
Ajax speelt af en toe ook draken van wedstrijden, lijken het ook net amateurs.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:46 schreef venomsnake het volgende:
Oh, en heb ik al verteld dat Suarez ook draken van wedstrijden kan spelen..
Dan lijkt het soms net een amateur.![]()
Ja duhh, Als Sneijder of Huntelaar mogelijk zou vertrekken bij Ajax zouden ze daar ook niet echt lekker van slapen, denk je wel?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:47 schreef hello_moto1992 het volgende:
Venomsnake, je houdt je wel bezig met Suarez, hè.
Als pinchhitter inderdaad prima, maar niet als reserve-spits.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik ben altijd een voorstander geweest van de terugkeer van Kluivert. Prestratie-contract kun je hem inderdaad aanbieden. Het zou de cirkel toch mooi rond maken. In je eerste seizoen Ajax naar de winst in de CL schieten en het in je laatste seizoen nog een keer herhalen
Klinkt het beetje zoals de terugkeer van Frank Rijkaard, dus wie weet?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:50 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Ik ben altijd een voorstander geweest van de terugkeer van Kluivert. Prestratie-contract kun je hem inderdaad aanbieden. Het zou de cirkel toch mooi rond maken. In je eerste seizoen Ajax naar de winst in de CL schieten en het in je laatste seizoen nog een keer herhalen
Hij kijkt een beetje alsof hij zich zojuist heeft verslikt in de PSV-koffie.quote:
Zo is hij wel idd.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Blij dat die Perez opgerot is. Wat mij betreft wordt hij tijdens Ajax-psv de hele wedstrijd uitgefloten / verrot gescholden.
Zeker als hij ook nog eens in de media na gaat trappen richting Ajax, wat ongetwijfeld nog gaat gebeuren.
Dan hoop ik in dat geval dat de hele waarheid van het incident eens naar buiten komt. Kijken of hij dan nog zo blij is met ze na trappen. Ik denk neit dat PErez gaat na trappen precies omdat hij daar bang voor is.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:01 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Blij dat die Perez opgerot is. Wat mij betreft wordt hij tijdens Ajax-psv de hele wedstrijd uitgefloten / verrot gescholden.
Zeker als hij ook nog eens in de media na gaat trappen richting Ajax, wat ongetwijfeld nog gaat gebeuren.
Hyves is vrij kansloos ja , het is de CU2 van 2007quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:13 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Ik schiet mezelf nog liever in de voet dan dat ik een hyves-account neem. Mijn foto zul je niet zien op Internet.
Wat een gezeik zeg , die gozer is de 30 gepasseerd en wil gewoon nog spelen op het hoogste niveau , niet meer dan logisch.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:21 schreef super-mario het volgende:
Perez kijkt maar ff...tievushond! Hele jaar steun je hem als ajax speler en dan naar p$v gaan om CL te spelen en kampioen te worden nou natrappen zal die zeker doen naar Ajax in een krant oid!![]()
Ook pas nadat je er onwijs gezeik mee hebt gehad toch?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:13 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Ik schiet mezelf nog liever in de voet dan dat ik een hyves-account neem. Mijn foto zul je niet zien op Internet.
Wat dan?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:23 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ook pas nadat je er onwijs gezeik mee hebt gehad toch?
Zo niet dan kan het nog gezellig worden met de absolute tegenpool van een peoplesmanager: Ronald Koeman.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:22 schreef Enchanter het volgende:
Ik vraag het me alleen af of hij elke week in de basis staat in Eindhoven
Ajax verdient dus 14,5 miljoen Euro en Babel wordt er zelf niet bepaald slechter van.......!quote:Miljoenenjackpot voor Babel na transfer
vrijdag 13 juli, door SV, Amsterdam, 10:07u, Daily Mirror
Ryan Babel is na zijn transfer van Ajax naar Liverpool in een klap ongeveer vijf miljoen euro rijker geworden. Hij krijgt een deel van de transfersom en tekengeld van Liverpool.
In zijn contract met Ajax had Babel een clausule opgenomen, waarin stond dat hij 50 procent van de transfersom boven de 12 miljoen euro ontvangt. In dit geval betekent dat dus de helft van (17 miljoen euro - 12 miljoen euro) is 2,5 miljoen euro.
Daarnaast ontvangt hij 2,75 miljoen euro tekengeld van Liverpool. Maar, mogelijk lijkt zijn transfersom wegens zogenaam 'add-ons' op naar 25 miljoen euro, dan verdient Babel nog meer. Deze add-ons zijn afhankelijk van sportieve prestaties van Babel bij Liverpool. De 25 miljoen euro is wel het maximale.
Babel gaat volgens de Daily Mirror in Liverpool 82.000 euro per week verdienen, dat is ongeveer 4,2 miljoen euro per jaar. Ter vergelijking, bij Ajax ontvangt Jaap Stam als een van de best betaalde spelers 1,5 miljoen euro per jaar.
Daarentegen meldt de Daily Mail dat het volgens hen om 55.000 euro per week gaat, ongeveer 2,9 miljoen euro per jaar.
Daar kan je wel wat bling-bling voor kopen, zeg!quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:38 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ajax verdient dus 14,5 miljoen Euro en Babel wordt er zelf niet bepaald slechter van.......!
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:40 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Daar kan je wel wat bling-bling voor kopen, zeg!![]()
Maw, Babel haalt op deze manier wel het maximale uit zijn cariere. best goed voor een speler die moeite heeft met een bal aan te nemen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:38 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ajax verdient dus 14,5 miljoen Euro en Babel wordt er zelf niet bepaald slechter van.......!
Liverpool heeft Torres al dus aan Huntelaar hebben ze niet eens gedacht.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:47 schreef Fetai het volgende:
Wat gaat Liverpool toch balen dat ze niet Sneijder of Huntelaar voor dat geld gehaald hebben hè![]()
en scoren....en een goede voorzet gevenquote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:45 schreef Doezelhaar het volgende:
Maw, Babel haalt op deze manier wel het maximale uit zijn cariere. best goed voor een speler die moeite heeft met een bal aan te nemen.
Na de trainingen zie je de gehele selectie van Liverpool oefenen op een heupschot.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:50 schreef jna het volgende:
Zou ie in z'n contract hebben opgenomen dat na de training Gerrard hem moet helpen om een bal aan te nemen?
Kun je nagaan zo'n jonge jongen wordt ook helemaal gek gemaakt door die bedragen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:38 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ajax verdient dus 14,5 miljoen Euro en Babel wordt er zelf niet bepaald slechter van.......!
quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:51 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Na de trainingen zie je de gehele selectie van Liverpool oefenen op een heupschot.
Nieuwe term in het Engelse voetbal: Hipshotquote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:51 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Na de trainingen zie je de gehele selectie van Liverpool oefenen op een heupschot.
ben je er bij geweest dan?quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:47 schreef BobbyHill het volgende:
Inderdaad. Perez is gewoon weggepest door Ten Cate en indianenverhalen dat hij een sfeerverzieker is.
Ongelofelijkquote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:38 schreef BoNi het volgende:
[..]
Ajax verdient dus 14,5 miljoen Euro en Babel wordt er zelf niet bepaald slechter van.......!
Babel is gek als die het niet doet. Bijkomend voordeel is ook dat ie bij 1 van de mooiste clubs ter wereld terecht komt. Liverpool heeft al jaren moeite om de PL te winnen maar daar gaan ze echt nog wel verandering in brengen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:51 schreef Longmen het volgende:
[..]
Kun je nagaan zo'n jonge jongen wordt ook helemaal gek gemaakt door die bedragen.![]()
Niemand is er geweest behalve het team zelf. En gek genoeg heb ik van van hen nou juist nooit iets gehoord en ook nooit iets gemerkt. Werd toch altijd uitgebreid bejubeld, vooral na het kankerneger-incident. De enige die wel liet doorschemeren dat er iets aan de hand was, was Ten Cate, maar die wilde dan ook van hem af. Jaap Stam kwam vervolgens voor Perez op. En Davids ook als ik me niet vergis. Er zal echt wel een strubbeling geweest zijn, maar Ajax speelde op dat moment de beste seizoenshelft sinds jaren, met een fantastische Perez (ondanks zn flauwe invalbeurtjes), dus zo schadelijk zal het toch niet geweest zijn.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:53 schreef Longmen het volgende:
ben je er bij geweest dan?
De waarheid zal wel ergens in t midden liggen...
Ja tuurlijk moet hij dat doen Blijf er alleen bij dat hij voor zn carriere nog beter een jaar bij ons had kunnen blijven...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:54 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Babel is gek als die het niet doet. Bijkomend voordeel is ook dat ie bij 1 van de mooiste clubs ter wereld terecht komt. Liverpool heeft al jaren moeite om de PL te winnen maar daar gaan ze echt nog wel verandering in brengen.
Ach ja, hoeft hij iig niet meer bij te snabbelen in videoclips van Raymzter of weet ik veel wie...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:58 schreef twi het volgende:
Holy jesus, hij verdient 4.2 miljoen per jaar daarIk had wel bedragen van 2,5-3 miljoen verwacht voor zo'n jonge gast, maar 4.2 miljoen?
Ontzettend dom trouwens van Ajax, die clausule. Was die er niet, had je gewoon 25 miljoen kunnen vangen. Nu blijft het beperkt tot 19,5 miljoen.
Hij heeft wel bijgetekend waardoor Ajax dit bedrag nog voor hem heeft kunnen vangen. In onderhandelingen zijn er nou eenmaal twee partijen en ik vind dit absoluut geen slechte deal voor Ajax.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:58 schreef twi het volgende:
Holy jesus, hij verdient 4.2 miljoen per jaar daarIk had wel bedragen van 2,5-3 miljoen verwacht voor zo'n jonge gast, maar 4.2 miljoen?
Ontzettend dom trouwens van Ajax, die clausule. Was die er niet, had je gewoon 25 miljoen kunnen vangen. Nu blijft het beperkt tot 19,5 miljoen.
Ben ik dan niet me je eens. Ja, voor Ajax was het wel beter geweest. Babel is nooit uitgeleerd maar voor Oranje is het wel goed dat ie bij Liverpool zit. Kan Van Basten wel gebruiken..quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:00 schreef Longmen het volgende:
[..]
Ja tuurlijk moet hij dat doen Blijf er alleen bij dat hij voor zn carriere nog beter een jaar bij ons had kunnen blijven...
Het is ook onzettend ovetrokken in de media... Maar denk wel dat er 2 kanten van t verhaal zijn en niet alleen van htc.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:57 schreef BobbyHill het volgende:
[..]
Niemand is er geweest behalve het team zelf. En gek genoeg heb ik van van hen nou juist nooit iets gehoord en ook nooit iets gemerkt. Werd toch altijd uitgebreid bejubeld, vooral na het kankerneger-incident. De enige die wel liet doorschemeren dat er iets aan de hand was, was Ten Cate, maar die wilde dan ook van hem af. Jaap Stam kwam vervolgens voor Perez op. En Davids ook als ik me niet vergis. Er zal echt wel een strubbeling geweest zijn, maar Ajax speelde op dat moment de beste seizoenshelft sinds jaren, met een fantastische Perez (ondanks zn flauwe invalbeurtjes), dus zo schadelijk zal het toch niet geweest zijn.
Anders zou hij destijds niet bijtekenen dus begrijpelijk.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:58 schreef twi het volgende:
Ontzettend dom trouwens van Ajax, die clausule. Was die er niet, had je gewoon 25 miljoen kunnen vangen. Nu blijft het beperkt tot 19,5 miljoen.
Denk es na, als Babel niet had verlengt had je de helft van dat bedrag gevangen. Doe niet alsof jij meer verstand heb van contractuele zaken dan de advocaten van Ajaxquote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:58 schreef twi het volgende:
Holy jesus, hij verdient 4.2 miljoen per jaar daarIk had wel bedragen van 2,5-3 miljoen verwacht voor zo'n jonge gast, maar 4.2 miljoen?
Ontzettend dom trouwens van Ajax, die clausule. Was die er niet, had je gewoon 25 miljoen kunnen vangen. Nu blijft het beperkt tot 19,5 miljoen.
Weet niet of dat goed is, als hij vooral op de bank zit...quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:01 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Ben ik dan niet me je eens. Ja, voor Ajax was het wel beter geweest. Babel is nooit uitgeleerd maar voor Oranje is het wel goed dat ie bij Liverpool zit. Kan Van Basten wel gebruiken..
Dit snap ik niet helemaal. Waarom is het voor Van Basten beter? Ik denk dat Babel vooral dit eerste jaar nog niet veel zal spelen, dus ik snap niet wat Van Basten daar aan heeft.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:01 schreef Doezelhaar het volgende:
[..]
Ben ik dan niet me je eens. Ja, voor Ajax was het wel beter geweest. Babel is nooit uitgeleerd maar voor Oranje is het wel goed dat ie bij Liverpool zit. Kan Van Basten wel gebruiken..
Dat heb ik ook niet, maar voor je het weet willen alle topspelers zulke clausules in hun contract en is je selectie direct een kwart minder waard.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:02 schreef Jajong het volgende:
Denk es na, als Babel niet had verlengt had je de helft van dat bedrag gevangen. Doe niet alsof jij meer verstand heb van contractuele zaken dan de advocaten van Ajax.
Tja, ik geef 'm geen ongelijk. Cashen als je de kans hebtquote:Op vrijdag 13 juli 2007 10:51 schreef Longmen het volgende:
[..]
Kun je nagaan zo'n jonge jongen wordt ook helemaal gek gemaakt door die bedragen.![]()
Van mij mag Kluivert ook terugkomen.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 09:47 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ajax speelt af en toe ook draken van wedstrijden, lijken het ook net amateurs.
Trouwens, als Ajax toch besluit dat 4-3-3 het uitgangspunt is volgend seizoen, dan mogen ze Patrick Kluivert wel een prestatie-contract aanbieden!
Als je hem een prestatie-contract aanbiedt, kun je er nooit op achteruit gaan. En Kluivert zelf staat er ook wel open voor denk ik, want die heeft ook nog steeds geen club.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:09 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Van mij mag Kluivert ook terugkomen.
Ik ben voor.quote:Op vrijdag 13 juli 2007 11:09 schreef twi het volgende:
[..]
Dat heb ik ook niet, maar voor je het weet willen alle topspelers zulke clausules in hun contract en is je selectie direct een kwart minder waard.
De FIFA moet 't gewoon simpel houden in hun regelgeving. Spelers worden betaald met een salaris. Tekengeld wanneer ze transfervrij zijn. Klaar.
quote:Transfersom Perez 1,7 miljoen euro
vrijdag 13 juli, door SV, Amsterdam, 10:49u, De Telegraaf
Vrijdag maakt De Telegraaf bekend dat Ajax en PSV akkoor zijn gegaan met een tranfersom voor 1,7 miljoen euro voor Kenneth Perez. Het cancelen van de tranfers van Andre Guardado gaf de doorslag.
Perez heeft overigens zelf nog water bij de wijn gedaan om de transfer rond te maken. 'Dat zou heel goed kunnen', antwoordde Perez op de vraag of hij inderdaad afstand had gedaan van een deel van zijn wedstrijd- en winstpremies.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |