Omdat we dat soort verbaggerende plaatjes niet op prijs stellen. Als we een kermis zouden willen hadden alle users wel HTML rechten he?quote:
ja!quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat we dat soort verbaggerende plaatjes niet op prijs stellen. Als we een kermis zouden willen hadden alle users wel HTML rechten he?
TS van een bepaald topic in ONZ vroeg om dit plaatje, maar voordat ik de kans had om 'm een linkje te geven, was het topic al op slot gegooid.quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:51 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat we dat soort verbaggerende plaatjes niet op prijs stellen. Als we een kermis zouden willen hadden alle users wel HTML rechten he?
De FOK!smileys en de pi's zijn om iets toe te voegen aan je posts, om te laten zien dat je het niet echt meent bijvoorbeeld, of juist wel. Zo'n rondkruipend torretje doet dat niet en leidt alleen maar af en valt dus onder bagger.quote:Op woensdag 18 juli 2007 22:57 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
Wat is het verschil tussen een bewegende smiley, een foto of een animated gifje met een insectje? Allemaal hetzelfde content toch?
Ja want het is een enorme baggeraar en hij zal dat ding dan ook overal laten rondkruipen waar ie de kans krijgt. En dan krijgt ie weer een ban en dat wil niemand.quote:Op woensdag 18 juli 2007 23:00 schreef F4T4L_3RR0R het volgende:
[..]
TS van een bepaald topic in ONZ vroeg om dit plaatje, maar voordat ik de kans had om 'm een linkje te geven, was het topic al op slot gegooid.
Nee, dit keer zat ik te blazen, maar het diertje liep in de tegengestelde richting dus wist ik dat het niet echt was.quote:
Maak je geen zorgen, dat gebeurt niet.quote:Op woensdag 18 juli 2007 18:13 schreef BaajGuardian het volgende:
Maare, ik ken jou (snakey) alleen van het sluiten van mijn topics en gemeen doen, daarom vind ik je nog niet tof maar mischien veranderd dat nog eens
SLIJMBALquote:Op donderdag 19 juli 2007 07:59 schreef BaajGuardian het volgende:
Nogmaals complimentjes aan de ochtendcrew die het slijk der aarde uit onz gebrand heeft dezen smorgens.
peyquote:Op donderdag 19 juli 2007 19:45 schreef Dirkh het volgende:
yep
Dat is altijd nog 40 euro minder dan dat Dibble over gaat makenquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:46 schreef Paramnesia het volgende:
Ik was eigenlijk echt van plan 10 eu weg te geven
Om het forum te verzieken?quote:Op donderdag 19 juli 2007 20:46 schreef Paramnesia het volgende:
Ik was eigenlijk echt van plan 10 eu weg te geven
Je hebt gelijkquote:Op donderdag 19 juli 2007 20:49 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Dat is altijd nog 40 euro minder dan dat Dibble over gaat maken
Nee Neequote:Op donderdag 19 juli 2007 20:49 schreef remlof het volgende:
[..]
Om het forum te verzieken?
*doorgeeft naar achteren
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |