quote:Op dinsdag 24 juli 2007 20:55 schreef izzypizzy het volgende:
-knip-
Hahaha thanx!!!!quote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:05 schreef Marvellous het volgende:
[..]
Leuke screens zeg!!! Krijg gelijk zin om te simmen.. as usual...
Nu weet ik meteen waarom ik je de afgelopen dagen niet gesproken heb, je hebt t zeker te druk voor je echte vrienden?!![]()
Ik wil eigenlijk ook wat screens posten, maar ik heb volgens mij alles al gepost![]()
@Vanillivi heb je die link naar die koffietafel nog gezien in het vorige topic??
Wees btw maar blij van niet, tering wat een werk.. 24/7 bezig met die koters... zijn nu peuter, ze kunnen nog niet lopen en zijn nog niet zindelijk, maar over 2 dagen moeten ze dat wel zijn... denk dat ik aging maar ff uitzetquote:Op dinsdag 24 juli 2007 19:02 schreef Lotjeb het volgende:
Ik heb nog nooit spontaan een tweeling gehad
*boolprop testingcheatsenabled truequote:Op woensdag 25 juli 2007 00:49 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Wees btw maar blij van niet, tering wat een werk.. 24/7 bezig met die koters... zijn nu peuter, ze kunnen nog niet lopen en zijn nog niet zindelijk, maar over 2 dagen moeten ze dat wel zijn... denk dat ik aging maar ff uitzetJe hebt een dagtaak om 2 koters voldoende aandacht te geven en dan jezelf en elkaar ook nog.. vind een huis met 2 verdiepingen trouwens nog steeds erg onandig... moet je zoveel heen en weer
ach jaquote:Op woensdag 25 juli 2007 01:55 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
*boolprop testingcheatsenabled true
*shift- klik op baby - Set to birthday
*regel een taart met kaartjes en laat baby die uitblazen.
*en hoppa.
Veeel makkelijker
Moet je ze in het plakboek zetten en dan bij de wijk kijken waar je inspeelt.. dan staan ez daar als het goed isquote:Op woensdag 25 juli 2007 13:34 schreef Maraca het volgende:
Hmm.. als ik snapshots maak dan zie ik alleen screenshot.bmp in de Storytelling map staan. In The Sims 2 krijg ik ze wel te zien in het fotoalbum.. hoe kan dit?
Thanx!! Deze sites kunnen er inderdaad nog bij in de OP, alleen moeten we ff wachten tot het volgende topic geopend wordt aangezien ik ze er niet meer bij kan zettenquote:Op dinsdag 24 juli 2007 23:35 schreef hetzusjevan het volgende:
Hm ik zag dat een aantal sites niet in de OP staan (gi of dat een reden heeft?), maar in ieder geval hier nog wat sites die er niet bijstaan (en die jullie wellicht al kennen, maar toch):
Vanilla Femme
Kamikitten
Just Sims2 (die wenkbrauwen van Barcelonista <3)
Glamorous Lounge
A Sims Catwalk (kan je alleen via deze url bijkomen merk ik net).
Misschien kende iemand ze nog niet & misschien zit er nog wat leuks tussen.
En sorry als ik niet goed gekeken heb en één van bovenstaande links al in de OP staan.
Met mezelf speelt... oei, dat klinkt weer lekker... Nee, ik heb geen hanekam, ik heb lang haar (tot mn schouders). Wil eigenlijk al een tijdje een hanekam, maar weet niet of ik het moet doenquote:Op donderdag 26 juli 2007 09:05 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
Thanx!! Deze sites kunnen er inderdaad nog bij in de OP, alleen moeten we ff wachten tot het volgende topic geopend wordt aangezien ik ze er niet meer bij kan zetten![]()
Kan jij trouwens wel downloaden vanaf die kamikitten site??? want bij mij staat er telkens als ik iets probeer te downloaden dat ie 'm niet kan openen![]()
@ Vanillivi: Thanx! Jouw screens vond ik ook erg leuk, daardoor kreeg ik weer zin om te simmen![]()
@ Maniack28: Ander dekbedovertrek valt te downloaden die van het spel zelf zijn inderdaad lelijkEn aangezien jij 'met jezelf speelt' vroeg ik me af of jij in 't echt ook een hanekam hebt?
![]()
![]()
Haha okequote:Op donderdag 26 juli 2007 09:38 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Met mezelf speelt... oei, dat klinkt weer lekker... Nee, ik heb geen hanekam, ik heb lang haar (tot mn schouders). Wil eigenlijk al een tijdje een hanekam, maar weet niet of ik het moet doenMn outfit klopt ook niet echt.. mjah, dit was de enige met kisten en een korte wijde broek
En tattoo's heb ik al helemaal niet.
Ach ja... hij lijkt niet echtquote:Op donderdag 26 juli 2007 09:43 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
Haha okeNu kan je vast bij je sim checken of het je staat een hanekam, toch?
![]()
Heb je de goede EAgames map gekozen? Dus de EAgames map die in "mijn documenten" staat?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 11:40 schreef kontenlikker het volgende:
Hm, dat gaat bij dus niet lukken... Heb die map aangemaakt en downloads ingeplaatst, maar komen niet in het spel terecht.. Misschien dan toch omdat ik het spel niet van de cd geïnstalleerd heb..
Maargoed dan speel ik maar zonder downloads...
Waar zet je die aan dan? En ja, heb de map bij mijn documenten.. maar moet je die .package bestanden nog uitpakken dan ofzo?quote:Op zaterdag 28 juli 2007 11:44 schreef Chanty87 het volgende:
Je moet wel de downloads (aangepast materiaal) aanzetten in het spel hèHet is gewoon mogelijk om met downloads te spelen, ookal heb je TS2 niet van de cd-rom's geinstalleerd.
De meeste accesoires packsquote:Op zondag 29 juli 2007 13:39 schreef Mr_Booze het volgende:
Welke uitbreidingspaketten zijn eigelijk het meest handig? Qua bouwen van je huis plus inrichtingen welke geeft je de meeste mogelijkheden?![]()
Gewoon de mesh ook weggooien? Alle meshes beginnen bij mij met MESH of er staat MESH in. Mss kun je met die SimsCleaner ofzo (ben even de naam kwijt) ook pics zien van de mesh? Of laat ie alleen kleding en haar zien? Anyone?quote:Op maandag 30 juli 2007 22:39 schreef The_Voice_Within het volgende:
Aangezien m'n Sims (alweer eens) niet lekker loopt, wil ik weer eens gaan opruimen in m'n downloads. Maar is er ook een manier om de overbodige meshes te verwijderen? Want als ik de kleding van die mesh wegdoe, blijf de mesh gewoon staan in je download map. Iemand een idee? Want op deze manier heb ik nog veel onnodige dingen in m'n download map staan.
Ik doe de kleding in het spel zelf verwijderen, en aangezien niet overal de namen bijstaan, weet ik echt niet welke meshes erbij horen...quote:Op dinsdag 31 juli 2007 21:18 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Gewoon de mesh ook weggooien? Alle meshes beginnen bij mij met MESH of er staat MESH in. Mss kun je met die SimsCleaner ofzo (ben even de naam kwijt) ook pics zien van de mesh? Of laat ie alleen kleding en haar zien? Anyone?
Wil ik wel maar hoe gaat dat?quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 12:27 schreef Purky het volgende:
Jeetje wat een leuk huisEn dat winkelcentrum ziet er ook super gaaf uit! Ergens de mogelijkheid dat we het kunnen downloaden?
Ik vond dat er bij Pets/Huisdieren meteen een hele zooi bouwmateriaal bijkwam en ook ineens een optie om dingen die je al gebouwd had, ook weer te slopen. Voorheen kon dat dus niet. Erg handig dusquote:Op zondag 29 juli 2007 13:39 schreef Mr_Booze het volgende:
Welke uitbreidingspaketten zijn eigelijk het meest handig? Qua bouwen van je huis plus inrichtingen welke geeft je de meeste mogelijkheden?![]()
Je kan natuurlijk ook een bliksemafleider in je tuin plaatsen, bij mij slaat de bliksem dan nooit meer inquote:Op zondag 5 augustus 2007 16:48 schreef The_Voice_Within het volgende:
Heel leuk hoor, die weersveranderingen in Seizoenen. Maar als het onweer, vliegt bij mij bij iedere bliksemflits een boompje in de fik.En vervolgens komt meteen de brandweer, maar omdat het brandje weer vanzelf dooft, krijg ik telkens een boete van de brandweer!
![]()
Ik heb zo'n ding al op het dag van m'n huis en de garage staan.quote:Op zondag 5 augustus 2007 18:13 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Je kan natuurlijk ook een bliksemafleider in je tuin plaatsen, bij mij slaat de bliksem dan nooit meer in(iig nog niet meegemaakt dat ie insloeg terwijl ik zo'n ding in m'n tuin had staan).
Ten eerste kun je zelf je gezinnen samenstellen. Dus mannetje, vrouwtje en kindjes. Misschien opa of oma erbij. Of je kunt je Sim een andere Sim laten ontmoeten, en verliefd laten worden. En dan kun je trouwen, samenwonen en kindjes krijgen.quote:Op zondag 5 augustus 2007 18:57 schreef SpeedyGJ het volgende:
Mijn zus heeft de sims 2![]()
Nu heb ik even de screen gezien enzoziet er allemaal leuk uit, alleen vraag me af hoe je aan een man/vrouw komt
en trouwen/kinderen krijgen etc
ik heb em zelf niet, maar ziet er best ingewikkeld uit, of valt het mee
misschien maar eens 1 keer proberen
Ik weet dat het kan maar ik weet niet meer hoequote:
quote:Op zaterdag 4 augustus 2007 22:05 schreef ryangozer het volgende:
Komt er btw een ps3 versie? en zonee is er een ps2 versie die fatsoenlijk werkt op de ps3? en wanneer komt de sims 3?
Ps3-versie: nee denk het nietquote:
Dat is nou juist het probleem, mounten lukt wel, maar als ik het spel opstart, dan geeft die dus een fout aan, dit heb ik ook al geprobeert, hmmz dan even andere No Crack pakken, hopen dat die het dan doetquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 14:48 schreef SEMTEX het volgende:
Probeer ff een andere no cd-crack, dat had ik nl. ook bij de eerste die ik downloade.
Het zijn meestal .mdf-bestanden die je moet mounten en waarmee je ze zonder cd kunt draaien.
Ik denk dat het meer aan de windows ligt dan aan een nieuwe install...zolang er geen speciale patch uit komt voor deze vervloekte windows, kan ik dus maar bar weinig. Kortom, Vista eraf en XP eropquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 18:33 schreef dennisw het volgende:
opnieuw installeren kan misschien helpen
Wow lekker vaag danquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 19:39 schreef Elvi het volgende:
Mn sim vloog gister spontaan in brandHij was buiten de bloemetjes water aan het geven en ineens stond hij in de fik
Eerst dacht ik dat het kwam omdat zn temperatuurmetertje rood was, maar zn huisgenote kwam naar buiten om te rouwen en vloog ook in brand
Die heb ik gelukkig nog kunnen redden met n cheat
maar ik vond het wel raar...
OK, veel succesquote:Op dinsdag 7 augustus 2007 19:43 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Ik denk dat het meer aan de windows ligt dan aan een nieuwe install...zolang er geen speciale patch uit komt voor deze vervloekte windows, kan ik dus maar bar weinig. Kortom, Vista eraf en XP eropwant vista geeft al genoeg ellende.
[..]
Bedanktquote:Op donderdag 9 augustus 2007 13:37 schreef Marvellous het volgende:
Ik moest ff zoeken, maar ik heb hem gevonden.
http://www.alicefashion.com/m_t_entire.htm
Hij staat linksonder en hij is er ook in het bruin met oranje![]()
Je kan default skintones downloaden (op modthesims bijvoorbeeld). Als je deze in je Downloads map gooit, worden de skintones van al je sims, die de standaard skintone hebben, aangepast. Ik heb volgens mij deze default skintones.quote:Op woensdag 15 augustus 2007 14:19 schreef hetzusjevan het volgende:
Die townie ziet er goed uit.. Kan je townies een nieuwe skinkleur geven? Ik heb wel zo'n plastisch chirurgie kit gedownload van modthesims2 die je gewoon kan kopen, dus ik pas hun gezichten en make-up met spiegel wel gewoon aan. Maar ik heb weleens screens gezien van townies of andere vaste simmies die een gedownloade skinkleur hadden. Hoe krijg je dat voor elkaar?
Als je het over mijn screenshot hebt:quote:Op vrijdag 17 augustus 2007 12:10 schreef -Muse- het volgende:
Wat een mooi huis zeg! Met welke addon gebruik jij voor het maken van dat soort huizen? Ik heb zelf The Sims2+seasons maar ik zie een hoop nieuwe dingen daar bij jou..
Die lijkt me wel leuk!quote:Op zondag 26 augustus 2007 13:43 schreef Chanty87 het volgende:
[afbeelding]Nieuwe Special Pack aangekondigd: Teen Style Stuff.
Give your teen Sims everything they need to express their unique style with The Sims 2 Teen Style Stuff! Now your teen Sims can show some attitude with all-new, unique furniture, decor items, fashions and more with three distinct themes-"Goth," "Thrasher," and "Socialite." Give your Sims a new stereo, TV, and other gadgets to keep them up to date and in touch with their friends. Make sure your Sims are always sporting the latest teen fashions including track suits, designer jeans, and yoga outfits. Let your young Sims express themselves in ways only teenagers can!
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik heb geen flauw idee, snap er zelf ook niks van. Ik weet iig dat ik doorgaans ver over de 1,5MB zat en dat-ie dus m'n pagefile aanspreekt. Nu bleef-ie netjes onder de 1Gb.quote:Op dinsdag 28 augustus 2007 10:08 schreef Purky het volgende:
Hoe kan het na zo'n herinstall minder MB geheugen hebben dan eigenlijk? Of is dat een erg stomme vraag?
Ik heb Fraps. De gratis versie dus je kan alleen screenshots maken in bmp-formaat. Je zet eerst dat programma aan, dan de Sims en als het goed is zie je dan rechts-onder cijfertjes meelopen (geen idee wat het doetquote:Op dinsdag 28 augustus 2007 11:36 schreef sproetjes het volgende:
hoe doen jullie het nou met die screens? gewoon printscreen en dan ondertussen ook een programma als paint/psp open hebben staan om ze daar in te plakken? (vind dat altijd zoveel gedoe dan)
Da's de frameratequote:Op dinsdag 28 augustus 2007 14:36 schreef Elvi het volgende:
[..]
en als het goed is zie je dan rechts-onder cijfertjes meelopen (geen idee wat het doet)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |